Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
hát most csak 40GB van a HDD-n
Am nagyon kössz a segítséget
0
0
0
0
roberto888 avatar
Lehet h a HDD-n lévő összes cuccot beolvassa, és olyan kis sebességgel az nagyon sokáig tart, ha tömve van a HDD!
0
0
0
0
no avatar
hát én a Külső HDD-m rádugtam és csak azt irta ki hogy LOAD de úgyhagytam fél óráig akkoris azt irta ki de ha kíhúztam még akkoris azt irta.
Bedugtam a telefonom 10másodperc múlva már kiadta
0
0
0
0
roberto888 avatar
De attól még a DVD lejátszón csak egy Low-Speed 1,5MB/s-os USB csati van!
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem is olyanom van, csak 5400-as.
USB-ről simán olvas.
Vagyis pendrive-ról.
0
0
0
0
no avatar
hát megnéztem a HDD dobozán és ott azt irja hogy:12MBIT6s (USB 1.1) high speed up to 480MBIT/s (USB(2.0)
Content:
Sata HDD enclosure
Usb cable
Driver disk
User manual
screwdriver
0
0
0
0
roberto888 avatar
nem bíztos! Lehet hogy egyszerűen csak nem támogatja a külső vinyód, vagy mivel csak 1,5Mb/s-os USB csati van rajta, amiatt olyan lassú!
0
0
0
0
no avatar
ma vettem meg 😲RION DVD5000
0
0
0
0
roberto888 avatar
Fogalmam sincs! Milyen DVD-d típusa?
0
0
0
0
no avatar
szted mennyi ideig kéne hagyni tölteni?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Sok formátum van a windowsban amit le tud játszani! a sok beépített hangfájl meg ilyenek!
0
0
0
0
no avatar
hát azt irja ki hogy LOAD de hátt otthagytam 20percre még akkor is azt irta ki
0
0
0
0
thug85 avatar
Elméletileg, hogyha külső meghajtót csatlakoztatsz, akkor ő arról kilistázza magának a lejátszható formátumokat. Szerintem ki kell olvasnia, akár milyen egyéb tartalom van a vinyón.
0
0
0
0
Pety avatar
Ha igy nem játsza, úgy se fogja szerintem
0
0
0
0
no avatar
nemhat hogy újraindítom .
Am azé akarom me ráakrom tenni a DVD- lejátszóra a külső vinyóm és igy nem csinál semmit de egyátalán ha nem lenne rajta semmi csak a FILMEK akkor játszaná?
0
0
0
0
BiGame avatar
bocs mirer leírtam úgy látszik írtak még hsz-t am thug-nak írtam!
0
0
0
0
Core2 avatar
Mit jelölt vissza rögtön ? nem értem a kérdést...
0
0
0
0
BiGame avatar
erre nemgondoltam, de neked is rögtön visszajelölte?
0
0
0
0
Core2 avatar
Gamer7 írta:
heló van egy aggasztó problémám .
Törölném az egyik mappát de állandóan azt irja ki hogy Újra meghogy kihagyás mit csináljak már hogy kitörölje?

Nekem amikor ilyen van, akkor 2-3 napig nem bajlódok vele, hogy legyen inaktív és utána lefogod tudni törülni.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem is volt ilyen, hogy nem tudtam megszüntetni az írásvédettséget. Szüntesd meg, aztán indítsd újra a gépet. Nekem így törölte.
0
0
0
0
BiGame avatar
nemtom, nekem is volt ien, az mittom én erősebb írásvédettsége van biztos, nemtom!
0
0
0
0
no avatar
úgy is csináltam de akkor viszaállítótta magától
most mit tegyyek?
0
0
0
0
BiGame avatar
valszeg írás védett jobb klikk, tulajdonság és írásvédettség!
0
0
0
0
no avatar
heló van egy aggasztó problémám .
Törölném az egyik mappát de állandóan azt irja ki hogy Újra meghogy kihagyás mit csináljak már hogy kitörölje?
0
0
0
0
killerke06 avatar
oks thx akkor már csinálom is majd szólok h mi lett az eredmény 😀
köszönöm a segítséget 😀
0
0
0
0
no avatar
ha a Windows bootolása előtt nyomsz egy F8-at! 😀 Nem lesz semmilyen program elindítva a tálcán, neked kell majd! 😀
0
0
0
0
killerke06 avatar
okés.....hmmm csökkenttett módba pedig ugy tudok kapcsolni ha .........
0
0
0
0
no avatar
Hát figyelj, talán csökkentett módban lesz valami! 😉 Futtasd le az összes vírus/kémporgramm-írtód a gépeden, NET nélkül, csökkentett módban! 😀
0
0
0
0
killerke06 avatar
avg antivírust használok
az nem tré ugye ?
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Szerintem elkaptál valamilyen vírust! Menjél át a gépeden egy vírusirtóval, aztán majd meglátod mivan! 😉
0
0
0
0
killerke06 avatar
lefuttattam már 1 vírusirtót
de egy trójai volt aztánn letöröltem erre ez történt...
0
0
0
0
no avatar
killerke06 írta:
hali segítsetek pls miért van az hogy olyan hibaüzenetet kapok minden bekapcsoláskor hogy a :windows-szolgáltatások gazdafolyamata működése leállt.... miez és mit tudok ellene tenni ...eléggé idegesítő dolog.😞


Gazdafolyamat??? Van ilyen? 😲 Nem vírus?
0
0
0
0
killerke06 avatar
hali segítsetek pls miért van az hogy olyan hibaüzenetet kapok minden bekapcsoláskor hogy a :windows-szolgáltatások gazdafolyamata működése leállt.... miez és mit tudok ellene tenni ...eléggé idegesítő dolog.😞
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hello nekem az a gondom hogy egy ismerősöm gépe kikapcsolás után újra bekapcsol egy darabig nem csinálta de egyszer újrakezdte
0
0
0
0
no avatar
Ez rendszer hiba. Telepítsd újra és kész!
0
0
0
0
Holey avatar
Sajnos nem hiszem hogy ez megoldást jelentene, mert mint azt már írtam XP-n is voltak ilyen gondok, és a Vista az nem jó semmire 😆 De azért köszi a tanácsot.
0
0
0
0
dani5652 avatar
Nekem is volt ilyen gondom csak Vistán, amikor lecseréltem Xp-re akkor megoldódot, lehet h úlyra kéne raknod az op. rendszert
0
0
0
0
Holey avatar
😢 Az nem jó mert így nem igen tudok gamelni csak 10-15 percet... 😢 Nagy hülyeség volt amd procit vennem 😠 És azt sem hiszem hogy a Winfos miatt van, mert XP-n is meg voltak ezek a bajok, csak nem ekkora mértékben... Amire még gyanakszok az a ram, mert CL6-os tehát nem a leggyorsabb 😆 De nem sok esélyt látok arra hogy még idén ezeket orvosolni tudjam 😢
0
0
0
0
no avatar
Én tényleg nem tudok! 😞 Egyedűl a melegedésre tippelnék, de az akkor nem lehet! 😞
0
0
0
0
Holey avatar
Senki nem segít? 😢😢
0
0
0
0
Holey avatar
Nekem valami nagyon nincs rendben a gépemmel... 😠 Mikor gamelek 1 ideig szépen megy, de aztán nagyon elkezd szaggatni, aztán jobb esetbe kifagy a game, de rosszabb esetben kék halál...😠 Nem hiszem hogy a melegedés a gond, mert mindent vissza raktam alap órajelekre, és beleraktam hátra egy 8centis hűtőt, és azóta kb. 8-10 fokkal hidegebb van a gépben! Aki tud az segítsen!!
0
0
0
0
Nedadam avatar
leírtam 1 oldallal vagy 2 oldalal odébb 😆
0
0
0
0
pomrum avatar
csasa94 írta:
looserking írta:
haverom gép v 1 óra jáccás után megfagy de ha nem játszik akkor nem tehát valami tulmelegszi k v ilyesmi. azt mondták neki boltban rossz az alaplap vagy annak a hűtés kevés de sztem nem biztos h az a baj :S valaki help PLS Nedadam mi vol a kérdés ? 😆


Márpedig a hűtéssel is lehet baj!!! Azért fagy le!
A hütés a ram és még egy szektorhibás winyó is okozhat ilyen hibákat.
0
0
0
0
no avatar
looserking írta:
haverom gép v 1 óra jáccás után megfagy de ha nem játszik akkor nem tehát valami tulmelegszi k v ilyesmi. azt mondták neki boltban rossz az alaplap vagy annak a hűtés kevés de sztem nem biztos h az a baj :S valaki help PLS Nedadam mi vol a kérdés ? 😆


Márpedig a hűtéssel is lehet baj!!! Azért fagy le!
0
0
0
0
battyan avatar
Én átinstaláltam a szomszédom gépét és nem kapcsol be, kiírja,h nvidia meg ilyenek és semmi! 😕
0
0
0
0
Nedadam avatar
és az én kérdésemre valaki válaszolna?
0
0
0
0
ROBIN avatar
Sziasztok. Kérnék egy kis segítséget. Elmentem nyaralni és le jelszavaztam a gépet de mire visszaértem elfelejtettem. Tudna valaki segíteni hogy hogy tudnám kiiktatni a jelszót vagy legalább ujjat adni?? Nekem bármilyen módszer jó még a parancs soros is. Léci segítsetek sürgős! THX! 😢😢😢😢😢😢😢😢
0
0
0
0
no avatar
excel222 írta:
Hi, az én gépem állandóan átvált egy másik témára és vissza az előzőre ezt hogyan oldjam meg? És fél óránként leakad. Legalábbis az egér megy és tudom mozgatni az ablakokat is, de elindítani vagy bezárni nem tudok semmit. Amilyen programot pedig előte elinditottam az tökéletesen működik. Ráadásul semmilyen játékot nem tudok frissíteni, pedig az internet működik. ha van rá időtök írjatok valami tippet lécci. Az újrarakáson kívül, mert semmire nem tudom lementeni az adatokat és nagyon fontosak. Szerintem ráfáztam szépen kifejezve.😞


Figy, a legelső egy teljes vírusellenőrzés! Nem árt, ha csökkentett módban! 😀 Lhet, h segít! 😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
a téma átváltást azt a win 7 tudja
0
0
0
0
excel222 avatar
Hi, az én gépem állandóan átvált egy másik témára és vissza az előzőre ezt hogyan oldjam meg? És fél óránként leakad. Legalábbis az egér megy és tudom mozgatni az ablakokat is, de elindítani vagy bezárni nem tudok semmit. Amilyen programot pedig előte elinditottam az tökéletesen működik. Ráadásul semmilyen játékot nem tudok frissíteni, pedig az internet működik. ha van rá időtök írjatok valami tippet lécci. Az újrarakáson kívül, mert semmire nem tudom lementeni az adatokat és nagyon fontosak. Szerintem ráfáztam szépen kifejezve.😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció