COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
[quote][b]sacpatrik írta:[/b]
COD2!!! <3333333333333

ám COD6 [u][b]igaz még nem jáccottam a BC2 vel de SZ@R![/u][/b][/quote]

Csak gratulálni tudok az ehhez hasonló légből kapott véleménynyilvánításokhoz!
0
0
0
0
no avatar
COD2!!! <3333333333333

ám COD6 igaz még nem jáccottam a BC2 vel de SZ@R!
0
0
0
0
Hitoshi avatar
viszont a BC 2 nél nincs special ops meg ilyen finomságok 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Élményre is jobb a BC2😂
0
0
0
0
no avatar
BC2 a király!!!!!!!!😃
0
0
0
0
szilu1987 avatar
gabesz1024 írta:
Igazatok lehet.
De nekem a battlefield féle játék alapbó nem jön be.


mert a cod-hoz vagy szokva.
itt nem elég ha beálsz egy raklap mögé és várod hogy elfusson valaki meletted.
menni kell megsemisiteni a dobozt vagy megvédeni.
nem lehet nyugisan legugolni akárhova se mert egy sniper egyből kiszemel.
meg ha kikerülnek kitatktikáznak nem igen tudod megvédeni a dobozt.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
szerintem BC2...sokkal jobb lett
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Grafika: Bc2 a nyerő
Játékélmény: MW2
A tárgyak rombolhatósága és a vele járó élmény: BC 2 😂
összességében:inkább MW2 mivel több cucc van benne nem csak single meg multi (vagy én nemtok róla 😕)
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Igazatok lehet.
De nekem a battlefield féle játék alapbó nem jön be.
0
0
0
0
hunter93 avatar
gabesz1024 írta:
egyébként ez 1 nagy baromság,hogy a bc 2 nek jobban kivan dolgozva a grafikája.Lehet hogy látványos,de attól még nem kidolgozott nagyon.Ellenben az mw 2 vel

Már bocsi. De az mw2 és a bc2 grafikája közöt ég és föld a külömbség. Az mw2 graikája a codwaw-re épül, nem sok újat nyújt. a bc2-é egy vadiúj motor, az mw2-vel ellentétben dx11-es grafikát támogat ami már azért odaveri az mw2-t. én a bc2-nek adom a pontot mindenképpen, arról nem is beszélve hogy az mw2 ben hemzsegnek a cheaterek és nem lehet tört szervert indítani. bár bc2 -be se de ott legalább kevesebb a csaló.
0
0
0
0
gigazte avatar
Aki nem látja a két grafika közt a különbséget menjen el szemészetre😊 Ezzel szilu1987 pártját fogom😃
0
0
0
0
szilu1987 avatar
gabesz azt akartad leirni hogy az mw2-nek jobban ki van dolgozva a grafikája???😃
na ne fárasz te is
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
egyébként ez 1 nagy baromság,hogy a bc 2 nek jobban kivan dolgozva a grafikája.Lehet hogy látványos,de attól még nem kidolgozott nagyon.Ellenben az mw 2 vel
0
0
0
0
ReSeth avatar
Én MW2-t csípem jobban😃.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
ami néha hátrány is😃
0
0
0
0
no avatar
Szerintem a BC2 sztorija jobb mint az MW2-é, de a sima MW-t semmi nem veri meg szerintem!! De a BC multija sokkal több embert mozgat meg és enyhe csapatmunkát igényel!!!
0
0
0
0
Cooltib avatar
Üdv mindenkinek!
Megvettem mind a két gamét és mit ne mondjak. Az MW2 szerverek szempontjából nagy csalódás volt de grafikailag és játékélményileg jó. A BFBC2 viszont minden értelemben jobb. Félre ne értsétek én cod b..zi vagyok de minden tiszteletem a BFBC2 előtt. Az tény hogy meg kell szokni de ha ráérzel már nem is akarsz codozni. Persze ízlések és pofonok. Ez csak az én véleményem és nem akarok senkit se megbántani. Amúgy a gépemen mind a 2 maxon fut.
0
0
0
0
no avatar
tegnap leszedtem a bc2-őt és ......
graf 8/10
irányitás 2/10
tesztgép.😃ell Studio XPS 8100 Core i7 2,8GHz 6GB
vga gtx 260
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem egy kicsit jobban bejön már a BC2 mint az MW2.
De nekem egy kicsit nehéz a BC2.
0
0
0
0
bencc88 avatar
hát így video alapján nehéz dönteni:S mivel az én gépemen egyikse indulna el így nagyon véleményt nemtudok mondani de nekem egy kicsit jobban bejönnek a BF sorozatok😃
0
0
0
0
gara66 avatar
hát mer nekik olyan szemük van mint a sasnak😆
0
0
0
0
szilu1987 avatar
ezekre én se nagyon figyeltem fel😃
0
0
0
0
gara66 avatar
hát ti mire nem figyeltek fel?😜 menjetek kritikusnek, ha a jót meglátod akk a rossza is😜
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
philips és gara azt is nézzétek meg ,hogy házak között kevésbé fúj a szél és kotorja a havat ,mint a tenger/tóparton😃😃
+1 pont a élethüségre 😃😃😆
0
0
0
0
philips20 avatar
😃 nagyon jo meg minden csak zavaro de végülis élethü 😃
0
0
0
0
gara66 avatar
hát azért én ennyire nem merültem el a részletekben!de jó h szólsz majd meglesem😉
0
0
0
0
philips20 avatar
nekem csk az nemtetszik a bc2 be hogy sok a hó átfuvás és ha távcsövesselvagy nemlátsz semmit 😃
0
0
0
0
szilu1987 avatar
én már csak nevetni tudok😃
0
0
0
0
gara66 avatar
télleg nagyon szép a grafja a BC2nek de azért az MW2é se rossz😜
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Call of duty modern warfare 2 multyja jobb ! viszont bad company 2 grafja jobb 😃
0
0
0
0
gara66 avatar
nézd már meg itt a játékoknál hány Battlefield verzió van??
egyértelmű h a modern warfare jobb mint a cod első része!
0
0
0
0
FeRR avatar
Hát na jó, azér túlzásokba ne essünk, mindenki tudja, hogy a CoD4, 10x jobb mint a sima CoD1. De a BBC2 isteni jó..😀
0
0
0
0
gara66 avatar
a Battlefield sorozatnak van vagy 10 része😃 azoknak se volt singleje szted??
0
0
0
0
Thomaska avatar
Én ahogy hallottam, a Bad Company 2 egy nagy sza......
Mindenki azt mondta, h így fogja überelni a codot, meg úgy, aztán pár ismerősöm kipróbálta, és azt mondta, h elég gagyi lett. Ennyit erről.
COD!!! Sose fogja semmi leverni 😀
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
gara66 írta:
sztem még ebből a multi demóból ne ítéljük meg a doglgokat, mindig is jobb volt a COD single-je mint a Battlafield-é!

Háth mivel a BC1-en és 2-őn kívül nincs olyan battlefield amiben lenne "rendes" single ezért nyilván jobbak voltak a CoD-ok Single-ben... Eddig 😆😆😃😃
0
0
0
0
susguy avatar
gara66 írta:
milyen sima cod??és most a battlefieldet és a cod-ot kell összehasonlítani...


COD1, csak a nevébe nincs 1-es. AM meg ezzel azt akartam érteni, hogy elszarták a multi-t az első részhez képest, szóval COD ellen érvelek. Bocsi hogy rébuszokba beszélek 😆
0
0
0
0
gara66 avatar
milyen sima cod??és most a battlefieldet és a cod-ot kell összehasonlítani...
0
0
0
0
susguy avatar
gara66 írta:
sztem még ebből a multi demóból ne ítéljük meg a doglgokat, mindig is jobb volt a COD single-je mint a Battlafield-é!


Új COD-okkal annyira nem játszottam, csak cod 4-el de hogy single játékmenetben a sima COD üti a COD4-et az tuti!
0
0
0
0
gara66 avatar
sztem még ebből a multi demóból ne ítéljük meg a doglgokat, mindig is jobb volt a COD single-je mint a Battlafield-é!
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
GErYY írta:
Ezzel nem értek egyet. Minden CoD-nak a multija a leghangulatosabb.

Ha már a hangulat... ezt a két vidit hasonlítsd össze... a hangulatokat elég jól tükrözik...
MW2: http://www.youtube.com/watch?v=XWIJTydRLt8
BC2: http://www.youtube.com/watch?v=7lkytZk9uyc&feature=fvw
Ebből megtudod ,hogy mennyire hangulatos a BC2! És nem csak a Single. A multi is ilyen jó! Tapasztalatból mondom!
0
0
0
0
Kempeti avatar
Haveromnál játszottam a Badcompany-val, és aztkell, hogy mondjam, hogy sokkal jobb.
0
0
0
0
kz009 avatar
FeRR írta:
Hát a multi, de én meg voltam elégedve a végével, teljesen amire számítottam, nemtúl rövid, nemtúl hosszú. Nem tudom, az biztos, hogy CoD-ot mindig is imádni fogom, de lehet ezt is..😀 És még egyszer leírom, a két játék nem egy kategória, ezért nem hasonlítom a kettőt egymáshoz. De grafikaliag még mindig szebb az MW2 maxon..😆
Én is jáccotam a bétával és csak azért szebb az mw2 grafja mert béta. Ha nem is lesz szebb a grafja de kb meg fog vele eggyezni. De én amondo vok hogy szebb lesz...a játékélmény viszont sokkal ütösebb lesz az biztos. Már a béta multija is ütösebb mint az mw2 multija...nekem nincs bajom a cod-al csak a bf az mindig is jobb volt multiban...(félreértés ne essék meg van az mw2 eredtibe még mielőtt valaki leszólna) 1 linke...http://tv.gamestar.hu/video/battlefield-bad-company-2-egyjatekos-jatekmenet-montazs enyit arrol hogy szarabb lesz a cod-nál a grafja
0
0
0
0
FeRR avatar
Hát a multi, de én meg voltam elégedve a végével, teljesen amire számítottam, nemtúl rövid, nemtúl hosszú. Nem tudom, az biztos, hogy CoD-ot mindig is imádni fogom, de lehet ezt is..😀 És még egyszer leírom, a két játék nem egy kategória, ezért nem hasonlítom a kettőt egymáshoz. De grafikaliag még mindig szebb az MW2 maxon..😆
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
FeRR írta:
Nah most itt az őszintét megvalva kezdek meglágyulni, olyan értelemben, hogy nagyon kezd megtetszeni a BBC2. És ez még csak a béta, milyen lesz majd a teljes?😃 Kisebb-nagyobb bugok akadnak benne, amit remélem, hogy majd kijavítanak, de az optimizálás nem sikerült valami jóra. Bár lehet, hogy csak azért, mert ez még béta. Grafikailag idáig a CODMW2 jobb, sokkal, főleg optimizálásban. Játékélményileg nálam egy szinten van a kettő gém, mert különkategóriás mind2..😀

Mivan veled Ferr? Kipróbáltad a Bétát? 😆😆
Egyébként nagy igazság van abban ,h mind2 különkategóriás. Amikor kijött a MW2 azvolt az ultimatebestgameever ,aztán amikor végigvitted ottvolt a nagy kérdés: ENNYI???
Remélem BC2 nemlessz ilyen rövid. Bár 1 Bétás meccs min 4-5 MW2 meccs idejének felel meg úgyh a multi biztos hosszabb lesz 😃😃😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Nah most itt az őszintét megvalva kezdek meglágyulni, olyan értelemben, hogy nagyon kezd megtetszeni a BBC2. És ez még csak a béta, milyen lesz majd a teljes?😃 Kisebb-nagyobb bugok akadnak benne, amit remélem, hogy majd kijavítanak, de az optimizálás nem sikerült valami jóra. Bár lehet, hogy csak azért, mert ez még béta. Grafikailag idáig a CODMW2 jobb, sokkal, főleg optimizálásban. Játékélményileg nálam egy szinten van a kettő gém, mert különkategóriás mind2..😀
0
0
0
0
ROxOrHUN avatar
Hmm... olvasgatom a kommenteket és szinte mindenki MW2 fan de olyannyiranagyon ,hogy még nem is játszott a BC2 Bétájával... Nemazér de hogy tud véleményt mondani vki olyan dologról amihez még hozzá se szagolt............. amúgyis felesleges összehasonlítani egy béta verziót egy végleges játékkal. A MW2 singel-je rövidre és ütősre sikerült ami várható volt mivel van gyakorlatuk ilyen téren a fejlesztőknek ,hiszen a BC1 és 2-ben van/lesz rendes singleplayer. DE a BC2 multija már a dedikált szerverek miatt is jobbnak ígérkezik mint a MW2-é.
És csak azért is BC2!!! Jah és én mindkettővel játszottam.
0
0
0
0
susguy avatar
gabesz1024 írta:
szilu1987 írta:
ugylátom ennek sose lesz vége.
mi lenne ha a cod mániások maradnának annál a játéknál és elfelejtenék a battlefieldet egy életre! szerintem sokkal jobb lenne mindenkinek.
számtalanszor leirtam már de leirom mégegyszer
grafika: nekem ne mondja senki hogy jobb a cod grafja.. nézd meg a bad company 2 bétát és a codmw2 grafját..
rombolhatóság: már ezt is leirtam a cod4-be is igérték ahhoz képest még a 6-ba sincsen..
hangzás: 2009-be készült a codmw2 ahhoz képest csak a digital system jutottak el mig a bad company 1 már dts-be sugárzott, a 2. része meg dts-hd-ba fog sugározni amit már tudunk ugye hd hangzás..
multirész: csepp kis labirintus pálya és lövöldőzzük egymást. hurrá... battlefield multi pályái mindig is nagyobbak és jobbak voltak.
játékélmény: már leirtam
és jön az év poénja
készül a cod7 amibe rombolhatóságtól kezdve jármüig minden lesz...
szánalmasság tetőfoka


Jah a BC grafikája annyira fényes hogy már meg lehet töle vakulni,ez nagy grafika mondhatom.Esetleg látványos,de nem vmi nagycucc

Akkor talán át kéne állítani a grafikát... BBC2-nél a pont. (nem csak graf miatt!)
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
szilu1987 írta:
ugylátom ennek sose lesz vége.
mi lenne ha a cod mániások maradnának annál a játéknál és elfelejtenék a battlefieldet egy életre! szerintem sokkal jobb lenne mindenkinek.
számtalanszor leirtam már de leirom mégegyszer
grafika: nekem ne mondja senki hogy jobb a cod grafja.. nézd meg a bad company 2 bétát és a codmw2 grafját..
rombolhatóság: már ezt is leirtam a cod4-be is igérték ahhoz képest még a 6-ba sincsen..
hangzás: 2009-be készült a codmw2 ahhoz képest csak a digital system jutottak el mig a bad company 1 már dts-be sugárzott, a 2. része meg dts-hd-ba fog sugározni amit már tudunk ugye hd hangzás..
multirész: csepp kis labirintus pálya és lövöldőzzük egymást. hurrá... battlefield multi pályái mindig is nagyobbak és jobbak voltak.
játékélmény: már leirtam
és jön az év poénja
készül a cod7 amibe rombolhatóságtól kezdve jármüig minden lesz...
szánalmasság tetőfoka

Jah a BC grafikája annyira fényes hogy már meg lehet töle vakulni,ez nagy grafika mondhatom.Esetleg látványos,de nem vmi nagycucc
0
0
0
0
ReSeth avatar
kinek a pap, kinek a paplan 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció