Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nemkrisz11 avatar
Ma a Crysis Wars..kipróbáltam, hááát...ultra prok voltak vagy cheaterek? nem tudni... de hiába lövöm (80 golyót beleeresztettem)
de nem hal...néhány embernek pedig 50es killstreakja volt...
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Counter strike...csalók miatt akik végig speedeltek aimoltak az egész mapon.Vagy esetleg az ULTRA prok miatt akik valamilyen okból kifolyólag 3-4 wp lövésből(célzott) nem döglenek pedig csomószor láttam hogy ember mellé céloz és meg is öli..
Vagy Metin 2, miért?Lagg, metin ütésközben Lagg, Párbaj közben lagg, ledob és miután felmegyek én vagyok a low.Persze ezért abba is hagytam..
(A CS t nem azt nem olyan egszerű...😀😉
0
0
0
0
vasziliy avatar
Engem a Most Wanted annak idején.

Elsőnek csak pár bill. bánta...utána teljes bill. és egér:-)
.... zsaruk mindig elkaptak vagy kiütöttek és nem lettem első....😂
0
0
0
0
azbizony avatar
ceni98 írta:
engem szinte minden😆


Engem a COD 6 fel tud húzni rendesem mikor kilőnek 10 szer egymásután úgy hogy én nem lövök ki senkit 😆😆 Olyankor mondom hogy DE MÍÍÍÍ!!
0
0
0
0
ceni98 avatar
engem szinte minden😆
0
0
0
0
no avatar
még senki nem írt a Soldier of Fortune sorozatról.
pedig annál sz@rabb játék nincs a világon.
milyen az, hogy 2 tár golyótól meg 2 40mm-es gránáttól nem döglik meg, de egy repesztől darabokra száll.
10percig nyomtam, utána is, csak akkor uninstallt
0
0
0
0
bobbycfc avatar
jah Hacker én is azt szoktam!!
0
0
0
0
Dwight avatar
sok játékok van/volt ami felidegesített, de hát én egy laza "uninstall" al elintézem 😆
0
0
0
0
bobbycfc avatar
Pro Evolution Soccer 2011!(EZ EGY SZ.R) föl kúrja úgy az agyam mint állat! Nem lehet tizenegyest rúgni,meg a játékmenet is egy szar!!!!!!!!!!
0
0
0
0
Ferrari avatar
NFS-ek engem is fel tudnak, főleg akkor mikor az ellenfélnek ugyan olyan autója van mint nekem és gyorsabban megy neki mint az enyém...vagy ha a cél előtt beelőznek 😆
0
0
0
0
Oliver95 avatar
engem általába az hogy az nfs-ek végefelé már alig lehet irányítani a kocsikat😃(kivéve ProStreet😃 az a legjobb😃😜)
0
0
0
0
Davezorrr avatar
fifa 09 ps3-n.89percben 0-0.Lövök egy gólt erre ellenfél egyből kiegyenlít de addig meg nem is volt helyzete
0
0
0
0
no avatar
CoD bármely része, teli van sok kis apró, de idegesitő buggal, a repkedő fegyverekről ne is beszéljünk😆
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
hát engem a most wantedben a zsernyákok tudtatk f***ni amikor berakják a lejtőhöz a szöges utzárat és elúszik az a jó sok bounty.
Nameg MW 2 ben wh sok
0
0
0
0
MaximumGame avatar
The Neverhood: ban amikor olyan feladatokat kaptam hogy hajam téptem ki😃

World of Warcraft : amikor elotoltak elölem egy cuccot.. szétvertem az egeret billentyüt 😃

NFS-sek ben amikor 400al megyek pl új hot -p ben és a rendör megelöz 😃
0
0
0
0
no avatar
aki régebben ismerte az nfs hot pursuit-ot valamikor 8 éve, az emlékezhet rá,hogy 1-2 kanyarban voltak láthatatlan pixelek,ami miatt rengetegszer csapkodtam a billentyűzetet...aztán

pes utolsó pár kiadásában ugy érzem hogy az emberek csúsznak a pályán...(aránytalanul nagyokat lépnek)-4ever fifa

na még 1:

csééé:rendben hogy valaki nagyon tud vele játszani,de a falon átlövöldözés az betesz!!!!!
0
0
0
0
ElniNNyO avatar
nfs carbon, az utolsó canyon versenynél mindig megelőzött az a kocsog😃
de talán a legjobban a gta san andreas.elés sokáig tartott mire cheat nélkül végigvittem 100%ra.na közben qrvasokszor felb*szta az agyamat, de sikerült😆
0
0
0
0
ken7 avatar
van mikor swat 4 (és warr van és mondják nekem UAC!!!!!!!) miközben sehol semmi cheat ... 😠😢
0
0
0
0
zolilord avatar
Gothic 3 ........ had ne mondjam miért....😃 ......
0
0
0
0
Adam996 avatar
engem az f1 2010 időmérőn csúszik a pálya az eső miat nem megyek időmérőt jövök fel azt vkit nem tok megelőzni agy neki mek és penalty
0
0
0
0
susguy avatar
GordonFreeman írta:
engem a tf2 tud felidegelni mer a scout már a heavyt kinyirja siman pedig a scoutnak 110 hp a heavynek meg 300 -.-

Attól függ, hogyan és mivel nyírja ki. új fegyókat én is utálom, de alap fegyókkal én lazán kilövök egy heavyt 😃 legtöbb esetben legalább is 😉
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
engem a tf2 tud felidegelni mer a scout már a heavyt kinyirja siman pedig a scoutnak 110 hp a heavynek meg 300 -.-
0
0
0
0
David the killer avatar
fifa11 de nagyontörik a billentyüzet
0
0
0
0
DonnieD avatar
Tesla GoD írta:
DonnieD írta:
Resident Evil 5.

Én a filmek után ültem neki, így kissé csalódás volt. Még a legkönnyebb nehézségi fokozaton is szívtam.... 😕
a filmekből kb az első volt úgy-ahogy tűrhető, a többi kuka


Nekem bejött az összes. A negyedik is tetszett, csak valahogy érződik, hogy újat már nem nagyon tudnak nyújtani.


Deimos írta:
engem a resident evil 5 mert csak a xbox 360 joyt támogatja (bu..i microsoft)


Ja igen, meg ez is mehet +1
A Resident Evil 4-et Gamepad-del simán ki tudtam vinni. Ez meg... :S
0
0
0
0
utahl2 avatar
Engemet eddig a legjobban a Gears of war idegesített fel. Közepes nehézségi szinten az utolsó pálya, utolsó boss kb 1 órát szerencsétlenkedtem vele, már azt hittem,hogy a joystickot már átvágom a szomszédba😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Protein írta:
CoD 1-en kívül az összes.
engem pont a CoD 1 szokott, mert sokszor olyan szerencsétlenek a társaim, h jobb lenne egyedül, vagy akárt nagyonhülye botokkal
0
0
0
0
susguy avatar
CoD 1-en kívül az összes.
0
0
0
0
no avatar
szerintem a Mario , meg az XO a legidegesitobb jatek 😃
0
0
0
0
herbyke avatar
Engem a civ3.
Emperor, Monarch szinten,. eltelik 10 turnus nekem van egy városom egy settlerem , a gépnek 2 spearmen meg 1 settler.
Mindent 4 -5 turnus alatt talál fel.
Aki szeret idegbeteg lenni annak kötelező game.
Én már minden szinten végignyomtam, csalás nélkül.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
DonnieD írta:
Resident Evil 5.

Én a filmek után ültem neki, így kissé csalódás volt. Még a legkönnyebb nehézségi fokozaton is szívtam.... 😕
a filmekből kb az első volt úgy-ahogy tűrhető, a többi kuka
0
0
0
0
Deimos avatar
engem a resident evil 5 mert csak a xbox 360 joyt támogatja (bu..i microsoft)
0
0
0
0
DonnieD avatar
Resident Evil 5.

Én a filmek után ültem neki, így kissé csalódás volt. Még a legkönnyebb nehézségi fokozaton is szívtam.... 😕
0
0
0
0
no avatar
nfs shift, az autó irányítása miatt...
0
0
0
0
no avatar
Engem az NFS World... Elég bugos, nekem csak a dual procim első magját akarja használni + van egy csomó laggolós ember fenn... 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Engem a cod2 mostanában nagyon felidegesít,mert sok a csaló -.-''
0
0
0
0
no avatar
engem a halo idegesitt fel a legjobban bar sajnalom az egeret😠
0
0
0
0
no avatar
Need for speed shift, az igénytelen, undorító sz*r irányításával
0
0
0
0
ken7 avatar
G-Force😆 sose felejtem el
0
0
0
0
DoN_BeNCe22 avatar
egyszerű
Hello Kitty, Barbie, Pony Farm stb... 😃DDD
0
0
0
0
twoKgames avatar
America's army 285
főleg amikor barom csapattársaim vannak és lelőnek vagy nem teszik a dolgukat....
amúgy lassan már 2 éve játszok ezzel a játékkal 😆
az a szar hogy 6 perces 1 játékkör és ha meghalok a 4. percben akkor várhatok 4 percet, persze általában a 2. percben vége a körnek
0
0
0
0
Smack avatar
A Mesterlövész :
Amikor meg kell szökni a dutyiból a VÉRZŐ busszal, nem tudom lelőni a helikoptert mert nem ad normális fegyvert.
(lehet hogy az én hibám hogy nem tudom lelőni de attól még a játék egy rakás SZ@R!!!)
😀
0
0
0
0
edward28 avatar
MINDEN RAJZFILMRŐL KÉSZÜLT GAME!!
Stubbs The Zombie
DOOM 3 MAGYAR SZINKRON!
A SZIMULÁTOROK
G-Force
iron man
lego star wars 3
swatt 4
Warhammer 40000: Dawn Of War

ezek hallatán epilepszia rohamaim vannak olyan fosok!😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Gravity Defied, nagyon egy idegesítő játék 😆
0
0
0
0
Ricko avatar
engem most a NINJA BLADE egy pontrol pontra kéne ugranom és mint a vaj lejön róla😠
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az mivel tud felidegesíteni?😲
0
0
0
0
no avatar
az összes Splinter Cell...
0
0
0
0
BiGame avatar
Nos lássukcsak tekkentől idegrohamot kapok, Dragon Age-től úgyszint, mikor pókokkal harcoltam kivágtam volna az egész gépet az ablakon, Spiderman-t is szét tudnám verni, ha meglenne cd-n!
0
0
0
0
Joke666 avatar
TNA Impact (ps2) egyszerűen nemtudtam megütni az ellen annyira 1 buggos sz*r volt 😆
0
0
0
0
no avatar
Darkest of Days a best.2 lövésből meghalok😞😠
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció