COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FeRR avatar
bár ettől függetlenül a bbc2-őt is millióan megfogják venni akik már játszottak vele xboxon(mármint az 1-el..😃
0
0
0
0
FeRR avatar
nem veled van bajom nehogy azt hidd Nedadam, de a bbc2 akkorse lesz olyan nagy sikerű mint az mw2, megfigyelés képpen majd meglátjuk valamelyik oldalon hogy az első nap hány példány fogyott el az mw2-ből és a bbc2-ből..ésha csak 1x lehet, legalább nem unjuk meg és újra meg újra végig visszük hogy kipróbálhassuk még1x..ha folyton tudnánk csinálni 1ből megunnánk..multiba meg ugyanúgy tudjuk majd csinálni..nah csak ennyit.😆😆😆 jólfogalmaztam?😆
0
0
0
0
BiGame avatar
jó most, nem attól lessz atom game, h 20-járgányba be lehet szállni!
0
0
0
0
Nedadam avatar
FeRR írta:
inkább nagyon téved..a rombolás ad 1 kis hangulatot viszont majd a bad companyba hol csinálsz olyanokat amiket majd cod4-be lehet? max betutsz szállni 1 tankba azt kifujt..a sible nem lesz olyan rövid, és a mutira 100x többen fognak menni..énis csak azér veszem meg majd eredetibe hogy tudjak játszani a multijával..


jaj te a rombolás benne a legjobb és nemcsak 1 szerény tankba tudsz beszállni hanem még vagy 20 járműbe is betudsz szállni pl quadba amibe csak a mw2-be 1x-er lesz lehetőséged beszállni 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
igaz, h a bc-hosszabb leaglábbis az 1-sztem de unalmasabb, a hangulat meg a MW-ba odabsz főleg a rejtőzős pálya!
0
0
0
0
FeRR avatar
inkább nagyon téved..a rombolás ad 1 kis hangulatot viszont majd a bad companyba hol csinálsz olyanokat amiket majd cod4-be lehet? max betutsz szállni 1 tankba azt kifujt..a sible nem lesz olyan rövid, és a mutira 100x többen fognak menni..énis csak azér veszem meg majd eredetibe hogy tudjak játszani a multijával..
0
0
0
0
Jakesz avatar
Az Infinity Ward azt nyilatkozta, hogy nem kívánják meghosszabbítani, az MW 2 single játékidejét. 6-8 óra kiváló single kampány + hónapokig tartó multi vár ránk. Simon7109 meg egy picikét téved😆
0
0
0
0
BiGame avatar
honnan tod, h mennyivel lesz hosszabb, meg, h azé nincsenek sokan multin az 1-be me csak boxra-van, akko valszeg azé nem szeretik annyian az 1-et me csak 360-ra van, a rombolást meg hagyjuk!
0
0
0
0
simon7109 avatar
sztem a BC2 mindenben jobb lessz mint a MW2.
multiban meg foleg ja és ne csodálkozzatok,hogy a bc1 en kevesen multiznak mert nincs PC re....
és a single is jobb lesz a bc2 nek mert tuti hosszabbb lesz mig a MW2 nek lesz 4-5 ora singleje addig a bc2 nek sztem lesz tobb mint 10 ora.és még ott a rombolhatoság ami feldobja a hangulatot meg a játmu vezetés mert mindenbe be lehet szálni ami csak van😀szoval sztem BC2
0
0
0
0
BiGame avatar
aláírásokat gyűjtenek ha vmivel bajuk van és teljesen én se tom!
0
0
0
0
BiGame avatar
azt akarják, h kevesebbér adják a MW2-t de konkrét a szó nem ezt jelenti!
0
0
0
0
Nedadam avatar
mi az apeticio ?😃😆 sose tutam mit jelent a szó😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
jaja tötsed nemsoká ittvan szeptember táján 😆

de az én látszögem 😆 : a cod mw 2 nekem is kötelező dolog lesz de ott a single jobban veri a bad company 2-őt hiszen a bf-eket eredetileg mp-re tervezték ( ne feledjétek a dice a kiadoja szoval ott a mirrors edge is 😆 ) de a bf-eknek eddig csak 2 singleje van a bc 1 meg a bc 2 de a gamestar is azt írta hogy nagy lesz a verseny a mw 2 és a bc 2 között
0
0
0
0
BiGame avatar
má van petíció a PGO-n a MW2 60-dolláros ára miatt!
0
0
0
0
FeRR avatar
itt nemérdekli az embereket, mert ők a CoD-ért vannak oda mint én..majd letöltöm a bbc2-őt de idáig mindenki a cod-ra szavazott.. azmeg h az angolok mit gondolnak az ő dolguk!😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
amugy nézzetek meg pl 1 battlefield 2 szervert hogy mennyien vannak rajta
0
0
0
0
Nedadam avatar
de ott a videon amit belinekltem alul ha az angol commenteket lefordítjátok akkor írják hogy a bad company 2-nek sokakl jobban kidolgozott a graffja és nagyobb a physix-je fizikája és szebb is
0
0
0
0
Jakesz avatar
CoD CoD CoD CoD CoD CoD
0
0
0
0
Holey avatar
Én a CoD ra szavazok 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Nem látom értelmét két még ki nem adott játék összehasonlításának.
0
0
0
0
pakai93 avatar
mw2 ez egyértelmű 😃
0
0
0
0
super88 avatar
call of duty seria mindig is sikeresebb és jobban kidolgozott több online player számmal rendelkező játék lesz mint a bbc2 ezen nem is kell vitatkozni egyértelmű!
0
0
0
0
Demoz avatar
lol már erről is témát kell nyitni😃
de akkor már cod mw2 egyértelműen,bár nem ismerem annyira a bbc2-t
0
0
0
0
BiGame avatar
simán CoD, sztem sok változás nem lesz a Company 2-be és nekem az 1-se teccett túlzottan!
0
0
0
0
ceni98 avatar
az biztos én csak a kettőt 3x egymás után végigvittem és most viszem 4x-re
0
0
0
0
FeRR avatar
de majd összeszámolhajtuk a végeredményt😀 bevallom tetszik a bc2, de akkorsem lesz akkora sikere mint a codnak..
0
0
0
0
Nedadam avatar
a bad company 1-el játszottál? akkor majd akkor dönstd el emik a jobb de mondom hogy a vidik nem mindent árulnak el pl ott a Legendary mindenki azt mondta hogy hude jo lesz meg minden hogy így ojan látványos hogy összeborulnak az épületek vagy ugy de a végén 1 nagy csalodás lett az egész :

Bad Company 2 ws Modern warfare 2 trailer : [url]http://www.youtube.com/watch?v=ev1KRE31Pnw&feature=related[/url]



nemtom itt le lehet játszanni
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
énis a CoD MW2re szavazok! Még nemjáétszottam 1etlen BFel se 😆😆😆, de attól még cod!! 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
codmw2 2x-esen elfogja verni a bc2-t😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció