Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
aknakukac avatar
Tomipac írta:
nekemis szaggat a cod2 meg a 4 is😃 pedig mind2 játékban van 1000 FPS-em max grafon 😃 Xp alatt nemvolt gond win7 alatt kezdett rosszalkodni😃


1000fps mellett lehetetlen!😃
0
0
0
0
whiplaser avatar
nekem alapon szaggat a cod mert már igen csak öregecske
0
0
0
0
Tomipac avatar
nekemis szaggat a cod2 meg a 4 is😃 pedig mind2 játékban van 1000 FPS-em max grafon 😃 Xp alatt nemvolt gond win7 alatt kezdett rosszalkodni😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nem töltök le semmit és fentvana panda antivirus Pro 2010...
0
0
0
0
whiplaser avatar
VÍRUS ááááááá!!!!!!! enyémbe 6 VÍRUS van áááááá!!!!
0
0
0
0
R0x0r avatar
Letöltés is lehet. Márha töltesz le vagy ha fentvagy Steam en vagy ilyenekre took gondolni...
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Miért lassult be a net, hülyült meg az msn? És miért nem tudok játszani, miért szaggat a COD2??
Tippeket kérek..
0
0
0
0
pomrum avatar
gabi86 írta:
Ezt már próbáltam, egyéb ötlet erre a problémára?
De azért köszönöm
Három dolog csinálhatja ezt leginkább. 1: A ramok valamelyike hibás. 2: A hővédelem lehet nem illeszkedik rendessen a hűtőd a procira. 3: A tápegység hibás.
0
0
0
0
gabi86 avatar
Ezt már próbáltam, egyéb ötlet erre a problémára?
De azért köszönöm
0
0
0
0
Atosz3 avatar
Szerintem nézd meg a winyó és a DVD irod kábeleit hogy jol vannak e bedugva a multkor nálam is ez volt a gond mindig ujraindult a gépem és kiderült hogy a DVD iróm IDE kábele meg van törve. A gép érzékelte is hogy ott van meg nem is. Szal érdemes először kipróbálni hogy A dvdirodat vagy a winyokat szépen sorba lehuzod a táprol. És megnézed hogy ugy indul e. Egyszerre csak egyíet huzz le mindig!! Jah és a C winyodat nem igazán kéne lehuzni mert akkor sem fog indulni 😉
0
0
0
0
gabi86 avatar
Helósztok azt csinálja a gépem hogy mikor bekapcsolom megy pár percet és újrainditja magát !
Most cseréltem alaplapot így néz ki a gép
alaplap asus P5K
Táp 420W
Vidikari sapphire radeon HD 5670
proci Pentium D945

eddig gyári hűtés volt a procin de most ráraktak valami Alpine 7 GT és mikor szétszedtük a gépet nagyon meleg volt benne :
Na ez mitöl lehet talán nem jó a hűtés a procira??
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy a windowsban elment a hang, de ha tesóm fiókjával lépek be akkor teljesen a helyén van minden. 1000X megnéztem de minden helyesen van bedugva és nincs semmi elállítva? Van valakinek valami tippje mi lehet a baj? Előre is köszönöm!
0
0
0
0
MBenjo avatar
Köszi thug, már meg is találtam a lehetséges okot, most próbálom majd kijavítani. 😊
0
0
0
0
thug85 avatar
Olvasgass bele ebbe a fórumba, hátha találsz valami megoldást.
[LINK]
Itt ezzel a problémakörrel foglalkoznak. A hozzászólásokban voltak különféle magyarázatok. Nézd át!
0
0
0
0
MBenjo avatar
A gépem rendszertelenül, állandóan lefagy. Az eseménynaplóban fagyáskor ez van (kb):

Kritikus ... Kernel-Power


Valami megoldás? Fogalmam sincs mi okozhatja, azóta csinálja ezt amióta ki lett cserélve az alaplap. 😞
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
mióta megvan az új VGA m azóta játékok közben a monitor jobb felső sarkában kb. 10másodpercenként felvillan (és rögtön el is tűnik) 1 5x4 cm es fehér téglalap...eléggé zavaró...valaki valami ötlet ellene?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Segítsetek please a gépem testi épségének érdekében!! Amikor gamelni akarok a COD4-el, egy idő után a pbcl.dll miatt hibát generál a játék és kilép! a Punkbuster az előbb lett megfrissítve, a gépem meg felrúgva!!! Letöltöttem a netről egy pbcl.dll file-t és úgy meg a punkbuster kidob?? Mit csináljak???
0
0
0
0
battyan avatar
már megoldottam, de azért kössz! Mondjuk még mindig kiírja,h Nincs lemez a meghajtóban. Helyezzen lemezt a következő meghajtóba: /Device/Harddisk1/DR3 + még amikor kapcsolom be kiírja,h Harddisk is not detected ugyhogy ezzel lesz vmi gubanc...😕
0
0
0
0
sagesz93 avatar
battyan írta:
Heló!
A gépemet átinstaláltam, mert teli volt virussal (a NOD 16-ot talált)
Jelenleg a C-ben 44,4Gb foglalt terület van pedig minden ki van belőle törölve amit ki lehet Documents and Settings + intel + Program files + WINDOWS összesen 2,64Gb akkor hol van az a több, mint 40Gb? Gondolom,h ez a virusok miatt van!
Mindig kijön egy ilyen ábra: Explorer.EXE - Nincs lemez Nincs lemez a meghajtóban. Helyezzen lemezt a következő meghajtóba: /Device/Harddisk1/DR3
Az lenne a kérdésem,h hogyan lehet a C-ből mindent kitörölni? (formázni is próbáltam, de nem lehet se mikor instalálom át sem pedig most a Saját gépben)
Ven erre valamilyen program vagy valami?
A válaszokat köszönöm!

ha oprendszert telepítesz, akkor told a formázást, le kell szednie.
Vagy gépen belül ne gyorsformázással csináld, hanem rendessel.
0
0
0
0
battyan avatar
Heló!
A gépemet átinstaláltam, mert teli volt virussal (a NOD 16-ot talált)
Jelenleg a C-ben 44,4Gb foglalt terület van pedig minden ki van belőle törölve amit ki lehet Documents and Settings + intel + Program files + WINDOWS összesen 2,64Gb akkor hol van az a több, mint 40Gb? Gondolom,h ez a virusok miatt van!
Mindig kijön egy ilyen ábra: Explorer.EXE - Nincs lemez Nincs lemez a meghajtóban. Helyezzen lemezt a következő meghajtóba: /Device/Harddisk1/DR3
Az lenne a kérdésem,h hogyan lehet a C-ből mindent kitörölni? (formázni is próbáltam, de nem lehet se mikor instalálom át sem pedig most a Saját gépben)
Ven erre valamilyen program vagy valami?
A válaszokat köszönöm!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
albert2 írta:
Hello mindenkinek! Van egy problémán a gépemmel. Van mikor újraindul magától, játékoknál gyakrabban, de netezésnél, mappa megnyitásnál. Megnéztem a hibaüzenetet amit kékhalálkor ír ki: 0x44: MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS . Valaki tudna segíteni???? A gép még teljesen garanciás.

Valami hardver probléma az, nézd meg az eszközkezelőben, minden helyesen van e feltelepítve, a nevéből erre következtetek
0
0
0
0
super88 avatar
szerintem be kaptál egy vírust..
0
0
0
0
albert2 avatar
Hello mindenkinek! Van egy problémán a gépemmel. Van mikor újraindul magától, játékoknál gyakrabban, de netezésnél, mappa megnyitásnál. Megnéztem a hibaüzenetet amit kékhalálkor ír ki: 0x44: MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS . Valaki tudna segíteni???? A gép még teljesen garanciás.
0
0
0
0
Ferrari avatar
DMSASD írta:
csáko nemtom találkozott-e valaki hasonlóval de mikor egy lemezt akarok irni valamiért a cpu használata megugrik és akad is a gép ha közben mást szeretnék csinálni pl képet nézni v flmet akad az egész és pl ha 12 vagy 18x-an irok lemezt az max 6-10 percig kéne tartson régen igyvolt de most 25-40 percekig ir egy lemezt nemtom mi lehet a gond már probáltam ujra rakni az iroprogit ujabb verziot felteni még egy win ujra telepitést is megejtettem de mindig előjön ez a gond most jelenleg Nero 8-at hasnálok


lehet h már a dvd íród van meghibásodva, lehet h már elszálllt felette az idő...ha több éves, ha meg új akk lehet h gyárilag hibás a lézerfej vagy vmi nemtom 😃 ha van rá még jótállás akk mindenképp vidd vissza és nézesd meg velük 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem is azvolt régen a baj az intel procival, hogy nemtudtam játszani csak 5 percet, szaggatás mentesen, aztán szaggatott mint az atom, és vettem 1 amd procit, és azóta happy end.😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Helló, Haveromnak olyan gondja van hogy pl :belép a cod 2 multiba és szervert akar keresni elkékül a a képernyő sok szöveg és újraindul a gép. A cod 2 nél ez sűrűn előfordul neki de volt már a DIRT 2 nél is ilyen problémája, mi lehet a gond???
0
0
0
0
DMSASD avatar
csáko nemtom találkozott-e valaki hasonlóval de mikor egy lemezt akarok irni valamiért a cpu használata megugrik és akad is a gép ha közben mást szeretnék csinálni pl képet nézni v flmet akad az egész és pl ha 12 vagy 18x-an irok lemezt az max 6-10 percig kéne tartson régen igyvolt de most 25-40 percekig ir egy lemezt nemtom mi lehet a gond már probáltam ujra rakni az iroprogit ujabb verziot felteni még egy win ujra telepitést is megejtettem de mindig előjön ez a gond most jelenleg Nero 8-at hasnálok
0
0
0
0
aknakukac avatar
Laci92 írta:
Rick írta:
Laci92 írta:
kapcsold ki az automatikus frissitéseket



ok köszi! jobb lett már😀

NM-t 😀
nekem lenne 1 olyan kérdésem h miért mutat a CPU-Z 334 Bus speed-et mikor a biosban csak 333-ra van állitva és az MSI Dual core center is csak 333-mat mutat. tudom h nem nagy dolog csak kiváncsi vok 😃


mert ennyi a gyári értéke!
0
0
0
0
Laci92 avatar
Rick írta:
Laci92 írta:
kapcsold ki az automatikus frissitéseket



ok köszi! jobb lett már😀

NM-t 😀
nekem lenne 1 olyan kérdésem h miért mutat a CPU-Z 334 Bus speed-et mikor a biosban csak 333-ra van állitva és az MSI Dual core center is csak 333-mat mutat. tudom h nem nagy dolog csak kiváncsi vok 😃
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Laci92 írta:
kapcsold ki az automatikus frissitéseket



ok köszi! jobb lett már😀
0
0
0
0
Laci92 avatar
kapcsold ki az automatikus frissitéseket
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
sziasztok! van egy kis problem. Kikapcsolom a számítógépet, és valami frissítést telepít. ez kb minimum 10percet vesz igénybe. mindig ezt csinálja amikor kikapcsolom😞 hogy lehet ezt megszüntetni? jó lenne ha egyből kikapcsolna...
0
0
0
0
no avatar
a fenébe na azé kösz!😞
0
0
0
0
thug85 avatar
Nem tudom mi lehet a probléma.😞
0
0
0
0
no avatar
hát akkor má nemtom mit csináljak.
Azthittem lejátsza majd mert van rajta USB de hát nem😢
0
0
0
0
thug85 avatar
De ezt ő csak belistázza, hogy mi van rajta. Aztán realtime-ban játssza le. Tehát nem kell órákat várni rá.
Akkor kellene órákat várni, ha rámásolnád a DVD-re. De nem másolod, hanem a merevlemezről játszod le. Illetve játszanád.
0
0
0
0
no avatar
am az hogy lehet hogy a 256MB-os telefonomat beolvasta olyan 15másodperc alatt mikor majdnem 3 perc alatt kéne?
0
0
0
0
no avatar
akk a hétszát megát olyan 7 perc alatt ugye?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ha egy másodperc alatt 1,5MB, akkor 1 perc alatt 90MB, egy óra alatt pedig 5400MB! 20GB az ugye 20480MB! 20480/5400=3,7!
0
0
0
0
no avatar
akkor letörlök egy pár dolgot és hagyok rajta 700MBot
Azt mennyi idő alatt olvasná be?
Am megmondod hogy hogy számoltad?
0
0
0
0
roberto888 avatar
3,7 óra ha jól számolok! 1,5MB/s-os sebességgel!
0
0
0
0
no avatar
ja bocs már csak 20GB van rajta azt sokáig kéne olvasnia?😕
hogy kell ezt kiszámolni?😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Akkor nincs más ötletem! Addig ne köszönd, amíg nem segítettem/tünk!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció