COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
neuroflex avatar
BC2 tetszett csak codból az egész bejött😀
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
BC2 4ever 😜 azért a COD sem rossz 😃
0
0
0
0
bazsi96 avatar
Tök jó,hogy most jön a cod 4. olyan része,amit még mindig a cod4-es motor hajt.😃-.- És persze mi az,hogy szar a története a bc-nek? Szerintem sokkal hangulatosabb,mint a cod.Meg persze a cod egy csőjáték(vagy hogy mondják ezt),melyben mondhatni egy kis utcán sétálsz ás szembejön egy ellenség,megölöd.A pálya teljesítve.A BC2-ben meg Van például a sivatagi pálya,ahol egyszerre 3 feladatot kapsz és kedved szerint válogathatsz,hogy melyikkel szeretnéd kezdeni.Továbbá ott Bejárhatod az egész környéket.Ennek a lehetőségnek a jelenlétével több fajta támadási módot bevetve.😀 Amúgy a Cod7 is meg van,de semmi különbség a 4-hez képest a történeten kívül.😀
0
0
0
0
Soap 2001 avatar
Igen,jobbak. Most a BF belendült a 3-mal,de szerintem az MW3 felkapottab lesz,mert az CALL OF DUTY!
Éljen sokáig COD bácsi. 😆
0
0
0
0
davidegp9999 avatar
MW 2 mivel összes codot szeretem. Jobbak mint a BFBC2 szerintem.
0
0
0
0
no avatar
Nemár hogy ezt a 2 játékot szembe állítjátok egymással😞
De a pusztítható épületek miatt a bc2!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
amúgy ws szerintem a teleshop, maximum Szamoa tartománykódja, de semmiképp nem a versus rövidítése😂
0
0
0
0
dan_73 avatar
Mind kettő nagyon jó ,de szerintem egy hajszálnyival a cod mw2 jobb 😜
0
0
0
0
bmartin23 avatar
a bc2-ben hülyén jár a puska az ember kezében, vagy legalábbis nem a megszokott módon. De hogy a témához kapcsolódjon: először mw2, utána bc2
0
0
0
0
pukkancs avatar
bfbc2-nél nincs jobb 😃 bár mind2vel játszok igaz tényleg van különbség a 2játék között...
0
0
0
0
no avatar
Szerintem nem lehet túlságosan összehasonlítani, MW2 inkább rohangálós, tunkolós míg BC2 inkább taktikázós, sokkal lassabb a játék.
0
0
0
0
m4rt1n avatar
Nekem megvan MW2 és BC2 is és nekekm BC2 jobban tetszik
SINGLE-be mondjuk mW2 100x élvezetesebb és hangulatosabb de a Multi az jobb a BC2-ben sztem
0
0
0
0
Adam996 avatar
A CODok a legjobbak 😀 játéklémyből 5-ös mindeggyik része 😀
0
0
0
0
no avatar
nem érdemes össze hasonlítani mert én csak a bc2 BETA verzióját játszotam és megrengettt erősen a cod ba vetett hitem és most hónapba megis veszem mert olyan a játékélménye hogy behugyozol
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a ws az miért duplavé?😃
0
0
0
0
no avatar
Régebben még ráfoghatjuk CoD fan voltam, de ahogy kipróbáltam BF 2-őt egyből nem lettem CoD fan, és ahogy kipróbáltam BFBC 2 multiját az én szememben CoD lesüllyedt szépen a WC-n, seholsincs az a gém, meg sem közelíti BFBC 2-őt bármelyik része sem.
0
0
0
0
Screamer avatar
én nekem BC2 höz nemvolt szerencsém, elvagyok MW2 vel 😆 jelenleg ez fut gépen és ezis böven jo 😜
0
0
0
0
asdasdasd555 avatar
Az új moh egy kalap szar, fel sem veheti a versenyt ezekkel a játékokkal. Nekem a BC2 sokkal jobban tetszett mindt az mw2, realisztikusabb, valamivel talán hosszabb is, multi része is jobb...
0
0
0
0
Hitoshi avatar
a Versus-t V-vel írják nem W-vel... 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
mind a 2 jó, de cod 4ever 😆
0
0
0
0
dennis63 avatar
szerintem modern warfare 2 😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Pont ez az hogy nem tom eldönteni 😆
0
0
0
0
susguy avatar
R0x0r, MoH hogy jön ide? 😃 Ha meg moh tetszik, akkor alap hogy BC2, mivel mindkettő egy és ugyanaz. Csak az vmi leépített verzsön.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Nehéz döntés főleg az új MoH mellett 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Bad Company2 nekem jobban tetszik
0
0
0
0
utahl2 avatar
nálam a bad company 2 a nyerő😃
(ha a reállításnál tartunk,akkor már inkább az arma vagy az operation flashpoint az ász😃😉
0
0
0
0
Nedadam avatar
de a bad company 2 reállisabb játék ott 5 lövés azt mehetsz ujra egy halál után hol van az már hogy pl a codokban vagyis a cod6-ban hogy a lövésem visszagyogyul jo mondjuk ha 2szer találnak el a bad company 2 ben az is visszagyogyul de akkor is reálisabb
0
0
0
0
Smack avatar
én a codra szavazok mert megérte megvenni
(a bc2-t meg nem ismerem , nincs meg ,csak videót láttam)
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Cooltib írta:
Hunior95 írta:
Szebbnek szebb, de az a baj hogy a COD-ba egy HEADSHOT-al kinyirom a masikat, de a BFBC2-ben pedig 2 tarat beleeresztek s megis le tud meg szedni!!!

A COD a nyero!!!
A BFBC2 pedig egy rakas kecskebogyo!!!😆😆😂😂


Érdekes ugyan ezt mondta az egyik barátom hogy így sz@r úgy sz@r mert nem tud senkit lelőni mert 1 tárat enged bele még is ő hal meg. Mikor ezt írtad eszembe jutott és a válaszom is hogy mit mondtam neki idézem:

"Hogy lehet az hogy én meg simán kinyírom az ellent? Talán nem ugyan azzal a gaméval játszunk?"

De bizony hogy ugyan azzal nyomjuk csak míg ő a lábát lövi meg a felső testét én addig a fejét lövöm. Kapiskálod már?


először én is ezt akartam irni.
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Hunior95 írta:
Szebbnek szebb, de az a baj hogy a COD-ba egy HEADSHOT-al kinyirom a masikat, de a BFBC2-ben pedig 2 tarat beleeresztek s megis le tud meg szedni!!!

A COD a nyero!!!
A BFBC2 pedig egy rakas kecskebogyo!!!😆😆😂😂


aki nemtud fejre célozni az tanuljon meg. ne a gamet szidja.
ennyi.
érdekes nekem elég egy fél tár és már pusztul az ellenfél..
akkor hogyisvanez?
az lehet hogy a cod-ba 1 golyoval kinyirod az ellenfélt mert gondolom te is csiiter vagy vagy mi aa fene.
épp az ilyenekért nyomtak ki fél perc után és adtam el a cod6-t
én ps3 platformon játszok és fényévekkel jobb mindenben a battlefiled mint a cod-d
0
0
0
0
Hitoshi avatar
nekem a special ops miatt jobban bejön az MW2
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Nemtom melyik a jobb, eddig csak a Cod6-tal játszottam ,azzal is csak kicsit...majd bepótolom😀😃
0
0
0
0
pc dawee avatar
Hunior95 írta:
Szebbnek szebb, de az a baj hogy a COD-ba egy HEADSHOT-al kinyirom a masikat, de a BFBC2-ben pedig 2 tarat beleeresztek s megis le tud meg szedni!!!

A COD a nyero!!!
A BFBC2 pedig egy rakas kecskebogyo!!!😆😆😂😂


Te!Hol tudtálHardCore módon kívül 1 HeadShottal megölni egy embert???Sniperral is max. 1-el lhet,az Interventionnal!Ezt most nem azé írtam hogy fikázzam a CoD-ot,mert sztem az a jobb!De BC2 BETA-val jaccottam,és ha meglenne eredetiben tuti nyomnám!😉
0
0
0
0
Cooltib avatar
Hunior95 írta:
Szebbnek szebb, de az a baj hogy a COD-ba egy HEADSHOT-al kinyirom a masikat, de a BFBC2-ben pedig 2 tarat beleeresztek s megis le tud meg szedni!!!

A COD a nyero!!!
A BFBC2 pedig egy rakas kecskebogyo!!!😆😆😂😂


Érdekes ugyan ezt mondta az egyik barátom hogy így sz@r úgy sz@r mert nem tud senkit lelőni mert 1 tárat enged bele még is ő hal meg. Mikor ezt írtad eszembe jutott és a válaszom is hogy mit mondtam neki idézem:

"Hogy lehet az hogy én meg simán kinyírom az ellent? Talán nem ugyan azzal a gaméval játszunk?"

De bizony hogy ugyan azzal nyomjuk csak míg ő a lábát lövi meg a felső testét én addig a fejét lövöm. Kapiskálod már?
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
miértg nem tudnak dedikált szerót csinálni mw 2 ben?Sokkal jobb volna
0
0
0
0
hunter93 avatar
Hitoshi írta:
Grafika: Bc2 a nyerő
Játékélmény: MW2
A tárgyak rombolhatósága és a vele járó élmény: BC 2 😂
összességében:inkább MW2 mivel több cucc van benne nem csak single meg multi (vagy én nemtok róla 😕)

a bc2-ben van egy halom jármű, ami tudtommal a cod6-ből hiányzik (így fejből: amerikaiaknál: m1a1 abrahams | oroszoknál: T-72). láttam elég sok live adást a bc2-ről és még az is +pont hogy a fegyverek kezelhetősége (a cod4 ben érthetetlenül 30m messzire az rpg7 nem ér semmit, a bc2-ben 100m-ről ki tudsz lőni vele gond nélül egy tankot). a cod6-ról is láttam livestream-et de az inkább a cod4-re hasonlít(az ac130 azért jó lett 😀 , a havárom már azon munkálkodik hogy elkészítse a cod4-hez az ac130 módot). mind két játék elég jó, de az új grafika és a pb miatt inkább a bc2.
0
0
0
0
Hunior95 avatar
Szebbnek szebb, de az a baj hogy a COD-ba egy HEADSHOT-al kinyirom a masikat, de a BFBC2-ben pedig 2 tarat beleeresztek s megis le tud meg szedni!!!

A COD a nyero!!!
A BFBC2 pedig egy rakas kecskebogyo!!!😆😆😂😂
0
0
0
0
Hitoshi avatar
semmivel egyettértek veled Cooltib.én megvettem eredetiben az MW2 -t de akk inkább BC 2 -t vettem volna meg
0
0
0
0
Cooltib avatar
Vannak olyan függő emberek akiknek akármit mondasz nem fogják fel mert annyira elvakultak. A BC2 sokkal szebb grafikailag és a hangja is jobb, a játék élményről és a csapatmunkáról nem is beszélve. A háborús élmény meg fenomenális. Kérdezem én akkor miért is jobb az MW2? Indoklod meg ne csak annyit írj hogy jobb mert neked az jön be!!!
0
0
0
0
psychosocial avatar
volt már 1 ilyen szar fórum téma
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Jan88 : szerintem pedig a mw2 marha jó fps 😜 és a grafika is lenyügöző !
és a multyról már ne is beszéljünk marha jó , függöség 😜
0
0
0
0
szilu1987 avatar
Jan88 írta:
Jó volt a Modern Warfare 2, de nem volt az igazi. Nekem csalódás volt egy picit az előző részhez képest, főleg történetlileg nagyon gyenge volt a COD 4 hez képest, és grafikailag is többet vártam tőle. Ha a BC2-höz hasonlítom, akkor a BC2 sokkal nagyobb élményt nyújtott, főleg grafikailag, nagyon lenyűgözött. Állandón meghaltam az elején, mert olyan szép volt FULL HD-ben, hogy állandóan a grafikát néztem, hogy hullanak darabokra a házak, és mindig lelőttek. De történetileg még mindig a Modern Warfare a legjobb szerintem. Ha megkapnám olyan grafikával a COD 4-et, mint a BAd Company 2, akkor nekem az lenne a kedvencem. De így marad a Crysis.


szebbnél szebb hozzászolások. azért jo néha látni hogy vannak normális emberek akik gondolkodnak először aztán irnak.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
😆 ez sztem azt jelenti h lávcsi ? érdekes egy jel
0
0
0
0
R0x0r avatar
sztem valami szív akar lenni de sztem beszívott 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
sacpatrik írta:
COD2!!! <3333333333333

ám COD6 igaz még nem jáccottam a BC2 vel de SZ@R!

Elég érdekes, hogy úgy fikázol le valamit, hogy nem is próbáltad!
De engem az érdekelne igazán, hogy mi ez: <3333333333333
0
0
0
0
no avatar
nekem mind a 2 naon bejött szép grafika jó game ennyi 😆
0
0
0
0
turbopc avatar
nekem a BC2 sokkal jobban teccet de am a MW2 se rossz!!!😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
sacpatrik, egyáltalán nem szar a BC 2 főleg ha nem jáccottál vele akkor ne szarozd le!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció