Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
niteforce avatar
a játékok engem nem idegesítenek, hanem szórakoztatnak. ha idegesítene, kilépek, és leülök TV-zni.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Régen a Vice City húzott fel azzal a küldivel amikor egy kis rc helivel kellet bombát rakosgatni az építési területre de hogy ez ne legyen könnyü még a munkások is löttek a rc-re hát aszthittem agyhugykövet kapok töle a mai napig nem tudom megcsinálni😞
0
0
0
0
GTRAKY avatar
GRiD vagy F1 2010...talan inkabb a grid
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Engem igazából egy játék sem idegesít fel, mivel
1. Nem játszok idegesítő játékokkal
2. Kipróbálás szinten, ha még is elkezdenék játszani egy eleinte ismeretlen játékkal és nem tetszene és ki "akarna" hozni a sodromból, akkor egyből kilépek

Szóval én kerülöm az olyan játékokat amik felhúznának. HA véletlen elkezdene valamennyire idegesíteni akkor kilépek lenyugszom és játszok újra.
0
0
0
0
bEEfRee avatar
engem az csesz fel, hogy nemakar elindulni a Lost Planet 2 -.-"
wááá 😆 és nemír ki semmi extrát, csak leáll a működése 😃
0
0
0
0
no avatar
Nekem a COGS játék tud kikészíteni az egyre nehezebb rejtvényeivel😃
Nintendo DS-en meg a Pokémon Black/White Version tud, főleg mikor trénernél vagyunk aztán meg szinte egyet lépsz azonnal kihívnak párbajra.
0
0
0
0
Sezx avatar
cod2 ckm szerón mikor 3 aimozik egyszerre a másik csapatban. 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
hát engem a Shogun II: Total War fog ha nem mondjátok meg a gépigényénél mi a sz*rt csináljak : DDDDDDDDDDD
0
0
0
0
GamerfromUA avatar
Engem eddig az idegesitett fel a legjobban amikor megkaptam a Bf 3 at
feltelepitem es se multi se origin csak az a s..r kampany van + 5 perc jatek utan rendszerhiba
0
0
0
0
tibi a tibi avatar
Engem ha felidegel egy játék akkor bumm ALT+F4 és akkor meg nyugszom 😃
Legutóbb a Dirt2-n él volt így 😃
0
0
0
0
no avatar
Nekem a lagg/szaggatás. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😆
0
0
0
0
Joker avatar
nekem ettöl hullott ki pár hajszálam a szűk utcás pályán mindennek nekimente😃
0
0
0
0
TopCat avatar
djwarp írta:
Patkos96 írta:
Engem ez!😆
[LINK]

😆 elég idegesítő😂


Jajj ne létszíves csak ezt ne ... 😆DDD a hackelt verzióval kellett játszanom hogy végigtolhassam mert hát kíváncsi voltam rá. : D
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
engem az a játék idegesít fel amelyik nem indul el 😕
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Patkos96 írta:
Engem ez!😆
[LINK]

😆 elég idegesítő😂
0
0
0
0
TopCat avatar
dtsgak írta:
COD4,mert sok a csicska,büdös,alpári,utolsó senkiházi sz@rf***ú kocka...


Gondolom ez alatt a cheater-ezést és a semmi dolgok miatt való bannolást érted : D... mondjuk van még pár dolog. : D
0
0
0
0
BlackShadows avatar
Engem a Metin2-ö Idegesitett fel.Mert egy Hacker belépet az én fiókommal és elvette az Egész felszerelés és a yangaimat. -.-"
0
0
0
0
xlyer avatar
green driver😆😆😆
0
0
0
0
LowGamer avatar
LowGamer írta:
Nfs the run 😜
Végig káromkodtam az egészet xÐ


Az hogy ha véletlen kidriftelek az útról egyből előző checkpointra vissza rak... A másik meg az hogy agyon scriptelt, és mindíg ugyanott csesztem el. Ennyi 😀
0
0
0
0
dtsgak avatar
COD4,mert sok a csicska,büdös,alpári,utolsó senkiházi sz@rf***ú kocka...
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
FIFA 12. ÁÁÁ én már nem bírom 😃 Semmit se fúj be nekem, + egyszerűen nonszensz, hogy becsúszok, és ahelyett h elkaszálná, fut tovább a játékos. Mintha szellem-lábai lennének, vagy lebegne.
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
Most Wanted Amikor 5-ös Üldözésnél már minden mérföldkő megvan és majdnem megmenekülök aztán elkapnak.Ez a második bilentyűm és még csak a 4-dik vok. Úgy érzem még ketőtt tönkre vágok😃
0
0
0
0
TopCat avatar
Bully Scholarship Edition... mindig leütöttem véletlenül a felnőtteket. Most is levertem egyet véletlenül, bekellet ugranom a folyóba, mert nem tudnak a zsaruk úszni... -.-''
0
0
0
0
ceni98 avatar
engem a ratchet and clank 2....hát a final boss full alap csúzlikkal nem kicsit volt idegesítő 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Havindr írta:
Mort2195 írta:
Már lehet leírtam régebben, így most nem írnám le megint, mert nem is emlékszem, azt tudom, hogy az elmúlt hónapokban mi idegesített fel a legjobban: Battlefield 3 Multiplayer


Minden kötözködés nélkül: miért? Csak kíváncsi lennék a véleményedre.

Szerintem azért mert hót bug ez a fos. Engem is rohadtul fel szokott idegesíteni. Rendszeresen meghalsz ha már fedezékben vagy mert látszólag még nem vagy fedezékben. Szarok a fegyók van olyan óriási fegyó ami valóságan szan széjjel szórja a golyót itt nyíl egyenesen repül.
0
0
0
0
no avatar
Icy Tower

Mindig leestem. 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Raptor-Z írta:
LowGamer írta:
Nfs the run 😜
Végig káromkodtam az egészet xÐ


miért, mi idegesített fel annyira téged benne?

lehet az irányítás 😃
0
0
0
0
Raptor-Z avatar
LowGamer írta:
Nfs the run 😜
Végig káromkodtam az egészet xÐ


miért, mi idegesített fel annyira téged benne?
0
0
0
0
LowGamer avatar
Nfs the run 😜
Végig káromkodtam az egészet xÐ
0
0
0
0
randal avatar
WackoSheep írta:
Engem holmi játékok nem idegesítenek fel ha már unom vagy nem tetszik vagy nem megy a játékkal való boldugulás akkor kilépek és nem játszom vele vannak keményebb dolgok is az életemben ami miatt van elég idegeskedni való nemhogy egy szoftver miatt még több legyen én kikapcsolódásképp játszom nem kényszerérzetből bár tudom vki szinte kötelességnek érzni h jatszon vagyis azt tartja előtérben sok más dolog helyett!


Számból vetted ki a szót. UP!
0
0
0
0
Underworld avatar
Engem általában az húz fel nagyon,ha beesek a text alá,és nem csinál semmit,de még meg se halok,úra kell indítani a játékot!
Assassins Creed 1 ről beszélek!😃

Ja meg DMC 3-4 alap szar irányítás,csodát tesz ha van egy gamepad ilyen játékokhoz!😃
Na meg:
Titan Quest exe hibát észlel,és leáll,mindig ezt írja,f...sz kivan vele,állítólag eredetit kell venni,azt nemcsinálja!😂
0
0
0
0
Hagrid avatar
F1 részek 1cm és ne adja meg az időt.
God of War 3 vége.
0
0
0
0
Raptor-Z avatar
MElyik játék idegesített fel a legjobban....hmmmm.... szerintem ide tartozik a világ talán legrosszab játéka, amit FreddyD videója után kipróbáltam, mert úgy gondoltam nem lehet ilyen rossz egy játék. De utána rájöttem, hogy lehet. Sőt, ez még enyhe kifejezés... Ez a játék pedig nem más, mint a Big Rigs 😲ver the road racing. (avagy Big Rigs :Anti gravity racing; Out in over racing....) Senkinek nem ajánlom kipróbálásra!

Sokan mondják hogy a Mesterlövész a legrosszabb és legidegesítőbb játék, de ez nem igaz. A mesterlövész a sok hibája miatt már jónak érződik.
0
0
0
0
DCMAN avatar
djwarp írta:
GTA mini küldik😠

+1
0
0
0
0
DCMAN avatar
Gamer125 írta:
Csupa idegbeteg...

Engem nem a játék,csak AZOK A ROHADT NYOMORULT KEMPEREK AKIK OTT CSÜCSÜLNEK A SAROKBAN,ÉS VÁRJÁK,H VKI ARRA MENJEN!!!

Huh,kb. ennyi. 😆


+1
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Csupa idegbeteg...

Engem nem a játék,csak AZOK A ROHADT NYOMORULT KEMPEREK AKIK OTT CSÜCSÜLNEK A SAROKBAN,ÉS VÁRJÁK,H VKI ARRA MENJEN!!!

Huh,kb. ennyi. 😆
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Engem néha a Counter szokott. Bár nem a játék miatt szoktam ideges lenni, ha nem az miatt hogy néha olyanokat csinál az egér hogy az már idegölő! 😕
Pl: megyek a De_Dust2-őn a "Side Door"-nál. Kimegyek és lőném az embert és erre a célkereszt fölugrik az égbe. Vagy ha awp-vel vagyok akkor melléránt a fegyver. Néha gubancok is voltak ezzel mert azt hitték hogy csalok 😕

Lehet hogy így nem tűnik idegölőnek, de egy idő után az!
0
0
0
0
juhika96 avatar
Sziaztok. Mi xboxon szoktunk 4-en split screenben tolni a COD Black Ops-al, és az egyik haver olyan idegesítő! játszottunk olyat hogy csak kilőhető kés és tomahawk. Míg mi késeltünk 1-et ő megölt 3-ónkat. De akkor is felhúz amikor lelő és mindíg azt hiszem, hogy lesi a képernyőmet, de mindig van radar, motition sensor...😃
De engem még a FIFA is nagyon felhúz. Jobann mint a gyilkolós játékok, mert 1 gólt belőni nehezebb mint lelőni egy embert😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
enkem a pro street mert ritka igazságtalan játék. Watanabel vagy melyik hombár a fő fejes őt kéne ugye legyőzni. Legelső verseny: elindulunk én 1200 lovas paganival nitrózok őmeg egy mezei 400 lovas kcsival nitró nélkül legyorsul.... ez még hagyán de amikor nekirepült egy oszlopnak csa kmegfordult és semmi bajjal jöt tovább és 2 másodperc alatt behozta a 10 másodperces előnyömet.... nagyon idegesítő.
0
0
0
0
gytomi avatar
Engem a mount and blade mert nem találok egy ×××× cd kulcsot.
0
0
0
0
gregorpgm avatar
Engem nagyon kevés játék idegesített még úgy fel, mint a SkyRoads nevű régi DoS-os játék. Gondolom a nagy többség ismeri. 😃 De akár a Supaplex-et is mondhatnám. Jah és még egy! Don't Get Angry 2! 😃
0
0
0
0
GTRAKY avatar
Szegeny billenytyuzetem is kapott egy keveset,valoban siman fel tudnak huzni a jatekok engem is pl:GTA IV,F1 2010 es altalaban meg a versenyzosok😆
0
0
0
0
xlife avatar
GTA sorozat idegesítő mini-küldetései, POP szar irányítása, Deus Ex 2ben mikor nem tudod merre menj és órákat kell menned csak úgy.Amit végig élveztem viszont az a Fable volt
0
0
0
0
no avatar
engem az F1 2010. Time Trialban ha egy centit lemész a pályáról már nem érvényes a köröd...
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Hát azok a GTA-s Repcsis küldik nekem sem mentek..de nagy nehezen végig nyomtam.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Reptile110 írta:
engem a gta vice city-ben az a mini repülős küldi meg san andreasban is 😃


Volt egy trükje a mini repülösnek 😃 De ezekszerint nemtudtad ha idegesitett 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
Szanto Roland írta:
Prince of persia 😃 na az egy idegesitő játék 😆
engem az összes pop😆 kivéve a 2008as azt nem toltam még de trvezem a tfs a végén...a boss előtt megakadtam delet és ink youtubén néztem meg 😆a bf play4freebe az idiótk akik lőnek egymásra (csapattárs csapattársra...-.-)
0
0
0
0
Reptile110 avatar
engem a gta vice city-ben az a mini repülős küldi meg san andreasban is 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció