COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeRR avatar
Épp ezért nem írtam már egy jó ideje, nem szeretek veszekedni.
0
0
0
0
thug85 avatar
Köszönöm a dicsérő szavakat srácok!😉
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Feki1991 írta:
thug 1000 bocs a +melóért, előbb kajáltam, gondoltam miután vissza jövök a 3HSZ-t egybe rakom (mivel szinte tudtam hogy szemet fog szúrni neked! 😃😉, de megelőztél, köcce! 😃

Tudom vagyis gondoltam hogy nem rám érted, de bizony télleg úgy jött ki! 😃

És mint mindig thug már megint nem mond hülyeséget!!!..irigyellek abban hogy mindenhez (de tényleg mindenhez) hozzá tudsz szólni és nem hülyeségeket!..nem tudom hogy csinálod, ez a Te kivételes képességed?! 😃


nemhiába adminisztrátor😜😜
0
0
0
0
Feki1991 avatar
thug 1000 bocs a +melóért, előbb kajáltam, gondoltam miután vissza jövök a 3HSZ-t egybe rakom (mivel szinte tudtam hogy szemet fog szúrni neked! 😃😉, de megelőztél, köcce! 😃

Tudom vagyis gondoltam hogy nem rám érted, de bizony télleg úgy jött ki! 😃

És mint mindig thug már megint nem mond hülyeséget!!!..irigyellek abban hogy mindenhez (de tényleg mindenhez) hozzá tudsz szólni és nem hülyeségeket!..nem tudom hogy csinálod, ez a Te kivételes képességed?! 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Ha valaki kerüli a vitát az nem azt jelenti, hogy meghátrál!
A vitát ellehet kerülni úgy is, hogy normális hangnemben társalogsz az adott illetővel, még ha ő kissé indulatos is. Ha van esze, akkor leáll az ócsárolással.

Legyetek szívesek kerüljétek a dupla hozzászólást! Használjátok a szerkesztést! Köszönöm!
0
0
0
0
szilu1987 avatar
hát én már nemtudom. a 802.11.n szabvány is lassan elavult lesz..
elég nehéz lépést tartani. most vettem nemrég egy linksys router és az istennek nem tudtam belőni.. pedig azt mondják ezeket a legkönnyeb.
végül elvittem a netszolgáltatomhoz és belőtték ingyen.
ez most egy tökéletes példa hogy énse értek mindenhez.
biztos vannak olyanok akik ezen nevetni fognak mert nekik a kisullyukba van ez. én 6 orat szenvedtem vele nemtudtam beállitani..
bevittem 10 perc alatt végzett a srác vele..

Feki1991 írta:
Hééé, azzal hogy próbálom a veszekedéseket elkerülni nem azt értettem hogy visszahúzódó vagy vmien nyomi lennék!!!!!..nehogy félreérts! 😀..mondjuk ez is 1 felfogás, b.szni arra az egyre, ott a többi! 😃 😆


nem rád értettem😂 de tényleg ugy jött ki mintha rád értettem volna😂
általánosságba irtam.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Jah, inteligencia 😀..bizony vannak, itt a Gépigényen is, de hát ez ellen nem lehet mit tenni, max ha regisztráció előtt lenne 1 IQ teszt amin minimum 70-80 pontot kellene elérned ahhoz hogy bekerülhess! 😆..jó, csak hülyültem! 😀
Mindigis ez volt a felfogásom! 😀
Nem régen fogadták el a W-LAN szabványát, lehet hogy ez a jövő?..vagy kitalálnak megint valami újat? 😃
Hééé, azzal hogy próbálom a veszekedéseket elkerülni nem azt értettem hogy visszahúzódó vagy vmien nyomi lennék!!!!!..nehogy félreérts! 😀..mondjuk ez is 1 felfogás, b.szni arra az egyre, ott a többi! 😃 😆
0
0
0
0
szilu1987 avatar
nagyon szivesen. máskor is. persze mindig lesznek változások. már azt tervezik hogy minden vezeték nélküli legyen vagyis wireles legyen minden. azon dolgoznak a fejlesztők hogy minden csatlakozó vezeték nélküli legyen. mint a wireles routerek.
persze ez még eléggé bonyolult hogy ne zavarjon be egyik a másikat.
gondolok én pl. a hdmi-re és a komponens kábelre. mindkettő képet biztosit de mégis külön frekvencia kelelsz ha nemakarják hogy összezavarodjon a rendszer.
hát na fejlődik a világ.

thug85 írta:
"mindig próbálom a veszekedést elkerülni mivel (szinte) mindent meglehet nyugodtan, normálisan is beszélni"
Ez csupán intelligencia kérdése! Sajnos mindig vannak olyanok, akikkel nem lehet érdemlegesen tárgyalni. Egy normális társalgáshoz két normális fél kell.
Örülök, hogy te így vélekedsz!


én nem ilyen vagyok. nem szoktam meghátrálni vagy visszahuzodni. főleg akkor nem ha igazam van.
mai világba elég sok a forumozo és ha egy barom a sok közül az engem nem érdekel mert még ott a többi sok fórumozó.
itt ninsen barom számomra megnyugtatok mindenkit.
0
0
0
0
thug85 avatar
"mindig próbálom a veszekedést elkerülni mivel (szinte) mindent meglehet nyugodtan, normálisan is beszélni"
Ez csupán intelligencia kérdése! Sajnos mindig vannak olyanok, akikkel nem lehet érdemlegesen tárgyalni. Egy normális társalgáshoz két normális fél kell.
Örülök, hogy te így vélekedsz!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Fúúúúúúú sziu, nem találok szavkat, erre nem lehet mit irni!!!!! 😀..igen, most sok mindent megtudtam a "kábelekről"!!!!..Köszi szépen!!!!!!! 😀..naná hogy vannak titkok, nem is gondolná az ember hogy mik vannak pölö az Aera 51-ben!

FeRR: Én még véletlenül sem mondtam hogy gyerekes vagy, nehogy félre értsd szavaim!!!!!!!!!!!!..szerintem nem érdekes! 😉..mindig próbálom a veszekedést elkerülni mivel (szinte) mindent meglehet nyugodtan, normálisan is beszélni! 😀..lehetni lehet vitatkozni, de próbálom elkerülni!..kisebb "vitára" (nem is vitára hanem, ách ezt nem tudom megfogalnazni SORRY 😆😉 van 1 példa gyenesmartin gépénél toopa és Én köztem a fogyasztásról!
0
0
0
0
szilu1987 avatar
FeRR írta:
Jah, ezekszerint én vagyok a gyerekes. Érdekes módon Fekivel mindig szót értettem. Vele nem lehet vitatkozni.


erre nem mondok semmit.
abbol következtetsz hogy gyerekes vagy hogy én megtaláltam a hagzás téren az összhangot fekivel?
ez egy forum. ahol témákat vitatunk meg. biztos vagyok benne hogy fekivel is lenne olyan közös téma amibe nem értenénk egyet és összekapnánk.
biztos van olyan téma is amiről veled is jol ellehetne beszélni.
és most ez nem azt jelenti hogy feki mar ellenséges lesz vagy valami.
én se vagyok eistein sok mindent nemtudom de abba nem ütöm bele az orromat.
én csak azt nem értem hogy valaki mért erőteti azt amihet fingja sincs. gondolok én a masik cod fanra aki 200watton jatszik hd hangzással..
mert aki ezt irta bátran kijelentem fingja sincs amit leirt.
feki normalisan leirta a véleményt meg is magyarázta szépen korrekten nincs ebbe semmi.
én leirtam a véleményemet szépen elolvasta válaszolt rá korrektül tanácsot adtam neki. ennyi. that' it.
most nem aazt kell hinni hogy utálok én itt barkit is. de pl. ha te ács lennél én meg autoversenyző és neked akarnám mint autoversenyzó megmagyarázni hogy üsd be a szeget a gerendába vagy te akarnád nekem ácsként megmagyarázni hogy milyen ivbe vegyek be egy s kanyart.
remélem jó az összehasinlitás.
olaj a tüzre biztos de azért leirom.
a battlefiled és a cod kb olyan már számomra mint a nfs sorozat és a gran turismo...
a battlefiled lenne a gran turismo.
nfs-nél is no ötlet no fantázia.
0
0
0
0
FeRR avatar
Jah, ezekszerint én vagyok a gyerekes. Érdekes módon Fekivel mindig szót értettem. Vele nem lehet vitatkozni.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Feki1991 írta:
Na, nem is rossz! 😀

Nem garantálom hogy tetszeni fog, de 1 próbát megér! 😉..😃 kössz, igyekszek mindennek utána nézni mielőtt valamit is leirnék!..igy kicsi az esélye annak hogy hülyeséget irok! 😉..amúgy nem is tudom hogy a HD hangál hogy nem jutott eszembe az opti kábel, hisz a supra vezetőn kivül az a leggyorsabb ha jól tudom! 😃

Pontosan, ahogy mondod!!!! 😉


huu hát ezt igy nemtudom melyik az gyorsabb
én is a bátyámtol tudom az infokat,11 éve él new yorkba. elég komoly rendszere van ő szokott mutatni oldalakat forumokat amit en letolmácsolok magamnak😂 mindhárom nagyon jo végülis persze mindegyiknek vannak hátrányai előnyei.
kis hazánkban a hdmi-t erőltetik mivel az a drágább az jön be ide. ezért nem is irnak nagyon a többiről..(természetesen pénzkicsikarás mi mas)
hdmi-nek egyszerübb a kezelése automatikusan felismeri a jelet. pl. ha bluraxt nezel automatan átt ál dts hd-ra vagy ha kis videot nezel amit te keszitettél a digiddel vagy a teloddal átt alittsa magát stereora vagy amilyen formatumba felvtted a videot.(általában stereo. sony hd kameráin vannak 5.1-es hangfelvétel)
hátránya már korábban leirtam a jelerősség vagyis a minőség. komoly hangrendszerrel halható a különbség.
a koax vagy optical kabelnek meg az a hátránya hogy nem ismeri fel aautomatikus a jelet vagyis ha az erősitün mindig állitani kell a hangzást hogy most dts-be addja le a hangot vagy stereoba.
és ha netan dts-hd -ra van állitva és hazivideot nézel amit te készitettél teloval akár. nem lesz hang csakakkor ha átállitod sztereora vagy amibe felvett telefon.
de joval sezbb dinamikusabb hangzás biztosit mint a hdmi.
még annyit hogy high end optical vagy koax kábelt itt hungarybe nem nagyon kapsz..
haverom is angliábol rendelt egyet 25 ezrébe került igaz 5 méterest vett.
remélem sokat segitettem.
és hogy a magyarok eltitkolnak ezt azt az természetes. olyan mint a történelem meghamisitása...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Na, nem is rossz! 😀

Nem garantálom hogy tetszeni fog, de 1 próbát megér! 😉..😃 kössz, igyekszek mindennek utána nézni mielőtt valamit is leirnék!..igy kicsi az esélye annak hogy hülyeséget irok! 😉..amúgy nem is tudom hogy a HD hangál hogy nem jutott eszembe az opti kábel, hisz a supra vezetőn kivül az a leggyorsabb ha jól tudom! 😃

Pontosan, ahogy mondod!!!! 😉
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Feki1991 írta:
Ezt nem tudtam, de direkt nem is irtam hogy HDMI-n kivül máshogy nem lehet átvinni!..és ahogy irtad, most már tudom h koaxon és optin keresztül is átlehet! 😀

Csak ajánlani tudom a swatot, 2 CDs játékocska, magyarul is megjelent, pikk-pakk lejön és ha nem RAMBO társaságot fogsz ki akkor nagyon jó COOP! 😉

1 ftért??!!..akk neked télleg nem tetszett!..elvitték már? mert kiváncsi lennék hogy mennyiért sikerült eladnod!

Én értelek!..látszik hogy Te is az "idősebb" korosztályhoz tartozol, teljesen más a kommunikáció és a hangnem!


asszem 8900-ért ment el. vagy 9100 nem emlékszem már pontosan. nem is néztem hogy licitálnak rá csak hogy vigyék elfele innen a pi...
arra a swatra rákeresek majd kivánccsi vagyok mert te legalább értelmes vagy és jó dolgokat irsz és meg is tudod magyarázni amit leirsz.
idősebb korozstáy. hát inkább erre azt mondom hogy nem nézek hanem látok.
végülis neked ezt nem kell megmagyarázni te tudod miről beszélek. a többi meg majd rájön egyszer ha felnőnek nagyra.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Ezt nem tudtam, de direkt nem is irtam hogy HDMI-n kivül máshogy nem lehet átvinni!..és ahogy irtad, most már tudom h koaxon és optin keresztül is átlehet! 😀

Csak ajánlani tudom a swatot, 2 CDs játékocska, magyarul is megjelent, pikk-pakk lejön és ha nem RAMBO társaságot fogsz ki akkor nagyon jó COOP! 😉

1 ftért??!!..akk neked télleg nem tetszett!..elvitték már? mert kiváncsi lennék hogy mennyiért sikerült eladnod!

Én értelek!..látszik hogy Te is az "idősebb" korosztályhoz tartozol, teljesen más a kommunikáció és a hangnem!
0
0
0
0
szilu1987 avatar
neharagudjál de átvihető koaxon és opticalon is.
a hdmi-in is átlehet de annyira nem erőltetik mert az optical és a koax sokkal jobb jelerősséggel rendelkezik mint egy hdmi csatlakozó.
és a hd hang ugy onmagában nincsen. a dthd csakis egy miatt hozták létre a hd ausio kimenet miatt. na meg a bluray.. de az nem azt akrja kifejteni hogy hd 5.1 mert ilyen nincsen...
ahogy az egyik cod fan is irta. a többival maximális egyetértek.
de a dolby true hd is csak akkor előny ha van egy high end koax vagy optical kábeled.
ami nem olcso valjuk be.
azt a swat gamet nem ismerem
a bad company és a cod hasinlitással nekem nincs bajom.
az a baj hogy a sok kisgyerekes cod fan miaatt nincs egy normalis topic mar ahol normalisan meglehetne vitatni ezt az egészet mert a legtobb annyit ir cod egyértelmü.
de hogy mit miért.. meg cod mindörökké.
mintha ha lehetetlen lenne jobb gamet csinálni attól.
lehet hihetetlenül hangzik de én is nagy cod rajongo voltam valamikor az összes lemezüket megvettem eredetibe meg konzolra is beszereztem de egyszerüen már kifogyytak az ötlebül meg mindenből. cod6 is megvolt de feltettem a vaterára 1 forintért és viszik amennyiért viszik..
eddigi legnagyobb csalódásom volt az.
én eezért is álltam át a battlefiledre mindig ujitanak sok az uj ötlet és sokkal élethübb minden.
csak egyesek ezt képtelenek elismerni felfogni. (tosztelet a kivételne)
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Öhhöm, öhhöm hogy Én is közbeszóljak!
Van HD Hang! 😉

HD Hang

A HD képhez jobb minőségű hang is tartozhat. A két vezető hangformátum fejlesztő, a Dolby és a DTS is kifejlesztett olyan új hangformátumokat, amelyek jól illenek a igényesebb képminőséghez. Ezek a Dolby TruHD és a DTS-HD. Mindkettő jellemzője, hogy a hang tömörítetlen (96 kHz/24 bit), így 100%-ig azt a hangot kapjuk a filmekhez, amit a stúdióban a hangmérnök kikevert. Maximum 8 csatorna lehetséges (7.1), bár a kapacitás még több csatornára is elegendő lenne, a következő generációs lemezformátumok (Blu-ray és HD DVD) szabványa legfeljebb 8 csatornát engedélyez. További érdekesség, hogy a nagyobb sávszélesség miatt a hagyományos digitális hangkimeneteken (optikai és koaxiális) ez a két hangformátum nem vihető át, csak HDMI kapcsolaton keresztül. Igy két megoldás lehetséges. A Blu-ray vagy HD DVD lejátszó átalakítja a hangot a lemez lejátszása közben, és a már kódolt (emiatt ugye értelemszerűen gyengébb minőségű) hanganyagot küldi át az erősítőnek optikai vagy koaxiális kapcsolaton keresztül. Amennyiben viszont erősítőnk képes Dolby TruHD vagy DTS-HD dekódolásra, HDMI csatlakozóvezetéken keresztül átvihető a hanganyag-feldolgozásra.

Ha igazi csapatjátékot akartok S.W.A.T. 4 COOP-ozzatok!!!!!! 😉..és hogy melyik a jobb game, cod v bc azt döntse el mindnki maga!!!!!!!!!..izlések és pofonok!!!!!! 😀
0
0
0
0
szilu1987 avatar
félreértés ne essék már a dts hd nem azt jelenti hogy hd hangzás..
azt hittem azért ennyit tudunk drága cod fan rajongók..
ne keljen már mindent megmagyaráznom meg leirom.
és ezek után álljak le vitatkozni ilyenekkel hogy melyik a jobb game a cod vagy a bt..
most hogy igy belegondoltam lehet bennem vana hiba..
0
0
0
0
szilu1987 avatar
pakai93 írta:
képzeld én 200w-on és 5.1-ben nyomatom hd hangzásban...


hd hangzásba?😂 kár hogy csak képbe van hd de nembaj alakul az. valamit rosszul olvastál valahol. de nemrossz .
nem a 200watt a lényeg..
pedig azt hittem ide értelmesebb emberek járnak akik jártasak a techinkában és a minőségbe..
mindegy tévedtem
0
0
0
0
FeRR avatar
Figy, mi röhögünk rajtad nem veszed észre? 1 szóval sem mondtam, hogy jobb a hangzása LOOL!!! Aztmondtam h én fülhalgatóval nyomom, azt nem hogy jobb a hangzása, aztmondtam, hogy nekem ugyanolyan mind2, mert engem rohadtul nemérdekel, hogy a hangzűstól kitörik e az albak olyan hangosan hallgatom, vagy hogy inkább a fejemben halljam az élményt..erről ennyit😃😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
képzeld én 200w-on és 5.1-ben nyomatom...
0
0
0
0
pakai93 avatar
meg ne ps3-on meg xboxon játszál... az igazi játék pc-n kezdődik és ott vége is van... konzolon semmit sem érnek az fps játékok... játszunk egyet... kiváncsi leszek mire mész a hires csapatmunkáddal... 😂
0
0
0
0
szilu1987 avatar
én vagyok a szánalmas?😂ha ekkora cod fan vagy akkor tudhattad volna hogy igenis igérték. én vagyok a röhejes aki fülhalgatóval nyomja egész életébe és azt mondja hogy az jobb mint pl. egy 5.1 dts😃😃😃
jolvan elég volt belőltetek reménytelenk vagytok.
majd akkor irjatok ha képben vagytok mindenbe.
köszönöm a sok megtisztelő kommentett jó volt röhögni a hülyeségeiteken amit összeirogattatok.
eddig a fülhalgatós viszi a pálmát nálam utána a hangzás😂
0
0
0
0
FeRR avatar
Bár ittmost megint azt csináljuk, hogy a malacot akarjuk viszonyítani a vaddisznóhoz. Természetesen a Vaddisznó a CoD😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Akkor te még nem jáccottál a CS-vel mert abban aztán télleg van csapatmunka. Abban a stratégia a lényeg meg nem az hogy rohadt nagy pályákon mert meg nem találod a másikat. Úgyhogy meg minek akkora pálya a Battlefield-hez. A hentelős pályák szerintem sokkal jobbak.
0
0
0
0
FeRR avatar
Hát teljesen az. Szerinted valaki onnan szerez jó statod codban, hogy csapatban öl? én mindig egyedül dolgozom, és érdekes, hogy mostanában csak 117/45-ös statjaim, vagy még ennél is jobban vannak. De itt most nem a stat a lényeg, hanem hogy megint mekkora nagy baromságot írtál, már kezd fájni, annyira röhejes!😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
és azt mégis honnét veszeg h a cod4-be már be volt igérve a házak rombolhatósága?? 😲 mert ez nemigaz... a cod4 az egy hatalmas áttörés volt... a modern világ felé... új pályák teljesen új fizika fegyverek új multi egy teljesen új játék létrehozása a semmiből... és mindezt 2éven belűl meg is valósitották csúszás nélkül... elöbb gondold át a dolgokat és csak aztán irogas... szánalmas... 😠 😕
0
0
0
0
szilu1987 avatar
a sok kisgyereknek bejön az ugra bugra a kis pályyákon mert még fejbe nem nőttek fel a battlefiled csapat multijához.
ennyi.
mert a codba nem kell semmi mast tenned csak menni előre és aki eléd kerül lelőni.
micsoda játékélmény.
erre aztán lehet alapozni..
ha ismered a bc multiját akkor tudhatnad hogy egyedul szrt sem érsz caskis csapatmunkával mész valamire!
és nálam ez a játékélmény ami a codba sose lesz meg..
0
0
0
0
FeRR avatar
Szerintem még a CoD6 tört részével is többen játszanak, mint a BC1-el.😆 És még akkor ottvan az eredeti, ami milliószor több playert jelent.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
mi a koppintás? pl. az amikor lelovok valakit is mkozepen megjelenik?😂
mert mar halottam ilyet is..
amugy a bc 1. részében is igy volt.
a rombolhatóságrol
legalább a battlefiled megvalositotta az igéretétt nem ugy mint a cod amit mar a 4. részben is igértek hogy osszeomlanak a hazak ahhoz képest még a 6-ba se lehet.
nem hogy osszeomlasztani még kért se lehet tenni bennük..
szánalmas..
0
0
0
0
pakai93 avatar
meg most mindenki azzal jön h nincs dedikált szeró... elösször nekem sem tetszett de az idő folyamán nagyon megtetszett... hasonló képességű játékosokhoz dob be ahol nincs az h téged aláznak vagy te alázol mindenkit... talán egyedül annyi a hátránya h minden nemzetiségűvel lehet találkozni... én személy szerint már rengeteg magyarral is találkoztam... és akkor ha annyira szar ez a multi rendszer akkor mér kellett még 10000 szervert csinálniuk?? mert annyian játszanak h nem volt elég a szerver... akkor most miről is beszélünk??? 😲
0
0
0
0
FeRR avatar
Ez is igaz, teljes mértékben.
0
0
0
0
pakai93 avatar
pl láttad azt a vidit amikor bc2-ben egy házba rak a srác egy bombát szépen fel is robbantja... a robbanás után kb 1sec. után összedől a ház minden átmenet nélkül semmi olyan nincs benne h felülről kezd omlani vagy a bomba helyétől és szépen összedől hanem olyan mintha nem is lett volna ott... törmelék is alig maradt utána... a grafikája az egész jó... de a fizikája meg sem közeliti a cod-ét... és persze rengeteg koppintást is észrevettem a videok láttán...
0
0
0
0
FeRR avatar
Óh aranyapám, te tényleg nem vagy tisztában a dolgokkal. Tudod nemmindenkinek vannak olyan erősítői mint neked. Nem mindenki él egyedül, hogy halgathassa azt MAX hangerőn. És nem tudom mikor születtél, ha egyedül élsz megértem, ha pedig szüleiddel akkor őket nemértem, hogy engethetik hogy üvöltesd világnak azt a lövöldözős mutyit. Én nem tudok már arra mit írni, amekkora baromságokat mondasz. Én például Csak egy sima fejesen játszom a CoD-al, mégis sokkal élvezetesebb volt, mint havernál maxon a BC, pedig neki is vannak erősítői, amikor nemvoltak otthon neki szülei felis vettük maxra, mégis 2x jobban tetszik még ígyis a CoD, szóval erről ennyit.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
kérem a következő cod fanatikust
0
0
0
0
szilu1987 avatar
a Hang meg a leg lényegtelenebb dolog, amit tökmind1 hogy halgatsz, mert úgy is élvezhető.

pffffffffffff.
hát erre már tényleg nemtudok mit irni neharagudál😂
szoval neked tök mindegy hogy mono vagy stereo...
áhh reménytelen..
nemazért hogy megbántsalak. nemtudom milyen hangrendszered van meg hogy milyen platformon játszol. miyen tv-d van vagy monitorod.
nálam egy pioneer majdnem high end erősitő egy bose 6.1 hangrendszerrel természetes hd audival összekötve a ps3-mal.
ha meghallanád vagyis ha meghallottad volna a bad company 2 beta verzio hangzását lehet magad elé néztél volna és buslakodtál volna óóóó hát ilyen is van nem nem csak doboz hang létezik a haborus gamekben mind a cod-ba..
(a majdnem high end azért irtam ugy mert 59txi van de gondolom ez neked semmit nem mond főleg a kommenteidből itélve..)
0
0
0
0
no avatar
Mesterlövészben is lehet repülni mégse jó játék😃😆
A muti meg csak azér lessz jobb mer a sok kis hardcorekocka megharagudott mer nincs dedikált szeró jajj most mi lessz?És ezért termézetesen istenítik majd a bc 2-őt...
0
0
0
0
FeRR avatar
Akkor már is kijavítalak, de szerintem nem csak én, és ami nemfog megdöbbenteni de leírom, haverom akinél játszottam, mai napig játszik a BC-vel, de neki még így is jobban tetszik a CoD. És én elsősorban nem a multira értettem. Mivel én leginkább a single-t nézem, szoktam multizni, de most nagyon mellé fogtál. Szerintem a szemüveg neked kéne, mert ezek szerint te nem látod a különbséget. Még haverom xboxján is jobban tetszik neki a CoDMW2, vagy a CoD4, mint a BC1. a Hang meg a leg lényegtelenebb dolog, amit tökmind1 hogy halgatsz, mert úgy is élvezhető..😆. És még most sem értem, melyik játék az, amelyikből a legtöbb példányt adták el. Hát nem a Bad Company, de lesz olyan érzésem, hogy nem is a BC2, lesz. És ezt nem én találtam ki, szóval megint csak olyat írtál ami nem igaz. De ha a sok külföldi oldalon fikázzák a codot, mondják meg miben jobb mint a CoD, attól, hogy lehet benne rombolni, nemsokat javít a játékélményén.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
és mi az hogy nemigaz amit leritam a bc-re? mi nem igaz?
pl. a dts vagy a dtshd hangzás? ami a cod-nál csak digital system?😂
már maga ez is mekkora kölönbség a 2 jatek között.
sőt mar az első része is dts-be sugárzott..
akinek van komoly erositije es van hd audio kimenete az megmondaná neked hogy mekkora különbség van a 2 jatek élménye között..
csak jo ha ezekkel tisztába vagy.
a grafikára meg annyit mondok hogy láátni kell nem nézni.
mert ha azt mondod hogy a cod grafja jobb a bad companyitol erre nemtudok mit mondani..
2 megoldás van:
szemüveg vagy kontaklencse.
javitson ki valaki ha tévedek..
0
0
0
0
szilu1987 avatar
FeRR írta:
Anno, én is játszottam a BC-vel havernál xboxon, és képzeld el, a grafikája fikarcnyitsem jobb, mivel csak DX9-ig van, és ha a CoD6-ot, vagy még akár a 4-et is maxra húzod, sokkal jobb, és részletesebb grafikája lesz. De szerintem azt, hogy melyik a jobb, bizonyítja a szavazatok száma. Szóval. Engem nem győzött meg a BC, főleg nem játékélményre. Mert sosincs benne új, mindig mész és robolj, ölj stb..CoD6, 2009-ben többet mutatott be mint a BC, szóval..erről ennyit. Vagyis, a BC-ben is lehet, és nyilván majd a folytatásában is lesznek változások, de amiket elmondtál pont, hogy egyiksem igaz a BC-re.


na ebből kommentől tökéletesen látszik hogy cod multis vagy..
aki fejbe gondolkozik és nem csak előre megy az érti mit mondok.
amugy persze hogy többet mutatott be mert még kise jött a bad company a cod mar kint van😂
én azt mondom hogy a cod-sok nyomjak csak a labirintust az élethutlen marhaságot mig a battlefieldesek meg a nagy teres élethü multit.
már megint a szavazatok..😃
amugy ez az első forum ahol ennyire kiállnak a cod-ért máshol mindenhol lefikázzák kükeményen.
szoval ez nekem is ujdonság kihivás😂
0
0
0
0
FeRR avatar
Anno, én is játszottam a BC-vel havernál xboxon, és képzeld el, a grafikája fikarcnyitsem jobb, mivel csak DX9-ig van, és ha a CoD6-ot, vagy még akár a 4-et is maxra húzod, sokkal jobb, és részletesebb grafikája lesz. De szerintem azt, hogy melyik a jobb, bizonyítja a szavazatok száma. Szóval. Engem nem győzött meg a BC, főleg nem játékélményre. Mert sosincs benne új, mindig mész és robolj, ölj stb..CoD6, 2009-ben többet mutatott be mint a BC, szóval..erről ennyit. Vagyis, a BC-ben is lehet, és nyilván majd a folytatásában is lesznek változások, de amiket elmondtál pont, hogy egyiksem igaz a BC-re.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
super88 írta:
Na összeszámoltam csak ebben a fórum témában hogy hányan mire szavaztak😃 mw2: 15 szavazat Bc2:4 szavazat 6ember tartózkodik még ha a 6 embert aki tartózkodik feltételes a bc2 táborba dobjuk akkor is jóval.... pontosabban 5tel többen vagyunk 😜 ezt nem azért néztem meg mert annyira kíváncsi vagyok rá 😃 hanem csak azért mert codnak is ki jött már sok része meg van bc1 és az emberek véleménye idáig 71% cod és csak 29% bc 😃
a bc -nek akkorát kéne dobni magán hogy fuh... 😃


omg...
jársz te külföldi forumokon? ott számold össze hogy hányan vanank a battlefield oldalán vagy elég ha felmész a youtubra😃
istenem ekkora baromságot irni..
amugy megsugom neked hogy egy jatek nem attol lesz jo hogy sokan megveszik.
pl. a gran turismo 5 is nagyon jo játék de mégse vették meg sokan mert nem a teljes.
és ha nem is veszik majd meg a bad company-t annyian mind a codot akor is ütni fogja mindenben.
(nézz fel pár elado oldalra és nézd meg hényad adják el a codmw2-et mert egy trágyadomb az egész. szarér hugyér arulják.)
de nekem ,már ingyen se kellene.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
anno én is szeretem a cod-okat cask már nem tudnak semmi ujat felmutatni. 2. világhaboru, modern folyatatása..
számomra nagy csalódás már évek óta
tavaly vettem ps3-at és kaptam hozzá a bad company-t és már az is eléggé ***ós volt!
mai napig játszok vele és a single része is elég jo.
a multija meg verhetetlen.
én átpártoltam a battlefieldre, sokkal több minden nyujt minden téren.
szerintem már elég uncsi az ugra bugra egy kis labirintusba.
nyakamat rá hogy a mw3-ba ha lesz bevetik ugyanezt majd hogy rombolhatosag jármüvek stb. ami elég égő lesz valjuk be.

0
0
0
0
R0x0r avatar
Nekem a CoD-ból csak az hiányzik hogy nincs fizika...
Pedig az 5. részben van egy kicsi, sőt...
Mivel én szeretem a Battlefieldeket is meg a CoD okat is
ezért nem tok dönteni...
0
0
0
0
simon7109 avatar
jaja egyetértek,hogy jobb a BC2!így,hogy játszottam a bétával egyértelmu is lett😃a MW2 multija a BC2 hoz képes kutyafa**a....
0
0
0
0
szilu1987 avatar
FeRR írta:
Szerintem is, igazad van, hogy jobb a cod..😀


mibe jobb mond már meg nekem..
játszottál te a bétával? ember akkora különbség van a 2 játék között grafikailag meg fizikailag hogy nemigaz.
én elhiszem hogy sok cod fannak ez kellemetlen hogy lesz egy game ami finoman szolva szarráalázza mindenben de hát ez van ezt kell szeretni.
és azzal könyörgöm haggyatok már hogy milyen jo a cod hangulata...😂
sok csepp pálya semmi rombolhatóság ugra bugra össze vissza még egy terepjáró sincs benne nem hogy helikopter vagy tank..
grafikaliag ugyanaz mint a cod4 ami mar a mai game közt gyenge kevés..
single rész kicsit továbfejlesztették de szinte hasonlo a 4-hez..

amibe veri a bad company:
grafika (vitathatatlan)
játékélmény (egyértelmü)
hangzás (dts vagy dtshd)
multirész (szétalázza)
0
0
0
0
bbhaver avatar
Röviden:
Az a jobb ami nekem tetszik 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Szerintem is, igazad van, hogy jobb a cod..😀
0
0
0
0
szilu1987 avatar
jaj de jót nevetek mindig ezeken a cod rajongókon😂
kit érdekel hogy melyik a jobb
kit érdekel hogy melyikkel játszanak meg melyiknek van több rajongoja
kutyát nemérdekli.
nemtudom már ki irta de irt olyat hogy a bad company 1 el kevesen jaatszanak mert csak kozolra jott ki.
hát nemtudom én a mai nappig nyomom és mindig tele vagyunk. nagyon ritka amikor csak páran vagyunk.
kinek kell a szaros codmw2 amikor nemsokéra jön a császár!
bad company 2 power.
vitathatatlan melyik a jobb..
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció