Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Engem mostanság a just cause 2 idegesít fel de rohadtul.
0
0
0
0
almos avatar
de úgy van,meg kellene venni....de úgyse fogom,inkább nem játszok vele 😆
0
0
0
0
Tomipac avatar
hát örülj neki hogy legalább olyan van😃 amugy meg vagy megveszed vagy nem játszol😃 nem? bekell osztani:S😃
0
0
0
0
almos avatar
Tomipac írta:
😆 pedig már vna crack vagy 100😃


egy olyan kellene,amivel nem kell vacakolni,bemásolod és végig birod játszani a játékot.Én nem töltögetem le itt óránként az emulátorokat,hogy birjak játsazni 2 küldetést....szégyen az összes cracker csapatnak ez...
0
0
0
0
Tomipac avatar
😆 pedig már vna crack vagy 100😃
0
0
0
0
almos avatar
engem az Assassins Creed 2,mert még mindig nem birok vele játszani 😢
0
0
0
0
Tomipac avatar
cod2.. cod4...😆 sok csaló..-.-
0
0
0
0
no avatar
hát engem az assassin's creed meg a nfs underground idegesített fel a legjobban😜
0
0
0
0
no avatar
engem nm is a maga a játék idegesít fel hanm az amikor neten játszok és van 1-2 csítter de admin egysem
0
0
0
0
Atosz3 avatar
Engem minden játék felidegesít ami nem indul el. 😀
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
nah hát a just cause 2 1 borzalom... legalábbis az irányítása
egyébkéntr engem a PoP főleg...ugrabugra meg minden van ott... bár már felhagytam velük.Na meg a most wanted,gondoltam felrakom,dehát inkább nem,nehogy vminek baja legyen 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
újabban nagyon felidegelt a Just Cause 2, amikor 1 hegy tetején állva rám lőnek 1 rakétát, a lökéstől leesek a hegyről és 2-3 percig gurulok lefelé...na ez nagyon idegesítő
0
0
0
0
no avatar
Én a fülesemet 1.6 közben törtem el!
0
0
0
0
BiGame avatar
drEeW írta:
engem nem szoktak felkurni a gamek, de hétvégén felraktam a call of juarez2-t és az idegölő.. a 2. párbajt egyszerűen nem tudom megcsinálni :@haverommal is szenvedtünk vele, ő s tudja..

nemtom mibajotok a 2. párbajjal, olyan könnyű mint a többi😆, max 1x haltam meg😃!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én a Philips fejhallgatómat offoltam ki(földhöz vágtam) Annyira felidegesítettek!!!! Bár nem a számítógép, hanem a billiárd...
0
0
0
0
Cooltib avatar
A barátom úgy felhúzta magát a cod 4-en hogy a baseball sapkáját nekivágta a monitornak és a célkereszt alatt kb 1.5 2cm-re lett egy pixel hiba. Gondolhatjátok milyen idegesítő ha 2 célkeresztetek van. 😆 Én majd besz@rtam a röhögéstől amikor elmesélte. 😆

Ugyan ez a haverom egy lan party alkalmával feltépte az egere billentyűit én úgy röhögtem hogy elestem a székemmel. 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
AZ MSN, DE AZ NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
kz009 avatar
laci345 írta:
Mirror's Edge. Szerintem tudjátok miért.
én nem tom nekem nem volt semmi idegesítő benne....
0
0
0
0
gigazte avatar
Engem a sok agysejtet megmozgató játékok húznak fel😆 pl.tomb raider sorozat meg olyan játékok amikbe sokat kell gondolkodni. Amelyik játék felhúzott az a Resident Evil 5, a vége előtt 1 vagy 2 pályával elfogyott a munició és mondom... azt a qva😠
0
0
0
0
no avatar
Jan88 írta:
Engem a Most Wanted, de csak akkor amikor már megvolt a vérdíj, és már majdnem elmenekültem és akkor elkaptak a zsernyákok. Nagyon idegesítő volt.😆

ezzel én is így vagyok!!!!!
0
0
0
0
no avatar
Engem is a lego racers idegesített! Főleg a marspálya! Meg az UT3!
0
0
0
0
drEeW avatar
engem nem szoktak felkurni a gamek, de hétvégén felraktam a call of juarez2-t és az idegölő.. a 2. párbajt egyszerűen nem tudom megcsinálni :@haverommal is szenvedtünk vele, ő s tudja..
0
0
0
0
Devis avatar
engem még anno lego racers 2 😃 oan ideges lettem h a 3 napos billentyűzetre olyat rávágtam h sz*rrá esett 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
összes szabadkóborlásos NFS szaron úgy fel húztam magam hogy az nem igaz többet nem is játszok azokkal a szarokkal 😆
0
0
0
0
aknakukac avatar
Nem nagyon szoktam játék miatt idegeskedni de általában CSS,régebben CoD2,4,régebben DRID!!!
0
0
0
0
samdav avatar
egy két Need for speed igaz idegesítő, de akkor is a legjobb autós játék sztem 😀
0
0
0
0
krisz195 avatar
BF2, CoDMW2, CoDMW. Asszem ezek voltak azok, amiknél már majdnem ***tam az ablakon a gépet 😆 de persze a többi is idegesít 😃 ma pl a TDU nagyon fel*** 😃
0
0
0
0
laci345 avatar
Mirror's Edge. Szerintem tudjátok miért.
0
0
0
0
BiGame avatar
Street Legal Redline 2, rosszabb minta Big Rigs, ezerszer, haver már azzal is kínoz, h csak arról tudni beszélni a suliba!
0
0
0
0
defdani avatar
Big Rigs Over the Road Racing ilyen sz*r játékot életemben nem láttam....
0
0
0
0
enkutz avatar
engem a counter strike 1.6 amikor a cheaterek megölnek 😆 meg amikor sunyiznak oszt megölnek meg a serious sam régen...amikor a levelnek az elejétől a végéig vittem oszt nem mentettem semmit és meghaltam pff ujakat rugtam a házba hogy majdnem betört 😆 meg minden játékon ha egy kis hülyeség miatt akadok el 😆
0
0
0
0
ghost131 avatar
Bár "ingyenes" játék, én a War Rock-on húzom fel magam szinte naponta a sok cheater miatt... Még szerencse hogy az MX 518-ban van egy kis "bőr"egér beütés is, különben nem bírt volna ki annyi repülést...
0
0
0
0
tacsi03 avatar
Engem anno a Tony Hawks American Wasteland. 😆 Amikor kb a 23millios kombonál vagyok és elkurom. Na akkor szokott repülni a billentyüzet. 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
én engem az nfs undercover szét vertem a billentyűt nem bírtam meg csinálni egy verseny utólsó pillanatba neki mentem egy másik autónak
0
0
0
0
Cs strike avatar
engem a counter strike1.6 minden szerorol ledobott a steam és végül az egér bánta😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
na meg a cod 4 veteranon...hardon se pite de ez...
0
0
0
0
Kempeti avatar
Engem a Mario...
Annál jobban semmise tud engem felidegesíteni.
És abbahagyni nembirom.
0
0
0
0
gynorbi avatar
gta 3 el diabló-s versenyei... na olyat még nem érzett a billentyűzetem😃
0
0
0
0
abaraj avatar
Bioshock 😀 BIgDady + én a sarokban 😀😉))))
na meg Dark Vempire 😆DD
0
0
0
0
BiGame avatar
a prototype most úgy felhúzott, h bexarás, Elizabett Green-nél vagyok kb a végén, 1 vékony csíknyi élete maradt épp, és nem tudom kihúzni addig míg a 3 testrészét le nem vágom, mert ha simán a fejét lövöm nem hat nagyon!
0
0
0
0
ceni98 avatar
za engem is...
mint most nem törte át a dakahan a falat és kezdhetem előről a gamet😠
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
nah igen,van ez igy... 😀.Am engem a prince of persiák idegeltek föl a legjobban.Véletlenül se ugy ugrott a ***i mint ahogy én akartam és nyomtam.jah meg pl a cabalban a botok is kiidegelnek amikor kinyirják az én mobomat és kb 5 felé lő egyszerre
0
0
0
0
ReSeth avatar
engemet a COD4 multi, amikor szar a statom 😃 1kill / 20 dead 😆 tegnap felidegeskedtem és 4 körön keresztül 50kill(felett) / 20dead(alatt) volt a statom 😃 aztán meg rámfogták hogy hackelek...
0
0
0
0
FeRR avatar
Én ugyan így vagyok a kártyás játékokkal win7-en. Több órákat ül itt faterom😆
0
0
0
0
no avatar
Engem egyetlen egy játék baszta fel az agyamat de rohadtul a Spellforce nevű játék mert faterom már vagy 3 éve játszik vele folyamatosan és már ha a menü hangját meghallom rosszúl vagyok.
0
0
0
0
no avatar
engem a cod2 rohadtul feltud idegeiteni amikor meggyanusitanak
de akkor aztán ugy felhuznak ,hogy csak ugy DARÁLOM a sok cigot!! 😆
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Igen, Vice City-nek még feelingje is volt
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció