Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
A rohadt bugos cod6 nagyon felidegesít késelek de semmi nem döglik meg a fal mögül kilőnek meg mindenen szar! Ja meg nagyon jó hogy fél perc mire újra elő bírja venni azt a *** kést addig a másik 20x lekésel. Ja és a kedvencem hogy miután kihúzom a gránát pöckét és kinyírnak természetes dolog hogy a pöcök visszaugrik a gránátba!
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
-Most nem rég a Tekken 6 Boxon,mert arcade battleba, medimumon a 6-7 edik ellenfélt sehogy se tudom legyőzni...
-Aztán CoD 6, amikor a host a wallhacker/aimos,és kickeli aki beszól neki...
-Aztán régen a wow, mivel low rates szerón volt egy karakterem, (70es akk még nem volt Wotlk), elég jó cuccai is voltak már, de aztán megöltem egy játékost az ellenséges frakcióból,valamelyik terültetn(szintén 70), és miután meghalt, vissza mentem lvl 1-re, elveszett mindenem,spellek is, anélkül hogy kidobott volna...
-ÉS végezetül a SAMP, mivel éppen börtömbe zártak rendőr megöléséért(Ezen a szerveren egy kis szoba a börtön, ahová beraktak egy másik valakivel,ideg voltam ezért bevertem neki, aztán ő meg csinált vmi hacket a kill fallal, és azt írta ki hogy gránátokkal öltem meg(amikor a szerveren nincs is gránát). én mondtam az adminoknak mindent, de nem hitek nekem és bann...pedig jó szerver volt...huh...ennyi eddíg
0
0
0
0
sCUBA avatar
engem a Prison Break Conspirancy idegel fel de nagyon...volt is uninstall mert mindig megláttak a köcsög őrök -.-''
0
0
0
0
grudge avatar
gothic 2:mert mindenki mondta hogy huuuu de jó,kipróbáltam,1 perc és megölt egy farkas,2.ik próbálkozásra a banditák...3.uninstall.csak erős idegzetúeknek!

nfs underground 1:kb 60 százalékig oké volt utána jött egy körverseny kb 40.-ik próbálkozásnál (nem vicc) uninstall

prince of persia:two thrones:eddig minden pop-ot kipörgettem,a two thrones-nál az 1. főellenségnél (150 méter hosszú,nincs állkapcsa) amikor ráugortam speedkill-eztem egyet a nyakába utána csak úgy ledobott.

és persze a windows az exe,és egyéb hibáival

lehet hogy nem a játékokba van a hiba hanem bennem.

0
0
0
0
battyan avatar
fhúúú mi meg majdnem összeverekedtünk a Fifa XY-on az egyik ismerősömmel, mert ő mindig azt akarta,h én legyek karral holott a kar az övé volt... "Felnőtt" fejjel visszagondolva nagyon gyerekesen viselkedtünk
0
0
0
0
titusz avatar
Engem a fifa 06,07,08 fúú de még hogy 😃 a haverral szoktunk jáccani nálunk oszt az asztal alatt volt olyan nagy tv-s doboz abban voltak ilyen régi füzetek, könyvek ilyesmik. Ha kihagytál egy helyzetet😂😂 akkorát belerúgtunk a dobozba, hogy a doboz széjjelrepedt + a gép mellett van a radiátr hát azt se volt kellemese ütögetni meg a falat😂 de már régen volt azóta már lenyugodtunk.😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
engem nem a játékok csesznek fel, inkánn a vindóz, de az nagyon.....
0
0
0
0
Erik94 avatar
engem a red dead,de az boxon...
azok a ro...dt lovak meg nemlehet elsavezni se ha cheatsokot aktivalsz...
hat jol felba**ttam és hat hadd ne mondjam tovabb...😆
0
0
0
0
Screamer avatar
CiCY Interaktiv mit vársz? 😆 engem most a SF4, most telpeitetem fel bill.e probálkozok de olyan sz*r csaló gép , easy -n perfectel agyon ver annyit kombózik 😆, meg nemlehet vele pvp be nyomni mer kontrollert meg bill. -t is p1 nek állitja be
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
sniper ghost warrior.Előttem volt az ellenség úgy 400m-erre kiduktam fejem és egyből headshotot lőttek rám mindig.
0
0
0
0
Ricko avatar
Metro 2033 egy müködö verzio sem jó:S
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én kegyetlen nyugodt emberke vagyok (pedig nem is szívok 😆😉, szal Engem nem nagyon tud semmi sem felidegesíteni, mikor kilép a játék a cél vagy save előtt, simán újrakezdem, vagy nézek egy filmet vagy megyek enni vagy valami 😃
0
0
0
0
maczi avatar
Engem a hétvégén a DiRT 2 húzott fel. Eddig sosem tette de most 2x is kilépett. Először mikor az X Games America utolsó versenyén épp a célba értem (hard nehézségi szinten),Másodszor meg az egyik World Tour-on,de má' megint a finish előtt 😂
0
0
0
0
ceni98 avatar
twoKgames írta:
ceni98 írta:
nfs carbon mikor röhögnek az tök idegesítő

de még úgy h az unokatesód is blamál melletted😃
na nekem ezt ne is mond...😆
az én unokaöcsém az aladdinnal gamel és segítekneki és kiröhög azt otthagyom a gépet
0
0
0
0
skincube avatar
nos a játék nem szar és sok másik is de amin a legtöbbet idegeltem az feltétlenül a prince of persia the sands of time...... töbször végigvittem de a harcok.....úúú hát amikor belémlőtt a kis csaj és aranyos hangon mondta hogy sorry miközben amúgy is szarul álltam élettel és minden televolt ellenel akkor szó szerint űvöltöttem hogy te b*dös k*rva b*szodjál keresztbe meg a sorrydal!😃😃😃
0
0
0
0
no avatar
Ln hányszor vertem volna szét a billem! 😆
De nm ütöttem mert tudtam h drága volt (inkább a monitort ütöttem nm mintha olcsóbb lett volna! 😆😉 DE még mindig jó! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem szerencsére nem volt ilyen én kb 1 hónap és kb 28 óra játékkal értem el a 49 es szintet! Eleinte már jó volt ha 1 embert meg tudtam ölni😆 most olyan 6-20 szokott lenni😆 10 perc alatt
0
0
0
0
almos avatar
MW 2 engem is fel tud bosszantani...legjobban az *** fel, mikor felmentem egy hackelt szerverre és feldobott egyből lvl 70-re...azóta nem is játszok!
0
0
0
0
twoKgames avatar
ceni98 írta:
nfs carbon mikor röhögnek az tök idegesítő

de még úgy h az unokatesód is blamál melletted😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
nfs carbon mikor röhögnek az tök idegesítő
0
0
0
0
twoKgames avatar
ez könnyű 😃 NFS carbon az ellenség hülye fejével😂
0
0
0
0
DarthRoni avatar
engem az új prince of persia húzott fel az elején, 10 percet szenvedtem mire rájöttem h kell átmászni azon a rohadt falon, aztán megin 10 perc volt mire sikerült is mert még nem tudtam mit hogy kell :@ 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
fifa10 belefejeltem a nyomtatóba de semmi baja 😆 meg a netem ki nyomtam a gépem az áramból mert a net felidegesített 😃 és egyszer a mw-be earlt a feketelistán naon nehéz legyőzni k*cs*g nigger ezt üvöltöztem 😃
0
0
0
0
no avatar
Most Wantedba nagyon nehéz legyőzni "Earl"-t...8 másodperces előnyöm volt, az meg 2 mp alatt behozta😕
0
0
0
0
no avatar
Demoz írta:
D@nte írta:
Need for speed most wanted amikor szögesdrótra hajtok és azonnal satu fék és sehova tovább😠na az kihozott a sodromból

Egyszer úgy léptem meg😃 Nagyon nehéz volt😃 Mondjuk az carbonban volt😀

Igen a carbon-ba még tudsz menni a az MW-be annyi!
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Vice city ,amikor beesek a vízbe Tommy 5cm-re van a partról és megfullad.
0
0
0
0
Demoz avatar
D@nte írta:
Need for speed most wanted amikor szögesdrótra hajtok és azonnal satu fék és sehova tovább😠na az kihozott a sodromból

Egyszer úgy léptem meg😃 Nagyon nehéz volt😃 Mondjuk az carbonban volt😀
0
0
0
0
almos avatar
FIFA 2004-ben egyszer a Kakával rugtam a gólt,és kiirta,hogy Pirlo a gólszerző...Attól nagyon szeretem a Fifákat!
0
0
0
0
LimiTED avatar
engem a fifa szokott felidegesíteni 😆 főleg amikor magyar mellé rúgom és akkor "nagyon szépen hárított a kapus" 😆
0
0
0
0
D@nte avatar
Need for speed most wanted amikor szögesdrótra hajtok és azonnal satu fék és sehova tovább😠na az kihozott a sodromból
0
0
0
0
no avatar
Igen én is azt hittem h szív infartusom lesz! 😆
Naon sok ien játék van!
A jó édes anyukájukat!
Igen a Fifa a bugok miatt az eggyik legidegesítőbb game-e!
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
dragking írta:
Igen az naon szemét game! 😆

WÁÁÁ! 😆 Ne is mondd.. egyszer éjfél körül elkezdtem vele játszani (azelőtt nem ismertem ezt a hülyeséget).. na szal.. elkezdek vele játszani, ha jol tudom 3. pálya végén van az.. eljutok oda, füles rajtam majdnem full hangerő, meglátom, meg ordibáááll....ááááááááá még a szar is megállt benn (már bocs) 😆😆😆 azóta nem játszottam vele...

-De am. az összes FIFA rohadt idegesítő mint pl.:FIFA 07,08,09,10 Online
MINDEGYIIIIK FOOOS!! 😂😂😂 Már bocs a FIFA fanoktól de valljuk be ez van ! 😉
0
0
0
0
no avatar
Igen az naon szemét game! 😆
0
0
0
0
no avatar
júj engem a fifa 07 😃 ott jöttek ki belőlem a káromkodás addig tényleg nem is káromkodtam de az után szinte minden nap ... uhh de amikor mellé ment vagy elvették a labdát akkor a falat tudtam volna kaparni megy hasonló dolgok 😆
0
0
0
0
no avatar
gigazte írta:
Nekem a 08-ba olyan volt, hogy csak a labda látszott, más semmi😆 Ha kell linkelek videót róla

jajj ez nekem is volt de a 09-ben 😆 és láttam róla videót is 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem a 08-ba olyan volt, hogy csak a labda látszott, más semmi😆 Ha kell linkelek videót róla
0
0
0
0
no avatar
akk mázlista vagy 😆 meg oan is volt h kirugás és csak az ellenfél volt a pályán kirugom és a kapus mögött elkezd futni az egész csapat 😆 de pont vége lett az első félidőnek de komoly volt 😆
0
0
0
0
almos avatar
jah ez igaz,bár nálam csak olyan volt, hogy nekem lett ebből gól, sose kaptam ilyen gólt 😆
0
0
0
0
no avatar
nm ez 08 de a 09 és a 10 is bugos szal...
0
0
0
0
no avatar
bugos x@r átmegy a hállón a labda és gól.meg sok ien apróságok.
0
0
0
0
almos avatar
dragking írta:
nekem most a fifa ba***a fel az agyamat.


nah az, hogy tud felb*szni?
0
0
0
0
no avatar
nekem most a fifa ba***a fel az agyamat.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Race driver Grid -,-" inkább nem is beszélek róla
0
0
0
0
no avatar
nfs underground a 7 körös pályán persze h az utolsó körbe basztam el
0
0
0
0
gara66 avatar
az a just cause télleg nagyon pókember feeling😆
de engem a cod mw2-be a solo játékok b***nak fel nagyon!miko 12perce már csinálom aztán meghalok, és kezdhetem előről
0
0
0
0
Deadpool avatar
Engem a Sniper: Art of Victory idegesített fel a legjobban.
Rohadt City Interactive😠
Soha többé nem próbálok ki egy City-s játékot sem
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem nincs bajom az irányítással csak néha annyira unreális az egész fos hogy majd szét verem az asztalt
0
0
0
0
almos avatar
Kmisi99 írta:
Engem mostanság a just cause 2 idegesít fel de rohadtul.

váhhh,az is borzalom...az irányitás....nem is játszok vele...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció