Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 771
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Toma97 avatar
Jó fórum és jó ötlet hogy ilyet csináltatok
0
0
0
0
MoonW avatar
Mindenkinek köszönöm!
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok. Nagyon szuper ez az oldal. Rengeteg segítséget kaptam. Sz Jó ötlet volt az átalakítás. Sokkal gyorsabbnak tűnik. Nem tudtam olyan kérdést írni amire nem kaptam volna választ. Csak így tovább.
0
0
0
0
neuroflex avatar
sok sikert fejlesztéshez: )
0
0
0
0
szabyy avatar
ok, csak kérdezősködtem😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Amint Nruhtasnak jut rá ideje! Jelenleg fejleszti magát az oldalt, a webshopot, és a gépajánlót is! Nem egyszerű feladat, mindenki türelmét kérjük!
0
0
0
0
szabyy avatar
Gépajánló mikor lesz?😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Az oldal folyamatos fejlesztés alatt áll, ebből kifolyólag adódhatnak néha hiányosságok, változások!
Véleményem szerint ez átmeneti állapot!
0
0
0
0
neuroflex avatar
nekem nagy kedvenc oldal csak fura hogy nem lehet látni ki hová kommentált 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nagyon jó oldal! Itt minden Full HD* jó! 😆

*Full HD = nagyon
0
0
0
0
no avatar
Nekem most jelenleg ez a kedvenc oldalam.
Naponta mikor géphez jutok mindig fent vagyok 😃
Legjobb oldal!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nagyon király ez az oldal, csak így tovább! 😆
0
0
0
0
Atec91 avatar
Engem csak az zavar, hogy a gépajónló már vagy két hónapja nem üzemel amúgy jó oldal.
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm!

Mindenkinek!
0
0
0
0
NaVi avatar
nekem nagyon tetszik😀 nemrég vagyok fent de nagyon megtetszett az oldal mikor feljöttem először. én többségében itt a gepigenyen vagyok fent, más oldalon ennyi időt soha nem tudnák eltölteni mert itt van minden amit az ember csak kívánhat😃
szerintem is ez legjobb oldal😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Régebben én is csak gépigények miatt jártam fel de egyszer azt vettem észre hogy naponta több órát fent vagyok 😃 Mostanára megismerkedtem rengeteg rendes taggal és nem bírom ki hogy ne nézzek fel az oldalra 😃 A LEGJOBB oldal amit csak ismerek!!! 😀
0
0
0
0
Kornel77 avatar
***a az oldal,bejön. 😉
0
0
0
0
mtrelax avatar
Maximálisan megérdemli az oldal a "legfelső kategóriás" címet!! egy kérdésem azért lenne: miért nem indul "az év legjobb honlapja" szavazáson!? szerintem biztos siker lenne neki
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
nagyon jó az oldal nekem igazán bejön 😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Nekem "átjött" az oldal! 😆😂
0
0
0
0
no avatar
Ja minden nagyon faja, meg az új gépemhez hiányzó információkat mind a fórumon sikerült megszereznem.
De azért azt a gépajánlót már megcsinálhatnák!😃
0
0
0
0
kalashnikov avatar
nagyon tetszik. mindenki segít mindenkinek amiben tud szóval nagyon jó😀
0
0
0
0
no avatar
Tetszik, de már irtó unalmas ez a téma:S lenne fehér, szürke, vagy vmi hasonló, csak ne mindig fekete+kék. :S
0
0
0
0
bmartin23 avatar
Jan88 írta:
Ez olyan mint a drog, nem bírok leszokni róla!😂


Egyetértek😀
0
0
0
0
dan_73 avatar
Az egyik kedvenc oldalam az elején amikor regisztráltam elég keveset jártam fel de most már napi rendszerességgel itt vagyok. 😎
0
0
0
0
pukkancs avatar
régebben én is csak a gépigények miatt jártam ide, hogy megnézzem minek mi a gépigénye. de most már teljes értékű tag vagyok 😆 és ez az egyik kedvenc oldalam!
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Nekem ez a kedvenc oldalam 😃, nagyon birom 😀
0
0
0
0
P3T105 avatar
Én teljesen uj tag vagyok de az oldal már most tetszik. Nem sokat jártam eddig az oldalra mert nem rég letem tag. De a gépigények pontosak és nagyon jó ez hogy megadhatom a gépem adatait és megtudom menne e a gépemen. tehát nekem nagyon tetszik ez az oldal!!
0
0
0
0
Dwight avatar
nagyon tetszik😀 jól ki lehet kapcsolódni, és jó fej emberek vannak fent az oldalon😀
0
0
0
0
flippy196 avatar
nekem is tetszik kb. minden játékhoz van gépigénye fönt van meg jó fejek vannak fent rajta😂😆😂
0
0
0
0
ematess avatar
tetszenek a szintek, jó a közösség, látszik h folyamatosaan frissitett, minden játékról találok itt hasznos tippeket,dolgokat én ezért szeretem és az oldal felülete is nagyon bejön 😃
0
0
0
0
Gabivett11 avatar
okés!
nyista dupla post! vettem!
0
0
0
0
toopa avatar
Gabivett11: Légy szíves kerüld a dupla hozzászólásokat, helyette használd a szerkesztést! Köszönöm.
0
0
0
0
Gabivett11 avatar
Értem, ezzel nem is számoltam!
Sponzorokat, befektetőket meg mostanság nem igen találni, de van kiadvány szerkesztő rokonom nagy cégnél!
Azért megkérdezem hogy mi ennek a protokolja meg ilyesmi!

11. 15. regeltem és mindjárt 6os szinten vagyok!
Ez gáz!
Á törlöm magam túl jó vagyok!
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
A gépigény magazin kiadása nagyon nagy anyagi vonzattal járna.
Nem csak a megtervezés, cikkgyűjtés, megírás, nyomtatás, de nagyon sok pénzt vinne el a környezetvédelmi termékdíj!
Minél jobban fogy a lap, annál magasabb lesz a mértéke...
0
0
0
0
Gabivett11 avatar
Igen tetszetős az oldal!
Gépigény nevezetü magazint nem terveztek kiadni? vagy már van? vagy tervbe van de ha ez az ötlet az enyém akkor ne lopjátok el! és már van webshop is szerintem jövedelmező lenne! vagy nem?
😉
0
0
0
0
kocsis102 avatar
nekem is nagyon belyön az oldal
bár ricshardnak igaz van meg még aszt is hozzá teszem ujj smylik is jóklennének😀
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Új Skin már jó lenne, de imádom ezt az oldalt😀
0
0
0
0
Dwight avatar
szerintem is nagyon jó az oldal! több nyelv választás meg minden más is nagyon jól meg lett csinálva!
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm!

Remélem a hamarosan napvilágot látó újítások is tetszeni fognak nektek!
0
0
0
0
winczek1 avatar
Nekem az jön be rajta a legjobban, hogy kiírja %-ban, hogy hogyan fog várhatólag menni. Az összehasonlítás magyarul 😃 Nah az már csak ajándék, hogy egy rakás ismerősömet megtalálom itt pl pakai93 😃
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Nekem az az egyetlen problémám vele, hogy 3-4 percenként frissít. Ezt nem lehet kikapcsolni valahogy?
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Tetszik az oldal , és gondolom a továbbiakban is ilyen marad . 😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
:ASD:ASD:ASD:ASD
Lájkollak Téged is Tesla! 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció