Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Nekem ilyen van és nem törném szét egy játékért sem! 😆

https://www.neopc.hu/media/catalog/product/N/0/N00574.jpg
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
énnekem is volt azt hiszem 800Ft-os egerem, de elég gyorsan rájöttem hogy nem volt értelme olyan jó egeret vennem 😆
énnekem most egy 6000Ft-os egerem van, ami megfelel az elvárásaimnak és jó lesz egy darabig😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sexy Girls írta:
hát az olyan árkategóriás egerektől ne várd el hogy bírni fogják azt a terhelést amit te adsz neki😆


Hát nem is vettem azóta olyat. Utána vettem egyet 3000 Ft-ért az volt kb. 2 évig, de most lecseréltem egy 4000 Ft-osra. Bár még a 3000 Ft-os működik csak össze-vissza ugrál és így nem oda kattintok ahova kéne. 😆 Az új most tök aranyos kicsi egér. 😆
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
hát az olyan árkategóriás egerektől ne várd el hogy bírni fogják azt a terhelést amit te adsz neki😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sexy Girls írta:
Superlompos írta:
Sexy Girls írta:
Superlompos írta:
Mostanában már nem nagyon akaszt ki egy játék sem. Szerintem nem éri meg egy játék miatt se idegbetegnek lenni. 😆 Persze mikor még taknyos voltam, akkor minden játéknál felhúztam magam, ha nem én nyertem. 😆


régen vele mis ez volt, főleg az ilyen Counter Strike 1.6 meg ilyen multis játékoknál😃 mindig felhúztam magam ha nem löttem le azt akit le tudtam volna vagy berusholtak akkor is folyamat ki voltam akadva 😆


Én főleg ps1-es játékoknál voltam kiakadva. Mindig csalónak neveztem a gépet, és hát néhány kontroller bánta a "csalást". 😆


a gépek fellázadtak ellened 😆 bár elég sok játékban csal a játék. azért ezt be kell ismerni.


Amióta pc-n játszok nem igazán tettem tönkre semmit. Illetve mégis egy 600 Ft-os egeret sikerült elrontanom azzal, hogy használtam. 😆
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
Superlompos írta:
Sexy Girls írta:
Superlompos írta:
Mostanában már nem nagyon akaszt ki egy játék sem. Szerintem nem éri meg egy játék miatt se idegbetegnek lenni. 😆 Persze mikor még taknyos voltam, akkor minden játéknál felhúztam magam, ha nem én nyertem. 😆


régen vele mis ez volt, főleg az ilyen Counter Strike 1.6 meg ilyen multis játékoknál😃 mindig felhúztam magam ha nem löttem le azt akit le tudtam volna vagy berusholtak akkor is folyamat ki voltam akadva 😆


Én főleg ps1-es játékoknál voltam kiakadva. Mindig csalónak neveztem a gépet, és hát néhány kontroller bánta a "csalást". 😆


a gépek fellázadtak ellened 😆 bár elég sok játékban csal a játék. azért ezt be kell ismerni.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sexy Girls írta:
Superlompos írta:
Mostanában már nem nagyon akaszt ki egy játék sem. Szerintem nem éri meg egy játék miatt se idegbetegnek lenni. 😆 Persze mikor még taknyos voltam, akkor minden játéknál felhúztam magam, ha nem én nyertem. 😆


régen vele mis ez volt, főleg az ilyen Counter Strike 1.6 meg ilyen multis játékoknál😃 mindig felhúztam magam ha nem löttem le azt akit le tudtam volna vagy berusholtak akkor is folyamat ki voltam akadva 😆


Én főleg ps1-es játékoknál voltam kiakadva. Mindig csalónak neveztem a gépet, és hát néhány kontroller bánta a "csalást". 😆
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
Superlompos írta:
Mostanában már nem nagyon akaszt ki egy játék sem. Szerintem nem éri meg egy játék miatt se idegbetegnek lenni. 😆 Persze mikor még taknyos voltam, akkor minden játéknál felhúztam magam, ha nem én nyertem. 😆


régen vele mis ez volt, főleg az ilyen Counter Strike 1.6 meg ilyen multis játékoknál😃 mindig felhúztam magam ha nem löttem le azt akit le tudtam volna vagy berusholtak akkor is folyamat ki voltam akadva 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mostanában már nem nagyon akaszt ki egy játék sem. Szerintem nem éri meg egy játék miatt se idegbetegnek lenni. 😆 Persze mikor még taknyos voltam, akkor minden játéknál felhúztam magam, ha nem én nyertem. 😆
0
0
0
0
Sexy Girls avatar
énnekem szerencsém volt 1x kipróbálni a nagyszerű Street Racer nevű igen izgalmas játékot. persze először a Rossz Pc Játékokba láttam de én is kipróbáltam hogy tényleg olyan idegesítő e. és hát eléggé az. tiszta Bug az egész, a kocsik ragaszkodnak egymáshoz mint a szerelmesek és szánalmas az útmutatás is.
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Ma empire earth 1 idegesitett fel! WW2 korban csinálok tankot gyalogságot lövegeket, megtámadom 30 mp mulva a seregem leamortizálva közel 500 főről 30 ra köszönhetően a légi egységeinek. De persze ha sok a repülőm akkor valamilyen módon 20 légelháritó kocsi már várja őket...Nano korrol nem is kell beszélni... ami nyersanyagból én alig hozok ki egy nagyobbacska sereget ő bőven több atomot csinál...

Egyébként régen én is bevertem a cd olvasó fölötti üres helyet, utána cellux tartotta a helyén 😃
0
0
0
0
ammok avatar
Engem anno a Cod 2 multija húzott fel,mikor éledek-bamm leszednek,éledek-bamm,éledek-bamm...
0
0
0
0
zsivko avatar
NFS:Most wanted, Carbon....,......World. Ahol a zsaruk vannak benne. 350km\h megyek a zsaru 2km-re mögötem aztán a másik pillanatban már leelőz és még a zsarunak kell lassítani mert 500-al jött már.
0
0
0
0
R4ZER avatar
engem főleg azok a játékok akasztanak ki ahol maga a játék csal. a lövöldözős játékoknál van ilyen hogy amikor lelőttem az embereket és megyek előre és egyből jönnek megint a hátam mögül amikor már mindenkit megöltem ott, ez nagyon idegesítő.
0
0
0
0
no avatar
engem 1 játék sem tud felidegesíteni😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
én a dead rising 2 hogy elakar kezdeni okádni azt lövik nem fejezi be aztán meghalok mer nemtok elmenni.
0
0
0
0
no avatar
nekem a counter strike 1.6 át löne azok a kis..... ok a falon és igy halok meg 1 végétö la másikig ki megy a gojó a falon keresztül 😃
0
0
0
0
samy85 avatar
ja ????
a fifa sorozat, na az idegölő játék!!! Náluk idegölőbb nincs!!!
0
0
0
0
Lizard avatar
Általában minden játék képes néha felhúzni, ilyenkor Alt+F4-es, azzonnali kilépés, sok esetben törlés is kísér😃
0
0
0
0
samy85 avatar
Most a Dead Space 2 a szemes résznél amig rá nem jöttem mit kell csinálni!!!
most már rutinból is m1!!!😀
0
0
0
0
ROCCAT avatar
régen nekem is elég gáz netem volt, de most jó.
0
0
0
0
jasko avatar
engem a counter strike 1.6 idegesitett fel legjobban,mert a régi sz*r netemen volt vagy 700-as pingem feszt
0
0
0
0
zolifa2 avatar
Tudom milyen az Koppy XD
Múltkor még a sima Half-Life-al játszottam és az a kis ugráló úgy megijesztett, hogy felordítottam és gyorsan ESC-et nyomtam, majd miután lenyugodtam folytattam XD
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Én régen voltam nagyon idegbeteg, a Csodacsibével játsztottam és úgy fel b@xott hogy bezúztam a cd olvasó bővítőhelyét 😆 már nem idegeskedek, mostnában a max az volt hogy annyira felhúzott hogy mondtam egy cifrát és le ALT+F4-eztem a francba 😆 Am most Half-Life 2-zök és egyszer úgy rámhozta a frászt az egyik ugrálós kis szarság hogy eldobtam az egeret ilyedtembe 😆😆
0
0
0
0
bgreti avatar
rajtam mar az se segit😂
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
sztem az akinet ilyen dolgok annyira felidegesitenek hogy csapkodnak kiabálnak esetleg széttörnek valamit
FORDULJANAK ORVOSHOZ 😆!
0
0
0
0
hassi avatar
én mindig azt csináltam, ha felidegesített (ált. lefagyott vagy elment az áram) hogy aznap vagy pár napig nem volt kedvem azzal játszani aztán annyi 😃
0
0
0
0
bgreti avatar
Engem amelyikkel jatszottam mindegyik felidegesitett😀 (nem is kicsit). Ilyenkor vagy csapok mindent ami a kezem koze kerul (pl. eger), vagy szidom, mint a bokrot, vagy a mergembe kilepek a jatekbol es utana is csapkodok egy kicsit.
0
0
0
0
bmartin23 avatar
a gépet én sem szoktam zúzni, attól úgyse lesz jobb, de akad még a közelben pár dolog pl.: asztal. Azt nem kímélem😆
0
0
0
0
ROCCAT avatar
én nem szoktam törni zúzni ha valamelyik játék felhúz, én inkább kulturáltan elmegyek a géptől és a bokszzsákomat kezdem el ütni hogy lenyugodjak😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
pop tfs
töröltem azt youtube-on megnéztem😆
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Amnesia the Dark Descent még az elején mikor nem magyaritással toltam de már azóta végig vittem és mind a 3 befejeződését megis csináltam 😃
0
0
0
0
zolifa2 avatar
CS1.6

Valamikor pro vagyok valamikor meg 1-12 stat.Akkor már dobálom az egeret és verem a bill.-t 😆

NFS Carbon PS2-őn

Többször is felnyomta az agyam de akkor voltam a legidegesebb mikor egy terület "bossját" (nem tudom máshogy nevezni)kb 5 ször nem tudtam leelőzni és mikor 1. voltam nem sok méterre a céltól, elment az áram :@
FÚÚ!!Dobáltam,rugdostam,ütöttem, vertem a Joystick-et ahol csak tudtam 😆

De a legjobb akkor is a bátyám volt
Ő is PS2-őn már nem emlékszem mien játék mert lent gépeztem, hallottam vmi zajt felmentem és ott volt a PS2 kar ketté sarkalva 😆 nagyon nagy volt
0
0
0
0
Zeratul18 avatar
bmartin23 írta:
az nfs-ek, mert a tag beéri a legjobb kocsimat a legnagyobb szarjával, amiben tuing sincs. (olyankor törik a billentyűzet😆😉

+ még régebben a SoF-ok vagy inkább FoS-ok😆


Tapasztalat: Válts vissza 1 vagy 2 kategóriával gyengébb kocsira... "visszakönnyül" a játék.
0
0
0
0
Gorre avatar
Bad Day In L.A.
Mekkora hülyeség már hogy nem elég sebződünk ezerrel, de ha nem segítünk a civileknek elkezdenek kövekkel dobálni és pillanatok alatt megölnek... Bitch!

World of Goo
Aki játszott vele gondolom nem kell kommentálni hogy a 4.epizódban már nagyon szemét megoldások vannak, és szinte mindig a legvégén cseszi el az ember...

Mafia
Autóverseny, szuper érzékeny irányítással és bezsírozott abroncsokkal... A vasútállomásos pálya se semmi, amikor e mentési pont rohadt messze van, ellenség meg vagy 100...
De a legidegesítőbb talán amikor az idióta társak kúrnak el valamit (pl kisétálnak eléd lövés közben)...

Van még pár játék, ja és ne felejtsük hogy a leírt játékokat nagyon szeretem (kivéve a Bad Day In L.A.) ;D
0
0
0
0
bmartin23 avatar
az nfs-ek, mert a tag beéri a legjobb kocsimat a legnagyobb szarjával, amiben tuing sincs. (olyankor törik a billentyűzet😆😉

+ még régebben a SoF-ok vagy inkább FoS-ok😆
0
0
0
0
Zeratul18 avatar
Sokon felhúztam már magam 😆
Prince of persia: Warrior within - Dahaaka kerget és minden homokomat elnyomom de akkoris elkap... én béna.
Rome: Total War - MIÉRT LÁZAD MINDIG MINDEN VÁROS????
És még Sok Sok játék.
0
0
0
0
no avatar
Engem a nfs most wanted...
Amikor 1.-nek játszottam ki lazán megcsináltam elsőre az utolsó rendőrös "küldetést", aztán már 2.-ra 3 napba telt😆
0
0
0
0
MaximumGame avatar
World of Warcraft 😃 és egeret szét is törtem az asztalon 😃
utána meg nemtudtam játszani 😆 még idegesebb lettem 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
NFS MostWanted mikor versenybe csak engem követnek a zsaruk
0
0
0
0
zolicsavo avatar
NFS-ek mikor egy full tuningolt verdával megelőznek a kö...g béna sz.r kocsik pl.: Lamborghini vs. Golf :-)
0
0
0
0
GregTron avatar
Melyik idegesít fel legjobban?
Hmmm nekem csak 1 van de olyan szinten nem igaz!
Gyógyszereken kellet élnem!
És a játék amely ki váltotta belőlem az nem más mint a:
Call of Juarez volt.
De végig vittem akármi is volt az ára!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Tesla GoD írta:
ha már nfs, engem azokba a rendőrök idegesítettek fel mindig, mikor 1-1 bónuszér, vagy feladatér akartam hogy üldözzenek, a legdurvább rendőrfelhőt is leráztam akárhogy próbáltam őket magamon tartani, de ha már nem akartam h üldözzenek, órákba telt levakarni őket

Azt én is rühelltem! Ilyenkor csaló programot használtam!
0
0
0
0
atrox95 avatar
Tesla GoD írta:
ha már nfs, engem azokba a rendőrök idegesítettek fel mindig, mikor 1-1 bónuszér, vagy feladatér akartam hogy üldözzenek, a legdurvább rendőrfelhőt is leráztam akárhogy próbáltam őket magamon tartani, de ha már nem akartam h üldözzenek, órákba telt levakarni őket

Ismerős érzés
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ha már nfs, engem azokba a rendőrök idegesítettek fel mindig, mikor 1-1 bónuszér, vagy feladatér akartam hogy üldözzenek, a legdurvább rendőrfelhőt is leráztam akárhogy próbáltam őket magamon tartani, de ha már nem akartam h üldözzenek, órákba telt levakarni őket
0
0
0
0
no avatar
ja a mostwanted elején 1 körbe nyerek de a kcsg utolsó 100 méteren beérek
0
0
0
0
no avatar
assasin 1 kinyirom a katonát az tán 200 lovag jön
0
0
0
0
no avatar
engem ma a quake 4 de nagyon
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
Az összes cod..mikor kilőnek 😆
0
0
0
0
Konczos avatar
mind1 hogy milyen játék csak apámat ne keljen látnom szenvedni... rettenetesen béna és akkor képes a játékokat szidni meg ütni a klaviatúrát -.- de miért?? mert ő a béna, és ezért fogok neki venni szilikon billentyűzetet 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció