Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Holey avatar
Engem ma a GRID idegesített fel a legjobban 😆 Már mikor az utolsó körben járok, és első vagyok, jön valami bunkó állat és kilök és mire elindul a fostalicskám utolsó leszek 😆 És ezt kb. 15-16szór 😆 És akkor olyan szinten ideges voltam, hogy majd nem hozzá vágtam a monitort a falhoz 😆 De végül le higgadtam, és nem okoztam kárt semmiben, és kiléptem 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
uhhh, most nyomtam a DMC3-at vergil-úgy felbszta az agyamat, h nem igaz, van az 5 v 6-os pálya elején, h ien kis rúdokra kell felugrani orb-okért az még csak a kezdet volt 2-emeletnyi ien rúd volt 3-4db a 2-dik on volt egy kék orb-s mindig át ugrottam felette!!!
0
0
0
0
Pety avatar
Nekem a Bugos Godfather idegesiti legjobban az agyamat 😃
Nem lehet kiszállni a kocsibból, és nem lehet kikapcsolni az invert mouse-ot se 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
pedig ajánlom told az nfs eket mert nagyon hamar felingerelnek de csak 1 ojan gépen amit érdemes szét*****i 😆😆
0
0
0
0
FeRR avatar
az összes NFS része..egyikkelse játszottam itt nálam, de havernál, vagy xboxon nagyon felszokott ba**ni
0
0
0
0
no avatar
Szamp írta:
Razorblade írta:
engemet a Race Driver GRID 😆 azért mert utolsó kanyart mindig elrontottam , 3kört vegigviszem első ként aztán uccso körben és kanyarban kicsuszok 😆


Látom te is halgatsz Kezdetet 😆 The Steve B)


jaja😃 még szép 😆 The Steve , Bobakrome , ám kedvencem The Steve Nagyapámra , és a Rapbíró 😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
éngem a WOW a halálba kerget :S
0
0
0
0
Joke666 avatar
jó hát engem is idegesít mikor CS ben be teamflash elnek a lamak dehat arrol nem a játék tehet
0
0
0
0
Yeti avatar
engem a cod4, mert olyan f***lámák voltak a csapatomba, hogy majdnem elsírtam magam....😃
0
0
0
0
Nedadam avatar
engem a mostwanted idegesítet fel régebben mikor p2-esen toltam és akadt mint állat de a mostani gépemen is idegeskedtem miatta hogy mindíg a végén előznek meg nem pont az elején de ez így volt az összes nfs ben kivéve a carbont meg az uc-t 😆😆
0
0
0
0
damork01 avatar
csáztok az Heat mert egy kalap sz*r és k**vára idegesitő és má ott tart tőle az ember hogy beleveri a fejét a falab inkább főleg az idegesitő ellenfelektől
0
0
0
0
Szamp avatar
Razorblade írta:
engemet a Race Driver GRID 😆 azért mert utolsó kanyart mindig elrontottam , 3kört vegigviszem első ként aztán uccso körben és kanyarban kicsuszok 😆


Látom te is halgatsz Kezdetet 😆 The Steve B)
0
0
0
0
jozsi22 avatar
engem pedig az olyan játékok idegesitenek fel amit például ha letöltök nagy nekezen és kiderül 1 óra mulva hogy 1 forintot nem ér az egész szóval gagyi,unalmas,nincsen játékélmény,stb.de az engem nem szokottt felidegesiteni ha em megy valami mert ugy is tudom ha akarok valamit töbszöri probálkozás után csak sikerülni fog és ott ayoutube segitség is!! na császtok😀
0
0
0
0
Joke666 avatar
engem a Fable húzz fel naon mindig 1 év mire kijutok a börtönböl elmentem majd 3perc múlva hiba üzenet azt a mentésnek is sanyi
0
0
0
0
Jakesz avatar
Utoljára a Street Fighter IV-től akadtam ki, mert ott csal az a szemet, ahol csak tud. Azelött, már jó ideje akadtam ki utoljára játékon, amik csak autósok voltak: FlatOut 2, 1NSANE, stb.
0
0
0
0
no avatar
engemet a Race Driver GRID 😆 azért mert utolsó kanyart mindig elrontottam , 3kört vegigviszem első ként aztán uccso körben és kanyarban kicsuszok 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem a Fallout 3-nál van, h v hibával kilép v resetel s pont amikor élvezem!
0
0
0
0
Szamp avatar
Engem csak a windows miatt szokott szétt...ni az ideg
0
0
0
0
Holey avatar
Engem minden játék nagyon fel bosszant ami pont akkor fagy le mikor nagyon nem kéne 😆 De ha konkrét játék kell, akkor a Gothic 3, mikor nagyba csapkodom a bunkó orkokat és megáll 1percre a game, és megdöglik a karim 😆😆 Az nagyon bosszantó...
0
0
0
0
roberto888 avatar
Engem mostanában nem idegelnek a játékok! Régebben még volt pár, ami ha nem sikerült akk bosszankodtam pl. Gyűrük Ura: A király visszatér! De azért a Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 feltud húzni, ha legnehezebben vagyok, és mozdulni sem hagy!😆
0
0
0
0
BiGame avatar
jah minden game-fel tud idegelni!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Egyértelműen a most wanted miatta ment tönkre a monitorom mert szétvertem😆 De minden játék felidegesít és kínomban a billenytűzetet ütöm
0
0
0
0
Rapido avatar
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!😆

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció