Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Erik94 avatar
Nincs mit nem hagyhattam hogy elkövesd ezt a baklövést 😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Erik94 írta:
Davezorrr írta:
Nem,csak pár játék: FF13-2,fifa12,fifa street,ninja gaiden,infamous 2...ezekről tudok.
Sztem befogom szerezni a true blue donglet mert már elég sok játékkal lehet vele játszani és csak jönnek a címek

A helyedben meggondolnám 😃
[LINK]




Ezt nem tudtam...kössz h szóltál
0
0
0
0
gacso avatar
sziasztok! azt szeretném megtudni hogy a laptopomon van egy hdmi csatlakozó, arra rá tudnék kötni egy ps3-at, illetve szebb képe lenne mint egy régebbi fajta tv-n?😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Davezorrr írta:
Nem,csak pár játék: FF13-2,fifa12,fifa street,ninja gaiden,infamous 2...ezekről tudok.
Sztem befogom szerezni a true blue donglet mert már elég sok játékkal lehet vele játszani és csak jönnek a címek

A helyedben meggondolnám 😃
[LINK]
0
0
0
0
molfer98 avatar
Köszi. Akor maradok xboxnál 😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
3.55 alatt a játékok többsége megy rajta de multizni nem lehet vele mert ahhoz bekell jelentkezni psn-re ahhoz pedig a legújabb ofw kell.
Van egy true blue dongle usb hozzá amivel lehet játszani 3.55+ játékokat de multizni ugyanúgy nem lehet vele.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Valaki elmondaná hogy hogyan működik a cfw?? És ezzel lehet multizi és minden játék megy rajta?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Nem,csak pár játék: FF13-2,fifa12,fifa street,ninja gaiden,infamous 2...ezekről tudok.
Sztem befogom szerezni a true blue donglet mert már elég sok játékkal lehet vele játszani és csak jönnek a címek
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nincs mit
Itt elérhető egyébként
[LINK]
Ám a ninja gaiden 3 nekem nagyon tetszett...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ha nem jó a link akkor itt elérhető a fix 3.55-re:
[LINK]
Esetleg ha nem lenne ez se jó akkor később ide írom a linket de most mennem kell...
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Final fantasy eboot fix feltudnád tenni mert a link már nem jó
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen!
Illetve még kettő van:
Fifa Street 3 Euro fix
[LINK]
vagy
[LINK]
Ninja Gaiden 3 Euro fix
[LINK]
vagy
[LINK]
0
0
0
0
Erik94 avatar
Na most végre már jönnek az Eboot fixek a PS3-ra amiken új gamekat tolhatsz Kmeaw CFW-en!
2 Új game:
A Final Fantasy XIII-2 és Saint Seiya – Sanctuary Battle játszaható most már 3.41/3.55ön!
Letöltések:

Final Fantasy XIII-2 3.41/3.55 EBOOT FIX

[LINK]
Saint Seiya – Sanctuary Battle 3.41/3.55 EBOOT FIX
[LINK]
Kellemes szórakozást,by Erik94
0
0
0
0
hdavid avatar
livekodok.com
ha usa ból töltötted le a passt akkor amcsi játékod van ezek szerint. Mi a sorozatszáma ha BLUS = usa
ha BLES=EU
0
0
0
0
BalthazarFPS avatar
US-es PSN-em van mert a BF3 nem fogadta el a kódot a már létező EU-s accountommal :/ csináltam újat és ott leengedte tölteni a cuccot hozzá (pár száz kb-os keypakot amivle indul a BF3)

BF3 DLC ket akarnák venni de nem akarok bankkártyát megadni ... ötletek ??? (csak mert akk írtad US-es cardot nem olyan könnyű szerezni ide haza)
0
0
0
0
hdavid avatar
Gre3n írta:
Sziasztok.Lenne egy kérdésem PS3 al kapcsolatban.Szóval..a PS Network hogyan müködik? mindenhol van lefedetség vagy csak bizonyos helyeken? Azt már tudom hogy ingyenes.. csak ezt nem.Válaszokat köszi mindenkinek.


lefedettség??? ha rávan csatlakoztatva netre a ps akkor bár honnét jó 😜
0
0
0
0
hdavid avatar
BalthazarFPS írta:
sziasztok

az lenne a kérdésem, hogy ha PSN Cardot (pl 20€-st) akarok venni de amerikai PSN-em van akk csak az US -s PSN Cardot fogadja el a rendszer ???

csak mert már hallottam olyat, hogy amerikai PSN- network nem fogadta el a cseh vagy magya PSN- rendszert 😲

ezt most akk hogy van ??, csak US-s cardot vehetek ??? Bf3 DLCket akarok venni


eu-s profilt csinálsz és akkor működik az eurós kártyával, de ha amcsi store-ban csak dolláros feltöltő kártya jó és ha a játékod nem amcsi akkor hiába veszed meg usa store ba nem fog működni! Megoldás csinálsz új usert ps3-on pl.: UK-t és akkor nem lesz gond!
0
0
0
0
BalthazarFPS avatar
sziasztok

az lenne a kérdésem, hogy ha PSN Cardot (pl 20€-st) akarok venni de amerikai PSN-em van akk csak az US -s PSN Cardot fogadja el a rendszer ???

csak mert már hallottam olyat, hogy amerikai PSN- network nem fogadta el a cseh vagy magya PSN- rendszert 😲

ezt most akk hogy van ??, csak US-s cardot vehetek ??? Bf3 DLCket akarok venni
0
0
0
0
Erik94 avatar
Egy kis jóhir
[LINK]
E3 Team Jailbreak + 2 TB nélküli PATCH
Érdekes lesz
0
0
0
0
no avatar
Nekem bejön a PS3! Főleg , hogy még egy jó ideig támogatott lesz.Lehet beruházok + azok az exkluzivok ....Lehet, hogy a multiplatform játékok szebbek boxon de számomra még minding a játékélmény a fontosabb,mint sem a grafika.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.Lenne egy kérdésem PS3 al kapcsolatban.Szóval..a PS Network hogyan müködik? mindenhol van lefedetség vagy csak bizonyos helyeken? Azt már tudom hogy ingyenes.. csak ezt nem.Válaszokat köszi mindenkinek.
0
0
0
0
ceni98 avatar
de itt nincs munka 😆
am ki mit tud az új ps konzolról?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Dolgozz össze...Sokan adnak is el,kéz alól veszel 20K-t is 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
jó vicc 😆
kemény 3500ftból nehéz lesz venni 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
Vegyél megéri,nem drágák,arukerese-n már 59K-től van slim 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
én megdolgoznék ha lenne munka de sajnos nincs és így nem működik :S 1x lesz rá zsém a közeljövőben akkor rongyolok fel pestre ismerősömhöz a CCbe és veszek 1 slimet 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én is dolgozni akarok 😆 Hát én megdolgoztam a ps3ért,ez volt az álmom
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem baj az van ps2-m szal mind1 😜
kéne találni vmi diákmunkát amit viszonylag normálisan megfizetnek (mondjuk het 15-20) cask kis esélyes h találok valamit
nah mind1 mert nem hiszem h mostanában érinteni fog :S
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát érdemesebb,de slim-n nem fogsz ps2es játékokkal kockulni csak ps1-essel
0
0
0
0
ceni98 avatar
pff akkor a slimet érdemesebb venni ? mert azt is nézek akkro 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
EZ
A régebbi modellekben a fokozott igénybevétel miatt a hűtőpaszta megkeményedett, kiszáradt és a hőátadás nem olyan jó mint azelőtt. Az immáron elégtelen hőelvezetés miatt a processzorok túlhevülnek és az ólommentes BGA golyók ugyanúgy felszakadnak mint az Xbox esetében.
0
0
0
0
ceni98 avatar
csak volt 1 fajta ps3 az pikk pakk meghalt emberkéknél :S a sárga ledet mi okozza?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nemhinném...Ezen ps2 játékokat is lehet játszani,nekem ilyen kelettv olna nem slim.😞
0
0
0
0
Erik94 avatar
Erről a qforce-ről még nem is hallotam 😃 Levagyok maradva ps3 terén,már a all 4 in one-t is végigvinném
0
0
0
0
ceni98 avatar
Nem hagyta sokáig parlagon Ratchet & Clank kalandjait az Insomniac Games, az amerikai PS Blog bejelentette a QForce névre hallgató epizódot, mely a tengerentúlon Full Frontal Assault néven tölthető le a PlayStation Networkről, míg Európában dobozos formában is megjelenik.

A játék a klasszikus 3D-s perspektívát használ a tavaly megjelent All 4 One-nal ellentétben. A sorozat idén ünnepli tizedik születésnapját, ennek apropóján lát napvilágot a QForce, a sorozat első darabjaira jellemző irányítással és játékmenettel. A klasszikus élményt erősíti a kameranézet, a fegyverek, mégis teljesen innovatív, új módon nyomulhatunk a bájos karakterekkel - erősítette meg az Insomniac vezérigazgatója, Ted Price.
A Ratchet & Clank: QForce megnyerő online szegmenssel érkezik, így barátainkkal vállvetve is végigtolhatjuk a kampányt. A játék ősszel kerül a boltokba és PSN-re.
lassan tényleg bekéne szerezni 1 ps3mat 😃
a 40 gigás változat fatba az ami meghalt?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Jó rendben. Hátha alapon kérdeztem.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Sorry de arra nem cserélhetem el csak ps3 fat-ra maximum am már nekünk van laptop...bocs
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Erik, notebookra nem érdekel a csere? Gépeim között van.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Persze hogy van
Én elcserélném a slim ps3omat kmeaw cfw van benne és vannak a hdd-n gamek is 250 GB HDD elcserélném egy olyan fat modell ps3-ra ami viszi a ps2 gamekat...Püben az ajánlatokat
1 joy
250 GB HDD
ps3 slim kmeaw cfw 3.55+ benne lévő játékok
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok csak annyit szeretnék kérdezni fat ps3-ban van beépített wifi?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Van bizony nézz szét ps3-hack.hu-n
0
0
0
0
Erik94 avatar
mimo12345 írta:
jolenne a cfw , de akkor nemtok multizni , és én PC helyett használnám, persze PC-t nem adnám el, de mondjuk játékra csak a PS3-at használnám.

Van már olyan is pedig olyan cfw amelett van psn le vagy maradva 😆
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! én elcserélném az xbox360-t egy ps3-ra lehetőleg ollyanra amivel tudok multizni ha kell ráfizetek email:jikonyhas7@gmail.com skype:jikonyas7
0
0
0
0
Erik94 avatar
én is nyári munkából vettem 😆 de olyat vegyél amin max 3.41 a cfw mert arra még feltod tenni a kmeawt 😉
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen igy is van de cobra usb-vel még ez is lehetséges,tehát ha van olyan usb-d akkor azzal tudsz játszani,de azt a usb-t még énsem ismerem,de használhassák elegen...Psx játékokat már játszottam,RE-t pl vagy dino crisis-t is 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azóta ezen változtattak?

Mert sok fórumon azt látom, hogy a Slim nem tudja lejátszani. A 20 ill. 60 gigás verzió kompatibilis visszafelé.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Superlompos egy dologban tévedsz,slimmel is tudsz játszani ps1-es és ps2-es játékokkal is 😆 a ps2-es játékokkal úgy tudsz ha van cobra usb-d de a psx-hez még az sem kell 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció