Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MaliDual avatar
Media Markt-ban a Tomb Raider Underworld úgy akadt rajt mit az állat.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
most a tv vékonyságára és a vastagságára gondolsz???

0
0
0
0
TripplaXXX avatar
hát ilyen hagyományos aminek nagy a hátulja nem ilyen lapos.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
milyen bazinagyra gondolsz ????
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
akkor rádughatom erre a bazinagyra is ?
Nem csak az XBox360-at lehet?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
TripplaXXX írta:
de a PS3-mat nem csak HD tévére lehet rádugni? mert nekem normál ilyen bazi nagy van


nem-nem !

bármire rádughatod a ps3at , de nagy tv-n élvezetes ahogy már mondtam 😀
és nem tudom hogy hallotál e arról a kábelről hogy HDMI kábel a ps3hoz való viszont azt csak HD tévére dughatod azzal szebb lesz a kép pl. Blue-Ray film lejátszásakor 😀
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
de a PS3-mat nem csak HD tévére lehet rádugni? mert nekem normál ilyen bazi nagy van
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Kmisi99 : igen kell hozzá ful hd 1080pi-s tévé azis megvan 😃 de sima kis tv-n is ugyanolyan a graf csak nagyobb tv-n jobb élvezetes és a HDMI kábel hozzá huuuu azis nagyon jó 😀

Nedadam : hát jah az chipeltettés amugy nekem a ps1em meg a ps2őm is bevan chipizve 😃 és visszi a másotl gameket de ilyen ps3nál nem lesz mert 30-40gigát letőlteni háát hogy is mondjam....
de szépen havonta vagy 2havonta veszel egy gamet és kész !!!!!

(Bármit kérdezhetek amugy ha tudok válaszolok)
aki bármilyen Playstationt szeretne venni 😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
az xbox 360-t kilehet flasshelni vagy mit és leht másolt gamet rajta tolnni ennyi
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az a rossz benne hogy az egy dolog hogy 60-70 meg hűdejó grafika meg hd de ahhoz akkor kell egy 150 000 full hd tv is hogy nagyon jó legyen igaz ez a boxra is vonatkozik a boxon is vezeték nélküli a joy mondjuk
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jólvan !
én nem azt mondtam hogy mindenki vegyen , de szerintem kvára megéri 😀 megveszed aztán már nem kell fizetni csak áramszámlátt 😆

amugy szerintem jobb mint az xbox !!!!!
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
a PS3:
1.rohadt drága
2.sose lessz
3.az utóbbi 2
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Tidus0011 : jaja 😀



A Media Create friss eladási adatai szerint a múlt héten - október 26. és november 1. között - egészen minimálisra csökkent a különbség a listát vezető Nintendo Wii és a Sony Playstation 3 között.


1.DSi – 37,517
2.PS3 – 36,061
3.PSP – 34,911
4.PSP Go – 29,109
5.Wii – 28,888
6.DS Lite – 6,902
7.Xbox 360 – 6,047
8.PS2 – 1,966
0
0
0
0
Tidus0011 avatar
100.000 forint és több százezer forintos gépse tudja teljesítménybe felül mulni! A ps3, 19 GHz teljesítményre képes!!! Ezt még az i7-es proci se tudja. Szóval játékra jobban megéri mint a PC! Nekem is PC-ém van, nincs PS3 de az igazat ki kell mondani! 😀
0
0
0
0
FeRR avatar
Ez igaz, viszont mind erre ugyanúgy képes az Xbox360 is..ugyanúgy lejátszik dvd-ket ugyanolyan jó a grafja ugyanúgy megkapsz rá mindent, ugyanúgy csinálhatsz meberkéket, ugyanúgy lehet neten játszani..szval mindenre..és olcsóbb is..bár biztos jobb a ps3 de mostanában csak vezetéknélküli x360 kontrollereket kapni!😀 a vezetékes kiment a divatból!😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Ezt a témát azzért hozztam létre hogy mindenki mindent megtudjon a playstation 3ról nah és kezdjük ell 😀

aki azt mondja hogy az xbox 360 jobb mint a ps3 nem tom mért mondja azt mert szerintem sose jobb sőőőt.. 😀

mindent letudsz rátőlteni , van rajta internet és ugyanugy mint gépen rátőlthetsz 😀

pl. egyik menüpont Playstation Store <---itt letőlthetsz képeket , videókat , témákatt pl. játék videókat !
lejátsza a HD videókat filmekett , Blue-Ray filmeket, tőlthetsz le játék demókat kipróblásra és ha tetszik akkor nincs más dolgod bemész a boltba és megveszed 😃 ja és olcsobban megvásárolhatod a gamekett
és van olyan menüpont hogy Playstation Home itt csinálsz embert mint a sims-ben 😃 és láttod a tőbbi embert aki online és lehet velük beszélgetni akik otthon játszanak 😃 (én magyarul beszéltem velük 😆
pl. játszhatsz is velük bowling stb....
az egész Playsation-ban kell elöször csinálni egy ID-t és azzal játszhatsz onlinében MINDEN játékkal 😀
és felvehetsz embereket (ID) visszajelől és pl. GTA 4-ezzel és behivhatod a szerodra invi-be hogy megkapja hogy meghívtam és kész és játszunk.
az ősszes játéknak nagyon félelmetesen jó a Grafikája 😀
Youtobon nézzetek PS3-as vidiket 😀
már nem 100ezer ft amennyiért kaptam tavaly karácsonykor 😀
Viszont a Gamek nem nagyon mennek lejebb, viszont playstation boltba olcsobb pl. itt: www.psxshop.hu
jah tényleg + jó dolog hogy vezetéknélküli a joystick 😀
jönnek ki pl. frissítések letőltőd 😃
már lehet ps3at venni 60-70ért karácsonyi ajándéknak nem lenne rossz nem gondoljáték Gépigényes Haverok 😃 ? és együt koczkulnánk 😀
és pl. játék kőzbe tőltesz ugyanugy mint gépen 😜

utóirat : ne tőrőljétek léccives 😀
lehet hogy vannak hasonló témálk de maradjon ez

U.I.: LewisHamiltonF1 (Bármit kérdezhetek ps3ról ha tudok segítek 😀

ja és kinek van ps3a ? 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció