Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
jasko avatar
san andreas repülős küldik,mafia1,most wanted
0
0
0
0
pukkancs avatar
legutóbb dirt3 *** fel. mikor nem sikerültek platinumra a versenyek 😆
0
0
0
0
kl_akos avatar
CoD 1 az orosz campaignba amikor le kell loni mesterlovesszel 4 embert akkor mindig eltuntek amikor celoztam de azutan hogy levittem a brightnest mar jo volt
0
0
0
0
DanB4lan avatar
Engem nem nagyon bírnak a játékok kiborítani. 1x volt életembe eddig, még anno a CS 1.6-al, de az is az miatt volt mert balfék voltam 😃. De mostanában már nem idegbajoskodók játékokon.
0
0
0
0
NoysR avatar
Egyértelmű hogy a FIFA meg a PES sorozatok, egy ideig jó meg minden de aztán egyszer csak elkezdi felhúzni az agyam! Általában a lehetetlen esések, gólok jah meg "ezt minek fújod le" dolgok miatt!
0
0
0
0
P Elastik avatar
Engem mostanában a witcher 2, mert nem tudom mi tkell csinálni, térkép se mutatja..
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Az amelyik akadozik.😆DDDD😀
Amúgy:FIFA11!!!44NÉÉÉÉGY!
0
0
0
0
niteforce avatar
dirt 3 -mat 2. napja nem tudom feltenni :@
kezdek ideges lenni ....
reggel majdnem beleutottem egyet okollel a monitorba, de az asztalba utottem amitol leesett a tea takarithattam fel, attol meg idegesebb lettem. aztan toltam a TDU2 -t aranyos game 😃 😂 😃 😂 az lenyugtatott 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
F1 2010 Time Trialban mindig mikor akár csak egy kicsit is súrolod a füvet egyből érvényteleníti a körödet...a 20. érvénytelen kör után már eléggé idegesítő..😆
0
0
0
0
bgreti avatar
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
0
0
0
0
zsoltie06 avatar
niteforce írta:
Mad Hatter írta:
Először felqrt a kotor ( 4órát szenvedtem vele h feltegyem és nem indult).

Utána rápróbáltam a kotor2 re az se indult! Ennek következtében elkezdtem hallgatni 1 kis madballt amin felspanoltam magam, és leszedtem a quake3-at h lenyugtasson (ami szintén nem indult el csak még jobban fel***).

Ezért leszakítottam a szekrényajtót az idegtől majd felborítottam az asztalt amin rajta volt az adóbevallásom és a upc csekkem amire ráborult az asztalon lévő 4 dl multilé!

Eközben pedig ráléptem az első jackdugómba bedugott fülhallgató zsinórra amitől kiszakadt a jackem !

ÉS NE LEGYEK IDEGES ??!!


ez nagyon durva 😲



gyá rossz napod lehetett 😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Shift 2 drift bevezető!
Szinte lehetetlen driftelni!
0
0
0
0
Lacee000 avatar
Witcher Ench.....amikor a Bestiát kellet megölni egyedül szaggatva,akkor akadtam ki legjobban fúúú😀
0
0
0
0
no avatar
Bazzeg régen Tomb Raider Legend Ghánába,mindig beestem egy terembe a vízbe 5 napig azzal szaroltam istenem felkaptam a vizet ku**ára 😃 😆😆😆
0
0
0
0
aaron_ avatar
crysis 1, AI nagyon béna 😃 néha borzalmasan idegesítő, emiat nem vittem inkább végig
0
0
0
0
no avatar
Mostanában a Homefront meg a Dirt 3.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Daenath írta:
Titan Quest, legendary fokozaton a boss-okat lehetetlen kinyirni, arrol nem is beszelve hogy fenyevekre vannak a rebirth fontain-ek.


hát epci-ben sem kutyák.... van aki 1 ütésböl én csak csalásal tudom.
0
0
0
0
no avatar
engem a batman elmegyogyintézetes része aszem 2009 es
a végén a főelllenségnél
áhhh
már darabokra vertem az asztalt
0
0
0
0
Daenath avatar
Titan Quest, legendary fokozaton a boss-okat lehetetlen kinyirni, arrol nem is beszelve hogy fenyevekre vannak a rebirth fontain-ek.
0
0
0
0
niteforce avatar
Mad Hatter írta:
Először felqrt a kotor ( 4órát szenvedtem vele h feltegyem és nem indult).

Utána rápróbáltam a kotor2 re az se indult! Ennek következtében elkezdtem hallgatni 1 kis madballt amin felspanoltam magam, és leszedtem a quake3-at h lenyugtasson (ami szintén nem indult el csak még jobban fel***).

Ezért leszakítottam a szekrényajtót az idegtől majd felborítottam az asztalt amin rajta volt az adóbevallásom és a upc csekkem amire ráborult az asztalon lévő 4 dl multilé!

Eközben pedig ráléptem az első jackdugómba bedugott fülhallgató zsinórra amitől kiszakadt a jackem !

ÉS NE LEGYEK IDEGES ??!!


ez nagyon durva 😲
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Hmm mostanában havernál cod 5 nazi zombies! Fene egye meg őket hogy tudják merre keressenek 😃
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
Először felqrt a kotor ( 4órát szenvedtem vele h feltegyem és nem indult).

Utána rápróbáltam a kotor2 re az se indult! Ennek következtében elkezdtem hallgatni 1 kis madballt amin felspanoltam magam, és leszedtem a quake3-at h lenyugtasson (ami szintén nem indult el csak még jobban fel***).

Ezért leszakítottam a szekrényajtót az idegtől majd felborítottam az asztalt amin rajta volt az adóbevallásom és a upc csekkem amire ráborult az asztalon lévő 4 dl multilé!

Eközben pedig ráléptem az első jackdugómba bedugott fülhallgató zsinórra amitől kiszakadt a jackem !

ÉS NE LEGYEK IDEGES ??!!
0
0
0
0
Reptile110 avatar
engem a portal 2 idegesített fel annyira hogy letöröltem 😃 valami magas helyről bele kellet ugrani abba a portálba vagy mi az, és mindig mellé estem 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
dexi írta:
Legacy of Kain Defiance -ban a mozgás ami nagyon felidegelt engem 😆 és a Mafia2 tökéletes bugjai


Nekem hibás az öszes legújabb játék... a mafia ugráló árnyékokkal megy meg van hogy csak a szem látszik... ASD
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
Konkrétan a SW: Kotor !
már 2órája próbálom elindítani minden sz@rral próbálkoztam és nem akar futni a gépemen .... 😢
0
0
0
0
no avatar
Mostanában folyamatos fail az összes letöltött játék:/
0
0
0
0
P Elastik avatar
Legacy of Kain Defiance -ban a mozgás ami nagyon felidegelt engem 😆 és a Mafia2 tökéletes bugjai
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Bence: Ja igen akkor is szoktak lenni érdekes perceim... 😃
0
0
0
0
no avatar
A játékok úgy igazán nem tudnak felidegesíteni, viszont ha felteszek a gémet és elindítom, akkor valamilyen földönkívüli nyelven kiirja h error akkor nagyon nagyokat lehet nézni😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Black ops multi 😠 😠 😠 Amikor 6 méterről megkéselnek, meg átlátnak a falakon és már várnak engem(nincs fent spy plane sem blackbird) meg a kemperek, de a legrosszabb h elmegyek egy ellenség mellet és meghalok... Nézem a killcam-et ő már 2 méterrel tovább ment mint erre késel a semmibe egyet és az ellen mögött meghalok 😠 😠

De azért én is osztom őket rendesen AK74u-val 😆 Megnézem h hol a kemper és szószerint beugrok 2 centire a pofálya elé és Rapid Fire + Grip-es AK74u-val szétapritom 😆 Am már Prestige 1 - 21-es vok 😃
0
0
0
0
asdasd1 avatar
engem a gta san andreas, nem sikerült az egyik küldetés, azt szétbasztam a kólásüveget a falon azt minden tiszta kóla volt 😆
0
0
0
0
xdboy1997 avatar
Gothic már kész volt 1 kva nehéz küldi megyek az erdőbe hogy vissza érjek a városba és rámtámad 1 farkas eddig semmi gond de megöltem és hirtelen eltünt a világ és ilyen fehér képernyőn mentem D:😠
0
0
0
0
Gerdzso avatar
COD: BO úgy gagyi ahogy van... és végülis nem maga a gagyiság húzott fel inkább az hogy 7K-t adtam érte... (5.5K ért sikerült 1 héten belül eladnom)

és még a:

GTR2: 24 órás bajnokság(online) 12 perc volt hátra... és 6. helyen voltam(21ből) erre a csávó belém jön féktávon és kilök... lecsúsztam a 13. helyre.... (a 24 óra az tényleg 24 óra volt)
0
0
0
0
no avatar
Engem játék ami iszonyat beidegelt az a Metro 2033 😃 de csak egy része amikor lőni kell a bázis pontokat egy sínen mozgó kopórsónak éreztem a járművet mert olyan laggót kaptam hogy azthittem ott vége a karrieremnek😃 mondom ilyen nincs nemrégfejlesztettem a gépem azért nem akartam megrúgdosni de majdnem hajlotttam az ablakon való kihajításra beee jóó esett volna de végül sikerült 2 sörrel lehűtőttem az agyamat 😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
a modern warfare 2 pirate multi az alteriw net el 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Need for Speed: ha az utolsó kanyarnál szúrom el az első helyet
PES és FIFA: utolsó percben kapok gólt
0
0
0
0
nalexitos avatar
engem a test drive unlimited idegesitett fel annak idejen, de annyira hogy olyat odaba*tam a monitoromnak hogy azota sem mukodik rendesen
0
0
0
0
no avatar
Lord of the Rings Online... elnéztem vmit, és rossz itemet vettem, ez még semmi... utána derült ki, naponta 3x lehet csak megcsinálni a questet, és a 3 már megvolt 😃
Nagyon ideges lettem, már olyan szinten voltam, hogy törlöm a karakterem 😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
Prince of persia 😃 na az egy idegesitő játék 😆
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Crysis 2 beta bosszantó volt 😜
0
0
0
0
Surrano130 avatar
Counter Strike 1.6 fejbelövöm de ugyanugy szalad tovább a gyerek meg válba lő és headshot😆
0
0
0
0
no avatar
Kiskiwi írta:
egem a need for speed carbon mert minden főnökversenyt 3x kellett megcsinálnmi mert kilépett

ugyanez GT4-nél. Sokszor az volt, hogy éppen küldiben voltam, megnyomom az esc-et, hogy megnézzem a térképet, erre:
RESC10 Out of video memory - Please re-boot your system.
Hát bazzeg nemelég hogy kilépett a játékból, de még rebotoljak is?😠
mondjuk szerencsére még nem kellett rebootolni😀
0
0
0
0
Kiskiwi avatar
egem a need for speed carbon mert minden főnökversenyt 3x kellett megcsinálnmi mert kilépett
0
0
0
0
ceni98 avatar
CatchO írta:
őőő hát én minden játékon felhúzom magam, legalábbis a jó nehéz részeken 😃 osztálytársam a COD6 kutyákat utálja nagyon, múltkor a pofájába ugrott 1 és úgy beszart h bebújt az asztal alá és ott volt 10 percig 😃😃😃
azta rohadt 😆😆😂😂😂😂😂😂😂
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Tom Clancy's Splinter Cell Convition (asszem igy irjak) engem ez szokot felhuzni 😀
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Anno a cs 1.6 Ilyenkor leittam magam és megnyugodtam.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció