Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Tetszenek az új fejlesztések! 😃

A design is jó lett, és a szín is jobb, hogy kicsit lágyabb lett.
0
0
0
0
Herman avatar
Hát vhogy igy fogalmazott MaliDual...
0
0
0
0
Herman avatar
Sokkal dizájnosabb az új menü.
0
0
0
0
pomrum avatar
Nem az oldal hanem a te általaad adott adatok mondják meg a Gépigény számításával hogy milyen lessz a gépeden a játék.
0
0
0
0
utahl2 avatar
Hát az bizti hogy jobb ez az oldal😃
0
0
0
0
pomrum avatar
Ez nekem is tetszik.. sokkal jobban átlátható.
0
0
0
0
no avatar
jol jot ki az uj menu,gratula😆😉
0
0
0
0
Herman avatar
Hát abban hogy ennek az oldalnak jobb a részletessége abban hogy a játék hogy fut a gépen...
0
0
0
0
MaliDual avatar
A pc guru oldalánál jobb szerintem mert itt jobban mutatja hogy menne a játék a gépemen
0
0
0
0
Herman avatar
Mostmár tudod Szamp😆
0
0
0
0
MoonW avatar
A dicséreteket köszönöm!😉

A Community-vel még egy kicsit várok.
0
0
0
0
Herman avatar
De az elrendezés is nagyon jó meg minden,az egész oldal.
0
0
0
0
dave500 avatar
Ezt részben magadnak is köszönheted Gépigény😉 Hisz te csináltad az oldalt😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm mindenkinek!
0
0
0
0
Holey avatar
Nagyon jó az oldal 😃 grat hozzá gépigény 😀
0
0
0
0
Herman avatar
Nekem is nagyon tetszik az oldal...hát még akkor ha újitások....
0
0
0
0
gillanyi avatar
nekem is tetszik,hogy mindenki jófej😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Kezd alakulni tényleg az oldal! Szerverek..... Indexek.... jólesz ez...(már most is nagyon jó)
0
0
0
0
xxx3 avatar
Nekem nagyon tetszik és aki ezt csinálja (az oldalt)annak minden elismerésem😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Gépigény írta:
Köszönöm, sok munka van benne!😀

Szívesen,Elhsizem azt 😀
0
0
0
0
hentai78 avatar
tetszik az oldal, ki érti, hogy eddig még nem jártam ide rendszeresen? 😆
0
0
0
0
no avatar
nagyon jó, tele full normális és segítőkész emberekkel, egy szóval Király az oldal. így tovább😉😊B)
0
0
0
0
dave500 avatar
Látszik is! Mert nagyon pöpec😉 Erre enni kell!😃😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát mondjuk alap dolog hogy ez király honlap
és abban igazság van amit dodo írt hogy itt tőbbet lehet tanulni mint amit a suliba *tanitanak* 😃
jaja a szintek is tőők jóó
kilehet mondani ÉV honlapja 😆 😀
(ja és sokan segítenek mindenben) 😀
0
0
0
0
LagerMaister avatar
Helló mindenkinek! Még új vagyok de már most nagyon tetszik az oldal.Remélem jól érzem majd magam😃
0
0
0
0
MoonW avatar
rozoli írta:
Hali!
A "Géped adatai" szekcióban van olyan rubrika, hogy 3DMark 06 1.1.
Na most nem lehetne berakni egy 1.2-es verziós válaszlehetőséget is? Csak azért, mert nekem ez a verzió van meg, és a két verzió más-más eredményeket produkál. Legalábbis nálam.
Köszike


valószínű a 3d mark kategóriák el is tűnnek
0
0
0
0
gillanyi avatar
kovi írta:
nekem is nagyon tetszik, eleinte nem nagyon járogattam az oldalra de mostanába egyre többet vagyok itt, és egyre jobban megtetszik ez az oldal, ha valamit nem tudok azt megkérdezem és pár perc és meg is van rá a válasz, meg persze jó a társaság

Pont én is így vok vele 😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Persze, lehetne jobb, de ilyen! Ennyi! Nekem tetszik!
0
0
0
0
mtrelax avatar
ha már netezek akkor én is mert ez a kezdőlapom úgyhogy még, ha fel se akarok jönni (az esetek 1%-ában) akkor is ide jutok előszőr😀
0
0
0
0
Rottweiler avatar
én hogyha netezek akkor tuti hogy itt is fentvagyok😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Én vagy ittvagyok vagy játszok😃 Vagy ittvagyok netezek játszok tv-zek és alszok egyszerre😆😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Én őszintén amennyit itt ülök annak 62,9% -át az oldalon töltöm! 😆 Ha nem akkor meg játszok! 😜
0
0
0
0
dave500 avatar
Szerintem is az egyik legjobb oldal😀
0
0
0
0
mtrelax avatar
Hogyne tetszene!!! Bár nem vagyok nagy fórumozó de ez az oldal kivételt élvez ez alól! 😃 Itt mindig akad egy ét ember aki a legelveteműltebb hülye kérdésre is tud válaszolni. és igen ha nem lenne ki kéne találni!!
0
0
0
0
no avatar
Ha nem lenne, ki kellene találni 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Ez nem kérdés!!!😀😀
0
0
0
0
kovi avatar
nekem is nagyon tetszik, eleinte nem nagyon járogattam az oldalra de mostanába egyre többet vagyok itt, és egyre jobban megtetszik ez az oldal, ha valamit nem tudok azt megkérdezem és pár perc és meg is van rá a válasz, meg persze jó a társaság
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ide le lehet írni hogy miért teszik ez az oldal vagy miért nem?!

Na kezdeném😃
Nekem azért tetszik nagyon mert itt mindenki jó fej humoros😆 és segítő kész, és többet tanultam pár hónap alatt a többiektől mint amit 7 év alatt a tanárom tanított! 😃
Jah meg a szintek tetszenek! 😆
0
0
0
0
i_adrian avatar
szerintem csak a desing-en kéne változtatni egy kicsit amúgy szerintem minden nagyon király!!!
0
0
0
0
MoonW avatar
Jöhetne tőlük pár milla is mint Főszponzoroktól...😆

Egyébként lehet hogy majd egyszer sort kerítünk a választható skin-ekre, de most egyelőre z egységes arculat kidolgozásával kell törődnöm(, a sok millió dologgal egyszerre).
0
0
0
0
eleminator avatar
Jók lettek az újjítások! s ezáltal pontosabb gépigényt és százalékot lehet kapi egy adott játékról!
0
0
0
0
utahl2 avatar
Tök jó a narancssárga kijelző😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szuper. Így sokkal pontosabb értéket kapnak majd, és nem lesz az h "82% mégis megy maxon".😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szuper az angol oldal.😀
0
0
0
0
pomrum avatar
Megnéztem és tetszik.
0
0
0
0
dave500 avatar
Remek lett! De komolyan egyre jobb lesz ez az oldal, én is kipróbáltam az angolt😃 Jó lett. Olyat kéne csinálni, hogy fönt legyen egy zászló, és Magyar, Angol, amit eleminator barátunk is irt. És úgy egyszerűbb lenne😀
Csak gratulálni tudok!!!!
0
0
0
0
eleminator avatar
Gépigény írta:
Elindult az Angol nyelvű oldal (még nem 100%-os, mondhatni béta állapotú). Minden gepigeny.hu-ra regisztrált tag oda is bejelentkezhet, nem kell regisztrálnia.

Cím: https://gamesystemrequirements.com


Kipróbáltam! Tetszett, igaz még nem teljesen kész, mint a magyar, de a nemzetközi vizekre is kihajóztunk (bocs hajóztál gépigény). Hozzászóltam én is két játékhoz tört angolsággal 😉! Csak gratulálni tudok! Egyet hozzátennék, a két nyelv közötti váltást, majd old meg, valmi zászlókkal!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció