Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
philips20 avatar
igen már néztem olyan videot ahol szétkapták de elég sok mindent kell csinálni vele, de viszont tudok hozzá szerezni törő szettet csak meg is kéne csinálni 😃

de amúgy hogy érted hogy ha 3.55 ön van vagy akatta akkor amúgy is megy ?
0
0
0
0
ceni98 avatar
a pendrives cumót nem tom :S azt ismerősöm mesélte nekem h van ilyen 😀
0
0
0
0
JaniWalker avatar
De azért remélem hogy aki külföldi címet regizett az csinált egy magyart is mert végülis a SONY úgy látja hány magyar felhasználó van.Mi kb ennyit tehetünk.
0
0
0
0
philips20 avatar
de oylan pendrivos cumot honna lehet szerezni ? mert amit én láttam az egy kicsit bonyolult és szétkell hozzá szedni és átépíteni a ps-t
0
0
0
0
ceni98 avatar
1.: hát vmi pendriveon keresztül lehet de úgy h game közbe benne kell legyen a pendrive 😀
2.: ***-n megtalálod 😃
0
0
0
0
philips20 avatar
hogy lehet a Ps3 mat ki chippelni ?

ja és nem tud valaki egy jó szervizet ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jó előre (kb. 5-10 évre) tervezek. El kezdtem tölteni a Gran turismo 5-öt, Killzone 2-őt és a Tekken 6-ot. Mert most még van seed, de lehet, hogy mikor kijön egy normális emulátor, akkor már nem lehet őket leszedni. A megaupload bezárása nagy érvágás volt.
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Nemtudjátok van most valami petíció vagy ilyesmi hogy legyen magyar ps store?Vagy abból lehet valami problémám ha külföldi címmel regisztrálok?
0
0
0
0
meszes17 avatar
amik szeptembertol jelentek meg(Q4)(ösz) onnantol mar nem mennek mind idaig a jatekok kiveve a battlefield 3 es a uncharted 3 azok mennek mert azokhoz van patch!!!es téleg menek vegigvitem a unchartednek nagyon szep a grafja hihetetlen szép 😲 megeri leszedni emg ha 40 giga is tamogatja a 3D-t is 😲 rohadt szep grafja van nzel videot...
egyebkent tudsz rajta psnezni azaz szerintem multizni is a reactpsn hasznalataval...bovebben itt:
http://ps3-hack.hu/news.php
0
0
0
0
Revengex avatar
És a ps3, h varázsolják törté és mennyi az ára?? Sok hülye kérdést rakok fel lol, de mindent tudni akarok mielőtt vennék vmit.
0
0
0
0
meszes17 avatar
de csak a 2011 Q4rol megjeleneo jatekok nem mennek 😆
0
0
0
0
uisztibor avatar
meszes17 írta:
nincs mit csak seedelj sajnos a legujabb jjatekokat hiaba rakjak fel mert nincs hack a legujabb ofwk meg csak jonnek😕



Akkor ne is keresek pl mafia 2 és ilyen játékokat?
0
0
0
0
meszes17 avatar
nincs mit csak seedelj sajnos a legujabb jjatekokat hiaba rakjak fel mert nincs hack a legujabb ofwk meg csak jonnek😕
0
0
0
0
uisztibor avatar
meszes17 írta:
akor itt van acc
név:
ronam187
jelszó:
jedike



oks megvan 😀 köszi szépen barátom
0
0
0
0
meszes17 avatar
akor itt van acc
név:
ronam187
jelszó:
jedike
0
0
0
0
uisztibor avatar
Hali mindenkinek! Segítsetek nekem honnan tudok letölteni Ps3 ra játékokat? köszi
0
0
0
0
Revengex avatar
Mort2195 írta:
Revengex írta:
És itt a multi h műkszik?
Mert látom, h ingyenes ezért simán letöltöm a gamát és megy is a multi v h van itt?😃


Ingyenes játék biztos nincs, max pár perces demók vannak. Ha megveszed akkor PSN-re kell regisztrálnod és kész. De ha van PS3-ad ezt igazán tudhatnád... Ha pedig az ingyenes alatt arra gondolsz, hogy lewarezolod, letöltöd ingyen, vagyis lopod, akkor nem tudsz neten játszani.


Ahaam köszi 😃
Nincs PS3-am, csak mindnet tudni akarok róla mielőtt megvenném 😀
És h kell letölteni és kíírni cuccokat rá?
0
0
0
0
ceni98 avatar
Mort2195 írta:
popec88 írta:
Üdv!

Szerintetek megéri még ps2-t venni? Mert most vettem egy új TV-t, és gondoltam -majd vmikor tavaszal v nyáron- vennék egy konzolt, de nem tudom, h érdemes-e még ebbe ruházni? Vagy inkább már gyűjtsek egy PS3-ra?


Nem, nem éri meg PS2-t venni a mai világban. Ha konzol veszel akkor vagy Xbox 360-at vagy PS3-at vegyél.
ezzel lehúzom ma ps3mat de sztem ha régi játékokkal akar az ember játszani amik olyan élményt nyújtanak mint 3 másik akkor sztem ps2 😃 persze lehet én vagyok csak nagyon rázizzenve a ps2re ez csak SzvsZ
0
0
0
0
Revengex avatar
És itt a multi h műkszik?
Mert látom, h ingyenes ezért simán letöltöm a gamát és megy is a multi v h van itt?😃
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Üdv!

Szerintetek megéri még ps2-t venni? Mert most vettem egy új TV-t, és gondoltam -majd vmikor tavaszal v nyáron- vennék egy konzolt, de nem tudom, h érdemes-e még ebbe ruházni? Vagy inkább már gyűjtsek egy PS3-ra?
0
0
0
0
Revengex avatar
PS3-ra milyen játékokat vegyek?
Akinek van PS3-a, az pls mondjon pár szót Nekem 😀
Köszi!
0
0
0
0
uisztibor avatar
Mort2195 írta:
Akinek van PS3-a ez egy kötelező játék lesz 😀




Ez k...va jó😂 Pc re nem is jelenik meg?😕
0
0
0
0
hdavid avatar
nincs ilyen lehetőség ps3-on! kivéve mw3-ban alapból van!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Pont nézzegetem az új konzol magazinomat és benne van egy ilyen
A Neve : Game Capture HD
-Játékmenet rögzítés 1080i felbontással
Számítógép nélküli működés
Beépített 2,5" HDD foglalat
H.264 Hardveres tömörités
Felvétel-Visszajátszás

PS3-XBOX360-Wii-hez!!

Felveszed a Gamet és aztán amikor felakarod tölteni a videót bedugod gondolom a gépbe azt csá!: D
0
0
0
0
meszes17 avatar
szar jatek uncharted is jobb 😆DD
0
0
0
0
maniacc avatar
Nem rossz 😜 Mikor jelenik meg nem tudod?
0
0
0
0
Bl0ck avatar
😃
Számomra akkor is irritálóak az ilyen nagyképű emberek...😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
De még mindig jelentéktelen információt közölt....
0
0
0
0
Bl0ck avatar
krutka írta:
LewisHamiltonF1

Már nem azért, de szerintem kajakra nem érdekel senkit a gyűjteményed. tök jo hogy szüleid megengethetik maguknak, hogy aládpakolják az egész sony gyárat, meg gondolom te is örülsz neki, de nyilvánosan ezt igy mutogatni, arcolni nem kellene... Nekem csak egy ps2-m van, azt is saját pénzemből vettem. (nem zsebpénz, dolgozni jártam) Aztán a másik hogy mondta D4vid, neked csak mindenből a "dagadt" van meg. erre irtad, hogy látod mennyire ért hozzá mikor az nem "dagadt" hanem "fat". már ne haragudj, de szerintem te sem értesz hozzá többet mint itt bárki. fat magyarra forditása "dagadt" is lehet. nem csak egy variáció van. amugy meg egy k*rva ps3-hoz nem kell nagy tudás. rákötöd tv-re, beteszed a lemezt és játszasz.

Na, ez a hozzáállás már tetszik! 😃
0
0
0
0
no avatar
Amugy én az adminok helyébe rég bannoltam volna ezt a lewist, rosszabb mint az a qwinsy gyerek akit a napokban bannoltak de ezt a ps huszárt meg haggyák trollkodni
0
0
0
0
ors11 avatar
Nem az a baj,hogy mondja,hogy PS-e van,hanem az,hogy reklámozza egyvégbe....és már több topikba is megírta,hogy neki minden megvan s blá blá blá,érted?
Engem nem érdekel,csak már a könyökemen jön ki,mindenkinek a: Mijen jó konzolom s gépem van,s neked nincs!!! szöveg 😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem tudom miért kellett ekkora flame war... csak megmutatta, hogy milyen cuccai vannak. Az, hogy nem maga vette, az meg magánügy. Én konkréten tojok rá, hogy ki miből vette a cuccait.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Mort2195 / krutka

Jókat nevettem 😃 de egy PS3 nak nincs olyan értéke 😃
0
0
0
0
ors11 avatar
krutka írta:
LewisHamiltonF1

Már nem azért, de szerintem kajakra nem érdekel senkit a gyűjteményed. tök jo hogy szüleid megengethetik maguknak, hogy aládpakolják az egész sony gyárat, meg gondolom te is örülsz neki, de nyilvánosan ezt igy mutogatni, arcolni nem kellene... Nekem csak egy ps2-m van, azt is saját pénzemből vettem. (nem zsebpénz, dolgozni jártam) Aztán a másik hogy mondta D4vid, neked csak mindenből a "dagadt" van meg. erre irtad, hogy látod mennyire ért hozzá mikor az nem "dagadt" hanem "fat". már ne haragudj, de szerintem te sem értesz hozzá többet mint itt bárki. fat magyarra forditása "dagadt" is lehet. nem csak egy variáció van. amugy meg egy k*rva ps3-hoz nem kell nagy tudás. rákötöd tv-re, beteszed a lemezt és játszasz.


LewisHamiltonF1
Ajánlom neked ezt az oldalt....Playstation Klub Magyarország www.sonypsp.hu
na itt fényezheted a PS-edet....de ezen az oldalon ne csináld,hacsak nem eladásra,vagy elajándékozásra szánod annak a többezer Gépigényesnek,akinek nincs PS3-a 😉
0
0
0
0
krutka avatar
LewisHamiltonF1

Már nem azért, de szerintem kajakra nem érdekel senkit a gyűjteményed. tök jo hogy szüleid megengethetik maguknak, hogy aládpakolják az egész sony gyárat, meg gondolom te is örülsz neki, de nyilvánosan ezt igy mutogatni, arcolni nem kellene... Nekem csak egy ps2-m van, azt is saját pénzemből vettem. (nem zsebpénz, dolgozni jártam) Aztán a másik hogy mondta D4vid, neked csak mindenből a "dagadt" van meg. erre irtad, hogy látod mennyire ért hozzá mikor az nem "dagadt" hanem "fat". már ne haragudj, de szerintem te sem értesz hozzá többet mint itt bárki. fat magyarra forditása "dagadt" is lehet. nem csak egy variáció van. amugy meg egy k*rva ps3-hoz nem kell nagy tudás. rákötöd tv-re, beteszed a lemezt és játszasz.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sorry!: D Move Shotting Attachment-em is van csakh azt elfelejtettem,Sony Hedsettem is!
Öm...ilyen dob,gitár nekem felesleges minek vegyek?😃
PS3 játékok vannak fent Facebookon!😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Hát akkor bújatok ell! x D
a játékokat oda se tettem! és mind eredeti ! x D
dagadt mind? 😆 te aztán fullra értesz hozzá öcsém! :S
ilyen embereket,te jó isten!: S
nem láttod hogy a ps1 és a psp az slim és a ps2 ps3 a fat!
nekem ps3-ból a fat jobban tetszik szóval...😃
azért nem a tv-re van rádugva *** mert akkor hogy fotoznám le az egészet egy képen? gondolkozz már ember...
amúgy még a ps1-em is müködik!: D
jah h nem nagy gyűjtemény hát nem végülis,csak minden megvan!: D
jah sorry a Sony Hedsetet nem tettem oda,jah meg a Sony 3D tv-met se meg az ősszes lcd tv-met,blu-ray lejátszót,hifiket,dvd,.....: D

Legyél már kemény, hogy miket vettek anyuciék neked.....
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hát akkor bújatok ell! x D
a játékokat oda se tettem! és mind eredeti ! x D
dagadt mind? 😆 te aztán fullra értesz hozzá öcsém! :S
ilyen embereket,te jó isten!: S
nem láttod hogy a ps1 és a psp az slim és a ps2 ps3 a fat!
nekem ps3-ból a fat jobban tetszik szóval...😃
azért nem a tv-re van rádugva *** mert akkor hogy fotoznám le az egészet egy képen? gondolkozz már ember...
amúgy még a ps1-em is müködik!: D
jah h nem nagy gyűjtemény hát nem végülis,csak minden megvan!: D
jah sorry a Sony Hedsetet nem tettem oda,jah meg a Sony 3D tv-met se meg az ősszes lcd tv-met,blu-ray lejátszót,hifiket,dvd,.....: D
0
0
0
0
no avatar
LewisHamiltonF1: hát szerintem nem nagy szám mert mindböl csak a dagadt változatod van meg 😃
0
0
0
0
hdavid avatar
gyere ide rajoskodni tényleg 😉
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hellosztok!
Aki kiváncsi a gyűjteményemre annak egy dolgot tudok tanácsolni katt a linkre!

http://kepfeltoltes.hu/view/111229/IMG_20111229_142111_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
hdavid avatar
60e körül! Játék nélkül!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
most mennyibe kerül egy PS3? 😀
0
0
0
0
no avatar
😃 😃 az én problémám már megoldódott 😜
0
0
0
0
hdavid avatar
ajámlon figyelmetekbe ezt az oldalt: http://playstationcommunity.hu/main itt regizzetek és 99%, hogy kaptok választ a kérdésetekre!
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet regisztrálni pontosan az UK Store-ra.És ott vásárolni PayPal kártyával.Esetleg vki egy gamesharet nem vállalna be ,akinek megvannak a Black Ops dlc-k?
0
0
0
0
no avatar
olyan kérdésem lenne, hogy:

FULLHD-s TV-m van megvettem a Fifa Street 3-at ... beteszem cd-t minden egyéb ... elkezdek játszani és első alkalommal nem is vettem észre ... de 2x 3x mikor játszottam ugrál a kép, nem tudom mitől lehet ötlet ???
(ugrálás alatt azt értem, hogy játszok és fekete csíkok 1-2 másodpercenként a teljes kép hosszában beugrik madj eltűnik, 1 pillanat alatt ... de ez sokszor de csak ennél a játéknál, igaz cska ez van ami megy FullHd-ban.... egy ideig lehet úgy játszani de már nagyon idegesítő mert nagyon elvonja a figyelmed)
0
0
0
0
no avatar
Még az f1 2006-nak is milyen grafikája van ps3-on 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció