Playstation 3 (PS3)

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. November 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 932
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Hali!Nem ment át az autón,hanem a saját,legjobb körének van egy ghost autója,ami mutatja hogy mennyivel van a legjobb idejétől.Projektor nem lenne megvalósíthatatlan,180-ért van már olyan ami hd...vászon is van 100-ért.
0
0
0
0
meszes17 avatar
átmegy a auton? 😲 az a nfsbe is jolenne az a mód 😆DD
hat ez nalunk megvalosithatatlan,ahhoz kellenek olyan cuccok is olyan csak a gazdagoknak van csak 😆D
0
0
0
0
no avatar
Hali! Van fogalma valakinek arról,hogy ezt: http://www.youtube.com/watch?v=s-16c7ftvLc&feature=related hogyan lehet ps3-nál megvalósítani???elég fontos lenne!!!!!!!!!
Előre is köszi!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Superlompos : De hülye vagyok😲 azt a 2 nagyszerű gamet nem irtam oda 😃 látszik este van..😃 pedig mind2 megvan😃 Heavy Rain= Valóság mint a többi😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
God of War 3

Heavy Rain

Itt találsz egy listát a ps3-as játékokról, köztük az exkluzív darabokat.

[LINK]
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Nos,hol kezdjem😃?😀😉
Hát fel lehet törni a ps3-at már,idén sikerült pár "okos" Embernek:S...
és már pár ember is használja,letölti kiirja blu-ray-re ésh kész 😃
Single Playerbe nyomhatod folyamatossan tört játékkal,de PSN-RE nem mehetsz fel ha felmész azzonal észrevesznek és BANNED FROM PLAYSTATION NETWORK Valami Ilyesmi fog megjelenni!!: D
Elöször is amúgy kell létre hozznod egy Accountot,ami nem más mint a Playstation Network,ott felvehetsz embereket,barátnak,Mikrofonon beszélhetsz velük,kamerán is...láttod őket meg ők is téged...(nekem van hozzá,Kamerám,Move Kontrolerem is: ) meg Sony Hedsetem is...
Játék közben is beszélgethetsz.
Van egy olyan Szolgáltatás hogy Playstation Home-Itt csinálhatsz egy Embert ( mint a Sims-be) itt az egész "Vílág" mintha a valóságban lennél nagyon jó: )
Playstation Store-Itt letöltheted a Demo-kat ingyen,videókat,mindent ami megtalálható rajta. vehetsz is gamet,lehet venni Playstation Network Kártyát ésh pl. ott a Store-ba amit megsztnél vásárolni beiirod a kártyán látható kódot és kész...: )
Van Playstation Store-n Belül PS PLUS erre a szolgáltatásra előfizethetsz ha van kedved,ez tulajdonképpen csak annyi hogy sok akció van rajta és sokkal olcsobban megvásárolhatod az adott gameket amit fent van a Plus Szolgáltatáson....

A Sony Játékokban sem csalodhatsz...Hiszen brutálisan szépek...Ezzeket probáld ki feltétlenül...:
-Uncharted 1-2-3
-Killzone 2-3
-Gran Turismo 5
-Little Big Planet
-Infamous
-Resistance
Meg még sorolhatnám a jobbnál jobb játékokkat!!
Szóval 100% hogy nem fogsz csalódni nekem most idén December Karácsonykor lesz meg 3 éve a PS3-am,De van ps1ps2-psp-m is a ps3 mellett!!: D
És a Move beszerzéését is ajánlom majd,idővel...ha már "Kitapasztaltad" a Sony Gépét!!: )

Lehet hogy hosszú lett,pár helyesírási hiba biztos hogy van benne,1000 Bocs...
Remélem tudtam segíteni!!
0
0
0
0
hdavid avatar
nos hol is kezdjem, lehet másolt játékot de csak ugy mint psp-nél cfw le kell szedni de az újabb játékokat nem viszi akkor olyan mint box-nál mindig frissíteni kell a flasht! És letöltött játékokkal multizni sem tudsz!
telepítés játék függő vmelyiknél feltelepít valamennyit, vmelyiknél semmit vmelyiknél többet stb. eltérő! röviden ennyi
egyéb kérdéssel fordulj hozzám és próbálok válaszolni!
0
0
0
0
vorosroka avatar
sziasztok.
ea account-hoz psn id-t nem tudjátok, hogy lehetne hozzá adni?valakinek sikerült már?
https://profile.ea.com/ ezen az oldalon. pl. add persona ra kattintok nem csinál semmit, visszadob a főoldalra. bf3 hoz kéne battlelog. psn es email címemmel regiztem ea ra. de semmi:S
aki tudja mit kéne légyszíves privátban írjon . köszi.
0
0
0
0
hdavid avatar
ps network, sign up for pplaysattion network!
0
0
0
0
no avatar
ps-en hol kell regelni ?? nem találom sehol 😲
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
PS-en Hozd létre az Accod!!😃
nekem magyar e-mail címel van regizve!!😃
0
0
0
0
no avatar
én szlovákiából vagyok ... és pl rá mek gépen a PSN-re és nem enged rege4lni mert kiírja angolul hogy a szerver en melérhető .... utána olvastam láttam hogy Szlovákiában le van tiltva a regisztráció 😲 vagyis ezt olvastam

a kitöltés részig el se jutok
0
0
0
0
hdavid avatar
19950308 írta:
ti tudtok regisztrálni a PSNetworkra ??? vagy csak én nem tudok ???


Mi a baj? magyar email-lel nem mindig jó! ha az a baj.
0
0
0
0
no avatar
ti tudtok regisztrálni a PSNetworkra ??? vagy csak én nem tudok ???
0
0
0
0
Davezorrr avatar
display option-nál futtasd át h észlelje a felbontást.Am. tudomásom szerint amiket mondtál játékokat azok csak hd-sek.
GT5-t tudom h full hd.Ja és full hd-hez hdmi kábel kell de gondolom azzal van összekötve.
0
0
0
0
no avatar
azt nem tudjátok hogy FULL HD-s TV-nk van ... a ps3 hozzá van kötve és olyan játékok mint Assasin's Creed 2, Assasin's Creed Brotherhood, Infamous, NFS Hot Pursuit ... amelyek borítóján oda van írva hogy 1024p -n (FULL HD) is lehet játszani de a TV mégse ismeri fel csak 720p(HD) -ban ... ez nem tudjátok miért van ?????
0
0
0
0
Davezorrr avatar
2011-s játékok közül a legújabb ami még elment az a infamous 2 volt asszem 3.55CFW-n.Az újabb gamek már nem mennek hackel.
0
0
0
0
bazsi96 avatar
csak eredetivel kivéve,ha nem frissebb a rendszer 3.55-nél.elméletileg.😃
0
0
0
0
asdasd1 avatar
Ps3-omra lehet játékot rakni usb-n keresztül? vagy pendrivon keresztül? vagy csak eredeti gamekkel lehet kivételesen
?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Persze hogy lehet.😆
sok köze nincs a ps-hez,de hol máshol kérdezné meg?😀
Amugy régebbi fajta tv-n is élvezhető a játék!😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kábel tévét kötni? ez hogy jön a ps3 hoz amúgy jóhogy lehet.
0
0
0
0
Rolando avatar
Szia LewisHamiltonF1.Azt szertném kérdezni hogy most veszek egy ps3-at és nekem még ilyen régebbifajta tv-m van.A ps-hez fogok venni egy 32"-os LG TV-t.És az lenne a kérdésem hogy az újabbfajta TV-kre lehet kábeltévét kötni?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Be lehet tenni a játékokban,deh ki is lehet venni!😃
Amugy Online-ban nincs! 😀
Nekem felesleges!😀 mert már hozzászoktam mivel csak ehhez szoktam hozzá 😆
0
0
0
0
Rolando avatar
a ps3nál van célzás rásegítés?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nem kell semmit konvertálni!
nem minden esetben!
Divx-es fájl formátumú filmet leszedsz rámásolod egy pendrivra vagy egy dvd-re és beteszed és kész.
0
0
0
0
Devis avatar
igen lehet de át kell konvertálni
0
0
0
0
Rolando avatar
Sziasztok a playstationnel lehet dvd,cd filmet nézni nem eredetit hanem divxest?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
eggyet tudok biztosan h a 40gb FAT nem viszi a ps2 játékokat 😜 mivel nekem az van
0
0
0
0
asdasd1 avatar
ha jól tom a 320gb os is viszi a ps2 es játékokat, mert ugyanarra alapul, mint a 60 as, de javítsatok ki, ha tévedek😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk ebben nincs logika, ha a ps1-est viszi, akkor a ps2-est meg miért nem? 😆 Ezt jól megcsinálták. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Superlompos írta:
Mondjuk az első szériából is csak a 60 gb-os vitte a ps2-es, ill. a ps1-es játékokat.

Rosszul tudod
A ps1 es játékokat az összes ps3 viszi. a ps2 est meg a fat 20 és 60 gigás
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak annyi, hogy nem blue ray-nek, hanem blu ray-nek kell írni.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
am. még mindíg blu ray 😜
0
0
0
0
Devis avatar
gyenesmartin írta:
Superlompos írta:
Az első széria még vitt e a ps2-es, sőt a ps1-es játékokat is. Nem tudom, hogy a slim-nél mi a helyzet.

A blue ray-t viszi, hiszen a játékok is azon vannak.
Az jó lett volna ha vinné a ps2-es játékokat.De így lehet maradna a ps2.

slim csak a ps1-es játékokat viszi
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk az első szériából is csak a 60 gb-os vitte a ps2-es, ill. a ps1-es játékokat.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Superlompos írta:
Az első széria még vitt e a ps2-es, sőt a ps1-es játékokat is. Nem tudom, hogy a slim-nél mi a helyzet.

A blue ray-t viszi, hiszen a játékok is azon vannak.
Az jó lett volna ha vinné a ps2-es játékokat.De így lehet maradna a ps2.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az első széria még vitt e a ps2-es, sőt a ps1-es játékokat is. Nem tudom, hogy a slim-nél mi a helyzet.

A blue ray-t viszi, hiszen a játékok is azon vannak.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
A ps3 lejátszik ps2-es meg ps1-es játékokat is?Meg télleg olvas blue rayt?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Remélem befejezitek egymás öldöklését! Akinek az Xbox tetszik az menjen oda, akinek a PS az maradjon itt. 2 konzol nem ér meg ennyit! A vita lezárva!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Nah D4V1D : Jövők most én :@@
Teh aztán tényleg nagy álatt vagy!
és jól mondta neked edom789!
Hanyadik századba élsz??
Jah és isszonyatossan nem értesz a Konzolokhoz!
Hát sajnálom!
nagyot nevettem azon hogy a Microsofot jobb játékokat csinál!
háháháháháháháháháhááááááááááááááááá

B****meg már az é*****k****a****

Jobb játékokat?😆DDDDDD oké vanak ott is jók!
De azért légyszíves nézd már meg UNCHARTED,GRAN TURISMO,RESISTANCE,GOD OF WAR,KILLZONE!deh még sorolhatnám!
Jah és azért a grafikai különbségeket ne hasonlísd össze a Sony és a MS Gamei között😀


Oké mindenki mást szeret,nem lehet minden ember ugyanolyan mivel az kva unalmas lenne!😀
Mindenki máshoz szokott!
De D4V1D ilyeneket légyszíves ne mondj mert ilyenekel idegesítem fel magam!😀
-Köszönöm!
0
0
0
0
edom789 avatar
D4V1D írta:
na jó figyi én lenyugszok mindenkinek más tetszik....neked ps 3 nekem xbox 360 nah...amúgysem értem hogy mi ez a harc a ps 3 és az xbox 360 között szerintem ugyan az mind a 2 csak néhány játék erre néhány játék csak arra van kiadva
Köszönöm! Na jól van én is befejztem de kezdhetted volna ezzel a mondattal rögtön!
0
0
0
0
no avatar
na jó figyi én lenyugszok mindenkinek más tetszik....neked ps 3 nekem xbox 360 nah...amúgysem értem hogy mi ez a harc a ps 3 és az xbox 360 között szerintem ugyan az mind a 2 csak néhány játék erre néhány játék csak arra van kiadva
0
0
0
0
edom789 avatar
D4V1D írta:
perszehogy 8...Rulez ha tényleg ps 3 at akarsz venni és veszel is mindig felfogok ide jönni azt es várni hogy mikor irsz ide azzal hogy jaj de megbántam 😞
Nem esett le hogy dardoc-nak is bejön a ps es és ő is azt akar venni hagyd már abba a hülyeségeidet! Nekem meg 2 éve van már és nem bántam meg hogy megvettem!
0
0
0
0
no avatar
perszehogy 8...Rulez ha tényleg ps 3 at akarsz venni és veszel is mindig felfogok ide jönni azt es várni hogy mikor irsz ide azzal hogy jaj de megbántam 😞
0
0
0
0
edom789 avatar
dardoc írta:
én nekem a környezetemben mindenki a ps3 ra szavaz mert az a legjobb és ez tény gyerekek
Egyet értek veled nem kell a 8 évesekre hallgatni 😃 PS3 Rulez hidd el jól fogsz járni a ps-el én imádom!!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció