Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ducky avatar
Hello!
Kiírta indításnál, hogy catalyst control center host application működése leállt. És nem is indul a progi. Mit kell tenni?? 😀
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a sok tanácsot igyekszem majd megoldani.

De azért nem rossz konfig 😃
0
0
0
0
Devis avatar
az lehet h láttál, de nem ilyen nonamel sztem... vegyél egy márkásat
0
0
0
0
no avatar
lapartman997 írta:
Ott a táp lesz a ludas. Vegyél újat. XFX Core 550W 80+ Bronze gianni bazárja 16.000Ft.


Nem hiszem.Főleg hogy láttam már ugyanilyen konfigurációt
500w os táppal
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Húzd újra az op.rendszert. Ez a leggyorsabb megoldás. Amikor újraindul játék közben, akkor mennyi idő kell hozzá? Úy értem, hogy hány perc játék után csinálja? Mert az újraindulásnak a víruson kívül lehet még pár oka. Pl. túlmelegszik valami a gépedben, vagy a tápod gyenge stb.



Nem túlmelegedés és a tápom háát leírom a konfigomat

CPU:AMD FX8150
VGA: GeeForce Nvidia GTX560
Memoria:2x4 GB DDR 3
Winchester:2 TB
ALAPlap: gigabyte 970a_ds3
táp: npower 500w
0
0
0
0
Sanchez avatar
Kapcsold ki a vezérlőpultba, hogy ne induljon újra. Utána kezdj el játszani és várd míg nem kapsz kékhalált. Utána indítsd újra és a DMP fájlból már pár dolog kiderülhet, hogy mi okozza.
0
0
0
0
Bicike avatar
Nekem is volt ilyen, s kiderült, hogy valami nincs meg a Win-ben. Én ûjból raktam, s azóta jó.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Húzd újra az op.rendszert. Ez a leggyorsabb megoldás. Amikor újraindul játék közben, akkor mennyi idő kell hozzá? Úy értem, hogy hány perc játék után csinálja? Mert az újraindulásnak a víruson kívül lehet még pár oka. Pl. túlmelegszik valami a gépedben, vagy a tápod gyenge stb.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy amikor csak játszani kezdek a gépemmel akkor mindig újra indul a gépem.Azt szeretném kérdezni hogy mit lehet ez ellen tenni
Futtattam le antivírusokat de csak 1 szer talált valamit amire azt írta hogy azt eltávolításához keressek fel egy szekértőt,persze leikszeltem és lesszettem a vírust
de azóta is fönt van csak a vírusirtó nem jelzi ki.

SEGÍTSÉG MIT TEGYEK
0
0
0
0
19ati93 avatar
én se használok február ota virusirtot! (új gép 😆😉 és semmi gond 😀 pedig töltök mindent pirateről és egyéb oldalakról is de persze ésszel 2-szer is jól megnézve hogy mit is és hogyan 😃
0
0
0
0
Master Killer avatar
Hagrid: Jah szart se ér... amúgy még tutorial is van hozzá, hogy lehet mindent 7,9-re feltolni...
0
0
0
0
Hagrid avatar
Ez elég érdekes egy HD3850-re,mikor egy Nvidia 9600GT 1gb-ra 5,4-et ad,ebből látszik hogy ez az élményindex sz@rt se ér.
https://i1108.photobucket.com/albums/h411/PatrikHUN87/Kpkivgs-2.png
0
0
0
0
niteforce avatar
Mindegy nekem nem kell az biztos.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem feltétlen jelent olyan nagy biztonságot az ha nem megyünk ismeretlen oldalakra. Még régebben pl a gépigényen is volt vírus na meg idegen pendrive ok is hozhatnak vírust akár email is meg nagyobb torrent oldalakon is nem lehet tudni hogy a tömörített állományba mi rejtőzik még. Épp úgy vannak kitalálva a vírusok hogy bárhonnan megtámadhassák a gépeket.
0
0
0
0
Master Killer avatar
hector maio: Nekem már 240 napja lejárt és attól függetlenül teszi a dolgát! 😉

https://kepfeltoltes.hu/120627/624438839NOD_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
niteforce avatar
Semmi értelme nincs, ha egy kicsit is van eszed, és nem egy 2 éves intelligenciájával kattintasz bele minden szarba, amiről sikít hogy átverés, vírus, akkor nem lehet probléma.
Dobálja fel az ablakait, idegesít, és ha nem is túl számottevően, lassítja a gépet. Észrevehetetlen, de azért mégis.
0
0
0
0
niteforce avatar
Raktam fel nemreg egy kaspersky-t es ellenkriztettem vele a gepet. Egy virust sem talalt... Pedig akkor mar kb 10 honapja olt ugyanaz a rendszer
0
0
0
0
Wentrion avatar
niteforce írta:
Töröld le azt a szart a fenébe, nem kell vírusirtó!


Én azért kétszer is meggondolnám, hogy letörölném-e vagy se. 😃 Jól jön az ha van...
0
0
0
0
niteforce avatar
Nekem sincs mar jo ideje virusirto es semmi baja nincs a gepnek. Persze nem kell minden szartetolteni
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Te honnan szoktál játékokat letölteni Devis?
0
0
0
0
Devis avatar
én már 2 éve nem használok vírusirtót. Nem lassul semmit a gépem még 6 hónap után se, és nem is érzem úgy h 1x is fel kéne h rakjak. Aki ésszel netezik és torrentezik, annak sztem nem is kell.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Dehogynem kell vírusírtó. Persze ha nem történnek fontos dolgok a gépen tényleg nem de én 2db bankszámlát és egy paypal accountot használok a gépemen és én is így gondoltam hogy nem kell vírusírtó majd egyszer csak sorozatosan jöttek sms ek hogy valaki tranzakciót akar csinálni az egyik bankszámlán azaz el akarta csórni a pénz. Persze az sms ben kapott kódot nem tudta így elmaradt a kár. És csak egy keylogger lehetett mert a kód csak is az én fejemben létezett senki nem férhetett hozzá.
0
0
0
0
Hagrid avatar
niteforce Az azért túlzás hogy nemkell,múltkor újratelepítettem a gépet és nem raktam rá vírusirtót. rá pár napra kékhalál ,mert bekaptam valamit ,telepíthettem újra megint.
0
0
0
0
niteforce avatar
Master Killer írta:
Ma már többször is előfordult,h ogy felugrik egy nod-os ablak, hogy "OUT OF MEMORY" mi akar ez lenni? (40%-os RAM kihasználtság mellet is feljött)

Töröld le azt a szart a fenébe, nem kell vírusirtó!
0
0
0
0
twoKgames avatar
tölts le avastot, legalábbis gyorsabb megoldás újratelepíteni, mint gondolkozni, hogy mi is lehet a baja.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Ma már többször is előfordult,h ogy felugrik egy nod-os ablak, hogy "OUT OF MEMORY" mi akar ez lenni? (40%-os RAM kihasználtság mellet is feljött)
0
0
0
0
19ati93 avatar
az kéne még leformatálni 😆
meg az ütés is szép volna! ez most nem olyan ház hogy beleszalad a kezem 😆 😆 😆
0
0
0
0
Viktore avatar
akkor üss rá a gépedre utána jó lesz 😆
akkor nem tudom :| ha le formatálod biztos jó lesz 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
köszi 😆 de már több mint 1hete megvan és akkor se lehet 😞
0
0
0
0
Viktore avatar
ati indítsd újra géped és utána próbáld ki törölni
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziasztok! Van egy idegölő bajom...Időnként azt szokta csinálni a gépem hogy egyik este még a normális felbontáson megy a gép (1680x1050). kikapcsolom, másnap bekapcsolom és magától átállítja sokkal kisebb felbontásra. van amikor a gombnyomásos újraindítás után megjavul a felbontás, de van amikor nem... megint ez van és egyszerűen nem engedi az 1680x1650-es felbontást beállítani csak az egyel kissebbiket (1600x1200). Télen szintén csinálta ezt, monitort elvittem a szervízbe ott meg szinte körberöhögtek hogy egy "jó" monitort vittem szervízbe aminek semmi baja. Haza hoztam, összeraktam és jó volt mostanáig. Próbálkoztam directX és videókártya szoftver frissítéssel.
Mitől van ez? :/
0
0
0
0
adta avatar
Sziasztok.
Nem tudom jó helyre írok e de az a gondom hogy ki tömörítettem egy mappát az asztalra és nem tudom törölni sehogy sem. Se csökkentett módban se normálisan TC-ben-se sehogy. :/ Valakinek valami ötlete?

https://kepfeltoltes.hu/120424/t_r_lni1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez a hiba üzenet.
0
0
0
0
Ricsi272 avatar
Hát nem tudom most se hogy mi baja lehet mert lefutattam egy viruskeresést de nem talált vírust és megnéztem de csak az svchost.exe eszi a legtöbbet de az meg a windowshoz kell szerintem mert leálítottam most de visszakapcsol
0
0
0
0
alratar avatar
Mostanában használtad a Windows Media Playert?
Mert nálam is ez volt pár hónapja, és nekem a Windows Media Player hálozatmegosztási szolgáltatása csinálta a zűrt.
Menj be a Feladatkezelőbe, ott válaszd a Folyamatokat, és nézd meg, mi szabálya a Ramot.
(Se az összes felhasználót nézd, mert ezt a rendszer indítja automatikusan)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
az vírus lehet. Lehet letöltöttél/vagy weboldallal betöltöttél egy olyan vírust, ami észrevétlenül megtámadta a videófájlokat.
Vírusirtóval ellenőrizd át a filmeket azért.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem lehet, hogy valami vírus vagy más kártékony program bújt el a gépeden?
0
0
0
0
Ricsi272 avatar
Üdv! Az miért lehet hogy bekapcsolom a gépet, nem nyitok meg semmit aztán elindítok egy filmet és beszaggat néha vagy nyomom a leálítást de nagyon lassan reagál és megnézem a fizikai memória 95-99%on megy de egy idő után lemegy 30ra és jo lesz de aztán időnként megint lelassul és semmit nem tudok csinálni a gépen?
0
0
0
0
twoKgames avatar
végül a rendszer visszaállítás segített
0
0
0
0
DCMAN avatar
nincs mit!😉az a fő hogy jó lett
0
0
0
0
Krinya15 avatar
DCMAN írta:
na hooppáá akor csak jo volt az ötlet


hát igen 😃 köszi a segítséged 😉
0
0
0
0
DCMAN avatar
na hooppáá akor csak jo volt az ötlet
0
0
0
0
Krinya15 avatar
[quote][b]DCMAN írta:[/b]
[quote][b]Krinya15 írta:[/b]
nem hinném hogy billentyűvel van a gond, mert ha többszőr megnyomom (finoman) utána megjeleníti :/

Teszteltem másik gépbe, tényleg a billentyű a szar 😞 😞[/quote]

na látod mondtam én😉 nem jó egy két gomb..vagy lehet szét kéne szedned lehet koszos belül a gombok alatt vagy..


Egy alapos takarítás segített rajta (hálistennek 😃😃😉
0
0
0
0
twoKgames avatar
és akkor elúszna 500GB hasznos anyag 😃 naneee
de az sem biztos hogy spyware lehet hogy hálózathiba
a rendszer visszaállítás segítene?
0
0
0
0
niteforce avatar
twoKgames írta:
nálam a probléma még mindig fennáll pedig már 3 víruskeresés volt

húzd újra a rendszert.
0
0
0
0
twoKgames avatar
nálam a probléma még mindig fennáll pedig már 3 víruskeresés volt
0
0
0
0
psychosocial avatar
EA-ST-AR: fél éve vásároltam nyáron, szóval működik, aznap BF3-mal toltam utoljára. rendesen megizzadt alatta a gép 😞
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
psychosocial írta:
twoKgames: ez a táp fél éves, és az előzőnél is csinált ilyen "nem akarok bios-ig indulni" hülyeséget 😞

EA-ST-AR: így tegnap sikerült beindítani nagy nehezen, windows is betöltött, csak a másodlagos vinyónak annyi. 😞


es a videokartyad mukodik?
0
0
0
0
psychosocial avatar
twoKgames: ez a táp fél éves, és az előzőnél is csinált ilyen "nem akarok bios-ig indulni" hülyeséget 😞

EA-ST-AR: így tegnap sikerült beindítani nagy nehezen, windows is betöltött, csak a másodlagos vinyónak annyi. 😞
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
psychosocial írta:
üdv!
van egy kis gondom... a lényeg, hogy a minap battlefield 3-t toltam egy kis ideig, szokás szerint, aztán kaptam egy kékhalált(utólag kiderítettem, az egyik vinyó a szar) azt csinálja a gép, hogy bios-ig se tölt be, csak ha egy kicsit trükközök a ramokkal, de akkor se mindig indul... Sad a lényeg, hogy a ramok teljesen különböznek, de single channelbe szokott beindulni. egy idő után azt játszotta, hogy a GTX560 kártyámmal a fedélzeten bekapcsolódott, és hirtelen kikapcsolódott(rövidzár elviekben) kivettem a kártyát, és abba hagyta. nagynehezen beindítottam, és NEM ÉRZÉKELTE, HOGY NINCS BENNE VIDIKARI!! csipognia kellett volna... mi lehet? halott az alaplap? netán a táp a szar? a táp 1 voltal kevesebbet ad le az 5 voltos vezetéken, de az előző tápon is voltak ilyen "nem tölt bios-ig" gondjaim... van esély arra, hogy leégeti a procit, és vidikarit az alaplap? kérlek segítsetek...


A RAMokon kivul vegyel ki mindent es csinalj egy CMOS resetet. Utana pedig integralt VGA-ra dugd ra a monitort es ugy nezd meg, hogy rendesen bejon-e a BIOS.
Aztan jelents, hogy mi a helyzet ^^
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció