Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
GTA Vice city a legjobb és leghangulatosabb gta, a mai napig szoktam vele jáccani, a gta3 is ugyan úgy jó volt a maga idejében, de a vice city sokkal jobb lett 😃
0
0
0
0
barathimre86 avatar
Gothic 3. 2006-os játék és rengeteg hibája volt (most is van egy-két). Szerintem 100% hogy minden idők eddigi legbugosabb játéka. Mellesleg hogy jó legyen, le kellett töltenem egy 880 - 900 MB-os javítást. Még a gépigényéről szólnék: kiba**ott magas. A GTA nagy kedvencem volt. Én 3-4 próbálkozásra átvittem azt a bizonyos RC helikopteres küldetést. A szórólap szórást másodjára, úgyhogy nekem ott nem volt gond.
0
0
0
0
BiGame avatar
lool abba a repülős küldit utáltam miko szórólapokat kell osztani, a tköm tudta, h hogy kell irányítani a rhadt repülőt😆!
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Húúha, én már nememléxem, csak arra,hogy falhozvágtam az egeret, a bill-t meg lerántottam a földre😆😆
Nem.., nemvagyok elmebeteg
0
0
0
0
FeRR avatar
Engem is a GTA Vice City. Pedig akkoriban még nagyon fiatal voltam..😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
sztem nem meglepő GTA vice city utána meg is utálam az egész sorozatot
0
0
0
0
spree avatar
engem a VVVVVV kúr fel mostanság, lehetetlen, de ez a varázsa😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Dehog is nehéz az rc helikopteres küldetés. Akármikor megcsinálom ( ALMOMBAN 😆😉
0
0
0
0
ceni98 avatar
tényleg nehéz én se tom megcsinálni meg a haverom aki vgigtolta őse tudta😃
0
0
0
0
drEeW avatar
engem minden stratégiai game fel basz, 1xűen nem tok semmit csinálni 😆
ja és a best:gta vice city -rc helikopteres bombás épületfelrobbantós küldetés. na azzal kurva sokat szenvedtem és nem is sikerült. szegény monitor...😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
kezdő vok meg billentoltam...😆
0
0
0
0
BiGame avatar
mennyé má😆, azt DMD-be simán megcsináltam😆!
0
0
0
0
Airbornman avatar
Call of Juarez 1,2,harry potterek,meg majdnem minden amivel eddig játszottam😆😎
0
0
0
0
ceni98 avatar
engem a DMC 3 2 pálya főellenség centis élete maratd nekem sok egy csaás és nekei annyi na ő csapot meg és kezd előről és kész voltam
0
0
0
0
ipod avatar
A sa:mp-be nekem gyakran a space gomb nem müködik 😜 egyszer ezel sz@rakodtam 6 orát mire ujbol elkeztem játszani és müködött azota nem játszok vele😆.
0
0
0
0
no avatar
Engem még hat évvel ezeletött a port royal idegesitett fel mert egy hibája volt a játéknak hogy 5-10 óránkén kilép és aki tudja hogy milyen ez a játék az akkor nagyon együtt érezvelem.Én nem szoktam ütni a gépet csak a billentyüt ,mindig mondom az ösöknek hogy manapság milyen ocska billentyüket lehet kapni mert mindig tönkre mennek 😆😆 teljesen véletlenül 😆😆.😆 de most vettem egy drágább billetyüt ezt nem fogom ütni.
0
0
0
0
berci96 avatar
NFS:U1 mert az 5körös versenyben utsó kör felemk a járdára és az autó fejreáll egy kis ptkától ááá csak a kezem bánta mert a falat ütöttem
0
0
0
0
aknakukac avatar
NFS:U2 mer állandoan kilép amiko elmentenék vmit😞
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
engem a cod 2 multi régi neten (1 mb-s,fojton beakadt,600as pingem volt)
és persze a NFS Shift
0
0
0
0
Joke666 avatar
counter strike 1.6 régen mikor mindig belaggoltam és akk lőttek fejbe na az idegesített 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
tooth9 írta:
Engem az idegesít, amiben elakadok vagy megölnek. 😆

Én ezért szoktam keresni kódot, végigjátszást stb.!😆😆
0
0
0
0
Megtorlow avatar
a counter strike régen nem akart elindulni kellett venni egy uj billentyűzetet😆
0
0
0
0
rocka avatar
Most ez a DiRT 2, mert mindig kicsúszik az a fostos autó...
Am meg az összes autós játék.
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Há mert úgy akadt mint a huzat még lowon is... Egy pályát tudtam csak megcsinálni úgy h nem akadt annyira, de utána abbahagytam, mert nagyon akadozott, inkább letöröltem, felidegesített nagyon....
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Engem a True Crime New York City nevű game idegesített fel a legjobban...
0
0
0
0
BiGame avatar
h mien szaltót, levegőbe megpördültél? nekem az miko hídon átugrattam, és megfordultam 180 fokba, az raj volt, haverok meg nézték, h hogy a rákba csináltam😆, party módba!
0
0
0
0
BiGame avatar
peg sztem, rhadt jó az irányítás, én simán nyomom😆, egy tipp kéziféket ne használjátok, kanyarokat-driftelést tolatással csináljátok!
0
0
0
0
rocka avatar
GTA 4, Prince of Persia The Two Trones, Meg az összes COD 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jaja engem is az tooth9 😃
amikor elakadsz vmelyik játékba vagy mindig megőlnek áááá de felbassza az agyatt 😃 😀
0
0
0
0
tooth9 avatar
Engem az idegesít, amiben elakadok vagy megölnek. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hedzsooo írta:
Ja, ezt a konzol-exluziv marhasagot en sem ertem, lehet azert nem keszitik oket PC-re, mert akkor nem kene konzolra senkinek sem ???
Azt sem csipem, h ha vmi megjelenik konzolon es PC-en 1arant, konzolon alt.ban hamarabb van, pl. igy volt a GTA4-el is. Persze, a lenyeg, h lett PC-re es szebb is lett.
Kivancsi vok, h az ALAN WAKE lesz-e PC-re, mert a Microfos sem normalis teljesen...erdekes azert, h anno, tobbek kozott az ALAN WAKE-kel reklamoztak a Dx10-et. Bizom benne, h ha kesobb is jelenik meg, DE lesz PC-en is.

azért készítik előbb konzolra a gameket mert ott a felhasználók nagy része becsülettel megveszi a játékot a konzol amúgy tényleg jobb a gta 4 nek sokkal szebb a grafikája azon a játékok irányítása jobb.
0
0
0
0
ceni98 avatar
engem minden game felcsesz amibe elakadok😃
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Ja, ezt a konzol-exluziv marhasagot en sem ertem, lehet azert nem keszitik oket PC-re, mert akkor nem kene konzolra senkinek sem ???
Azt sem csipem, h ha vmi megjelenik konzolon es PC-en 1arant, konzolon alt.ban hamarabb van, pl. igy volt a GTA4-el is. Persze, a lenyeg, h lett PC-re es szebb is lett.
Kivancsi vok, h az ALAN WAKE lesz-e PC-re, mert a Microfos sem normalis teljesen...erdekes azert, h anno, tobbek kozott az ALAN WAKE-kel reklamoztak a Dx10-et. Bizom benne, h ha kesobb is jelenik meg, DE lesz PC-en is.
0
0
0
0
zaraki avatar
én is minden játékon fel tudom húzni magam ha valami sokadszorra sem sikerül
meg az is idegasítő hogy csomó rohadt jó játék konzol exluzív mostanában, és soha nem fognak kijönni pc-re pl. gow2, uncharted 2 stb...
0
0
0
0
FeRR avatar
Új gém van, a Star Wars The Force Unleashed, miatta idegromaot kapok, ha nembírok emgcsinállni valamit, mert olyanszar mentési rendszere van h az lehetetlen..és ottvan az a rohatt save game, de az ég atta 1 rohatt világon nemmentené el akárhányszor mentem is el..szal ha meghalok kezdhetem előröl..rohatt idegesítő, de nagyon jó gém..
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
nekem pedig az a 3.kedvenc játékom!
mi nem tetszett benne?
0
0
0
0
super88 avatar
engem a Crysis warhead meg vettem eredetibe de annyira nem tetszett hogy másnap el is adtam 😆
0
0
0
0
Hilts avatar
Ha már GOW: Engem a vége ütött ki nagyon, amikor RAAM tábornokot kell kinyírni...hát,hiába adtam neki bőszen a headshotokat(ahogy egy videóban is láttam)ahogy eltakarodtak körüle a kryllek, az istennek se akart meghalni. Abba is hagytam egy idő után...
Ami pedig szitnétn kiborított: a Prototype helikopter-elkapós küldetése. Bazz,oké hogy Alex tud repülni,de hogy a helikopter laza 700 méter előnnyel startol...a 6.-dik próbálkozás után ezt is hagytam a p*csába😃
0
0
0
0
tiberium avatar
Engem rohadtul fel szokott baszni a Gears of War.Amikor jáccok időközönként kilp a játékból és hibát ír ki:@:@(minden jáccásnál kilép)Segíteni tuttok?
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Engem legutoljara a Wolfeinstein boss-fight-ja.
Na, jo, meg + 1 picit a RISEN boss-fight-ja is. 😀
FPS-nel 1ebkent ritkabban szoktam bosszankodni, inkabb ha kaland-jatekban akadok el, vmi technikas, okos kis csapda/akadaly miatt. (pl. Prince of Persia par reszeben)
0
0
0
0
susguy avatar
Pety írta:
Nekem a Bugos Godfather idegesiti legjobban az agyamat 😃
Nem lehet kiszállni a kocsibból, és nem lehet kikapcsolni az invert mouse-ot se 😆


Ne warezolj te lama 😉

clown13, jó lesz neked a királynő is 😆 😆 😆 (csak ő érti 😉)
0
0
0
0
clown13 avatar
Engem a Mario *** fel..... Egyszrűen felidegesít, hogy megöl 1 kibaott gomba vagy 1 tetknős... Am imádom 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Worms 4 Mayhem, főleg az utolsó pálya: hegyere mászok fel, egyszer csak magától elkezd csúszni az utolsó emberem(?), istenért nem áll meg, még a sík terepen se, és bebax a vízbe...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A resident evil tönkretette az eggyik billentyűzetemet és félig egy másikat a NFS Most Wanted pedig egy jókis drága monitoromat tett tönkre. De engem minden játék felidegesít
0
0
0
0
no avatar
engem régebben Tekken 5 Boss fight ( Jinpachi) meg néha néha 1-2 story fight,
0
0
0
0
Athesz avatar
COD4,CSS,NFS szériák 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Engem a need for speed shift
0
0
0
0
no avatar
engem a gta4 idegesít mert eszméletlen sz*rul van leoptimalizálva meg átkonvertálva és k*rva nagy a gépigénye
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció