Segítsetek meghülyült a gépem

Szerző: mark513, 2009. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólások: 556
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
twoKgames avatar
szerintem a táp haldoklik, főleg a márkája miatt nagyon valószínű
0
0
0
0
psychosocial avatar
üdv!
van egy kis gondom... a lényeg, hogy a minap battlefield 3-t toltam egy kis ideig, szokás szerint, aztán kaptam egy kékhalált(utólag kiderítettem, az egyik vinyó a szar) azt csinálja a gép, hogy bios-ig se tölt be, csak ha egy kicsit trükközök a ramokkal, de akkor se mindig indul... Sad a lényeg, hogy a ramok teljesen különböznek, de single channelbe szokott beindulni. egy idő után azt játszotta, hogy a GTX560 kártyámmal a fedélzeten bekapcsolódott, és hirtelen kikapcsolódott(rövidzár elviekben) kivettem a kártyát, és abba hagyta. nagynehezen beindítottam, és NEM ÉRZÉKELTE, HOGY NINCS BENNE VIDIKARI!! csipognia kellett volna... mi lehet? halott az alaplap? netán a táp a szar? a táp 1 voltal kevesebbet ad le az 5 voltos vezetéken, de az előző tápon is voltak ilyen "nem tölt bios-ig" gondjaim... van esély arra, hogy leégeti a procit, és vidikarit az alaplap? kérlek segítsetek...
0
0
0
0
twoKgames avatar
köszi, most a superantispywaret próbálom, de ha nem találja akkor azt is megnézem amit lompos írt 😃
amúgy spyware terminator 3 sem talált semmit
0
0
0
0
DCMAN avatar
Krinya15 írta:
nem hinném hogy billentyűvel van a gond, mert ha többszőr megnyomom (finoman) utána megjeleníti :/

Teszteltem másik gépbe, tényleg a billentyű a szar 😞 😞


na látod mondtam én😉 nem jó egy két gomb..vagy lehet szét kéne szedned lehet koszos belül a gombok alatt vagy..





twoKgames írta:
366-hoz senki nem tud semmit?
már megállapítottam hogy spyware csak azt nem tudom, hogy hálózat alatt legyen e a gép keresése közben, mert csak akkor jelentkeznek bajok, de így 50% a cpu a használat :S
AVAST meg egy nagy fos.... nem találta meg
megy a levesbe


ezt a progit használtad már?SUPERAntiSpyware Free Edition ez a neve
0
0
0
0
twoKgames avatar
366-hoz senki nem tud semmit?
már megállapítottam hogy spyware csak azt nem tudom, hogy hálózat alatt legyen e a gép keresése közben, mert csak akkor jelentkeznek bajok, de így 50% a cpu a használat :S
AVAST meg egy nagy fos.... nem találta meg
megy a levesbe
0
0
0
0
Krinya15 avatar
nem hinném hogy billentyűvel van a gond, mert ha többszőr megnyomom (finoman) utána megjeleníti :/

Teszteltem másik gépbe, tényleg a billentyű a szar 😞 😞
0
0
0
0
DCMAN avatar
az nem lehet billentyűzet probléme?nem jó néhány gomb
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziasztok! Az mért van, hogy CSAK az én gépemnél pár betűt csak többszöri benyomás után jelenít meg? elégé idegesítő hogy írok, és kimaradnak betűk :/
0
0
0
0
twoKgames avatar
sziasztok!
Az volna a problémám, hogy internet hálózat alatt a gépen munkafolyamat történik és a cpu használtság 50%-on mozog anélkül, hogy bármit is elindítottam volna. Az egér mellett is ott van a homokóra ami 2mp-enként megjelenik és nagyon idegesítő!
Csak hálózat alatt csinál ilyent. Lefuttattam egy gyors víruskeresést avasttal, de semmit sem talált. Holnap teljeset futtatok le ha nem lesz addig valakinek valami jobb ötlete.
Nem hiszem hogy vírus mert nem jártam olyan oldalon amelyik veszélyes lehetne...csak pókeroldalakat nézegettem az incidens elkezdődése közben.
Segítsetek ha tudtok! 😀
szerk: a winlogoin.exe folyamat is 2mp-enként neveket cserél és 10% cpu használtsága van az 50-ből. ez normális?
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Hali!
Vki nem tud kűldeni az alábbi e-mail címre egy tiszta svchost.exe fájlt Win7 RTM Ultimate 32bit-es SP1-es rendszerhez??? Sajnos az enyém bekapott egy trójait...:S
Itt az e-mail is.😃anikika94@gmail.com
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
helló .. már sok helyen kerestem a választ arra, hogy miért akad 3-3 másodpercenként a játék a gépemen, és meg is találtam: a hiba valami audiodg.exe.
win7-t használok és nem tudom mit csináljak vele!
szerintetek van rá megoldás?
kösz a válaszokat, sokat segítenétek 😶
0
0
0
0
cseszka avatar
Inditsd ujra a gépet,v csak jelentkezz ki,majd be és ugy töröld.
0
0
0
0
TPeti86 avatar
Be van zárva, mert szimpla mozilla-s letöltés volt.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Esetleg zárd be a letöltő progit!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csökkentett módban próbáltad már? 😜
0
0
0
0
TPeti86 avatar
Segítséget kérnék!
Egy .exe fájlt akartam letölteni, de vírusos volt, és a vírusirtó megszakította a letöltést. Viszont az ikon megjelent az Asztalon (ami 0 bájt), és nem tudom törölni, mert az írja ki, hogy "másik személy vagy program használja". Tud valaki segíteni, hogy hogyan tudnám letörölni, mert nagyon idegesít?
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Hát igen , de ezen én nagyon csodálkozok hogy 2 hónap alatt elkezdi ezt.

Szerinted ha veszek bele VGAt abbahagyja ezt?

Mert azt tervezem hogy kicseréltetem a CPU-t.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Leírtan hogy integrált , azaz ami az i3 2100ba van , azért nem mondom hogy intel hd 2000 mert a CPU-Z intel hd 1000-et lát , nem tudom miért van ez....
0
0
0
0
cseszka avatar
Olyan mindha haldoklana a vga.Mien fajta?Uj a kari?
Mikor dob ien csikokat.Mindig ha játszol,v játék közben ugy h közben veszed a vidit,vagy nem látsz semmi csikot,csak miutánn nézed vissza a vidit.?Szerintem dobd ujra a gépet wint + a drivereket,aztánn a játékot is,és ha akkor is ezt csinálja akk lehet valami hardveres hiba a gépen.Viszont ha csak a Prototype csinál igy,akk simánn lehet játék hiba is.Pl a verzio olyan.Hát van lehetöség bövenn.😕
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Én pontosan arra gondoltam volna hogy mitől ilyen a kép amikor visszanézem a felvett anyagot?

Vagy ti nem látjátok a videóban azokat a csíkokat?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ment a hang valahogy így: My name is alex hcasjgdad hasgchakcgfajdkasdé
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
tasiadam írta:
Gta4vevo írta:
Na most itt mi lehet a probléma?

A hang prototype közbe a robbanásokon kívűl az emberi hangok mindig ilyen cincogik valamiért , de a "képernyő hibajelzés" az csak fraps-nál indul (amikor nézem a videót) és gondolom valamelyik része a gépnek ezt csinálja , mit cseréltessek vissza?




nekem a videóknál ugyan ez a problémám. Én az "új" kártya óta nem próbáltam de akkor az X1700FSCvel volt a problémám. Nem tudom h a kártyád milyen most sietek nem nézem meg 😃 ha DX11-es akkor nemtudom mi lehet a baj



Intel hd 2000 , ja és mostanság hangosabb is a cpu hűtő ventije

Szerk: Azaz nálad is a prototype-nál volt ez a cincohi hang effektus , vagy ezek a hiba jelek voltak nálad is?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Gta4vevo írta:
Na most itt mi lehet a probléma?

A hang prototype közbe a robbanásokon kívűl az emberi hangok mindig ilyen cincogik valamiért , de a "képernyő hibajelzés" az csak fraps-nál indul (amikor nézem a videót) és gondolom valamelyik része a gépnek ezt csinálja , mit cseréltessek vissza?




nekem a videóknál ugyan ez a problémám. Én az "új" kártya óta nem próbáltam de akkor az X1700FSCvel volt a problémám. Nem tudom h a kártyád milyen most sietek nem nézem meg 😃 ha DX11-es akkor nemtudom mi lehet a baj
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Na most itt mi lehet a probléma?

A hang prototype közbe a robbanásokon kívűl az emberi hangok mindig ilyen cincogik valamiért , de a "képernyő hibajelzés" az csak fraps-nál indul (amikor nézem a videót) és gondolom valamelyik része a gépnek ezt csinálja , mit cseréltessek vissza?


0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
de leállítttam meg vissza is raktam meg új drivert is tettem fel :/
na majd holnap elviszem és megnézzük másik gépen is h műxik-e. De mivel ilyen problémája van lehet h elcserélem egy E5700ra vagy valami jobb procira és lesz mellé egy HD3650
0
0
0
0
MaximumGame avatar
tasiadam írta:
SEGÍTSÉG! Van a 9800GT-m eddig sem ismerte fel a géped 100%osan de jónak jó volt és minden szépen ment vele DE! BIOS-ba kockáz, bejön a windows semmi baja keresi az illesztőprogramot ismét semmi, megnézem hogy mi baja és kiírta hogy 43-mas tipusú hiba miatt leállította a windows. Mi lehet a bibi?


Hogyan viselkedni Erősít Hiba Hibakód: 43
1. lépés - Helyezze vissza a sérült meghajtók
Eszközmeghajtók is megsérült az idővel, csak az utat a rendszer működik. Új adatokat egészítik ki a vezetőt, és ez okozhat konfliktust, vagy felülírja az előző része a fájl, ami a vezető megsérült. Javasoljuk, hogy telepítse újra az illesztőprogramokat először. Ehhez kell:

Kattintson a Start > Futtatás > írja be a " sysdm. cpl "és kattintson az OK gombra .
Nyissa meg a " Hardver "fülön a Rendszer tulajdonságai ablakban kattintson az Eszközkezelő
Kattintson duplán a Device Type
Kattintson duplán egy eszköz, hogy nyissa meg a tulajdonságokat (Akkor kattintson duplán az eszköz jelentést Error 43)
Ugrás az illesztőprogram fülre, és kattintson az Eltávolítás , hogy távolítsa el a meghajtó
Megjegyzés: Javasoljuk, hogy használjon rendszerleíró tisztább , hogy átvizsgálja és eltávolítsa a hátrahagyott információk biztosítása teljes eltávolítása a vezető.
Most újra az illesztőprogramot (mindig a legfrissebb egyik a gyártó határozza meg)
Válassza ki a Scan for hardware changes parancs elindítja a Hardver hozzáadása varázsló és telepítse újra az illesztőprogramot.
Ez telepíti új változata az illesztőprogramot a rendszer, amely nem sérült, és ezért nem okoz hibát 43 jelenik meg.

2. lépés - Távolítsa el és csatlakoztassa újra a hardver
Ha visszaállítása az illesztőprogram nem működik, lehet, hogy a hardver kell fizikai újratelepítése. Ez lehetővé teszi a Windows úgy gondolja, hogy egy új darab hardvert már hely a számítógépére, amely lehetővé teszi, hogy újra a különböző drivers / összetevők, amelyek odabent.

Ezt meg lehet tenni azáltal, hogy megszünteti a hardver, kezdve a számítógép fel, fordult le, majd ismét a hardvert. Ez eltávolítja a cache, hogy a hardver volt, tárolása a rendszeren, és teljesen frissíteni a rendszert. A Windows telepíti új vezető, és ezt abba kell hagyniuk a hiba 43-től újra előforduló.

3. lépés - kitisztítja a Registry
Töltse le a registry tisztító
Az "adatbázis" is nagy oka a 43 hibát, mivel ez egy központi adatbázis, amely a Windows használ tárolni az adatokat és beállításokat a számítógép szükséges, hogy fusson. Sajnos, ez az adatbázis folyamatosan okoz rengeteg gondot a rendszer, mivel ez gyakran bekerül a rossz irányba. Így a rendszer nem tudja olvasni a szükséges fájlokat futtatni a szoftvert és illesztőprogramokat, ami oda vezethet, hogy a hibakód 43 alatt jelenik meg. Ha már próbálta a fenti lépéseket, akkor javasoljuk, hogy használja a " registry tisztító "rögzíti a különböző adatbázis hibáit a számítógépen, amely megoldja a problémát teljesen.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
SEGÍTSÉG! Van a 9800GT-m eddig sem ismerte fel a géped 100%osan de jónak jó volt és minden szépen ment vele DE! BIOS-ba kockáz, bejön a windows semmi baja keresi az illesztőprogramot ismét semmi, megnézem hogy mi baja és kiírta hogy 43-mas tipusú hiba miatt leállította a windows. Mi lehet a bibi?
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Yusaris írta:
Üdv!
Már 2 hónapja van az, hogy egyszer csak lecsatlakozik az internetről a gép pedig nem a szolgáltatónál van a hiba és a vezetékkel se. És gyakran jön ilyen jelentés a kaspersky-tól, hogy xy megpróbált megtámadni de blokkolta. Lehet, hogy köze van egymáshoz a 2 esetnek?


Szerintem kaspersky lenyomja a net kapcsolatot ... mert valaki a gépedbe érdeklödését fejtené ki 😃 kaspersky nekem a Windowst is letörölte 1x mindenestűl , mert azt írta hogy vírus 😃 Avirát ajánlom 😀 épp tegnap pucoltam le vele a gépet, mert televolt vírussal 😀 és weboldalakra se engedett fel....
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv!
Már 2 hónapja van az, hogy egyszer csak lecsatlakozik az internetről a gép pedig nem a szolgáltatónál van a hiba és a vezetékkel se. És gyakran jön ilyen jelentés a kaspersky-tól, hogy xy megpróbált megtámadni de blokkolta. Lehet, hogy köze van egymáshoz a 2 esetnek?
0
0
0
0
Darkness avatar
Valamiért nem engedi beállítani a szórzókat, mert szerintem azzal van a baj. 6x200 on megy a 15x200 helyett. USB-s a billentyűzetem, ezért nem engedheti?
0
0
0
0
Darkness avatar
Így most már értem, nagyon szépen köszi. 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem, nem. Vágod mi az a bios? Ha nem, inkább kérj meg valakit, hogy csinálja meg.
Ha te akarsz neki vágni, akkor így:
Bekapcsolod a géped, nyomogasd a delete gombot. Bekerülsz a biosba. Ez gyakorlatilag egy menü, ahol a gépet lehet beállítani. Rányomsz a "load optimized defaults" menüre. Elmented, kész. Ezzel meg fog szűnni a 12,68 GHz probléma.
De vigyázz, ilyenkor törlődnek a boot beállítások. Azaz, hogy melyik eszközről tölti a gép az oprendszert. Ezt az "advanced bios features" menüben tudod beállítani, ha szükséges. Azon belül is a boot device priority -ben, azt a merevlemezt kell elsőnek beállítani, amin az oprendszer van.
0
0
0
0
Darkness avatar
Szóval töltsek le egy másik frissítést? Nem értem bocsi. 😞
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Szerintem sürgősen reseteld a biost.
0
0
0
0
Darkness avatar
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy már ideje volt frissíteni a gépemet. Igen ám De játszok egy multis játékkal (WorldOfTanks) és van 10-20 FPS-em. Hogyha nagyítok a játékban (úgy értem távcsőből lövök) Akkor meg 30-40. Amikor meg még nem frissítettem, akkor meg az ellentéte volt a gond) Egyébként amikor elindítom a gépet, akkor azt írja ki a processzorra, hogy 12,68 GHz en megy. Ez lehetetlen az én processzorom esetében nem?? Amikor még a régi frissítés volt a gépemen, akkor normálon ment 2x3GHz en.
A beállítások a játékon: 1024x768 és minden lowon. Valami ötlet? Előre is köszi.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs mit! Igazából beírtam a google-ba, és 2 találatot dobott ki. Az egyik ide a gépigényre vezetett, amit te írtál, a másik meg valami malware-s cucc volt. 😀
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Gondolom valami frissítés. A másik lehetőség egy malware, mert ezt dobta még ki a google. Futass le egy víruskeresést. Ha nincs semmi, akkor valami ostoba frissítés lesz.

Köszönöm, egy mélyreható víruskeresés kidobta.A windows-ban volt valami nem odaillő!
Még egyszer kösz mindenkinek!
0
0
0
0
no avatar
GamerDaPro írta:
Meg kell nézni process listben, és ha nincs a porcess mellé leírás írva, akkor rákeresel goole-ben, hogy melyik progi az, és azt letiltod msconfigba.

Húúú! Hol is van pontosan ez a process list?Sajnos ennyire nem vagyok benne...
0
0
0
0
no avatar
Meg kell nézni process listben, és ha nincs a porcess mellé leírás írva, akkor rákeresel goole-ben, hogy melyik progi az, és azt letiltod msconfigba.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gondolom valami frissítés. A másik lehetőség egy malware, mert ezt dobta még ki a google. Futass le egy víruskeresést. Ha nincs semmi, akkor valami ostoba frissítés lesz.
0
0
0
0
no avatar
Üdv! A problémám a következő: miután bekapcsolom a gépet és feláll a windows, előjön egy ablak, ami a progik társításakor szokott előjönni: "Válassza ki a fájl megnyitásához használni kívánt programot:
Fájl: Microsoft_updt_119436472".
És ez minden indításkor előjön!Mi ez?
Előre is kösz!
0
0
0
0
no avatar
hozzá való bluetooth driver kell, nekem is volt régen blue soleil hordozható bluetooth adapterem, és volt hozzávaló software-m is. Most az alaplapi bluetooth-ot használom, ahhoz pedig asus driver kell. ez hasonlóan működik mint a videókártyák driverei.

Gondolom mikor megvetted a laptopot, adtak hozzá valami dvd-t (életembe nem vettem még laptopot) gondolom, amin rajta vannak a driverek. Ha nem, akkor pedig megnézed a bluetooth-od típusát, és utánanézel google-n.
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Lehet a progival van vmi!
Nekem tökéletesen műkxik a Bluetooth evvel a progival:[url]http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=3400&k=44[/url]
u.i:Bocsi ha ez wareznak minősül
0
0
0
0
akos328 avatar
Vmi a bluetoothnál lesz, sztem hibás, és ezért fagyogat. érdemes lenne visszavinni, ha garis, vagy szervízbe, és kicserélik, vagy megjavítják. sztem nagy gond nem lehet.
0
0
0
0
BRUgamer avatar
sziasztok aszt szeretnem mondani/kerdezni hogy miert fagy le a laptopom amikor megprobalom elinditani a be epitet bluetooth-ot rajta ?
letoltotem a bluesolei space-t vagy mit mert ehez a be epitet szarhoz nem ertek es amikor megprobalom BE KAPCSOLNI a bluetoth-ot lefagy teljesen nincs mas megoldas csak restart leci valaki gyors valaszoljon a kerdesemre ksoz elore is
0
0
0
0
Jaga avatar
Hát keresgélem, de nem nagy sikerrel... Esetleg valaki akkor tud nekem segíteni? Adaok: Toshiba storE Art, 3.5inch 1TB. PA4098E-1HJ0. Előre is köszi😀
0
0
0
0
foxbet avatar
Jaga írta:
Hali! Az 1 terás külső merevlemezemet nem akarja beolvasni a gépem, pedig van 6 usb-port... Egyiken se jó. Tesóm laptopján próbáltam többször is, ott működik. Valami tipp?

Szerk: Mással nincs gond, pendrive-t beolvassa, csak ezzel van gondja:/

Az lehet hogy windows 7 -nem tálát hozzá drivert a te gépeden a mások meg igen és így lehet hogy kénytelen vagy leszedni a gyártó honapjáról.
0
0
0
0
Jaga avatar
Hali! Az 1 terás külső merevlemezemet nem akarja beolvasni a gépem, pedig van 6 usb-port... Egyiken se jó. Tesóm laptopján próbáltam többször is, ott működik. Valami tipp?

Szerk: Mással nincs gond, pendrive-t beolvassa, csak ezzel van gondja:/
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Oké majd megpróbálom.Köszönöm a tippeket.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció