Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Klaus avatar
Big Rigs: Over The Road Racing. 😃
0
0
0
0
superkiller avatar
Fifa 12 karriermód bundabotrány. Egy billentyűzet elhalálozott utána meg uninstall
0
0
0
0
ceni98 avatar
szinte minden amiben elakadok 😆
pl.: DBZ BT3,Ratchet szérai,lotr 3
0
0
0
0
19ati93 avatar
mass effect 3 tegnap -.-
0
0
0
0
spleenszuru avatar
Dragon Ball Z Budokai tenkaichi 3 😃
0
0
0
0
alex13 avatar
Ami többszörös próbálkozásra sem sikerül, (legyen az bármelyik játékban) az valamilyen szinten felidegesít.De így nem nagyon tudom felhuzni magam rajta😆 max uninstall-al végződik. 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Engem a San Andreas. Feltettem egy car modot és low-on a legkisebb felbontáson akad 😞
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty 1 Second Sight 😃
0
0
0
0
no avatar
Bicike írta:
Mar többen is írták a Vice City-s helikoptert. Na az engem is felidegesített. Haverom laptopjân nyomtuk, már vagy 15-ször kezdtük újra a helis küldit, mikor már majdnem földhöz vágtam a laptopot.


Nem értem hogy abban mi a nehéz... Mindíg elsőre sikerül és megmarad 2-3 percem is. Én úgy csinálom, hogy először is átállítom az irányítást, majd a bombákat a legfölső emelettől kezdve rakom le. Próbáljátok meg, ha még így nem csináltátok 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Engem igazából egyik sem,ha valami nem sikerül nem erőltettem,és inkább kikapcsolóm a gépet és elmegyek TV-t nézni😀
0
0
0
0
Underworld avatar
Az lenne a kérdésem,hogy amit csinálok Resident Evil 5nél offline profilt,azt mindig újra kell csinálni,minden rendszer újra rakás után,mert most így semmi mentésem nincs meg😢
0
0
0
0
Konry avatar
Hát persze hogy a FIFA 12. 😀 Amikor világklasszison 1 góllal vezetek akkor az ellenfél gondol egyet,megindul és megálláthatatlan... Hiába szerelem,csúszok neki vagy átmegy a játékosomon mintha ott se lenne, vagy simán egy másik játékosához pattan a labda, és a kapusom persze általában még csak rá sem vetődik a lövésre 😀 Ezt imádom, egyik kontrolleremet szét is törtem végette 😃 😃
0
0
0
0
theavanger avatar
Ja nem is beszélve hogy az ellenfél játékosa egy mentalista, mert ha becsúszol akkor kikerüli, ha meg nem kerüli ki akkor meg szabálytalanság.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Engem a pes 2012.... amikor világklasszison tolom és az a rohadék gép az utolsó pillanatokban olyan cigány gólt lőnek h felrobbanok..... ilyen lehetetlen helyzetből a csatára elé pattan a labda, meg lehetetlen helyekről gólt lőnek.... irreális szivatások, vagy amikor az elején lőnek egy gólt, és egykapuzok egész meccsen és mindent kivéd a kapus. Egyszerűen bele van építve a csalás, meg sokszor hiába váltok játékost mert tudom h hova fog passzolni, vagy nem engedi arra a játékosra váltani, vagy ha engedi, nem lehet irányítani, hogy mindenképp bekapjam azt a rohadt gólt. Nagyon nagy cigányságok vannak benne, de mégis játszom mer amúgy meg ez a legélethűbb játék 😃
0
0
0
0
theavanger avatar
Engem a FIFA 11 idegesített fel.Egyszerűen annyira idegesítő a két töketlen magyar kommentátor hogy néha már a falhoz verem a fejem miattuk.A bírókról nem is beszélve.Ja és a legjobb mikor a kapus gondol egyet és nem akar védeni.Ja nem is beszélve arról ha 0-3-ra vezetsz akkor az ellenfél átalakul valamiféle rossz favágókká és minden 10. másodpercben megáll a játék a hogy szabadrúgást kapjál aminek semmi hasznát nem veszed.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Jobban átgondolva, nincs játék ami nem idegesített volna fel 😕
0
0
0
0
juhika96 avatar
Engem elég sokminden 😃
Az autós és sportos játékok nem, de a COD és BF 3 multi felba** néha, de csak akkor, ha valami camper/hacker lelő, vagy ha folyamatosan granade 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Bicike írta:
Mar többen is írták a Vice City-s helikoptert. Na az engem is felidegesített. Haverom laptopjân nyomtuk, már vagy 15-ször kezdtük újra a helis küldit, mikor már majdnem földhöz vágtam a laptopot.


Jaja én a mai napig nem tudom megcsinálni.
ui: Szegény laptop 😞
0
0
0
0
Bicike avatar
Mar többen is írták a Vice City-s helikoptert. Na az engem is felidegesített. Haverom laptopjân nyomtuk, már vagy 15-ször kezdtük újra a helis küldit, mikor már majdnem földhöz vágtam a laptopot.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Haraposs írta:
Minden játéktól agyérgörcsöt kapok,, már törtem szét az asztalt is


Az kemény.Az összesztől?
0
0
0
0
Haraposs avatar
Minden játéktól agyérgörcsöt kapok,, már törtem szét az asztalt is
0
0
0
0
19ati93 avatar
a bugos f1 2011 meg az idioták az mta san andreas serverekene 😃
0
0
0
0
Nehuen avatar
Minden játék fel tud húzni.
0
0
0
0
kalaoi avatar
Engem a Mirror's Edge nagyon felb@sz*tt mikor a pálya feléig nagy nehezen elugráltam aztán leestem és nem mentett kezdhettem újra😠
0
0
0
0
Deimos avatar
engem a nfs run megvettem eredetibe amikor elöször végigvittem volt verseny közbe videó bejátszás ott legalább 6-szor fagyott ki utána mikor másodszor álltam neki a végigjátszásnál ott is már más videó-nál fagyott ki legalább annyiszor pedig már mindent frissitettem más játéknál ilyen szinte sose volt .
0
0
0
0
otfarkas avatar
Fifa szinte bármelyik része... nehezebb fokozatokon a ai játékosra nem hat a tehetetlenségi erő.. és ragad hozzá a labda.. ezért kell multizni
0
0
0
0
Erik94 avatar
Sajnos skyrim de amúgy jó játék,a mod-ok miatt felidegesített,mert tönkrement...😕
0
0
0
0
Underworld avatar
Sziasztok!
Az a problémám,hogy a Resident Evil 5 nem akar elindulni,pár napja,még lazán játszottam vele,most meg mikor indítani szeretném,azt írja ki,hogy a re5működése leállt,dx9-dx10be is...vmi ötlet?Felraktam minden driver újra,és nem jó,de csak ez a játék szemétkedikJa,és a játékot is újra raktam egy párszor,de semmi:/ És engem most ez a játék idegesít a legjobban!! Valaki légy szí segítsen!
0
0
0
0
sachme avatar
a wow. ellopták a top1-es karim aa szeron(azuregos wow) és olyant rúgtam a gépbe h kiment a táp és ujjat kellett venni 😆 😃
0
0
0
0
no avatar
bata8805 írta:
NFS Most Wanted: iszonyatosan bosszantó tud lenni hogy az ember hiba nélkül tolja végig a versenyt és minden versenyben minden pályán van minimum kettő olyan szakasz amikor egyszerűen hiába nyomom beérnek vagy több másodpercre lehagynak.. na meg amikor elvétem a tüskéket 20 perc üldözés után... na az az amikor 2 cigit szívok egymás után 😃


Bár a tegnap este után a Gears of War is pályázik erre a címre...
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Én nem tudok idegeskedni játékokon. Mondjuk amivel FreddyD nyomta a RPJ (Rossz PC Játékok) sorozatban, hát azok lehet engem is kiakasztottak volna 😆 (Kivéve a Mesterlövész, mert lehet hogy sz*r játék, de ez adja meg a játékélményt 😆😉
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ja és kifelejtettem a FIFA-sorozatot. Amikor az utolsó percben egyenlít ki a gép, vagy akkor kapsz egy gólt nagyon bosszantó tud lenni. Engem annyira felidegelt, hogy kitöröltem minden egyes fájlt amiben benne volt a 'FIFA' név. Másnap meg is bántam, hogy letöröltem, így nem volt mivel játszani. 😆😆
0
0
0
0
no avatar
NFS Most Wanted: iszonyatosan bosszantó tud lenni hogy az ember hiba nélkül tolja végig a versenyt és minden versenyben minden pályán van minimum kettő olyan szakasz amikor egyszerűen hiába nyomom beérnek vagy több másodpercre lehagynak.. na meg amikor elvétem a tüskéket 20 perc üldözés után... na az az amikor 2 cigit szívok egymás után 😃
0
0
0
0
repfect avatar
Trackmania nations
Super streetfighter 4 AE

billentyűzet már bánta 😃
0
0
0
0
dennis63 avatar
engem a sonic heroes b*szott fel nagyon, olyan szinten földhöz vágtam a kontrollert, hogy kb. 30 darabra tört, ezután nyugodtan folytattam billentyűzeten a játékot.nem ajánlom kipróbálni!!
0
0
0
0
avwxk3b avatar
Engem prince of persia sorozat. A rohadt főellenségek nagyon felúznak.
0
0
0
0
bfrenk avatar
A pálmát akkor is az utolsó kanyarban elb*szós Need for Speed-sorozat bármelyik része viszi! 😃
0
0
0
0
alratar avatar
Nos nem tudom, nem emlékszem már.
De kölcsönkértem havertól az NCIS: The Videgame játékot. Na az fel tudja b***** az idegeimet, amikor McGee be kell mérjen valakit! 😠
0
0
0
0
excel222 avatar
Combat Arms. egyértelmű 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
1 oldalt a 4x4 esből kitudok 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Pedig "annyira" nem nehéz, csak rá kell jönni a logikájára. Barátnőm az elég hamar kirakja. Nekem elég sok idő volt kirakni 😆
0
0
0
0
no avatar
djwarp írta:
adam990304 írta:
Sonymeans írta:
Régen a Vice City húzott fel azzal a küldivel amikor egy kis rc helivel kellet bombát rakosgatni az építési területre de hogy ez ne legyen könnyü még a munkások is löttek a rc-re hát aszthittem agyhugykövet kapok töle a mai napig nem tudom megcsinálni😞

Az engem hogy felb*szott.... 😆

Az pedig nem volt nehéz😜


Nekem 6 évesen rohadtul az volt. 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
adam990304 írta:
Sonymeans írta:
Régen a Vice City húzott fel azzal a küldivel amikor egy kis rc helivel kellet bombát rakosgatni az építési területre de hogy ez ne legyen könnyü még a munkások is löttek a rc-re hát aszthittem agyhugykövet kapok töle a mai napig nem tudom megcsinálni😞

Az engem hogy felb*szott.... 😆

Az pedig nem volt nehéz😜
0
0
0
0
no avatar
Sonymeans írta:
Régen a Vice City húzott fel azzal a küldivel amikor egy kis rc helivel kellet bombát rakosgatni az építési területre de hogy ez ne legyen könnyü még a munkások is löttek a rc-re hát aszthittem agyhugykövet kapok töle a mai napig nem tudom megcsinálni😞

Az engem hogy felb*szott.... 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
niteforce írta:
a játékok engem nem idegesítenek, hanem szórakoztatnak. ha idegesítene, kilépek, és leülök TV-zni.

Annyi😎
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció