Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Szamp avatar
Gépigény írta:
Elindult az Angol nyelvű oldal (még nem 100%-os, mondhatni béta állapotú). Minden gepigeny.hu-ra regisztrált tag oda is bejelentkezhet, nem kell regisztrálnia.

Cím: https://gamesystemrequirements.com



ÁÁ. Nekem jó a magyar is! 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Elindult az Angol nyelvű oldal (még nem 100%-os, mondhatni béta állapotú). Minden gepigeny.hu-ra regisztrált tag oda is bejelentkezhet, nem kell regisztrálnia.

Cím: https://gamesystemrequirements.com
0
0
0
0
pomrum avatar
"Erre az elrendezésre azért volt szükség, mert sok felhasználó még mindig az 1024-es felbontást használ (több mit 50%), amiben túl összenyomott volt, az új verzió bármilyen felbontásban jól működik."



Ezt gépigény küldte nekem egy pü.-ben az adott témára, de szerintem nem haragszik ha egy részét ide beillesztem mert ez mindenki kérdésére válasz lehet.
0
0
0
0
dave500 avatar
Tényleg jók ezek a smilek😀 jó ötlet volt bővíteni ezzel a ponttal a szabályzatot!
0
0
0
0
dave500 avatar
[color=#0000ff]Mint már elöttem is írták ez egy remek oldal lett! Grat Gépigény😉[/color]
0
0
0
0
Keratesz avatar
Na az ilyen oldalakat szeretem! 😀
Grat a szerkesztöknek! Nagyon hasznos oldal! 😃
0
0
0
0
eleminator avatar
Csatlakozom mamac-hoz, az a jó ebben a honlapban, hogy mindenki hozzátehet egy kicsit, s így egy picit a magáénak is érezheti 😀
0
0
0
0
eleminator avatar
És lőn világosság megjött a kereső, s megérte a várakozást 😉
0
0
0
0
utahl2 avatar
Jó és hasznos lett a kereső😃
Gratula Gépigény
0
0
0
0
utahl2 avatar
Nekem is tetszik a gépigény meg az extra is 😃
0
0
0
0
tooth9 avatar
Télleg nagyon jó lett az oldal ! 😀 Grat.
0
0
0
0
tibi211 avatar
nekem is nagyon tetszik! gratula gépigény😀
0
0
0
0
ghost20 avatar
jó az oldal
főleg hogy: 3091 ember van regisztrálva; 20 felhasználó van egy oldalon; 154 oldal + még egy oldal ahol 11-en vannak 😃
0
0
0
0
tooth9 avatar
Jó lett az új oldal !! Gratula Gépigény 😉 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos javaslatokat.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció