COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
Core2 írta:
Hogy lehet olyan játékot hasonlítani valamihez, amelyik még meg sem jelent ?


én is pont ezt akartam irni mikkor megláttam h van ez a téma 😃

akk már lehetne az új medal of honort is hozzájuk hasonlítani 😃😃
0
0
0
0
Core2 avatar
Hogy lehet olyan játékot hasonlítani valamihez, amelyik még meg sem jelent ?
0
0
0
0
ZsoOtT avatar
MW2 örökké😆 De szerintem nem lesz rossz a bc2se de majd kiderül, hogy milyen lesz ha kijön.
0
0
0
0
rappit4 avatar
tutira a modern warfare 2-ő a jobb
0
0
0
0
super88 avatar
Na összeszámoltam csak ebben a fórum témában hogy hányan mire szavaztak😃 mw2: 15 szavazat Bc2:4 szavazat 6ember tartózkodik még ha a 6 embert aki tartózkodik feltételes a bc2 táborba dobjuk akkor is jóval.... pontosabban 5tel többen vagyunk 😜 ezt nem azért néztem meg mert annyira kíváncsi vagyok rá 😃 hanem csak azért mert codnak is ki jött már sok része meg van bc1 és az emberek véleménye idáig 71% cod és csak 29% bc 😃
a bc -nek akkorát kéne dobni magán hogy fuh... 😃
0
0
0
0
asznomad avatar
1 batlefield nem vetekedhet a coddal 😆
szal én mw 2 mondom jobbnak 😜
nagyon birom a codkat
0
0
0
0
Davezorrr avatar
a core i7 azért kell mert dx11 lesz a game.
szal ugyan az mint dirt2-nél h mindenki parázott h hű meg á és aztán megy az én gépemen is játszhatóan igaz kis felbontáson de high beállitásokkal.....
Én már várom 😃
0
0
0
0
GamerCube avatar
előny-hátrány:

COD6 gépigény=elfut egy átlagos 2 magos procin 2gb rammal és egy dx9es karin(!)

BC2=ehhez azért erősebb gép kell ezért nem fogják sokan játszani csak a gazdag kockák..(hümm core i7..)

Multi=MW2 multit kizárólag csak steamesek játszhatják..és megkell venni eredetibe(!)

BC2-t nem tom lehet itt is lesz olyan mitn BF2-ben hogy lehet törtön játszani csak nincsneek rangok..viszont az épületek lerombolhatók ezáltal sokkal élethűbb(!)

Játékmenet(SP)=MW2nek néhol hangulatos néhol nem..ilyen átlagos..

BC2-nek nem ismerem az SP-jét de sztem jobb lesz mint a MW2-nek..
0
0
0
0
gara66 avatar
A BC2nek legalább van valami gépigánye az MW2nek pedig nem nagyon!azért sztem egy jó gamehez kell egy elég jó graf ezáltal nagy gépigény!!sztem kb egyenesen arányos h a jó játékohz jó gép kell!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
hát nem tudom....
a BC2 sztem lesz olyan jó mint a cod6 szvsz. legalább is multiban.Am. a két játék sztem más-más kaliberű 😜
Én codfan vagyok és igen játszottam cod6mp-vel is de sztem BC2 odafog verni nékie 😆 üdv...
0
0
0
0
gabi86 avatar
szerintem cod bár nagyon ***a a bc2 amit a bétatesztből láttunk 😆
0
0
0
0
super88 avatar
Bad Company 2 nek haralacsa majd nézd meg mennyit adnak el belőle fele annyit nem fognak mint az mw 2 ből
0
0
0
0
haralacsa avatar
haggyadmááár
bad company 2 elfogja verni mw2-t
0
0
0
0
super88 avatar
MW2 magasan messzi veri !!! nem hiába ebből adtak el a legtöbb példányt már a gta IV -et is messze megdöntötte!
0
0
0
0
philips20 avatar
csak akkorderülki meik a jobb ha kijön
0
0
0
0
haralacsa avatar

bad company 2 nek sokkal job lesz a játékélmény a videókat elnézve...
0
0
0
0
aknakukac avatar
egyértelmű hogy cod!!!
0
0
0
0
simon7109 avatar
az még 1 februári hir😃a PC Gurun kivan irva,hogy 2010 Q1😞
0
0
0
0
Nedadam avatar
http://www.gamekapocs.hu/hir/14510/Battlefield:+Bad+Company+2+-+pontos+datum

itt a hír
0
0
0
0
simon7109 avatar
na várjunk csak😃a BC2 szeptemberben jon?😲
én ugy tudtam,hogy 2010 Q1:S
0
0
0
0
FeRR avatar
azután pedig november-ben😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
jaja várjuk vissza kedves ársainkat a szeptemberi megjelenés után 1 kis vitára 😆
0
0
0
0
krisz153 avatar
szerintem a cod nagyon király lesz, de mondjuk a bc2 sem hiszem hogy nagyon rossz lenne (nekem nagyon tetszik hogy szét lehet lőni az egész pályát) de lehet hogy több értelme lesz beszélni ezekről a gamekről miután kijöttek 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
na ez igaz ott a ponty 😆
0
0
0
0
Yeti avatar
Nedadam, nem tudom hol laksz, de nálunk a ws-t vs-nek csúfolják.. 😃
amúgy a waw egy fos, a tréart meg egy moddercsapat kb, a multija volt csak értékelhető annak, azt meg kiemelték a cod4ből, ugyanaz..

sztem a bc2 körülbelül játékélmény szintjén ugyanaz lesz mint a cod6-t, csak a cod drágább lesz, ezért billenhet az előny a bc2 felé 😃

amúgy akik itt a codra szavaztak, nem-hiszem hogy sokat játszhattak a badcompanyval, én játszottam vele kozolon, és nagyon nagy 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
bakk rossz helyre írtam!😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
stratégia game? 😆 ez fps 😆
de attol hogy hamarabb kijön még lehet jo sőt biztos a recept rá.
mijen csallodás lenne a dice részéről ha ezt elcsesznék
0
0
0
0
BiGame avatar
jó game, kedvenc stratégiai game-em!😀
0
0
0
0
no avatar
Hát igen, bár nem ismerem a játékot!
0
0
0
0
BiGame avatar
de attól a játékélmény még lehet xar!
0
0
0
0
Nedadam avatar
na gyerekek nemsoká lehet szeddni a bc 2-őt szeptemberben ezért is jobb mert hamarabb kijön 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
én nem arról beszéltem!
0
0
0
0
simon7109 avatar
amugy ennek a témának nem az a neve,hogy MW2 vs BC2?mert akk ne a MW vs WAW rol vitázzunk😃😆
0
0
0
0
BiGame avatar
annyit hozzáfűznék, h aki látta az E3-as videókat az tudja, h igenis lesz azé változás, és akko ezzel zárom!
0
0
0
0
simon7109 avatar
jolvan lesz benne uj fegyver meg uj helis mod de akkor is egetrengeto ujitások nem lesznek....na de sztem hadjuk ezt a témát mert már kezdem unni😃
0
0
0
0
FeRR avatar
hátnemhiszem..hacsak megnézed a videókat a szívdobogásérzékelőtől kezdve a helis módig, minden újlesz😃
0
0
0
0
simon7109 avatar
és az MW 2 be is ugyanugy csak azokat fogják átpakolni mint voltak....
0
0
0
0
FeRR avatar
ez pontosan ígyvan😀
0
0
0
0
Jakesz avatar
Az MW multija 1000-szer jobb. A WaW-ba csak simán átpakolták azokat a király multis cuccokat, amik az MW-ben voltak
0
0
0
0
simon7109 avatar
nemcsak az😀maga a multi is jo.multkor az egész éjjelt átjátszottam😃
0
0
0
0
BiGame avatar
CoD5? abba a zombis állat jó!😆
0
0
0
0
FeRR avatar
hát én letöltöttem 1 programot ami megmutja melyik gameval játszanak a legtöbben neten és ez a CoDMW volt..
0
0
0
0
simon7109 avatar
én nem azt mondtam,hogy azért veszik kevesen mert csak 360 ra van am van PS3 ra is😀hanem azt,hogy ha lenne PC re is az 1. része akkor sokkal tobben játszanának multiban mint most....
és még szép hogy a MW2 ot tobben fogják venni már csak a név végett is de attol még lehet jobb a BC2 mert kevesebben veszik,és nem csak 1 tankba tudsz beszálni hanem minden jármube amit találasz a tanktol kezdve a helikopterig meg a repuloig.és van olyan élmény mint a COD még sztem jobb is foleg a poénok amiket mondanak a társaid meg amikor pl az 1. ben az egyik társad utána rohan az aranynak az is elég vicces😃ja és neszámits rá,hogy 8 ora lesz a single játék ideje a MW2 nek....ja és attol még nem lesz jobb hogy tobben veszik meg az NFS Undercovert is sokan megvették mégsem a legjobb nfs csak a név végett vették meg.és a COD 4 multija sztem kozel sem olyan jo én pl meguntam 1 honap alatt....a COD 5 multijával még a mai napig játszok sztem sokkal jobb.
de azt nemlehet majd megmondani,hogy melyik lesz a jobb a MW2 vagy a BC2 mindenkinek más teccik....
0
0
0
0
BiGame avatar
hát azé az 1-nem sikerült oan jól, s az meg nem indok, h azé veszik kevesen me csak 360-ra van!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció