Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
mark513 írta:
már futtattam többször is a registryt
telepítést meg nem tudod megcsinálni mivel nincs cd-m.
holnap úgyis elviszem ismerősökhöz gondolom az lessz a vége hogy ott ráteszik és meg lessz oldva.


Spyware vírus lehet!!! Csökkentett mód, NET nélkül, vírus, és spyware irtás, és megoldódhat a problémád! De el ne felejtsd, h kihúzd a netet! 😉 Valószínűleg segíteni fog! Ha nem, akkor jön a rendszer újrarakása!!! 😀 Ja, és csinálhatsz szintén csökkentett módban egy kémprogram keresést! 😉 De ne egyszerre futtasd őket! Külön-külön!
0
0
0
0
Nedadam avatar
mark513 írta:
azokat is hát kb szinte már mindent.


arra nem gonoltál hogy ojan vírusod lehet ( kémvírus pl , vagy teszem azt bootvírus amit nem simer fel 1 vírusírto sem? )

nekem a win 7 néha ojat csináll hogyha elmegya netem ( mobilnet ) akkor fogja magát lekapcsol kihuzom a készüléket és bekékhalálozik a win 7 ? ( rc ) ja és még állo nyugvo helyzetben is kékhalálos lesz a gép meg kijelentkezik hogy ez mé van?

ja és ha routerrel akarok hálozatot megoszatnni akkor meg az lesz hogy egyből azon keresi a netet így nemműködik a mobilnetem? ez atol lehet hogy még csak kezdetleges a win 7? és nemjol kezeli a hálozatot?
0
0
0
0
Pepe19000 avatar
mikor elindítom a gépet 40%-ban újra indítja magát! Kijön egy hülye ablak vissza számol 1perctől majd újra indul de volt már 1x olyan is h kb 5x csinálta meg ezt velem egymás után!!
Mit lehet tenni ez ellen??
0
0
0
0
mark513 avatar
azokat is hát kb szinte már mindent.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Minden karbantartási(maintenance) feladatot próbáltál? És a Reapir Wizardban az összes-et?
0
0
0
0
mark513 avatar
már futtattam többször is a registryt
telepítést meg nem tudod megcsinálni mivel nincs cd-m.
holnap úgyis elviszem ismerősökhöz gondolom az lessz a vége hogy ott ráteszik és meg lessz oldva.
0
0
0
0
BiGame avatar
má volt szó a gép újratelepítéséről?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Registry Cleaner-t futtasd!
0
0
0
0
mark513 avatar
Disk doctor-t futtattam most és semmit hibát nem talált.

Hát ez kész.
azt hittem már jó lesz.
Valamelyik funkcióra elkezdtek vibrálni az ikonok 😀 de semmi.
0
0
0
0
mark513 avatar
Elkezdem jó ötlet 😀


másik segítőre válaszolva:

kb 4-5 vírusírtóval átnézettem és ott nincs vírus ahol a probléma fenn áll.
nincs meg egy dll fájl / sérült az explorer.exe / töredezettek a desktop ikonok fájlok
+ installer progléma ( ő sem engedi az új fájlok gépre tételét és nem lett rosszabb tegnaptól)
ez volt az alap helyzet is.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szerintem jelölj ki mindent! Hátha!😃 És futtass le minden optimalizációs, és karbantartós tesztet!
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Ez vírusos lehet javaslom hogy szervizeld különben csak rosszabb lesz. A vírus tovább fog terjedni. Nekem már nyírta ki gépem vírus és nem jó érzés.
0
0
0
0
mark513 avatar
Warning 1909 nem tudod feltenni a desktopra a tuneup utilites 2009.ink ikonját.
Tuneup 2009 1909 warning.
ezt írta ki a telepítés végén.
de gondolom így is működni fog.

majdnem összejött
elkezdtek mozogni az ikonok jobbra ballra,majd berendeződtek,de mást nem tapasztaltam de még átnézem hátha valamelyik konstrukciója jó lessz.
kössz a programot.

szerinted a programban mit jelölhetnék ki?
mi az ami még megoldhatja a problémát?
0
0
0
0
mark513 avatar
ezaz isten vagy.
kipróbálom.
kösz mindent.
0
0
0
0
jozsi22 avatar
na ha jól látom a képeket akkor velem is volt már igy réggebben ilyenek voltak az ikonok és én se tudtam rákattintani az azért volt mert kitörültem véletlenül 1 dll fájlt
0
0
0
0
mark513 avatar
biztonsági másolatokat start menün kÍvül még honnan tudom elérni?

mert ott is csak fehér jelek vannak társítani kell vagy mivel társítsam?
0
0
0
0
mark513 avatar
sajnos csak 3 volt a probléma előtti mentésből de rákkatintottam hozzá rendeltem mind a 3-at ujraindítottam.
semmi változás.
0
0
0
0
jumbo avatar
mark513 írta:
nem sikerült azzal sem megoldani a problémát


A rendszervisszaállításnál próbálj meg hosszabb időt megadni,ha esetleg nem próbáltad úgy......Egy próbláma elötti időpontot.....
0
0
0
0
mark513 avatar
Kössz a tippet de nem vírus.
Kiderült.
ESET NOD32 -től Norton Security-ig 4 vírusírtó val is átnéztem semmit nem talált. + a hiba a rendszerben van és nagyvalszeg-el amiatt következett be mert nem a legeredetibb a windowsom (gondolom érted amire célzok) És valamilyen program használat után következett be.

Igazából a problémák:
Desktopon nem lehet elindítani az ikonokat
ikonok fehérek nincs jelük (tehát ahogyan kinéztek)
Társítani kell őket hogy működjön bármi is (az exe / ink fájlokkal)
Bármilyen új fájl telepítésekor a desktopra nem teszi ki és a start programoknál is csak azt írja ki az új programnál hogy üres, de ettől függetlenül el tudom indítani sajátgép c/programok/stb.
így indulnak el.

Próbáltam amiket mondtál mind a 2 megoldást eggyik se jó az asztali ikonok megjelenítésére kék háttér (csak háttérí) jött be majd 1-2 mp mulva visszajöttek a fehér ikonok.


Valaki így nem tud segíteni hogy az összes hibát átnéztem és ezekre nem tud megoldást?
0
0
0
0
Patrik91 avatar
nemétem hogy pontosan mi is a gond:
1.ha nincsenek ikonok:asztal->jobbegér->válaszd a ikonrendezés szempontja-asztali ikonok->megjelenítése
2.mikor volt ez a probléma mert van valami rendszer visszaállító de az minden változást megszüntet
0
0
0
0
no avatar
ne dupla-postolj már, idegesítő! amúgy megmondták, tedd újra a rendszeredet! így jár az, aki vírust enged a gépére! nekem fél éve van fent ez a rendszer, és semmi baja nincs, vírusírtó nélkül sem! ésszel kell netezni, és akkor máris nem történik ilyesmi...
0
0
0
0
mark513 avatar
így is próbáltam így se jó 😞
0
0
0
0
Pety avatar
Szerintem csak simán jobb klikk>send to>desktop(asszem), magyarul jobb klikk>küldés>asztal(parancsikon létrehozása).
Aztán ha a tálcára vissza akarod tenni az ikonokat, akkor jobb klikk a tálcán>tulajdonságok, és pipázd ki, hogy "A gyorsinditás megjelenitése"
0
0
0
0
mark513 avatar
Pety írta:
próbáld meg, hogy kiraksz a desktopra egy új ikont, és ha az elindul, akkor kirakod mindet újra, ha nem, akkor gőzöm nincs, windows reinstall


Ez megoldás lehet.

Ezt próbáltam de nem mindeggyik fájlnál megoldás.
pl játéknál, programnál hogy rendeljem hozzá az ikont hogy elinduljon?
mert ha csak másolom úgy nem találja az exe fájlt.
0
0
0
0
Pety avatar
próbáld meg, hogy kiraksz a desktopra egy új ikont, és ha az elindul, akkor kirakod mindet újra, ha nem, akkor gőzöm nincs, windows reinstall
0
0
0
0
jozsi22 avatar
start menü-mindenprogram-kellékek-rendszereszközök-rendszerhelyre állitás ha ez se segit akkor 1 uj xp telepités vagy amid van
0
0
0
0
mark513 avatar
Sztem nem vírus mert nem lett rosszabb elindítani eltudom jobb egérgomb megnyitással csak rögtön nem.
tehát csakha úgy rákattintok úgy nemindítja el csak elhalványul az ikon.
0
0
0
0
MoonW avatar
Ez egy vírus, minél többször próbálkozol a programindítással, annál jobban megfertőzi a géped...

Megoldás:egy másik gépen keresztül, teljes vírusellenőrzés, ezután, ha nem menthető, akkor a teljes winyót particionáld és formázd meg...
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
programok-kellékek-rendszerki...ööö... nem tom na mind1-rendszervisszaállítás vagy mi
0
0
0
0
MaliDual avatar
Rendszervisszaállítást próbálj meg.
0
0
0
0
Lizard avatar
egyik ismerősömnek volt hasonló problémája, de ott sem jöttünk rá a megoldásra. Lehet vmi windows fájl megsérült, esetleg vírus..?! mondjuk amíg nem okoz komolyabb gondokat lehet nem kéne új windows, ezt te döntöd el!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Legközelebb, használd a szerkesztés gombot, illetve ez elfér a "Segítség, nem indul" témában!
0
0
0
0
mark513 avatar
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció