Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sweetwater avatar
PC-ről "átváltok" konzolra,és Limitált Pirosat veszek!
0
0
0
0
osika avatar
Sziasztok megtudnátok mondani, hogy melyik a legújabb cfw és honnan töltetném le multman-nel együtt?
0
0
0
0
mortou4 avatar
Ajax: Én kímélem nem verem szét gondolhatod, ha a másik 5 évig jó volt, de több új vagy majdnem új controllert láttam és mind ilyen "rossz" volt. Érdekes...
0
0
0
0
Titan Killer avatar
En most vettem egy ps3-at két karral 5 játékal.24 ezer forintért.Fél éves.Egyik haveromé volt ő meguntatta és haveri alapon oda adta nekem szinte ingyen.
Olyan kérdésem lenne hogy cw-ét felrakni tudok én is vagy csak aki ért hozza az tud.Azért akarom mert játékokért nem szeretnék fizetni.Nem állok ugy anyagilag.
0
0
0
0
Ajax avatar
mortou: Én 2 éve használom rendszeresen a PS3 controllerem PS3-hoz és PC-hez is. Az ég világon semmi baja, egy gomb sem ragad, nem nyikorog, nem mozog, mondhatni olyan mint amikor vettem. Szóval csak rosszat fogtál ki, vagy nem a legjobban "bántál" vele. 😃 Én amikor a haverommal játszok PS3-on, akkor második kontrollernek a 7 éve vett Logitech Dual Action-t használom, ugyan olyan az irányítás mint a Dualshock 3-mal, csak ezen nincs trigger. Szóval ebből kiindulva szerintem szinte bármelyik kontroller használható PS3-hoz is.
0
0
0
0
mortou4 avatar
Dafuqq89: Külön ps-re szakosodott boltokban lehet érdeklődni, olyannál aki magánba foglalkozik ezzel. Hátránya pedig, ha rosszul csinálják akkor tönkre megy a gép.

És nekem is lenne egy kérdésem: Nem rég vettem egy ps3-mat és az eredeti controller is elég vacak, a ps2-es volt már vagy 5 éves és tökéletesen ment ennek meg egyből elkezdett lötyögni az analóg karja. Neten vannak ilyen controllerek amiknél írja, hogy ps3-hoz is jó, ilyennel érdemes próbálkozni tényleg ugyan olyan, vagyis hát jobb?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Ebben nem tudok segíteni sry.
0
0
0
0
osika avatar
Jólvan és videójáték kölcsönzőt esetleg tudsz keszi közelében??
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Hát elkell h szomorítsalak de semmit.Használtan jobban jártál volna ha veszel egy sima slimet amin már alapból ott csücsül a CFW,sztem még jobb is mint a superslim,már ami a tálcát illeti.Ha mégis lenne megoldás rá akkor is elkell küldeni szervízbe h downgradeljék 4.55-ről 3.55-re és azt csak flasherrel tudják megcsinálni.
0
0
0
0
osika avatar
Davezorrr: köszönöm szépen a választ de akkor szerinted mit lehet csinálni, hogy INGYEN játszhassak??
Vagy esetleg tudsz olyan helyet mondani Dunakeszi közelében ahol ps3 játékot tudok kölcsönözi pár hétre???
0
0
0
0
Davezorrr avatar
osika:Superslimeket úgy tudom h még nem lehet.
0
0
0
0
osika avatar
Sziasztok megszeretném kérdezni, hogyha nekem egy superslim-em van a legújabb OFW-vel ( 4.55 ) akkor lehet-e hackelni ( ezalatt a CFW -t értem ) , és ha lehet akkor hogyan ( természetesen úgy szeretném, hogy a legújabb játékok is fussanak rajta pl.: Assassin's Creed 4) ????
Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
0
0
0
0
bukta2 avatar
[Erik94]

abban igazad van h a psp már sajna elavult,de nekem van Vita-m ezzel pedig az a baj hogy nem lehet kódolni 😃 szal meg kell venni a játékot rá, amiket persze horror áron adnak, a másik meg hogy allig jön ki rá valami értelmes játék... jógép! erős, gyors, de mit sem ér ha nem használják ki a fejlesztők? nem értem mi ez a gyér játékfelhozatal jó ha 2 havonta kijön rá 1 értelmesebb játék! a call of duty amióta kijött azóta sem csökkent az ára még minig 50€... azért ilyenre figyelhetnének hogy legalább kicsit csökkenthetnék az árát.
0
0
0
0
no avatar
megéri venni új ps3 vagy ps4-et! nekem fontos lenne mert szeretnék venni! és régebbi tv-hez jó valamelyik konzol
0
0
0
0
mortou4 avatar
Valaki mondana olyan 5-6 ezer körül ps3-mas játékokat, amit ketten lehet játszani? Előre is kösz. 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Mondjon nekem valaki lécives egy olyan helyet,ahol javítnak playstatin 3-at Győrben...Fontos,hogy Győrben!
Mert én csak Pesten talátam... 😞(
0
0
0
0
Erik94 avatar
Így van... 😉 Ps4-re van kb egy 20 játék,míg a Ps3-ra több ezer...
És sokkal többet is adnak ki rá...
Ami elavult nagyon az a psp...Alig jön már ki játék rá,azok is szarok amit kiadnak... :///
0
0
0
0
Ajax avatar
bukta2: A konzollal önmagában nem sokra mész... majd pár év múlva jó lesz a PS4 amikor több nagyobb exkluzív címet is kiadnak rá, de amíg csak 1-2 gyengébb van, addig felesleges, és hiába jobb a grafikája a játékoknak, ha PS3-on ezerszer jobb játékélménnyel rendelkező játékok vannak. 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én,őszintén leszarom a grafikát,nekem a játékélmény a fontos 😉
Aki grafikára megy,az vegyen egy GeForce GTX 760 legújabbat a gépibe 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
És azt se felejtsük el hogy a PS4 az akkor is PS4 😀 1 ps3 közel nem nyújt olyan grafikát mint 1 új konzol. csak persze drága, de attól még jó 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Lenne egy kérdésem,állítolag bármilyen ofw-re és cfw-re lehet telepiteni a legújabb rogero 4.50 cfw-t...
Nekem már volt egyszer egy Brick rajta,ezért biztonság kedvéért kérdem,hogy nem kell előtte semmit telepíteni?Elég ha a OFW-re rátelepítem a Rogero CFW-t és ennyi?
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Azt azért érdemes tudni hogy a CFW nem működik a 3k, 4k PS3 gépekkel. Ott csak az ODE Chip (Optikai meghajtó emulátor) a megoldás.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Megéri venni playstation 3-at,főleg aki ért kicsit a CFW-hez...Mert aki ért hozzá az megtudja csinálni,hogy menjen a ps3-al a Ps2es/psx-es/psp-s játékok is...Ami annyit jelent,hgoy ha vennél egy ps3-at egy psp-vel egy ps2-vel és egy psx-el együtt 😉 Nah ugye,hogy megéri...Én bármiben segitek ha tudok...Csupán 20 perces munka,rákell telepiteni egy cfw-t és már töltheted a PS3as psp-s ps2es játékokat egyaránt,mind megy szépen...Még a PSP játékokat is élvezheted 480-pben 😉
0
0
0
0
shubi1597 avatar
én majd most veszek ps3-at😃DD 4-et nem merek, kevés a nyitócím, drága stb😃D
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek még meddig gyártanak játékot ps3-ra? 2évig még gyárthatnak?
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm nektek a válaszokat!😀
Én is a PS3 felé hajlottam jobban..😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
😆DD ez jó volt 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Szerintem még mindig megéri venni PS3-at rengetek játék van rá. Hiába jelenik meg a PS4 én nem fogom eladni attól a szeretett konzolomat 😆 sok játék vár még amit ki kell vinni


0
0
0
0
Davezorrr avatar
itt az egyik shop 392€-ért adja ! szóval ja...ps4 😃
400€-ért nekem csak egy középkategóriás gépet sikerült összhoznom HDD,DVD-RW nélkül (i5,4gb ram,650Ti + ház,táp)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Dafuqq89" PS4 😃 400´€-ért már dobálják az ember után... + veszel hozzá 1 game-et kijössz 460-470 ből attól függ melyik játékot veszed hozzá!
0
0
0
0
Coach avatar
Nekem is Dafuqq89 kérdése van. Mert gondolkozok ujitásba de az sokba fáj, és egy konzol olcsobb lenne de,hogy közelednek az új konzolok félek a régiektől.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni,hogy szerintetek vegyek e PS 3-at ami még egy jó ideig biztos kitart és megállja a helyét.
Vagy újítsam fel a gépem?A playstation nekem olcsóbb lenne mert elég sokba lenne felújítani ezt a régi vasat.
Nektek milyen tapasztalataitok vannak a psről?Leginkább most csak egy játék miatt gondolkodtam el ezen a kérdésen a GTA V miatt...Mostani gépem viszi a 2013-as játékokat ultrán is,de félek,hogy azt nem igazán fogja lowon se..Tudom hogy elég hülyén hangzik ezt mondani mivel még csak bejelentés és hivatalos gépigény sincs,de ha mindenesetre ez bekövetkezne,szerintetek PS3 vagy újítás?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Ps3 vásárlásán gondolkodok és lenne egy olyan kérdésem hogy van-e itt is olyan lehetőség mint ps2-nél, hogy játékokat pendrivról indítsam el és ne szálljon el a multi lehetőség.
0
0
0
0
Denk95 avatar
Köszi a választ.
Akkor majd lemegy az ára egyszer 😃
0
0
0
0
Fisher avatar
Erősen kétlem, hogy lemenne az ára, főleg ennyivel. Max 5000ft-al lesz olcsóbb, ha olcsóbb lesz... Nemrég ment le így is kicsit az ára, és pár napja mondta a Sonytól valaki, hogy még jó pár évig ki fog tartani a PS3, tehát kétlem, hogy olcsóbb lenne még egy ideig. Esetleg 1-2 év múlva.
0
0
0
0
Denk95 avatar
Sziasztok!

Először is tudom, hogy hülye kérdés mert még nem lehet tudni.Na szóval szerintetek a PS3 árak a PS4 megjelenése után mennyivel mennek le?
Mert néztem egy PS3 Super Slimet 65.000 Ft ha ez lemenne olyan 30.000-40.000 Ft közé az már jó lenne.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sziasztok, akinek segítségre van szüksége PS3 témában nyugodtan írjon PM-et 😀

0
0
0
0
BiGame avatar
Valaki tudna segíteni, aki nagy profi, a Gran Turismo 5-be??
0
0
0
0
Bukta avatar
Nem tudok addig várni az a baj😃
de azért köszi
0
0
0
0
Davezorrr avatar
max 150eur-t de én várnék ps4-ig és akkor lehet olcsóbban fogsz kapni újjonnan ps3-t.Meg lesznek akik eladják majd a ps3-t játékokkal stb.
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok... Mennyit érdemes befektetni egy 12gb-os ps3 super slim-be? Lehet külső hdd-t rácsatlakoztatni? És tudom hogy nem éri meg mert mindjárt itt a ps4 de mégis mennyit?
Köszi a választ!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Sziasztok....feltettem egy ps3ita dex cfw-t és sárga/kék világít zöld/kék helyett...de ps az megy ugyanúgy...előtte ugyanez a cfw-m volt csak nem a 2.2-s verzió...ha vki talál erről vmit pls jelezze...köszi
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Először egy ilyet kell beszerezned mint korábban említettem.
[LINK]

Ami jó ebben a csomagban , hogy komponens kábel alapból mellékelve van.
Ami nintendo wii, xbox 360 és PS3-at támogat
0
0
0
0
BiGame avatar
Óóó bmeg, hogy ez ilyen, háát f*sza, akkor kilőve:/...
0
0
0
0
BiGame avatar
creativedawe: Remek😀, errôl tudnál nekem egy használati útmutatást írni, ha nem gáz😆?
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Két nagy kedvenc exkluzív játék 😆





Bárkinek bármi kérdése van konzol téren nyugodtan írjon üzenetet készséggel segítek
0
0
0
0
Davezorrr avatar
carl18 írta:
HÁt ez a Ps3 gameplay valami csodás nagyon szép videófelvétel!!! 😀
Egyszer szeretnék egy ps3-at!!


Pedig ezek még nem is a legszebb gamek ps3-ra 😀 am. Ps4-ben már lesz record funkció +livestream is
0
0
0
0
no avatar
HÁt ez a Ps3 gameplay valami csodás nagyon szép videófelvétel!!! 😀
Egyszer szeretnék egy ps3-at!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció