Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tesla GoD avatar
RPCJFAN írta:
ÖÖ..hát nemtom.Sűrűn szoktam ellenőrizni a gépet és nem találtam semmilyen vírust.Vagy milyen vírusra gondoltál?Valami más tipp?
Az egér is hibás lehet. Próbáld ki más gépen is az egeret, illetve a te gépeden is próbálj más egeret használni.
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
ÖÖ..hát nemtom.Sűrűn szoktam ellenőrizni a gépet és nem találtam semmilyen vírust.Vagy milyen vírusra gondoltál?Valami más tipp?
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Nekem egy idő óta akadozik az egér néha le is fagy.Ez nagyon idegesítő főleg játék közben,de néha nem nyomok semmit és az egér magától kattint.Fagyásnál muszáj kikapcsolni a gépet.😜Valami tipp,hogy mi lehet a gond?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
rakj fel róla egy képet sejtem mi lehet
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor rakd újra az egész rendszert.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Töröld le a drivert, majd rakd fel újból!
0
0
0
0
Garou avatar
win 7 ultimate 64bit-em van és a videókarim drivert frissített és most ilyen gondjaim vannak:
-régebben a tálca szépen előúszott amikor rávittem a cursort most meg beteleportál
-amikor egy ablakot áthelyezek eltűnik az egész és csak egy keretet látok helyette
- amikor kijelölök az egérrel nem azt a megszokott kék téglalapot látom hanem egy szürke szaggatott vonalas keretet
Tudom ezek nem nagy gondok de engem eléggé zavarnak pls HELP előre is kössz😀
0
0
0
0
no avatar
win7-en nem enged kilépni az otthoni csoportból ezzel a címszóval "A Windows nem tudja eltávolítani a számítógépet az otthoni csoportból." PLS HELP!😢
0
0
0
0
foxbet avatar
balintking1 írta:
nagyon vibrál a monitorom újra lett téve a driver és a monitoron is a Hz a legnagyobbra van állítva. Valamiért így is vibrál az egész.

Rakd 60Hz-re az az átlagos hátha ott jó neki.
Ha az se segít akkor szed szét mert tft vagy az lcd monitorknál van olyan ha sokat van feszegetve nakkor el emgy az egyik forrasztás. Azt egy villanyszerelővel meg tudod oldani.
0
0
0
0
no avatar
nagyon vibrál a monitorom újra lett téve a driver és a monitoron is a Hz a legnagyobbra van állítva. Valamiért így is vibrál az egész.
0
0
0
0
zsoltie06 avatar
öm xp serviz csomag 3 lett fel rakva valami fantasy....
Drivere nincs meg mert kéztől vette.
Pontos neve IBM Think Pad T43 és az oldalán találtam egy audio drivert felraktam , újraindítottam , de semmi....
Windows media player meg azt írta hogy az illesztő program nincs megfelelően telepítve vagy az eszköz hibás stb.
Egyébként nekem is win7 van szerencsére 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
De biztos van hozzá egy lemez, amin fent vannak Driverek..Vagy ha Windows7-et tettél rá, akkor alapból kellene, hogy legyen..Ismerősnek Windows7 automatikusan megcsinálta hangot, nem kellett vele vacakolni..😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
keress rá a laptop pontos nevére a googleban és írd utána hogy drivers ki fog adni kismillió
0
0
0
0
zsoltie06 avatar
Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801FBM ICH6-M - AC'97 Audio Controller [B-1]
Srácok ehez a hang kártyához milyen driver kell?
Ha lehet linketis.
Újra raktam haverom laptopját és ilyen hangkártyája van driver nélkül meg nincs hang és ezért kellene...
Előre is köszi
0
0
0
0
1c3t34 avatar
Hát én itt semmi állíthatót nem találtam ezzel kapcsolatba. :S
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Húú belépsz a vezérlőpultba azonbelül a hangbeállításokhoz és ami nemstimmel azt állítsd át!
0
0
0
0
1c3t34 avatar
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: a gépem valamiért megcserélte a sztereót (szóval amit jobb oldalon hallok, azt kéne balról és fordítva). Ezt hogyan tudnám "visszacserélni"? Realtek manager-be nem igazán találtam semmit... integrált hangkártyám van. Esetleg valami ötlet?
0
0
0
0
no avatar
kössz a választ, holnap megnézem ma sajna már nem tudom
0
0
0
0
volga avatar
Üdv mindenkinek.
Van egy kis gondom...csak nem tudom mi lehet az.A profilomban lévő 4670 kezd megkattanni.
Ma szinte nem tudtam semmivel játszani,mert ahogy betöltötte a játékot...elment a kép.
Azután jött:"A VPU Recover alaphelyzetbe állította a grafikus gyorsítót, mivel az nem válaszolt a grafikus illesztőprogram parancsaira."

Friss driver van fent..a kari nincs tuningolva.A cpu most alapórajellel megy.

Valakinek van valami ötlete,mitől szórakozhat?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Primo írta:
Az van ami megvan adva a gépeimnél: PowerLogic Magnum 300W Hát igen én is erre jutottam, mindenesetre már nem csinálja azt. Eddig...


Amúgy a 9600 GT-nek nem hiszem, hogy elég lenne a 300 W-os táp. A 9500 GT-nek is kellett 350 W-os.

gamer6: Próbáltad nyomni az F8-at vagy azt a billentyűt amivel elő lehet hozni, hogy milyen speciális módon induljon a gép? Mikor bekapcsolod a géped utána kell valamikor megnyomni. Akkor felsorolja, hogy normál mód, csökkentett mód... stb.

Ha ez nem segít, akkor újra kell húzni az egészet.


nekem enter és úgy jön be
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Primo írta:
Az van ami megvan adva a gépeimnél: PowerLogic Magnum 300W Hát igen én is erre jutottam, mindenesetre már nem csinálja azt. Eddig...


Amúgy a 9600 GT-nek nem hiszem, hogy elég lenne a 300 W-os táp. A 9500 GT-nek is kellett 350 W-os.

gamer6: Próbáltad nyomni az F8-at vagy azt a billentyűt amivel elő lehet hozni, hogy milyen speciális módon induljon a gép? Mikor bekapcsolod a géped utána kell valamikor megnyomni. Akkor felsorolja, hogy normál mód, csökkentett mód... stb.

Ha ez nem segít, akkor újra kell húzni az egészet.
0
0
0
0
no avatar
pls segítsen aki tud 😃
0
0
0
0
no avatar
nekem az a problémám hogy ha elindítom a gépet akkor mindig csökkentett módban indul el, és ha rámegyek kikapcsolás vagy újraindítás akkor nem csinál semmit csak hátteret mutatja és semmi, és mikor bekapcsolódik akkor azt írja ki h nem sikerült kapcsolódni egy windows szolgáltatáshoz ... (windows 7 -em van)
0
0
0
0
Davenator avatar
Az van ami megvan adva a gépeimnél: PowerLogic Magnum 300W Hát igen én is erre jutottam, mindenesetre már nem csinálja azt. Eddig...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A tápod az régi vagy milyen? Mert ez eléggé táp gyanús...
0
0
0
0
Davenator avatar
Légyszi segítsetek! Bekapcsolás után kb 4 percig megy a gép, utána magától leáll. Még csökkentett módban is. Hibaellenőrzés közben is leáll. Akármit csinálok, 5 percnél tovább nem megy egy huzamba...😢 A hőmérséklet rendben. Átlag 28 40 fok között mozog, a vga 55 fok, játék közben 68 volt eddig a max...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
hector maio írta:
De ez akkor történt elösször mikor meg lett az új tápom, alaplapom, videokártyám 😃 de amúgy hallod abba a 17MP-be(stopperórával mértem 😆😉 h néha beindul a proci venti vagy is felpörög hangosabb lesz aztán elhalkul újból megjön a hangja 😃 nem tom mért van 😕 sztem a proci a rossz az alaplapba 😕 vagy valahol ott van a bibi 😃


Nekem a régi gépnél csinálja ezt. Ráadásul a tápból halk folyamatos síp hallható. 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
De ez akkor történt elösször mikor meg lett az új tápom, alaplapom, videokártyám 😃 de amúgy hallod abba a 17MP-be(stopperórával mértem 😆😉 h néha beindul a proci venti vagy is felpörög hangosabb lesz aztán elhalkul újból megjön a hangja 😃 nem tom mért van 😕 sztem a proci a rossz az alaplapba 😕 vagy valahol ott van a bibi 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
az hogy nem lehet lepkedni azert van, mert valoszinuleg nincs engedelyezve a billenytuzet aktivitasa a bottolas elot es kozben, azt biosban kell beallitani hogy lehessen ott lepkedni. az USB configurationnal.

A 20 mp-s fekete kepernyot azt nem tudom....
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hali az miért lehet h a gépem mikor benyomom akkor vagy 20mp ig ilyen fekete kép van és csak utána kezd el bootolni :S ez miért lehet? és amikor mondjuk resetelem a gépet akkor mikor megkérdi h milyen üzemmódba indítsa el a gépet akkor ott nem lehet lépkedni a nyílakkal meg mikor ki írja h választáshozd nyomd az entert hiába nyomom meg kell várn mire letellik 30mp és akkor automatikussan elindul :S ez miért lehet?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
HUNRobee írta:
Hello! Segítsetek! A gépem egyszer csak magától újraindult. Utána semmi nem volt, aztán néha-néha újraindult magától az egész. Utána amikor újraindult ilyen hülye karaktereket írt betűk helyett, a felbontást átállította, ilyesmik. Most is ez a probléma áll fent, épp hogy tudok írni ide. Először azt hittem, simán csak VGA driver hiba, mert teljesen olyan. Leszedtem a legfrissebb drájvert, felraktam, egy napig teljesen tökéletesen tünetmentesen ment a gép, erre ma reggel megint ugyan ez a probléma mint volt. :S SEGÍTSETEK!


ha van egy penge vírusírtód NE ellenőrizd le hanem csinálj egy boot CD-t. Beállítod a biosba hogy a dvd olvasót futassa és ne a vinyót... végigmegy a rendszeren a teljes ellenörézés és írtás. Utánna elvileg minden jó.
0
0
0
0
Ebort avatar
kipróbáltam , de csak az egyik előlapi usb érzékeli a többi semmit sem csinál ha azokba dugom :S

a gép meg nem tudom ezzel kapcsolatos e, de kiírja hogy valami starforce nem kompatibilis az illesztőprogrammal és ezért blokkolva van.

szerintem ez lehet a baj, de ha bármilyen nvidia drivert rakok fel semmi... :S

ja ez a gond, mert bementem volna nvidia vezérlőpultba és írja, hogy : Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az NVIDIA GPU-hoz.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
HUNRobee írta:
ígen, én is ezt terveztem, csak a külső HDD-m nem érzékeli a gép, így meg nem tudom lementeni a több mint 500 giga adatom a gépről :SS

Tényleg, abban esetleg tudtok segíteni?
Csatlakoztatom a géphez a külső HDD-m, 1 teráss Seagate
Erre kiírja hogy I/O Eszközhiba, és nem "érzékeli"


Próbáld végig az összes hátsó USB foglalatot.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez érdekes, nekem felismeri minden gond nélkül a külső vinyót!
0
0
0
0
Ebort avatar
ígen, én is ezt terveztem, csak a külső HDD-m nem érzékeli a gép, így meg nem tudom lementeni a több mint 500 giga adatom a gépről :SS

Tényleg, abban esetleg tudtok segíteni?
Csatlakoztatom a géphez a külső HDD-m, 1 teráss Seagate
Erre kiírja hogy I/O Eszközhiba, és nem "érzékeli"
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem csinálj egy vírusirtást, ha nem talál semmit, akkor Windows reinstall. Ha ez se segít, akkor valami hardveres hiba lehet.
0
0
0
0
Ebort avatar
hát csak olyan hangot ad ki hogy nagyon hajt a gép, úgy de nem csak amikor tölt, egyfolytában
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Szerintem is virus.Ellenőrizd virusirtóval.Ha nem talál semmit és továbbra is ez van szerintem próbáld ujra tenni az Op rendszert.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem lehet, hogy vírus?

A gép nem ad ki furcsa hangokat?
0
0
0
0
Ebort avatar
Hello! Segítsetek! A gépem egyszer csak magától újraindult. Utána semmi nem volt, aztán néha-néha újraindult magától az egész. Utána amikor újraindult ilyen hülye karaktereket írt betűk helyett, a felbontást átállította, ilyesmik. Most is ez a probléma áll fent, épp hogy tudok írni ide. Először azt hittem, simán csak VGA driver hiba, mert teljesen olyan. Leszedtem a legfrissebb drájvert, felraktam, egy napig teljesen tökéletesen tünetmentesen ment a gép, erre ma reggel megint ugyan ez a probléma mint volt. :S SEGÍTSETEK!
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
niteforce írta:
Don Sajtos írta:
niteforce írta:
Don Sajtos írta:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF96000126161
BCP3: FFFFF88009ED0840
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\032011-14055-01.dmp
C:\Users\D@ve946\AppData\Local\Temp\WER-30139-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt




Mi lehet a baj?
Kérlek segítsetek:S
előre is köszi



nekem is volt ilyen. Ez vinyo problema. Lehet tap is, de csak akkor ha tul terheled.
Rakd ujra a gepet, ha akkor is csinalja, akkor csereld ki a hibas vinyot. Nekem egy reinstall megoldotta (ugyanazt raktam fel) es most jo( kiveve hogy lassabb)



Tápnak nem kéne mert új.
vinyo régi már


akkor az lesz



2008-as a táp...
0
0
0
0
niteforce avatar
Don Sajtos írta:
niteforce írta:
Don Sajtos írta:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF96000126161
BCP3: FFFFF88009ED0840
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\032011-14055-01.dmp
C:\Users\D@ve946\AppData\Local\Temp\WER-30139-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt




Mi lehet a baj?
Kérlek segítsetek:S
előre is köszi



nekem is volt ilyen. Ez vinyo problema. Lehet tap is, de csak akkor ha tul terheled.
Rakd ujra a gepet, ha akkor is csinalja, akkor csereld ki a hibas vinyot. Nekem egy reinstall megoldotta (ugyanazt raktam fel) es most jo( kiveve hogy lassabb)



Tápnak nem kéne mert új.
vinyo régi már


akkor az lesz
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
niteforce írta:
Don Sajtos írta:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF96000126161
BCP3: FFFFF88009ED0840
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\032011-14055-01.dmp
C:\Users\D@ve946\AppData\Local\Temp\WER-30139-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt




Mi lehet a baj?
Kérlek segítsetek:S
előre is köszi



nekem is volt ilyen. Ez vinyo problema. Lehet tap is, de csak akkor ha tul terheled.
Rakd ujra a gepet, ha akkor is csinalja, akkor csereld ki a hibas vinyot. Nekem egy reinstall megoldotta (ugyanazt raktam fel) es most jo( kiveve hogy lassabb)



Tápnak nem kéne mert új.
vinyo régi már
0
0
0
0
niteforce avatar
Don Sajtos írta:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF96000126161
BCP3: FFFFF88009ED0840
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\032011-14055-01.dmp
C:\Users\D@ve946\AppData\Local\Temp\WER-30139-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt




Mi lehet a baj?
Kérlek segítsetek:S
előre is köszi



nekem is volt ilyen. Ez vinyo problema. Lehet tap is, de csak akkor ha tul terheled.
Rakd ujra a gepet, ha akkor is csinalja, akkor csereld ki a hibas vinyot. Nekem egy reinstall megoldotta (ugyanazt raktam fel) es most jo( kiveve hogy lassabb)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció