Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Robi1995 avatar
Ez a része nem zavar, mivel nem volt ps2-m, így nincsenek játékos tapasztalataim róla😜 Amúgy is inkább azért vennék ps3-at mert sose jön össze, hogy fejlesszem a gépem. Erre meg 1x adok pénzt és jópár évig nincs gondom vele.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak annyi a helyzet, hogy már nem támogatja a PS2-es ill. a PS1-es játékok lejátszását, bár a Fat-nél is csak a 20 ill. a 60 gigás verzió volt erre képes. Persze a hackerek ezt is megoldották, hogy menjenek a PS1-esek is. Bár arra ott az ePSXe (palystation emulátor).
0
0
0
0
Robi1995 avatar
akkor jobban megéri Slim-et venni?
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Robi1995 írta:
Sziasztok! Nekem annyi lenne a kérdésem hogy a PS3-hoz és a PS3 Slim-hez ugye nincsenek külön játékok? Tehát nincs olyan hogy hülön játék PS3-hoz és külön PS3 Slim-hez. Bocsi ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam😜


Oda-vissza kompatibilis mindkét típus. A slim mint a neve is sugallja vékonyabb kisebb mint az első szériás PS3 és kapott egy új hűtési rendszert is aminek köszönhetően még mindig melegszik de jóval kisebb az elhalálozási arány mint a Fat esetében.
0
0
0
0
Erik94 avatar
ceni98:azt nemtudom de tudsz mert már van olyan progi 😆
Robi1995:Nincsenek.Mindkettőbe egyforma játékok mennek,nem külön 😆
0
0
0
0
Robi1995 avatar
Sziasztok! Nekem annyi lenne a kérdésem hogy a PS3-hoz és a PS3 Slim-hez ugye nincsenek külön játékok? Tehát nincs olyan hogy külön játék PS3-hoz és külön PS3 Slim-hez. Bocsi ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
értem...és ha nem nyomom fel az FW-t akkor nem töok multizni killzone 3mal?
0
0
0
0
Erik94 avatar
az a játék az megy mert ahhoz van patch
0
0
0
0
ceni98 avatar
szóval mondjuk 1 uncahrted 3al nem máxik ?:S mondjuk mindegy is mert nem hiszem h mostanában lesz ps3mom :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
molfer98 írta:
most akkor létezik ps3 flash?? 😃


Már van egy ideje törés a PS3-hoz. Jailbreak a neve.
0
0
0
0
Erik94 avatar
molfer😲lyan nincsen kmeaw cfw van amit ha feltelepitesz a legregebbi jatekoktol 2011ig emnni fognak 😆
0
0
0
0
ricshard004 avatar
a max grafikát és az 1080-as felbontást játék alatt elfelejtheted😃
Itt van haver ps3a, eladó,de..., talán hoz egy 8800gt-s grafikát 😉[/quote] Azért tűnik szebbnek,mert min 2 méterre vagy a tv-től
0
0
0
0
molfer98 avatar
most akkor létezik ps3 flash?? 😃
0
0
0
0
ricshard004 avatar
a max grafikát és az 1080-as felbontást játék alatt elfelejtheted😃
Idd van haver ps3a, eladó,de..., talán hoz egy 8800gt-s grafikát 😉
0
0
0
0
no avatar
én csak a demokkal játszottam ps-en ... de azokból jónak tűnt 😀 madj lehet 1x megveszem 😀 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
jogos....viszont közép nagyságú....a 3. legtöbb gamerrel rendelkező multiplayere a killzone 3 😃 sztem legalább is
én mondjuk imádom az 1-et emg a 2t szal az is + pont 😃
0
0
0
0
no avatar
hát jó ez is olyan ki mit szeret 😃 ha valaki a nagy pályás multikat (BF) ha a közepes nagyságúakat akkor killzone 😜 ... ez mindenkinél más 😜 .. én pl a cod multikat utálom .. minden sarkon valaki kempel állandóan 😲
0
0
0
0
ceni98 avatar
sztem a killzone azért lenne jobb mert több a sungle+a multi bitang jó (merem állítani h majdnem jobb mint a bfé 😃
0
0
0
0
no avatar
de sztem azért a Bf3 jobb lenne nem ??? ... igaz rövid a singleje de amennyi cuccot lehet feloldani és fegyvert el lehet vele szórakozni rendesen 😜
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ceni98 : x DDDD ez nagy volt...
de szerintem ugy értette hogy bármilyeket megveheti a 2 közül de csak 1-et 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
ha van mind2re egyszerre pénzed akk vedd mind2-t és megvan oldva 😆
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Ok köszi.Igazából mindkettőre lesz pénzem de nemtom melyiket vegyem meg elsőnek.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Az lehetséges lenne hogy ps3ba egy játékban pl (BDZ tenkaichi 2)-be betegyek uj zenéket és azok szolnanak ha jatszok,mondjuk a hddben belehetne tenni esetleg a jatekban levöi helyett 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
igaza van Lewisnek mert sztem a killzone 3 is rohadt jó lett 😀 ha meg megtod venni mind2-t akkor nosza 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Ízlések és pofonok!
Szerintem ez a KZ3 lett a legjobb !: )
Mondjuk Grafikát nem mondom mivel minden Sony Játéknak Gyönyörű a grafikája!: )
nekem meg van mind2 játék !
0
0
0
0
ceni98 avatar
sztem a killzone eredetibb mint a bf sorozat (persze azért jó is a bf de azt pcre is megtod venni)
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Serintetek Killzone 3-at v. Battlefield 3-at kéne megvennem.
Gépre megvan a Bc2.
0
0
0
0
no avatar
aha köszi 😀

ha valakinek lenne kedve PS3-on Battlefiled 3-at nyomatni az vegyen fel barátnak ps-en vagy Battlelogon .. nevem Aragon_HUN 😜 😃 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
19950308 : helló nekem van 2 move kontrollerem szerintem elég jó kis cucc,érdemes venned szerintem neked is,minden típusú játék megtalálható rá!
Sport,Akció,Kaland...és már manapság egyre több játék utolag megkapja a move fríssitést csak le kell töltened és kész!: )
Én ugy kaptam hogy Move Starter Pack😃 amibe 1 move kontroler+camera+egy starter disc volt!
Utolag kaptam persze még egy move kontrollert és egy Sony Hedsetet is !
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Március 2.-án jön a magyar PS Store!!!!!!!!!😀😉)
0
0
0
0
no avatar
sziasztok

szerintetek megéri Playstation Move kontrollert, Playstation Move navigációs vezérlőt és PLAYSTATIONŸEye-t venni ? ... vagy inkább jobb a Guitar Hero gitárral ??? 😀
és ha a move .. akk kb mennyi játék van rá ilyen akció féle ??
0
0
0
0
meszes17 avatar
igy van 😀 psn jobb ps3on storerol tolthetsz le demokat vagy dlcket is 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az Xbox live az fizetős, míg a PS network az ingyenes.
0
0
0
0
meszes17 avatar
ps3nal ha multizni akarsz akkor aszem nem jachatsz kmewen,azaz nem tudsz ra letolteni ajtekokat mert jatek melett psnezni multizni nem igen lehet...xboxra legujabb flashed van akor tolthetsz ra jatekokat ott tudsz mtulizni de oda kell xboxlive nem?
0
0
0
0
dawezje avatar
Sziasztok. Szerintetek Xbox360at vagy PS3at érdemesebb venni?(gondolok itt grafikára,multizási lehetőségre), meg a játékokat ugye a gépekre fellehet telepíteni?Mármint, h felteszed és CD nem kell?
0
0
0
0
meszes17 avatar
http://ps3-hack.hu/forum/viewthread.php?thread_id=442&rowstart=100
itt tudsz mindent meg rola h menyier tudsz rendelni es hol olvas da at most menme kell
0
0
0
0
philips20 avatar
és az a pendrive mennyibe kerül ?
0
0
0
0
meszes17 avatar
nincs mit...nekem eddig mukodott minden jatek es nagyon jo megoldas,persze es psnt nem hasznalok meg multizni se szokok...es belso hddre szoktam en tenni,de megeri...kicsit bonyolult volt eloszor megcsinalni,sokat veszotem vele de aztan vaalhogy megcsinaltam 😆 megerte az biztos
persze a legujabb jatekok mar csak true blue pendrive eszkozel lehet elinditani... azt megkell venni vagy rendelni ha a leges legujabb gameket is akarod...
0
0
0
0
philips20 avatar
jó rendben köszönöm megpróbálom
0
0
0
0
meszes17 avatar
philips20 írta:
amúgy külsö vonyora csal locsomagolom ami az iso ba van és ennyi ? fel kell ismernie ?

nem iso hanem egy mappa aminek a neve mindig(BLES****)lesz vagy hasonlo!!!!iyleneket lehet leszedni ps3ra
ezt a mappat belemasolod a kuslo vinyora de ugy hogy felismerje
ezt nem anyira tudom de aszem ugy kell h csinalsz egy uj mappat a vinyodon aminek a neve ez legyen GAMES es ebbe a GAMES mappaba masold bele es ugy felismeri talan vagyis en ugy tudom ha nem akkor kerdezd meg innen valakit😜s3-hack.hu...
0
0
0
0
philips20 avatar
Mort2195: úgy néz ki hogy vihetem szervizbe is 😃 mert nem adja ki a lemezt, elvileg sárga ledes lett
0
0
0
0
philips20 avatar
amúgy külsö vonyora csal locsomagolom ami az iso ba van és ennyi ? fel kell ismernie ?
0
0
0
0
meszes17 avatar
philips20 írta:
3.55 ös az 😃 de leakarja frissíteni ha felmegyek netre de nem frissítettem, de hogy kell felrakni rá a játékot ? letöltöm és ?

letoltod es belso vagy kulso hddre rapakolod es elinditod multimannal...
ajanlo h belso hddre tedd de ha van kulsod akor arra is teheted
ha belso hddre akarod akkor ftp-n keresztul ha csak vinyora rakod fel akkor ramasolod a jatekot ugy h felismerje a ps3 is es multival jacchatsz...
ftpvel ugytudod ratenni a belso hddre h ftp program segistesegevel atkuldod az egesz jatekot a szamitogepedrol(kb 1-5ora,10-30 gbtol fuggoen)...
ftp progikat letoltheted itt es ugy kel bealitani ahogy ezen az oldalon van
ps3-hack.hu...
persze a jatek csak kmeaw 3.55 cfw-n megy!ha nincs feltelepitve telepisd fel!
0
0
0
0
philips20 avatar
jó kipróbálom köszönöm
0
0
0
0
Revengex avatar
Játszott már vki a Killzone 3-al?
0
0
0
0
philips20 avatar
3.55 ös az 😃 de leakarja frissíteni ha felmegyek netre de nem frissítettem, de hogy kell felrakni rá a játékot ? letöltöm és ?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció