Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
krisz9611 avatar
BenjaminHun: nem tudom mert nem kezdö lapot nyit meg az Opera hanem azokat az oldalakat amik nyitva voltak bezárásnál, de én minden egyes alkalomal bezárom azt a sz..-t és úgy zárom be a böngészöt de így se megy valami öttlet?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
krisz9611: próbáld át állítani a kező oldalt. talán segít.
0
0
0
0
krisz9611 avatar
Sziasztok!

Egy olyan probléma ál fent nálam, hogy mikor elinditom a gépem az automatikusan megnyitja böngészöt(Opera) és aztal együt egy olyan oldalt amit sose látam. gamersinfo.or-g az oldal URL-e.

Na de csak anyit szeretnék tudni, hogy mit csináljak h azt az oldalt ne nyisa meg az Opera megnyitása nem zavar csak az a hülye oldal?

Már probáltam újra telepiteni az Operát a rendszerinditáskori cucoknál is megnéztem de ott nem volt semmi. ha jól emlékszem akkor bead valami rendszerfutatásos ablakot azt a fekete kis ablakot mikro elindult.

Elöre is köszi a segitséget! :-)
0
0
0
0
no avatar
Na hallod visszaállítottam a BIOS-t alapra, a beállításoknál meg kivettem az automatikus újraindítást ha valami hibát talál. Olvasgattam és a kernel-power 41 nevezetű hiba sokszor a gyors rendszerindítás miatt is előfordul. Egyenlőre stabil, remélem így is marad.
0
0
0
0
Bronson avatar
hát sanszos akkor a táp... milyen tápod van?
0
0
0
0
no avatar
Az eseménynapló szerint a tápellátással van gondja... Ez lehet olyasmi, hogy valahol nem jó a feszültség vagy tuti a táp a hibás?
0
0
0
0
Bronson avatar
hát próbáld kiszűrni valahogy... log fileban nézd mi a hibakód ami az újraindulást okozza... de lehet a táp is
0
0
0
0
no avatar
Igen, ezért (is) telepítettem újra. Először 7-et, most 8.1-et. 8.1-el stabilabbnak tűnik, de úgy 15 perce itt is csinálta...
0
0
0
0
Bronson avatar
fura... és újratelepítés előtt is csinálta?
0
0
0
0
no avatar
A legfrissebb Catalyst (14.9) van rajta. Az érdekes az egészben, hogy inkább kis erőforrás igényű dolgoknál (netezés, dokumentumszerkesztés) jön elő. De változó gyakorisággal: van szinte 5 percenként, van amikor napokig nem.
0
0
0
0
Bronson avatar
driverhiba, túlmelegedés, ram hiba... mikor történik általában? vagy teljesen random? előtte nem csinálta?
0
0
0
0
no avatar
Üdv!
Én egy olyan problémával szembesültem, hogy néha újraindul a gépem látszólag minden jel nélkül. Nem rég lett újratelepítve (ez biztos nem gond). Mi okozhatja ezt?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy gép indítás után automatikusan elindul a Chrome és bead valami szir-szar orosz oldalt magától. Se az automatikusan induló dolgok között nem találtam meg, se a Chrome beállításainál és vírust se jelez rá. Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mikét lehet megszüntetni?
0
0
0
0
Zeroxx avatar
Nekem is ez a baj mint oddworld30-nak nem enged le tölteni semmit az utorrent.. :/
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Letöröltem a Chrome-ot,az egész gépet újra raktam,és most az Internet Ex-el csinálja 😕
0
0
0
0
no avatar
Töröld le a Chrome-ot, futtasd a vírusirtót, rakd újra a Chromeot.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Az lenne a problémám,hogy a Google Chrome magától bejön de vagy 50x egymás után,a vírusirtó 2 fájlt kijelzett,de azokat töröltem is,de ugyan úgy csinálja,most meg meg se nyitja a Chrome-ot.
Valakinek valami ötlet?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
BudayT: igen DVI a legjobb választás, és valószínűleg az lehetett a gond, hogy mind be volt dugva, és úgy érzékelhette (mint többmonitoros megoldást) hogy a képernyőt nem másolja, hanem "szétosztja" és azért nem láthattad az ikonokat, csak a hátteret. Több képernyős beállításnál van egy ilyen opció.
0
0
0
0
BudayT avatar
Köszönöm, megnézem.
0
0
0
0
Bronson avatar
használd a DVI-t, a többit meg távolítsd el!
0
0
0
0
BudayT avatar
Milyen kábelre lenne szükség? Gyárilag Vga kábel volt hozzá, most vettem hozzá DVI kábelt. Elvileg minden kábel megvan hozzá. Csak egynek kell bedugva lennie? Melyiknek? 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Természetesen csak egy kábelre van szükség 😆 lehet az lesz a gond...
0
0
0
0
BudayT avatar
Sziasztok. Lenne egy kis problémám. A napokban vettem új monitort (Dell p2014h), előtte képcsöves, hagyományos ezeréves volt. Nemtudom van-e ennek köze hozzá, de azóta olyanokat csinál, hogy néha mikor bekapcsolom a gépet nem jelenik meg semmi csak a háttér, nemis tudok semmit se csinálni, egér sincs, újra kell indítanom és akkor jó lesz. Az asztalról pl. nemtudok elindítani programot mert nem csinál semmit csak tölt, de csak az asztalról, máshonnan működik minden rendesen. Ha itt hagyom a gépet, nem nyúlok hozzá és kikapcsol utánna a monitor ugye, utánna nem kapcsol vissza hiába mozgatom az egeret, nem jön vissza a kép. Mi lehet a baj? A monitor csatlakozói közül mindet be kell dugni? Van hozzá DVI, Displayport, meg valami usb-s, nekem most mindd a gépre van dugva. Elég lenne csak az egyik? Köszi előre is.
0
0
0
0
no avatar
http://convert2file.com
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Egy szűk hete, de ha használom a gépet nem csinálja, meg most néztem most se csinálta, bár most elindítottam a feladatkezelőt és az erőforrás figyelőt meg az openhardwaremonitort és most nem csinálta. De azóta letöröltem egy két gyanúsabb dolgot, hátha azok közül csinálta valami, egyenlőre mé majd nézegetem hogy csinálja e.
0
0
0
0
Puffin avatar
mióta csinálja? Nekem is volt ilyen, rendszervisszaállítás segített. Ha nem lesz úgy jó akkor újratelepítés
0
0
0
0
flashbang8909 avatar
Sziasztok, remélem jó helyre írok. A kérdés az lenne, hogy otthagyom a gépet nem csinálok semmit, esetleg a utorrent megy, és néha amikor otthagyom magába és visszaérek a gép meleg. Egy párszor otthagytam magába de bekapcsoltam az openhardwaremonitort és néha előjön ez a hülyeség hogy mindent 100%-on használja a gép a procit és a videókarit és felmegy a hőfok jó magasra. De nem mindig csinálja, csak akkor ha a gépet otthagyom magában és akkor se mindig. Mi lehet vele? A spybot a nod32 és az advanced systemcare 7 semmit sem mutat? Válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
sziasztok az lene a problémám hogy minden játék telepitésnél megál a telepités és azt irja hogy valami unarc.dll
ha meg kicsomagolni akarok winrar-al akor meg crc hibát ir segitségeteket előre is köszönöm
0
0
0
0
Roleey98 avatar
bybeni írta:
Roleey98 írta:
Hello! Az lenne a problémám, hogy letöltöttem egy fájlt a netről és kiakarnám törölni, de előtte azt írja ki hogy "újrahasznosítás".
PLS help!!!!!




elsőként a Windows 7 ezt írja ki törlésnél olykor "Újrahasznosítás"
várj vele mert bizony a törlésen dolgozik s végül törli ha valami nem akadályozza esetleg!
ha semmiképp nem megy a törlés akkor vagy használj CCleanert s abban van olyan hogy "belefoglalás" ott ki tudod választani s végleg törli a fájlt, vagy van az úgynevezett Unlocker program, ez egy kis alkalmazás ami beépül a jobbklikkes menübe a telepítés végén ha rákattintasz jobb gombbal akkor Unlocker-Törlés
benne lesz a jobb klikk menüben


Kössz! Vártam egy kicsit és jó lett 😃 !Kössz 😃 !
0
0
0
0
DCMAN avatar
mi is haverral arra tippeltünk mert az ő gépje csinálta ezt..de áthoztuk hozzám és nálam meg jó volt.asszem ma vitte el szervizbe.
0
0
0
0
PoPet avatar
Vidkarira gyanakszom erősen.. 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
ha bekapcsolom a gépet de nem ad képet és a piros kis led egyfolytában világít akkor mi lehet a gond?
0
0
0
0
bybeni avatar
Roleey98 írta:
Hello! Az lenne a problémám, hogy letöltöttem egy fájlt a netről és kiakarnám törölni, de előtte azt írja ki hogy "újrahasznosítás".
PLS help!!!!!




elsőként a Windows 7 ezt írja ki törlésnél olykor "Újrahasznosítás"
várj vele mert bizony a törlésen dolgozik s végül törli ha valami nem akadályozza esetleg!
ha semmiképp nem megy a törlés akkor vagy használj CCleanert s abban van olyan hogy "belefoglalás" ott ki tudod választani s végleg törli a fájlt, vagy van az úgynevezett Unlocker program, ez egy kis alkalmazás ami beépül a jobbklikkes menübe a telepítés végén ha rákattintasz jobb gombbal akkor Unlocker-Törlés
benne lesz a jobb klikk menüben
0
0
0
0
Roleey98 avatar
Hello! Az lenne a problémám, hogy letöltöttem egy fájlt a netről és kiakarnám törölni, de előtte azt írja ki hogy "újrahasznosítás".
PLS help!!!!!
0
0
0
0
bybeni avatar
Elsőként futtass le egy mem-test et!
Boot-olható a legjobb, letöltöd MEMTEST86
kiírod és erről bebootolsz, ami a legfontosabb hogy ilyenkor mindíg csak egy ram modul legyen benne, egyszóval egyenként deríted ki hogy szar e valamelyik ramod!
Remélhetőleg nem a ramokkal van gebasz, max a játék KUKA
0
0
0
0
akos40 avatar
Sziasztok!
A barátom letöltött egy játékot. Feltelepítette és addig minden jól ment. Mikor elindította kékhalál. Mikor újraindult ismét kékhalál. Csak úgy megy, ha kivesz 2 gb ramot.
Azt a 2 gb-t már baszhatja, vagy van rá valami megoldás?
0
0
0
0
no avatar
Streetman írta:
hali, a problémám: eltűnt hirtelen a win7emről az 1440*900as felbontás.Villant egyet és magától átváltott 1024*768ra. A képernyőfelbontásoknál nem tudom vissza állítani amin volt. Kérlek segítsetek mi a teendő? 😀


Első nekifutásra indítsd újra.
0
0
0
0
Streetman avatar
hali, a problémám: eltűnt hirtelen a win7emről az 1440*900as felbontás.Villant egyet és magától átváltott 1024*768ra. A képernyőfelbontásoknál nem tudom vissza állítani amin volt. Kérlek segítsetek mi a teendő? 😀
0
0
0
0
Caligo avatar
memória olvasási hiba (ram) memória teszt
0
0
0
0
jumpen97 avatar
ez mi? és mit kell csinálni. előre is köszi
https://kepfeltoltes.hu/121115/error1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Streetman avatar
Heló, van 2 partícióm az egyiken a win7 a másikon az adatok vannak , de mikor újra húztam a gépet ahogy szoktam, win7 jól működik , amin meg az adatok vannak nemjelentíti meg a rendszer.Pedig nem vesztek el mert amikor a partíció kiosztás van akkor látom,hogy mennyi szabad hely van még azon. Kérem a segítségeteket hogytudnám visszahozni azt a partíciót amin az adatok vannak , mert nem szeretném elveszteni.

Előre is kösz!😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ati vidikarid van? Mert akkor Catalyst controll center azon belül
Saját VGA kijelzőm/tulajdonsáok(VGA kijelző) na itt pipáld be azt a kibővített cuccot majd alatta válaszd ki a kívánt felbontást majd mentsd el a beállítást innentől az a felbontás is elérhető lesz a windowsál a felbontás állításánál amit kiválaszottál.
0
0
0
0
no avatar
Bear Grylls Nekem akkor volt hogy nembirtam felbontást cserélni amikor uj drivert raktam fel de elötte nem töröltem a régit töröld le a drivert a gépedröl és rakd fel a legfrissebbet ez lehet hogy megoldja a problámát 😃
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Nekem az ezelőtti monitoromat érzékeli, és nemtudom nagyobbra tenni a felbontást, 5let?
0
0
0
0
kalaoi avatar
Az nem segítet de az is nagyon érdekes hogy csak teljesképernyős módban csinálja vagy ha utána kicsire veszem akkor tovább csinálja.Nagyon zavaró mert szinte csak kicsiben tudok videót nézni.Ja és az indavideó is ezt csinálja.
Sima videót a gépen gond nélkül megtudok nézni!
0
0
0
0
no avatar
Hát általában, ha a YouTube szarul megy az a flashplayer hibája, de ha tegnap még jól ment, akkor nem hiszem, de azért ellenőrizd.
0
0
0
0
kalaoi avatar
Nem tudjátok hogy miért lehet az hogy a youtube videó szaggat ,recseg a hang és szét esik a képe.? Tegnap még tökéletesen ment a 720p videó is!
Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
niteforce avatar
Az, hogy több driver is fent van. Ez is okozhatja ezt a hibát.
Driver Sweeperrel távolítsd el az összeset, és amikor már tiszta a rendszer a driverektől, és 640x480-as felbontásban jelenik meg a kép, akkor telepítsd a legújabb illesztőprogramot az AMD oldaláról.
0
0
0
0
Ducky avatar
mtrelax írta:
Ducky írta:
Hello!
Kiírta indításnál, hogy catalyst control center host application működése leállt. És nem is indul a progi. Mit kell tenni?? 😀


Reinstall? pl

Az nem segített. Most megpróbálom megint. De most csak engine control centert. Amúgy az AMD mappában több almappa van. Mit jelent?
0
0
0
0
mtrelax avatar
Ducky írta:
Hello!
Kiírta indításnál, hogy catalyst control center host application működése leállt. És nem is indul a progi. Mit kell tenni?? 😀


Reinstall? pl
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció