Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Ki is bannolnak, ha tört játékkal próbálsz meg multizni. Csak eredetivel lehet.
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok ! Xboxról szeretnék átváltani ps3ra az ingyen multi miatt és azt szeretném megkérdezni hogy akkor is lehet multizni ha a játék ki van irva dvdre és nem eredeti És hányan vannak akik multiznak is és megéri a tesco ban az az 500gb os assassins creed 3as ps3as?
0
0
0
0
hdavid avatar
gidromark írta:
Hali. Most vettem egy ps3-mat és az lenne a kérdésem hogy WIFI-vel hogy lehet csatlakozni a netre mert én wlan settingsnél rámegyek a scan-re és behoz nekem néhány hálózatot amelyekhez nem kell pw azokra rámegyek pl: naracom2 és beállítok mindent de a végén a kapcsolat tesztelésénél 2 opció van 1. Obtain IP Address: Failed (szóval ez már nem jó) a 2. pedig Internet connection ennél pedig nincs semmi. A 2. lehetőség pedig az hogy a naracomfreewifi2-re megyek itt is megcsinálok mindent és annál az Obtain IP Addressnél már Succeeded van de az Internet Connectionnál meg Failed és ezt a hibát irja ki ( DNS ERROR 80710102) Ha valaki tud akk legyenszives segitsen már a probléma megoldásában. A DNS-t már próbáltam manuálisan beirni de nem lett jó 😕 .
u.i:a helyesirásomat most nenézzétek és ha lehet ne kössetek bele mert nem foglalkotram vele ennek a commentnek a megirásakor 😆 😂


MAC adress szűrés van a routeren?
0
0
0
0
gidromark avatar
Hali. Most vettem egy ps3-mat és az lenne a kérdésem hogy WIFI-vel hogy lehet csatlakozni a netre mert én wlan settingsnél rámegyek a scan-re és behoz nekem néhány hálózatot amelyekhez nem kell pw azokra rámegyek pl: naracom2 és beállítok mindent de a végén a kapcsolat tesztelésénél 2 opció van 1. Obtain IP Address: Failed (szóval ez már nem jó) a 2. pedig Internet connection ennél pedig nincs semmi. A 2. lehetőség pedig az hogy a naracomfreewifi2-re megyek itt is megcsinálok mindent és annál az Obtain IP Addressnél már Succeeded van de az Internet Connectionnál meg Failed és ezt a hibát irja ki ( DNS ERROR 80710102) Ha valaki tud akk legyenszives segitsen már a probléma megoldásában. A DNS-t már próbáltam manuálisan beirni de nem lett jó 😕 .
u.i:a helyesirásomat most nenézzétek és ha lehet ne kössetek bele mert nem foglalkotram vele ennek a commentnek a megirásakor 😆 😂
0
0
0
0
edom789 avatar
Mort2195 írta:
Pendrive-ról lehet valahogy filmet nézni PS3-on? Mert én most ráraktam egy filmet, bedugtam a PS3-ba és fel is ismerte a Pendrive-ot, viszont olyan volt, mint ha a film rajta sem lett volna. Vagy esetleg a film rossz formátumba van? .mkv formátumba próbáltam lejátszani.
igen az mkv ét nem játsza le viszont ha egy avi filmet akarsz megnézni akkor az a következő módon csináld! 1.rádugod a pendriveot 2.mikor felismerte ne aaz X et nyomd hogy bemenj a pendrive ba hanem Háromszöget aztán azon belül Nyojm egy X et a Display All ra és úgy megfogja jeleníteni a filmet a pendrive on! ha azt írja ki hogy corrupted data akkor nem támogtja a rendszer azt a formátumot! De az mkv én kívül sok féle formátumot lejátszik!!!
0
0
0
0
hdavid avatar
mkv-t nem jatszik le a ps!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nekem a Vitával van kis gondom, rádugom a pc-re és fel ismeri a gép meg a vita is mutatja h csatlakozott de viszont rámegyek a sajátgépbe h vita mappa megnyitása és üres, semmi mappa meg semmi, tiszta üres mondom teszek rá vmi zenét :/ de semmi
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A PS2 emulátorhoz is kell, egy jobb 4 magos proci, hogy minden játék normálisan menjen.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nincs. Ha nincs valami szoftveres stb akadálya akkor is kell még 2-3 év mire olyan erősek lesznek a csúcskategóriás gépek hogy elvigye a játékokat de akkor is szaggatni fog valószínű. A ps2 nél is így volt.
0
0
0
0
edom789 avatar
kolbiszk írta:
Mivel csak BD-en fér el 3 game, nem akarnak lehet 3-4 DVD-t, bár az is lehet, hogy az UBI csak jobban szereti a Sony-t (+1h gameplay az AC3ban), vagy csak a Sonyval tudtak megegyezni 😀
nekünk jó ez így 😉 amúgy egyet értek 😀
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Mivel csak BD-en fér el 3 game, nem akarnak lehet 3-4 DVD-t, bár az is lehet, hogy az UBI csak jobban szereti a Sony-t (+1h gameplay az AC3ban), vagy csak a Sonyval tudtak megegyezni 😀
0
0
0
0
edom789 avatar
Szykla írta:
[LINK]

PS3 exkluzív lesz az Assassin's Creed Ezio Trilogy

A Ubisoft még fut egy utolsó kört Ezio Auditore da Firenze karakterével.

A mai hírek szerint ugyanis november 13-án megjelenik az Assassin's Creed Ezio Trilogy nevt kapott csomag, melyben mindhárom, az olasz hős főszereplésével készült rész elérhető lesz (Assassin's Creed II, Brotherhood és Revelations). Ráadásul a DLC-ket is megkapjuk hozzá.

https://www.sg.hu/kep/2012_09/0927ezio.jpg

Rossz hír azonban, hogy valamilyen titokzatos oknál fogva csak PlayStation 3-on lesz elérhető a pakk. Pedig minden platformon sikert arathatna a játék, hiszen elfogadható, 40 dolláros áron jutna hozzá mindenki mind a három programhoz. Remélhetőleg azért a francia kiadó elgondolkodik a többi platformon is.
az nem rossz hír hogy csak ps3 ra lesz legalábbis nekem nem 😃
0
0
0
0
Szykla avatar
[LINK]

PS3 exkluzív lesz az Assassin's Creed Ezio Trilogy

A Ubisoft még fut egy utolsó kört Ezio Auditore da Firenze karakterével.

A mai hírek szerint ugyanis november 13-án megjelenik az Assassin's Creed Ezio Trilogy nevt kapott csomag, melyben mindhárom, az olasz hős főszereplésével készült rész elérhető lesz (Assassin's Creed II, Brotherhood és Revelations). Ráadásul a DLC-ket is megkapjuk hozzá.

https://www.sg.hu/kep/2012_09/0927ezio.jpg

Rossz hír azonban, hogy valamilyen titokzatos oknál fogva csak PlayStation 3-on lesz elérhető a pakk. Pedig minden platformon sikert arathatna a játék, hiszen elfogadható, 40 dolláros áron jutna hozzá mindenki mind a három programhoz. Remélhetőleg azért a francia kiadó elgondolkodik a többi platformon is.
0
0
0
0
edom789 avatar
Én maradok a sima slim nél ezért biztos nem veszek újat 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Fú de rohadt gagyi hatást kelt ez a fajta ps.
0
0
0
0
ceni98 avatar
ez a superslim nagyon tetzik nekem 😃 ha lesz ps3mam tuti super slim lesz 😃 nagyon állat 😃
0
0
0
0
Szykla avatar
New Super-Slim PS3 Unboxing

0
0
0
0
Erik94 avatar
Szerintem meg igen is jó lehet akció játékokat is játszani vele...
0
0
0
0
BalthazarFPS avatar
köszi a válaszokat 😃 még olyan kérdésem lenne hogy move-ra vannak olyan játékok is ahol a mozgást is érzékeli a kamera ??? vagy minden movo-s játékban a move kontroller kell közlekedni ??? (pl tenisnél muszáj mindig a másik kontroller is a mozgáshoz)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Így van.😉
Egyet nem értek,ha jön kinectre a Dragon Ball z for Kinekt,akkor már mért ne lehetne ps3-ra move-ra is?😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jah bocs, nem tudtam, hogy a Killzone-nál is van move. Bár gondolom annál van valami fegyver, s ha azt mozgatod a kezedben, akkor eléggé kafa lehet. akkor nem szóltam semmit. 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Superlompos:Nézd meg a listát 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én úgy vettem észre, hogy cssak a gyengébbik címek tartalmazzák a move szolgáltatást. Inkább kisebb gyerekek számára szórakoztató. Persze nagyobbak is el lehetnek vele.
0
0
0
0
Erik94 avatar
BalthazarFPS írta:
mit gondoltok a Playstation Move-ról ??? megéri a pénzét ??? vannak tapasztalataitok vele (akár jó akár rossz) és még így utolsó kérdésnek hogy mely játékokat lehet vele játszani ?? (mert ugye tudom sok sportos játékot lehet de azokon kívül ??)

Itt a lista.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Move_games
0
0
0
0
BalthazarFPS avatar
mit gondoltok a Playstation Move-ról ??? megéri a pénzét ??? vannak tapasztalataitok vele (akár jó akár rossz) és még így utolsó kérdésnek hogy mely játékokat lehet vele játszani ?? (mert ugye tudom sok sportos játékot lehet de azokon kívül ??)
0
0
0
0
marko99 avatar
Nem erre gondoltam, hanem a ps3-ra rátennék játékot és el is indulna. Vagy akár pendrive-ról.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Természetesen van
[LINK]
0
0
0
0
marko99 avatar
Olyan, mint a psp pro firmware.
0
0
0
0
marko99 avatar
Erre a PS3-ra van olyan program, pl.: a PSP-re találtam olyat, hogy ráteszem, elindítom ( a programot) és futtatja a rátett játékokat, még multizni is lehet. Olyan van? (Bocs ha kicsit értelmetlenül írtam le)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Most már TB-s patchek is elérhetőek pár játékhoz,köztük a prototype 2 is...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nagyon jó hírrel szolgált az E3 csapata.Ugyanis minden eddigi nem játszható játékra ebootot készít hogy tudj játszani a kmeaw 3.55 cfw-n! Már az eddigi megjelent játékoknak az ebootja itt megtalálható:
[LINK]
Jó szórakozást.Az E3 még mindig dolgozik azon hogy a legújabb játékoknak is legyen törés fix-jük a kmeaw 3.55 cfw-ra!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Ha veszek egy PS3-t akkor csak eredeti játékokkal fog menni, vagy viszi a netről letöltötteket is ? Ha nem viszi akkor csippet kell bele rakni mint a PS2-be vagy mit ?
0
0
0
0
ceni98 avatar
PS Storeban van Tekken Dark resuctrion vagy mi a rák a neve 😆
az alcímből csak a Dark biztos 😀 előre is köszi 😜
0
0
0
0
no avatar
Akkor a PS3 kimarad., nincs pénzem eredeti játékokra 😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nem,Jb-king a neve most már asszem...régebben true blue dongle volt.
0
0
0
0
no avatar
külső winchesterem van, ha arra gondolsz.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
az újabb játékokhoz már kell egy usb-s kütyü...kb. 18 000ft és megkell várni hozzá az EBOOT fix-t.Általában a nagyobb címeket feltörik mint pl. Max Payne 3
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Ezzel is lelehet tölteni játékokat(tört) mint pc-n mint pl mw3, ac stb(sinle,multyplyar)
0
0
0
0
no avatar
ha veszek egy feltört ps3at 3.55fw-vel akkor azzal a legújabb letöltött játékokat is el tudom indítani vagy csak a régebbieket?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
hát ez nagyon csúnya 😆 nekem egy 40gb-s fat van.Hibátlanul megy 😃 1x már szétszedtem kifújatni.....5év alatt nem ment bele olyan nagyon sok por ami meglepett mert a gépemet 3havonta fújatom és tele van pórral.
Am. ha olyan játékokat csinálnának ps-re mint uncharted ami ki is használja az erőforrásokat akkor még ellehete vele lenni 1-2 évig.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Minek csinálnának egy harmadik féle ps3 mat? Rohadtul semmi értelme. Tuti fake. Inkább 1-2 éven belül hozzák ki a ps4 et.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Szykla Nekem ez nagyon nem tetszik valahogy...Még mindig a FAT PS3 a legszebb szerintem.
0
0
0
0
Szykla avatar
[LINK]

Az új PlayStation 3 első kémfotói

Mivel a Gamescom keretében mutatja majd be a Sony a megújult PlayStation 3-at, tessék ezt a hírt egyelőre pletyka szinten kezelni, de ezek a fotók akkor is érdekesek, ha nem is ilyen lesz a megújult PS3.

A Tecnoblog:.( [LINK] ) nevű brazil weboldal szerzett néhány kémfotót a megújult PlayStation 3-ról, amelyet csak a 4000-es szériaként emlegetnek (mivel a modellek már CECH-4001x szériaszámmal futnak).

Az jól látható, hogy lényegesen vékonyabb és kisebb testű gépről van szó, mint az eddig megszokott PlayStation 3-ak esetében, a pletykák szerint pedig 16GB (vagy lehet, hogy ez 160GB), 250GB és 500GB-os modellek is megjelennek majd.

https://www.gamestar.hu/apix_collect/1207/playstation-3-4000-es-szeria/playstation-3-4000-es-szeria_screenshot_20120715092440_5_original.jpghttps://www.gamestar.hu/apix_collect/1207/playstation-3-4000-es-szeria/playstation-3-4000-es-szeria_screenshot_20120715092439_3_original.jpghttps://www.gamestar.hu/apix_collect/1207/playstation-3-4000-es-szeria/playstation-3-4000-es-szeria_screenshot_20120715092440_4_original.jpghttps://www.gamestar.hu/apix_collect/1207/playstation-3-4000-es-szeria/playstation-3-4000-es-szeria_screenshot_20120715092439_2_original.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
Türelem és cfw-et terem😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
hát én a max payne 3-t nagyon kipróbálnám mivel a gépem nem viszi :s de a ghost reconnak is adnék egy esélyt + MGS sorozat hd-ba újrajátszanám 😃 szal igen van egy pár cím
0
0
0
0
Erik94 avatar
igen látom én jó pár játékra várnék egy eboot fájlokat de ha minden jól megy lesz olyan cfw amik mennek majd a mindidáig kiadott játékok 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Lehúztam FFxiii-2-t.......végre egy olyan játék ami nehéz is 😃
Am. most jött egy spoofer amivel fellehet menni 3.55-n psn-l multizni....cod blac ops-t írták h ment vele
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció