Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
berki_zsolt avatar
Én is nemrég lettem az oldal tagja, de nagyon tetszik. 😆
Jófejek az emberek, segítőkészek! Grat Nruhtasnak hozzá. 😆
0
0
0
0
no avatar
én is még csak 1napja vagyok itt, de nekem is nagyon tetszik! így jól ki tudom deríteni milyen játékok mennek el gépemen, és a fórumoknál meg mindig segítenek mindenkinek, akinek tudnak!
De még1x mondom nagyon király oldal! Jó hogy létre lett hozva😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
berki_zsolt írta:
Deal írta:
Bár nem régóta vagyok tag nagyon tetszik az oldal.
Örömmel néztem hogy az ajánlott Pc-s configok a földön járnak és nem csillagászati értékű Nasa gépeket állítottatok össze 😃
A tagok is nagyon normálisak, nincs fellengzés, és ahogy olvasgattam egyszerű emberkék, építő jellegű tanácsaival vannak teli a topikok.
Nem az az általános hogy úúú... sok pénzed legyen , vegyél gépet 500ezerért és hasonló bárgyú tanácsok tömkelege.
Mindenki a lehetőségeihez mérten elért géppel próbál boldogulni. Tippek, trükkök és hasznos tanácsok tárházára lel aki ide betér.
Minden ismerősömnek ajánlani fogom!!!


Lájkollak! 😎


Biglájk tőlem is. 😆 Teljesen egyetértek veled. 😀 Ajánld is! 😉 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Deal írta:
Bár nem régóta vagyok tag nagyon tetszik az oldal.
Örömmel néztem hogy az ajánlott Pc-s configok a földön járnak és nem csillagászati értékű Nasa gépeket állítottatok össze 😃
A tagok is nagyon normálisak, nincs fellengzés, és ahogy olvasgattam egyszerű emberkék, építő jellegű tanácsaival vannak teli a topikok.
Nem az az általános hogy úúú... sok pénzed legyen , vegyél gépet 500ezerért és hasonló bárgyú tanácsok tömkelege.
Mindenki a lehetőségeihez mérten elért géppel próbál boldogulni. Tippek, trükkök és hasznos tanácsok tárházára lel aki ide betér.
Minden ismerősömnek ajánlani fogom!!!


Lájkollak! 😎
0
0
0
0
no avatar
Bár nem régóta vagyok tag nagyon tetszik az oldal.
Örömmel néztem hogy az ajánlott Pc-s configok a földön járnak és nem csillagászati értékű Nasa gépeket állítottatok össze 😃
A tagok is nagyon normálisak, nincs fellengzés, és ahogy olvasgattam egyszerű emberkék, építő jellegű tanácsaival vannak teli a topikok.
Nem az az általános hogy úúú... sok pénzed legyen , vegyél gépet 500ezerért és hasonló bárgyú tanácsok tömkelege.
Mindenki a lehetőségeihez mérten elért géppel próbál boldogulni. Tippek, trükkök és hasznos tanácsok tárházára lel aki ide betér.
Minden ismerősömnek ajánlani fogom!!!
0
0
0
0
laller88 avatar
hát mostanában amikor meg nyitom a mozzillát akkor reflex szerűen erre az oldalra kattintok!
Fantasztikus ez az oldal!😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
imádom az oldalt nagyon😳
0
0
0
0
Feki1991 avatar
meg2x-ezi?! hát akitől ilyet hallottál sem sokat érthet a gépekhez, a 64bit pedig kezd felkapott lenni s visszamenőleg nincsenek nagy kompatibilitási gondok, vagyis ha OP rendszer akkor W7 (valamelyik egyszerűbb edíció, amelynek kisebb a gépigénye) 64 bit
0
0
0
0
chDavid avatar
tudom de azt hallottam hogy a win 7 meg2x-ezi a játékok gépigényét a vistárol meg sok szart hallottam gondolkoztam a 64-bites xp-ről de azt meg elvileg sok szoftver nem támogatja szal igazábol nem tom hogy mit tegyek:/
0
0
0
0
Ferrari avatar
Be tudod állítani az 5.0-t, de csak akkor ha win7-et választasz op rendszernek, mivel az xp nem támogatja azt...amúgy is ha olyan géped van amit beírtál akkár bűn rá xp-t rakni....ki sem tudod használni vele a gépedet rendesen... 😆
0
0
0
0
chDavid avatar
Tetszik ez az oldal de frissíteni kéne a Shader Modelleket. a vkártyám Ati HD 5770 de gondolom jó sok kártya is rendelkezik 5.0-ás Shader modellel ami ezen az oldalon max 4.x bár nem mintha ez sokat számítana, csak mondom:) ([LINK])
0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem tetszik de nem tudok avatart feltölteni 😞
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NEm semmi az oldal, nem tudok leszakadni róla! 😂
0
0
0
0
azbizony avatar
Én is lassan már 2 éve regisztráltam mert meg akartam nézni egy pár játékot hogy hogy fog futni a gépemen 😀 utána nem jöttem fel egy darabig de egyszer egy szép napon rájöttem hogy ez a legjobb oldal és azóta minden nap itt vagyok amikor csak tehetem 😃.
0
0
0
0
BiGame avatar
azt hiszem itt az ideje, h mindenki megossza mindenkivel, h mi tetszett meg neki annyira az oldalon, h azóta is idejár!
0
0
0
0
Ferrari avatar
BiGame írta:
Nruhtas írta:
Köszi szépen mindenkinek, örülök hogy ennyire tetszik!

Inkább mi köszönjük!


Hát jah kb. Ha ő nem csinálta volna meg ezt az oldalt, akkor nekünk nem lenne mit köszönni, és lehet h sokkan csak unatkoznának h ha nem lenne ez az oldal 😆 pl nyáron velem úgy volt h inkább nem játszottam hanem fent voltam az oldalon 😆...most meg má se nem játszok, se az oldalon nem vagyok annyira sokat 😆
0
0
0
0
no avatar
Ferrari írta:
BiGame írta:
Nruhtas írta:
Köszi szépen mindenkinek, örülök hogy ennyire tetszik!

Inkább mi köszönjük!


Hát jah kb. Ha ő nem csinálta volna meg ezt az oldalt, akkor nekünk nem lenne mit köszönni, és lehet h sokkan csak unatkoznának h ha nem lenne ez az oldal 😆 pl nyáron velem úgy volt h inkább nem játszottam hanem fent voltam az oldalon 😆...most meg má se nem játszok, se az oldalon nem vagyok annyira sokat 😆

háát én nm tom mitcsinálnék egésztnap a gép elött mert annyit nm szoktam játszani hanm itt vok az oldalon 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Tegnap mikor felléptem a munkahelyemen délután az oldalra, nagyot nézett a főnököm, hogy van ilyen. Azt mondta, hogy legalább biztos be tudom majd a gépeket üzemelni a cégnél, nem kell segítség, hanem segítenek itt. 😀😆😆
Viszont az MSn-re meg haragudnak. 😶
0
0
0
0
no avatar
segítőkész mindenki.és gyorsan fejlődik
0
0
0
0
laller88 avatar
a tartalma miatt járok erre az oldalra, és persze a segítő készség!
0
0
0
0
no avatar
berki_zsolt írta:
Tegnap mikor felléptem a munkahelyemen délután az oldalra, nagyot nézett a főnököm, hogy van ilyen. Azt mondta, hogy legalább biztos be tudom majd a gépeket üzemelni a cégnél, nem kell segítség, hanem segítenek itt. 😀😆😆
Viszont az MSn-re meg haragudnak. 😶

Az MSN-re mindenhol haragudnak sehol sem engedik???
Suliba sem sehol sem 😶! Miért?
0
0
0
0
danhey avatar
Jó a társaság, sok az okos és segítőkész srác! 😀
Itt ha belejön az ember nem tart semeddig 100-200 kommentet írni naponta 😉
0
0
0
0
ricshard004 avatar
A jó társaság, gépigények és a hangulat miatt😀
Sok embert ismertem meg itt, köztük nagyon jó fejeket is
0
0
0
0
Erik94 avatar
egyetértek richarddal😆
0
0
0
0
no avatar
Én a jó társaság miatt meg ha megakarnék tudni vmit mindig van vki aki segyt! 😃
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Ha nem lenne ez az oldal,akkor sok unalmas órám lenne, mert már kiolvastam az összes fórumot ( akár többször is😃😉 prohardveren ami érdekelt, ez kb 50-60k hozzászólás( + amit többször kiolvastam),és a tudásom 95%-t onnan szereztem,mert hát mások tapasztalataira jobb támaszkodni,mint holmi tesztekre.
Erre az oldalra pedig azért jövök,hogy segítsek másoknak,vagy megnézzem,hogy ki mit szól az aktuális játékok gépigényeihez, és jókat mosolygok azokon akik azthiszik,hogy a 100-100% az már kapu a mennybe ergo elég a maxhoz..😀
0
0
0
0
charly82 avatar
Szeretem a társaságot 😃, de van egy-két beszólós "úriember" akit szívesen áthúznék az éteren, mert csak leszólni és beszólni tudnak, mert őnekik a sors azt adta, hogy nagyon drága gépeket raktak össze és a kis emberek gépeit meg semmibe veszik! Pedig szerintem, ők jobban megbecsülik azt a kicsit... 😠
0
0
0
0
laller88 avatar
Egyre jobban érzem magam ezen az oldalon, remélem így marad!
Szeretnék csatlakozni az előttem szólóhoz, mert tényleg van egy pár úriember, akik úgymond "lefikázzák" a másikat a gépe miatt, holott nem mindenki teheti meg hogy legyen neki 300e ft-s gépezete.
De ettől a kis atrocitástól eltekintve igenis nagyon jó ez az oldal, sőt bátorkodom kimondani, hogy a legjobb!😀
0
0
0
0
sztavszon82 avatar
ma jöttem de nagyon tetszik ez a gépigény megnézés
megadod az adataidat egyszer és nem kell számolgatni nézegetni,mert ki írja és kész ez nagyon tetszik 😃
0
0
0
0
berci96 avatar
én is véletlenül akadtam erre az oldalra vmien játéknak kerestem a gépigényét és akk erre az oldalra klikkeltem a google-n és akk gondoltam regizek csak nem lesz baj belőle és hát nem is lett de azóta csak is itt keresek gépigényt
0
0
0
0
almos avatar
Keresgettem a neten és egyszer csak ráakadtam erre(akkor még nem tudtam,de remek) oldalra.Nézegettem a gépigényeket.Majd nemsokára regisztráltam is, hogy lássam hogy futnának a játékok.Kb 1hónapja napi 1-2óraát is itt lógok.Segitek akinek csak tudok,és sok segitséget is kértem.Szeretem az oladlt mert nagyon jó a "társaság",segitőkészek és nem mellesleg rengeteg játék és gépigény!
0
0
0
0
DarthRoni avatar
nekem már haverom ajánlotta ezt az oldalt, és nem jártam rosszul, rengeteg dolgot tanultam és tanulok most is, mindenki próbál mindenkinek segíteni, nagy, de jó csapat a gépigény-team, mindig mindenki segít ha kérdezek valamit, tökéletes ez az oldal a hozzám hasonló kezdőknek, akik szeretnének tanulni.
Gépigény.hu, én így szeretlek 😃
0
0
0
0
Holey avatar
Én még régebben egy gépigényt keresve találtam rá az oldalra, és megtetszett. Egyre sűrűbben látogattam az oldalt, és hamar regisztráltam is, aztán egyre aktívabb lettem. Ami megfogott benne az a jó közösség, és hogy rengeteget tanultam mióta itt tag vagyok.
0
0
0
0
megafiu avatar
A megvett játékaim nagy részének itt néztem meg megvétel előtt a gépigényét.
Ez az oldal olyan mint egy nagybácsi.
Nagyon komoly.😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Nekem is kb. az a történetem mint Holey-nak 😀
Nagyon jó TÁRSASÁG !!!
Mindenki jófej, mindenki együttműködő, mindenki segítőkész !!! 😉
Mi kell ennél több ?? 😂😂😂😂
0
0
0
0
gara66 avatar
Holey írta:
Én még régebben egy gépigényt keresve találtam rá az oldalra, és megtetszett. Egyre sűrűbben látogattam az oldalt, és hamar regisztráltam is, aztán egyre aktívabb lettem. Ami megfogott benne az a jó közösség, és hogy rengeteget tanultam mióta itt tag vagyok.


ugyan így találtam az oldalt😀
0
0
0
0
drEeW avatar
sok a segítőkész ember, jó a társaság 😉
igy tovább 😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem konkrét ez a 2.dik családom😆!
0
0
0
0
gakuen avatar
Én még régebben egy gépigényt keresve találtam rá az oldalra, és megtetszett. Egyre sűrűbben látogattam az oldalt, és hamar regisztráltam is, aztán egyre aktívabb lettem. Ami megfogott benne az a jó közösség, és hogy rengeteget tanultam mióta itt tag vagyok.

én is így vok meg nagyon jó közösség!😎
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
BiGame írta:
nekem konkrét ez a 2.dik családom😆!

😂😂 hát jah kb. 😀
Ennél jobb oldal szerintem nincs mégegy 😉
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszi szépen mindenkinek, örülök hogy ennyire tetszik!
0
0
0
0
gara66 avatar
sztem sincs jobb oldal! szerelem volt első látásra😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
gara66 írta:
sztem sincs jobb oldal! szerelem volt első látásra😆

Hát valahogy úgy. 😃
De a legjobb az oldalban a közösség!!
Ennél jobbfejebb emberekkel, ennél összetartóbb egy brigáddal én még nem találkoztam. 😉
MINDEN ELISMERÉSEM ! 😳😎
0
0
0
0
AxlZoli avatar
Jó a társaság, kortól függetlenül... egyszerűen áttekinthető a weblap (nincs túl csicsázva).

Néha azt is jó látni amikor egyik tudatlan próbálja meggyőzni a másik tudatlant a hülyeségéről.. 😀
0
0
0
0
gara66 avatar
vagy mikor a tudtalan mondja és mondja annak aki mindent tud😆 példát nem akarok mondani
0
0
0
0
thug85 avatar
AxlZoli írta:
Jó a társaság, kortól függetlenül... egyszerűen áttekinthető a weblap (nincs túl csicsázva).

Néha azt is jó látni amikor egyik tudatlan próbálja meggyőzni a másik tudatlant a hülyeségéről.. 😀


A vak vezet világtalant effektus!😆 Igen néha elég mosolyogtató tud lenni!
0
0
0
0
BiGame avatar
Nruhtas írta:
Köszi szépen mindenkinek, örülök hogy ennyire tetszik!

Inkább mi köszönjük!
0
0
0
0
thug85 avatar
Amikor beregisztráltam ide nem sejtettem volna, hogy még ennyi idő elteltével is napi rendszerességgel visszatérek majd.
Az elején még csak felszínesen foglalkoztam a számítástechnikai dolgokkal, voltak kérdéseim. De mivel én nem igazán szeretek másokat kérdezni, így jobban elkezdtem utánanézni az általam érdekelt témáknak, hogy a saját magam által szerzett tudást tudjam használni, és ne a mások szubjektív véleményére kelljen támaszkodnom bizonyos témákban.
Sokat köszönhetek az oldalnak mert ez ösztönzött arra, hogy minél nagyobb tudást halmozzak fel a számítástechnikai témakörből. Nagyon sok dolgot nem ismerek még, de szerencsére több olyan tag van, aki tudására lehet támaszkodni, és megfelelő irányba terelnek.
Nagyon sokan gazdagodtak az oldal használatával, és a rendszeresen visszatérő "kérdező" emberekből mára már "segítő" emberek lettek.
Köszönöm mindenkinek aki ezidáig segítségemre voltak!
Remélem én is visszatudok annyit adni a kevésbé hozzáértő embereknek, mint amit én kaptam itt!
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Azert jo, mert olyan szivhez szolo ez az oldal ! 😆

Na, meg azert, mert tenyleg informativ, vmint esztetikus is szerintem ( nekem kifejezetten tetszik ez a fekete-hatter 😀 ) , meg aztan tenyleg vannak itt jo arcok az oldalon, akiktol valoban lehet tanulni is ezt-azt a szamtech.-ben. Akiktol nem, azok is jo fejek, hehe. 😉
0
0
0
0
enkutz avatar
Legjobb oldal a világegyetemben 😆😆 nagyon jó a társaság,kedves emberek vannak...stb..még sorolhatnám.Vágjátok le a fejemet ha van jobb.😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció