Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Arthur Morgan avatar
BiGame

Pontosabban Avermedia Game Capture HD kell ahhoz , hogy konzolos gameplayket tudj készíteni. Ami jó ebben az eszközben hogy külső HDD-t is lehet rá kötni.

Itt van két gameplay ( én teljesen elégedett vagyok vele )

720p


0
0
0
0
Davezorrr avatar
Kiváncsi leszek az új xbox állandó netkapcsolatára is 😃 elmegy a net,elmegy a játék ?
azért az se rossz 😃 de lehet ez azt sejteti h nem 100%-s a hack ellen az új xbox ? és akkor így megoldották...microsoft rulez.
Mondjuk nekem az új ps4 controller nem tetszik :S sokan rinyáltak h lecsúszott az újjuk az alsó ravaszokról...nincs nagy kezem de egyszer se csúszott le.Mondjuk magát a konzolt is megmutathatnák igazán 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
avemedia vagy mi kell hozzá...van egy magyar videós aki csinál konzolos gameplayeket de tudja tököm ki az 😆 csak láttam h magyar kommentek vannak a videó alatt.
0
0
0
0
BiGame avatar
Playstation 3-mas gameplay-t, milyen programmal tudok rögzíteni, vagy, hogy van ennek a menete?
0
0
0
0
BiGame avatar
Háát jha, mondjuk te nem is tapasztalhattad😆, am leszarom😆, csak mégis patkányság sztem😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
az szép 😃 amikor még én vettem akkor nem volt ilyen.Most cfw-n vagyok szal nem szoktam nézni.De sztem tök mind1.Új játékok úgy is kérik automatikusan vagy ha felmész psn acc-l.
0
0
0
0
BiGame avatar
Tegnap néztem a beállításokat és ott volt, h automatic update, és mellette a plus jel, rámentem és télleg az kell hozzá
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ezt honnan vetted ? mert elég nagy hülyeség
0
0
0
0
BiGame avatar
-.- most komolyan, milyen konzol az, ahol ahhoz, h bekapcsolhasd az automatic update-et premium tagság kell, azaz playstation plus a sony esetében...
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Miért lenne az ? A fejlesztők dicsérik,megújult controller,streamelési lehetőség,"instant" gameplay vidik készítése és ki tudja mit tudnak majd kihozni a controllerel + cameraval.....nekem ha összejön rá a cash akkor sztem beruházok egyre és nem gépre költök.
Ps1-tól kezdve fan vagyok szal 😃 ha csak az xbox nem tud vmit villantani akkor ps4
0
0
0
0
kuroszaki115 avatar
Igazad van lehet akkor olcsóbb lesz. Szerintem ez a ps4 egy kudarc lesz 😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
sztem várd meg a ps4-t.....addig gyűjts hozzá
0
0
0
0
kuroszaki115 avatar
Szasztok figyeljetek már szerintetek érdemes-e megvenni ezt a Ps3-at?http://***/playstation3/playstation-3-superslim-alapgep-500gb-ps3 Szerintem elég korrekt ár ezért a gépért.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Csak resetelni kell....amikor kapcsolod be kézzel akkor hagyd rajta az ujjadat amig kinem kapcsol.
0
0
0
0
BiGame avatar
Hali, 1 nagy kérdésem lenne, ma átvittem a haveromhoz a PS3-mam, h a HDTV-jén kipróbáljuk, de mivel ez nem ilyen egyszerű, be kellett hozzá állítani pár dolgot, mind1 hazahoztam, most este bekapcsolom és nincs kép, mind a 2-kábel megvan. 6x ki-be húztam mindent, de semmi... Lehet vmi képi dolog elállítása miatt nincs?:/
0
0
0
0
Davezorrr avatar
balra az első menüpot,ott lehet csinálni profilokat és ha más psn accountot akar akkor azon kell csinálni pl. ha battlefield3-ni akar
0
0
0
0
BiGame avatar
éértem😆, és am, h működik PS3-mon a profil csere? Me mondjuk haverom tolja a PS-em, ne az én profilom mentéseit tolja😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
vmelyik játéknál nem írja ki 😃 mondjuk nekem cfw van rajta szal... 😃 am. rámész a játékra,háromszög és ott van update,próbáld meg.Igen mostanában csinálnak ilyen húzásokat pl. a fifa 13-t csak vezetéknélküli joy-al lehet játszani szal amit még régebben vettem egy pc/ps3 joy-t azzal nem lehet pedig a fifa12-t még lehetett vele....ps4-t várom,megnézem érdemes e lesz venni aztán vagy gép vagy ps4 lesz 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
De a játékokat indításkor autómatikusan patcheli nem? Legalábbis ezért várok most, h véggezen a Battlefield 3-mal a PS😆, am nem zsír új a Killzone 3, tegnap vettem a joystick-os verziót, mondjuk az vicc, h a másik joy-hoz nem adtak töltőt, de mind1...
0
0
0
0
Davezorrr avatar
BiGame írta:
Nuh megvettem a super slim-verziót, egyetlen gondom vele, h lassú, pl ha letölt, pedig 60mbit-es netem van, de azt magyarázzátok meg, h a Killzone 3-elején, mikor nyelvet választok, miért kell 5percet várnom, mire a játék hajlandó elindulni? Meg az Uncharted 3-már 1. indításra bugos, pl 1x eltűnt minden textúra, kivéve Nate-é...


Uncharted 3-t patcheld fel,killzone 3 nem tudom mi lehet vele....lemez nem karcos/foltos ?
Üdv
0
0
0
0
BiGame avatar
Nuh megvettem a super slim-verziót, egyetlen gondom vele, h lassú, pl ha letölt, pedig 60mbit-es netem van, de azt magyarázzátok meg, h a Killzone 3-elején, mikor nyelvet választok, miért kell 5percet várnom, mire a játék hajlandó elindulni? Meg az Uncharted 3-már 1. indításra bugos, pl 1x eltűnt minden textúra, kivéve Nate-é...
0
0
0
0
no avatar
Segítsen valaki pls most halottam hogy a PS3 online store nem támogatja SERBIÁT-
csak az online play-t mi van ???? lol most akartam venni ps3 at erre kiderül hogy nincs online store támogatás ...... pls javítson ki valaki ha rosszul tudom és ha tényleg így van akkor mondja meg pls valaki hogy lesz e a közeljövőben online store támogatás ... nem hiszem el el hogy ennyire nyomorék ez az ország azt még valahogy elviseltem hogy nincs paypal .. de ez már túlzás .... pls privátba válaszoljatok ty
0
0
0
0
Davezorrr avatar
tokot kinyitod és ha van benne kód akkor nem veszed meg 😃 mert valószínű h már aktiválva volt.Hát szoktak lenni megoldások h mennyen törtel is de abban nem vagyok otthon.
0
0
0
0
BiGame avatar
Király... És honnan tudjam, h mit nem szabad használtan venni😆, mondjuk ebből arra következtetek, h kb az összes multis gamet eredetin kell vennem^^!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
mondjuk ezeknél pont nem 😆 de pl. én nálam volt kölcsönbe cod4 és nem tudtam vele multizni mert már használták azt a key-t.
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát bmeg... Gondoltam 1-gondal kevesebb de neem... Akk gondolom Killzone-t, Resistance-t, Uncharted-et ilyesmit nem érdemes használtan venni^^
0
0
0
0
Davezorrr avatar
max ha multis és olyan amihez kell kódot aktiválni.
0
0
0
0
BiGame avatar
Annak am vannak hátrányai, ha használt játékot veszek?
0
0
0
0
no avatar
játékok szépsége kb abbol áll hogy microsoft az egyik a sony a másik céget pénzeli és majd abbol meg a port az ellentétes konzolra készül, lehet vitatkozni ott 2pixel több van a másik játékba meg ez jobb a lényeg ugyan szerintem,
ugy kell konzolt venni meik exkluziv cím tetszik én azért vettem anno boxot(már nincs) mert halozni akartam
a lényeg ugyan az játszunk és kész!😀
0
0
0
0
Marshall avatar
A multiplatformos játékok igenis szebbek boxon ezt akárhol megnézheted és én is tapasztaltam már amúgy nem kell vitázni mert mind a kettő ugyan olyan jó csak a játékok másak azok közt kell választani de maximum 1-2 év és jönnek az új generációs konzolok...
0
0
0
0
BiGame avatar
Na épp ez az, PS3-mat, max a Killzone, Resistance vagy az Uncharted-miatt venném meg, viszont környezetem miatt, szinte 360-on nőttem fel, szal ez még kérdéses!
0
0
0
0
BiGame avatar
Fuuh, nagy dilemmákba vagyok, h PS3, vagy 360😆, me igaz a PS3-többet tud, de flashelten kb ugyan az mint a 360, csak a játékok másak😆:S!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Hát itt annyi h nem lemezen tárolsz játékokat hanem hdd-n 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Kösz akk majd énis körbe nézek, de ha jól vettem ki, itt nem úgy megy mint az öreg boxosnál, h beteszem a lemezt és play😆!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
MoRT2165 írta:
Davezorrr vagy valaki aki ért ehhez: Akkor most már vissza lehet rakni 3.55-re, amin rendesen mennek a tört játékok? Nekem már 4.tökömtudjamennyivan, akkor erről is vissza lehet már állítani régire? Ha igen, valaki dobna linket, vagy valami leírást erről?


Pontosan nem tudom de talán e3 flasherrel,szervízben vagy ha bezserzel eggyet mert szaki vagy 😃 akkor visszalehet állítani.Am. a ps3-hack(pont)hu-n beregelsz és szervíz menópont alatt ott vannak a szolgáltatások.Ott irják h 4.31-ről még lehet megcsinálni.
Am. most már 4.30cfw,3.55 most már csak ilyen kiinduló alap.

BigGame : ugyanitt nézz körül.Sztem megbízhatóak.Az adminok is válaszoltak a kérdéseimre,normális tagok.
Játékokat tehetsz külső hdd-re és belsőre egyaránt.Belsőre tudsz tenni gépből egyből FTP-n keresztül (sztem ez a legegyszerűbb) de véleményem szerint egy gyors külső hdd-vel jobban jársz.(Nekem FAT 40gb gépem van aminek már megvan a kora és abban kicsivel lassabb a hdd mint a külső amiről játszok szvsz az újabbakban nem tudom h milyen van.)
0
0
0
0
BiGame avatar
És konzolosnál is lehet flasheltetni? Mert én lehet ink elvinném szakemberhez, mert mire én megcsinálom😆d, meg olvastam, h kell hozzá, pendrive, meg minden faxom, meg, h a játékokat fel kell másolni ahhoz, h menjenek!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
most már annyira nem bonyolult...igazából azért tűnik annak mert biztonsági lépéseket kell csinálni flashelés előtt de maga a flashelés 4-5 lépés most már.
Amikor én csináltam akkor 10lépés volt biztonsági lépések nélkül 😃 meg linuxot is felkellet tenni ps3-ra.Elég furcsa volt ps3-n linuxoztam 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
De ahogy olvastam, jóval bonyolultabb mint egy 360-flashelése😆:S viszont otthon is elvégezhető!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
softwaresen 3.55 rendszerről vagy flasher segítségével visszabutítva 3.55-re és onnan ugyanúgy softwaresen.
0
0
0
0
BiGame avatar
PS3-mon, h megy a flash-elés?
0
0
0
0
Sweetwater avatar
A PS3 és az Xbox 360 között erős a különbség vagy mindegy az ember milyet vesz?
0
0
0
0
no avatar
A PS3 fat és a PS3 super slim között hardverileg mi a különbség a super slim erősebb ?
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Xbox az 2013 végén jön, következő PS viszont csak 2014 közepe-végén. Az előző generációval is ez volt, bár ott ugye a PS2 az 2000es, az Xbox 2001es, de Xbox 360 már 2005ben jött, míg PS3 csak 2006ban (2 évvel többet volt) 😀 És azért jöttek még később is játékok PS2re, a Fifa meg még most is jön rá. A Playstation időtállóbb 😀 Ha valaki akar BF3, Uncharted 2, AC Brotherjood/3 multizni, a PSN nevem: Kolbiszk15
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ha olyan játékkal játszol amihez nem kell kód akkor nem bannolnak márha törtön ugye megvan oldva.Am. itt nem kell semmit se kiirni DVD-re,max blu-rayre de ink. külső/belső HDD-re szokták pakolni.Ha új ps-t veszel azt meg valószínű nem lehet hackleni max egy flasher segítségével.Am. meg sztem most nem éri meg konzolt venni mert jövőre jönnek az újjak.SZVSZ.
0
0
0
0
Bukta avatar
Kár bann azt hittem csak boxon van. De az a tescos ps3megéri?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció