COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
tacsi03 avatar
Battlefield powa! Legjobb. Az összes BF veri a codokat. BFnek a menete is jobb, meg a sok játmű stb...
0
0
0
0
Kempeti avatar
Hát, eggyikkel sem játszottam még, de szerintem a CoD jobb.^^
0
0
0
0
ReSeth avatar
én nem mondom le a BF BC2-t mert szerintem az is jó, persze még nem játszottam vele, nemvagyok nagyon oda a Battlefieldekért, de a BF 2 és a BF 2142 nagyon tetszett! szerintem a BF BC2 is tetszene, de mivel én megszállott codos vagyok, inkább azzal multizok 😀
0
0
0
0
szilu1987 avatar
ugylátom ennek sose lesz vége.
mi lenne ha a cod mániások maradnának annál a játéknál és elfelejtenék a battlefieldet egy életre! szerintem sokkal jobb lenne mindenkinek.
számtalanszor leirtam már de leirom mégegyszer
grafika: nekem ne mondja senki hogy jobb a cod grafja.. nézd meg a bad company 2 bétát és a codmw2 grafját..
rombolhatóság: már ezt is leirtam a cod4-be is igérték ahhoz képest még a 6-ba sincsen..
hangzás: 2009-be készült a codmw2 ahhoz képest csak a digital system jutottak el mig a bad company 1 már dts-be sugárzott, a 2. része meg dts-hd-ba fog sugározni amit már tudunk ugye hd hangzás..
multirész: csepp kis labirintus pálya és lövöldőzzük egymást. hurrá... battlefield multi pályái mindig is nagyobbak és jobbak voltak.
játékélmény: már leirtam
és jön az év poénja
készül a cod7 amibe rombolhatóságtól kezdve jármüig minden lesz...
szánalmasság tetőfoka
0
0
0
0
Kreesz avatar
mw2 total fail... multiba inkább cod4 mert a promod elég népszerű...
de a bc2be nagyobb a móka mert lerombolhatod a fél világot.

amugy meg nem nagyon lehet összehasonlítani, a cod csapatmunkára épít =mármint a multi) a bf meg taktikázásra...

de multi téren a bc2 a nyerő mert az mw2be elkúrták a mapokat és a játékmenet is egy kicsit lapos
0
0
0
0
szilu1987 avatar
kz009 írta:
psychosocial írta:
rappit4 nek igazavan hülyeség összehasonlítani mert a bad company 2 az effektekre grafikára épül... mondhatni hogy csak a pénzt adja ki érte az ember... öszintén játszanák vele de az electronic arts anyira leszarja hogy tudjanak játaszani vele a gyengépp gépü emberek is hogy... cod6 ba nem dölnek össze a házak de legalább van stílusa a bad company ban mehetsz tankal kocsival stb a cod6 ba nem de a cod6 ba vannak killstreak ek... szoval mindn játéknak van 1 oan tulajdonsága hogy 1 másik játék nem tudja azt megadni.. a battlefield ek nél nem csinálnak sztorit... ez idegesit de azért jo a hangulat is😀 naszal enyi...
Peched van lesz single része is...elvileg lesz a single-hőz majd coop rész is...mellesleg a bf inkább tükrözi a valoságot mint a cod...


ennyi
0
0
0
0
kz009 avatar
psychosocial írta:
rappit4 nek igazavan hülyeség összehasonlítani mert a bad company 2 az effektekre grafikára épül... mondhatni hogy csak a pénzt adja ki érte az ember... öszintén játszanák vele de az electronic arts anyira leszarja hogy tudjanak játaszani vele a gyengépp gépü emberek is hogy... cod6 ba nem dölnek össze a házak de legalább van stílusa a bad company ban mehetsz tankal kocsival stb a cod6 ba nem de a cod6 ba vannak killstreak ek... szoval mindn játéknak van 1 oan tulajdonsága hogy 1 másik játék nem tudja azt megadni.. a battlefield ek nél nem csinálnak sztorit... ez idegesit de azért jo a hangulat is😀 naszal enyi...
Peched van lesz single része is...elvileg lesz a single-hőz majd coop rész is...mellesleg a bf inkább tükrözi a valoságot mint a cod...
0
0
0
0
psychosocial avatar
rappit4 nek igazavan hülyeség összehasonlítani mert a bad company 2 az effektekre grafikára épül... mondhatni hogy csak a pénzt adja ki érte az ember... öszintén játszanák vele de az electronic arts anyira leszarja hogy tudjanak játaszani vele a gyengépp gépü emberek is hogy... cod6 ba nem dölnek össze a házak de legalább van stílusa a bad company ban mehetsz tankal kocsival stb a cod6 ba nem de a cod6 ba vannak killstreak ek... szoval mindn játéknak van 1 oan tulajdonsága hogy 1 másik játék nem tudja azt megadni.. a battlefield ek nél nem csinálnak sztorit... ez idegesit de azért jo a hangulat is😀 naszal enyi...
0
0
0
0
rappit4 avatar
sztem nem érdemes ezt a 2 játékot összehasonlítani mert tök más a 2 a bad companynak tök ergya a története a cod az meg a storyra épit ...
0
0
0
0
kz009 avatar
Kaptam béta kulcsot és azt kell hogy mondjam sajnálom már hogy a cod-ot vettem meg anno...már a béta alapján is jobban teccik mint a cod...
0
0
0
0
kz009 avatar
akk már 3-an vagyunk mert én is inkább bf fan vok 😃 szeretem nagyon a cod-ot is de a bf jeeeeee
0
0
0
0
szilu1987 avatar
simon7109 írta:
a BC2-nek márcsak a bétája is jobb mint a MW2....
igaz még kicsit bugos meg még optimalizálni is kellene kicsit de más gond nincs vele!elvégre még csak béta....


szerintem az azért van mert konzolrol van átlőve pc-re. gondolom még simitani pofozni fogják. de szerintem a teljes nagyon jó lesz mind pc-re mind konzolra.
végre egy battlefield fan. azt hittem már csak én vagyok nem cod rajongó😆
0
0
0
0
szilu1987 avatar
super88 írta:
mw2 win 😀


feltünően erőltetett..
0
0
0
0
kz009 avatar
Az jó lenne mert kipróbálnám szívesen....
0
0
0
0
simon7109 avatar
már rég😃de nem nyílt....
vagy elo kellet rendelni vagy pedig a Fileplay.net rol lehetett kulcsot szerezni!de asszem már elfogytak:S
de állitolag még lesznek.
0
0
0
0
kz009 avatar
Van már nyílt béta? mert én az istennek sem találtam...ha valaki tudja esetleg az meg tudna dobni az infóval? BFBC2-höz 😃
0
0
0
0
simon7109 avatar
a BC2-nek márcsak a bétája is jobb mint a MW2....
igaz még kicsit bugos meg még optimalizálni is kellene kicsit de más gond nincs vele!elvégre még csak béta....
0
0
0
0
gereisti avatar
ez nem kerdes ki nyer hat Call of Duty 4 Modern Warfare 1.😆
0
0
0
0
szilu1987 avatar
de miért kéne megvárni a teljest? a bétánál is óriási különbség van a 2 között.
az csak egy dolog hogy nem fog annyi fogyni belőle mint a codból.
gran turismóból se fogy sok mégis a világ legjobb autós játéka.
need for speed sorozatot meg ugy veszik mint a cukrot de mégis egy forintott se ér az egész..
0
0
0
0
MaliDual avatar
szerintem jó mind2. a cod az pörgősebb abba menni kell mint a hülyegyerek a Bad company2 ben meg be kell cserkészni a gyereket és úgy leszedni😃 "haverom mondta"😃 szrtm jó mind 2
0
0
0
0
Airbornman avatar
Battlefield Bad Company 2-ben jobbak a reakciók pl.:megküldöd a falat gránátvetővel a fal kirobban😃
De az MW2 is jó😂
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem a cod ból a 2 meg a 4 jön be 😃 Mert azokkal tudok multizni a 6 al meg nem 😆
0
0
0
0
xenon77 avatar
Fanatizmus! Minden csakis nézőpont kérdése. Ízlések és pofonok... tudjátok. Tiszteletben kell tartani a másik véleményét. Nem állatok módjára egymásnak esni. Nekem pl a cod jön be jobban, de azért ez is jónak ígérkezik! Már várom a megjelenést! A cod-okkal jókat szoktam játszani, remélem ezzel sem lesz másképp! További szép napot mindenkinek!
0
0
0
0
FeRR avatar
Még nem játszottam a bétával, de meglátjuk😀 Majd ha kijön a teljes.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
na kijött a béta! elég komoly lesz pc-n is. hogy melyik a jobb szerintem egyértelmü😃
ezek után irja valaki azt hogy jobb a cod😃😃😃😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Ez most olyan, hogy okos enged szamár szenved. Bár nem, mert most egyikőtök sem tudja befejezni.
0
0
0
0
Nedadam avatar
emberek nem a vitáért nyitottam a forumot 😆😀
melessleg nekem még gépem sincs lehet kéne gyüjteni egyre 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
újabb kihívó: videó alapján engem ez is meggyőzött 😃😃
[movie=youtube]<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/X5D0Fgx3ApE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/X5D0Fgx3ApE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
szilu1987 avatar
én irtam neki hogy ne irjon nekem többet. nem az én felfogásom a hibás. ezt se neki irom.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Csatlakozom thug HSZéhez!!!!!!!
0
0
0
0
thug85 avatar
Fejezzétek be legyetek szívesek!
0
0
0
0
pakai93 avatar
hát nem ugy néz ki... eddig azért szidtál mert a codot dicsértem... most irtam pár jó szót a bc2-ről most ezért szidsz... akkor a hd-ért is leugatod a fejem amikor valóban létezik... nemtudom mi bajod van velem de igazából nem is érdekel... itt én abbahagyom a vitát és.... az egészet...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
szilu nyugiiiiii!!! 😉
0
0
0
0
szilu1987 avatar
na én speciel egy medal of honorral se játszottam igy ehhez neemtudok nagyon hottászolni.
pedig megtehetném hogy azt mondom hogy hát a battlefieldtől nincs jobb örökkön örökké 4ever!!..
0
0
0
0
Ferrari avatar
bár ebbe a versengésbe beszálhat majd az új medal of honor is, az is nagyon jó lesz sztem 😃😃
0
0
0
0
szilu1987 avatar
én nem osztom az észt csak neked próbálok segiteni hogy vedd észre magad.
de ugy látom erre nincs esély. légyszives nekem ne is irj többet.
idétlen hozzászólásokra nem vagyok kiváncsi. szerintem ezzel mindenki igy van. számodra jobb a cod. oké játszál vele leszarom magasról hidd el.
0
0
0
0
pakai93 avatar
muszáj neked állandóan osztani az észt?????? 😲 😲 😲 😲
0
0
0
0
szilu1987 avatar
pakai93 írta:
am szilu... én azt nemmondtam h a bc2 szar nagyon jó game de azért a cod még mindig jobb...


tudjuk hd hangzás..
0
0
0
0
pakai93 avatar
am szilu... én azt nemmondtam h a bc2 szar nagyon jó game de azért a cod még mindig jobb...
0
0
0
0
tomo2 avatar
nekem a Battlefield BC2 nagyon bejön... mióta kiadták a Bad Company 1-et, azóta vagyok Battlefield mániás 😆 álandóan CoD-dal játszok, de a Bad Company 2-t semmi nem verheti (eddig) a rombolható környezet nagyot dob a játékélményen... XBox Live-on Battlefield 1943 demoval játszottam online, bebújtam egy ház mögé és leszedett egy tank... amúgy kipróbáltam, ha van szabad 3 órád, még thompsonnal is szétszedhetsz egy házat... (igaz, a demo csak félórás volt... 😜 ) tehát a CoD MW 2 is jó, mert CoD és van benne valami, ami megfog... pl.: CoD2 multiplayer... a CoD6 multit is kipróbáltam, de eddig a Battlefield áll nálam nyerésre... a kinézet, a stílus és a bontható környezet alapján...
0
0
0
0
gabi86 avatar
Hát elég meggyőző egy vidi😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
van itt még1 game, ami elég jó lesz, igaz csak 2010 végén fog jönni, de lehe h alázza majd a codot is meg a bc-t is 😆
a 2k csinálja, ami nem szokott rossz gameket csinálni 😃
itt van róla 1 videó:
[movie=youtube]<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/X5D0Fgx3ApE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/X5D0Fgx3ApE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>[/movie]

van benne rombolhatóság, újdonságok gondolok itt a helyszínre (Dubai akinek nem tűnt volna fel) és sztem az idő vmikor a közeljövő lessz igy ránézésre itélve 1 atomháború, vagy 3. VH után vagy közbe. A fizika is elég jó nézz ki benne, főleg mikkor azt a tankert kilővik benne az RPG-vel vagy mikkor a helikopter neki megy a háznak...nekem trailer alapján teccik ez is mint ahogy teccett a cod is meg ahogy a bc is teccik 😃😃
0
0
0
0
szilu1987 avatar
ezzel szerintem mindenki igy van.
sose lesz március 5..
mennem kell további jo forumozást.
by all
0
0
0
0
FeRR avatar
Hát azt tudom, és elnézést kérek mindenkitől, de ahogy észre vettétek, szeretek kiállni a véleményeim mellett!😃😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Nincs mit thug! 😀..jól végzed a munkád, legalább is itt, de szerintem a munkahelyeden sincs panasz! 😃 😃

FeRR: Attól hogy nem szeretsz veszekedni, még irhatsz ide! 😉 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció