Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thug85 avatar
looserking írta:
Sztem nagyon jó odlal,társaság és segítséget lehet kérni sőt nem összekell szedegetni a gépigényeket hanem itt van 1 ben 😆 de az nem tetszik h a nyereményjáték meg a cod 4 szerver pénzért van de sebaj... alig várom már az értékelést 😆


Már nem fizetős a COD4 szerver!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nem, de sajnos nem igazán szokott senki sem fent lenni a szerveren...
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát össze kell csődíteni a népet!
Mikor sokan vannak az oldalon akkor kell megemlíteni, hogy jöjjenek játszani!
0
0
0
0
samdav avatar
nekem nagyon tetszik az oldal, még viszonlag új tag vagyok, de nagyon bejönt az oldal

u.i.: egy javaslatként, ha lehetne egy jó dolog akkor csinálhatnátok torrent oldalt 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NA ez nagyon buta javaslat volt.... Ugye te sem akarod itt az adminokat és Nrhutas-t börtönbe juttatni, mivel h. a torrentek illegálisak.
0
0
0
0
CheatWorld avatar
Amikor regisztráltam, nem igazán érdekelt az oldal, de mikor megláttam a jó témákat, azóta tetszik, és sűrűn szól hozzá vkik.
Ahol szoktam járni fórumhoz, ott más nagy elritkult a hozzászólások, ezért itt inkább jobb.

Torrent az jó, csak hát sztm semmi köze sincs a gépigény.hu oldalára.
0
0
0
0
BiGame avatar
alapból én a Turok-miatt regeltem, mert nemtudtam elindul-e a gépemen, aztán egy ideig nem voltam, majd egyre sűrűbben jártam az oldalra, először kedves adminok cseszegettek, h kamuzok néhány dologba😆, de aztán békénhagytak😀!
0
0
0
0
thug85 avatar
Én az elején csak felugrottam néha gépigények felől informálódni!
Aztán egyszer olvastam felül, hogy regisztrálj, töltsd ki a géped adatait, és megláthatod, hogy fog futni a játék ( vagy valami ilyesmi 😆 )!
Na gondoltam ez valami baromság, de kipróbálom. De nem volt baromság, mert jól működött!😀
De ezután sem izgatott különösebb képen az oldal, amíg hozzá nem szóltam valamihez. Rögtön volt rá reakció, a többi pedig már adta magát.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én még régen kb 1,5 éve gépet akartam nézegettem oldalakat hogy milyen gépet kellene venni.(ekkor még olyan hülye voltam hogy nem tudtam hogy táp is kell😆😉 Aztán ráakadtam erre az oldalra regisztráltam kitöltöttem annak a gépnek az adatát amit venni akartam és megnéztem hogy hogy futnának rajta a játékok majd tanácsokat kértem és kb 2 nap alatt megimádtam azóta kb 30-40 nap telt el úgy hogy ne lettem volna fen itt minimum napi 1 órát
0
0
0
0
toopa avatar
Én véletlenül találtam rá az oldalra, de elég hamar ideszoktam. 😀
Ki kellene írni valahova hogy az oldal látogatása függőséghez vezethet, szinte nincs nap hogy ne néznék fel legalább egy kicsit.
Nálam egyértelműen ott van az 5 leggyakrabban látogatott oldal között. Egyszerűen tetszik az oldal úgy ahogy van, és jó a közösség is.
0
0
0
0
no avatar
Azért szertem,mert nagyonjó!!!
Bövebben
ha ideges vagyok akkoir letudok nyugodni ott elötte!
Szeretem a forumokat
Gépigényeket!
Meg az egészet!!! 😃 <3333
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én ha tehetem, sok időt töltök itt!! Nagyon jófejek vannak itt(főleg én)!4 Sokat segítenek!!
0
0
0
0
no avatar
Jaj ez emgin jo Poénvolt!!! 😆
(föleg én) 😆 😆 X D 😆 😆 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
jah király az oldal. ha vmit nm tudok akk vki elég valószínüleg válaszol 😃 meg vásárlásnál is addnak javaslatokat 😃
és nm bunkók a tagok 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
loool aláírás😆, háát az a sok ész amit itt szereztem, imádom a társaságot, a sok barommal eggyütt😆, nem teljesen barmokkal😃!
0
0
0
0
ReSeth avatar
azért szeretem hogy legyen mit kérdezned😃😃😃 najó nem 😃 azért szeretem mert jó a társaság, lehet tanácsot/segítséget kérni meg minden😃 sztem nagyon jó oldal!
0
0
0
0
Core2 avatar
Ezzel sztem mindenki ugyanúgy van...
0
0
0
0
BiGame avatar
rendbe, de hátha vkinek más a véleménye!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én azért szeretem mert sok a köcsög, seggfej!😜😆 Najó persze hogy nem!😆😆 Tetszik a rendszer, ami összehasonlítja, a gépigényt, a gépünkkel! Igaz nem 100%-osan pontos, de hát Istenem az legyen a legnagyobb baj!😀 A társaság nagyon jó, kivéve az "értelmiségi" réteget!😃 Sok jó arcot ismertem meg az oldalon, és rengeteget tanultam a nálam okosabbaktól!😀 Nekik köszönöm!😀 Neveket nem említek, nehogy az legyen hogy kihagyok valakit!😀 Úgyis tudják ők, akik még anno sokat segítettek nekem!😀 Azóta már én segítgetek!😀
0
0
0
0
BiGame avatar
remem egyszer ezt a segítő réteget én is elérem😃!
0
0
0
0
DMSASD avatar
Nekem azért teccik mert jovolt anno az oldal kezdeményezése ötlete h játékok gépigényét öszeméri a gépedel és nemkel letölteni semijen tesztelős progtramot meg midnen szart meg benchmarkokat futtani meg mitomén mit meg magyar az oldal és jo a társaság és .... és .... és csak ugy 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Nagyon jó társaság,mindenki segít ahogy tud, és RENGETEGET lehet tanulni is😃 Én ezért szeretem a gépigényt 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
én is csatlakozom a elöttem szólókhoz és sokan tudnak segíteni sacper amikor még nem voltam benne a gépigény b e akkor fingom se volt az ilyenekről😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Ez a legjobb oldal amit ismerek.
0
0
0
0
Demoz avatar
Szerintem is!! Nagyon jó a társaság is! Örülök hogy itt lehetek 😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Sok itt a jófej csávó, és segítenek, ha valami kínom van a géppel!! És én is tok esetleg segíteni...
0
0
0
0
kisborda avatar
Nem győzök helyeselni!😆
0
0
0
0
gara66 avatar
sok időt tok itt eltölteni,beszélgetéssel, olvasgatással...😀
0
0
0
0
no avatar
Sokat tudok meg,válaszolnak ha valamit nemértek,tudom melyik gamnek milyen a gépigénye ,hogyan fog menni,foruminzi lehet amik nagyonjók stb.

Gépiggény én Igyszeretlek <3 😆 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
Jaja 😆 észre vettem 😆 Ezért jó ez az oldal! 😃
0
0
0
0
Step Up 3D avatar
Ez a jó hogy itt vagy drag😃 Én is mindig fent vagyok este😀
0
0
0
0
no avatar
Én már lassan 1 éve wok az oldal tagja de naon jó naon sok havert szereztem naon jól érzem maga itt szinte minden este itt vagyok! 😃
0
0
0
0
laci225 avatar
berki_zsolt írta:
Mire kell válaszolni az adminisztrátoroknak?


A javaslatok témában, feltettem azt az opciót, hogy ne csak windows, hanem macintosh rendszer is legyen választható az operációs rendszernél, mivel felszeretném tenni a macbookom, és Tesla GOD is jelezte, hogy érdekelné az ötlet, mert egyre több játék van Steam rendszereken is Macintoshra.
0
0
0
0
Step Up 3D avatar
1 szóval KIRÁLY!😀 még csak 1 hónapja vagyok tag de már van sok jó haverom😀 És nagyon jó a társaság!😀
0
0
0
0
no avatar
😆 jah ezt a bő választ 😆 elolvasni is fárasztó volt! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
köszönöm szépen admin bácsi a gyors és minden szempontból kielégítő választ😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Erre csak egy válasz van: Igen! 😂
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem is ugyan az a véleményem mint fenyorzo nak 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
zsolt azonnal mond meg, hogy tetszik-e nekem az az oldal!😂
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mire kell válaszolni az adminisztrátoroknak?
0
0
0
0
laci225 avatar
Minek ilyen téma?😕 már ott van a "miért szereted az oldalt"
Mellesleg, válaszolhatnának már az adminisztrátorok kb 5 nap után. Elnézést a hangvételért, csak zavar, hogy "lényegtelen" helyekre érkezik 1000 komment, oda, ami nagyon fontos, oda meg senki sem ír semmit.
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Nagyonkirály oldal sztem!

jól kilett találva😀
de kajak nagyon bejön főleg h megtudom nézni h kb mire számítsak a játékokkal kapcsolatban (futni fog-e vagy nem).
0
0
0
0
no avatar
Nagyon állat ebbe a közösségbe létezni 😀 nagyon ász minden tagja 😀 örülök h itt lehetek 😀

pacsi nektek
0
0
0
0
tametix avatar
Nagyon nagy az oldal, és az is aki kitalálta(kitalálták) nagyon sokat segitett a tagjainak köszönhetően meg + a gépiglnyek is. Összegezve 100-as 😆😆
0
0
0
0
NUMBER_ONE avatar
nagyon bírom az oldalt😃
0
0
0
0
Cooley avatar
Szerintem tiszta rossz, tök sok időmet elveszi! 😆
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm, mindenkinek!
0
0
0
0
no avatar
nagyon állat az oldal😀
0
0
0
0
Patyesz avatar
Szevasztok!Szerintem nagyon jó oldal segítőkészek az emberek és meg lehet álapítani hogy hogy megy a gépeden a játék nagyon jó oldal!!!!!!!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció