Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
elég ***a oldal csak vmiért picit lassan tölt be nekem ha több lapot néztek az oldalon egyszerre 😜 😉
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm mindenkinek!
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez az oldal nyújt valamit, amit más oldalak nem! Már ettől egyedi, ezen már csak "finomhangolni" kell, drasztikus módosításokat nem szükséges eszközölni! Szerintem legalábbis. Az oldal így is nagyon jó és sikeres, amint azt a regisztrált tagok száma is mutatja. De ami miatt én személy szerint annak idején itt ragadtam, az a társaság. Nagyszerű társaság alakult itt ki, akikkel mindenről el lehet beszélgetni, és roppant segítőkészek. Szerintem ebben van az oldal igazi sikere! Ily módon minden tag aki naponta visszajár, hozzájárul az oldal fejlődéséhez. A többi kis apróság már csak hab a tortán.
Engem konkrétan egyetlen dolog bosszant az oldallal kapcsolatban, és az az, hogy néha roppant módon be tud lassulni! De ez legyen a legnagyobb baja!
0
0
0
0
super88 avatar
Ritka zsír egy oldal😀
0
0
0
0
no avatar
Ha elkezdeném, hogy miért tetszik akkor nem érnék a végére!😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
az biztos, ilyen jó társasággal még egy oldalon sem találkoztam, és az oldal is nagyon ottvan. nagy nagy gratula, és respect😆😆😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Jah, nekem is hiányoznak a friss hirek! 😕..de amúgy sztem ez az egyik legjobb oldal a neten! 😉 😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
jaja... csak több hir kellene pl mik jelentek meg játékok procik vga-k stb... de ezt leszámitva nagyon jó az oldal szabadidőm nagyrészét itt töltöm 😆 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
közösség is jó+az oldal nagyon zsír😃 csak tisztelni lehet az adminokat, és le a kalappal a szekesztől előtt,nagyon szép munkát végeztek!😃
0
0
0
0
damork01 avatar
tökéletes ez az oldal
béke...
0
0
0
0
RoadRunner avatar
Nagyon jó az oldal, sok játékkal és géppel kapcsolatos kérdésre kaptam már választ, ezért ajánlottam ismerősöknek is, akik osztják a véleményemet.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem annyira tetszik hogy szavakkal nemlehet kifejezni így hát nem is tudom miként irhatnám le ( egyxerűen tetszik ) na leírtam nagy nehezen 😆😆
0
0
0
0
exeltheone avatar
Nagyon teccik,szeretm az oldalt, 3 napja regiztem de nem csalódtam. Pontosan ezt vártam. Kell egy ilyen oldal is. Elég egyedi és ezért jó.
0
0
0
0
Splint avatar
Jó kis közösség 😃
Nekem tetszik 😃😃
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
egyetértek veletek!😉 télleg nagyon király oldal.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Az tuti hogy ennél jobb oldalt nagyon nehéz lenne találni!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😀
0
0
0
0
pakai93 avatar
nagyon jó az oldal... legjobb amit ismerek 😆 grat hozzá... remélem még sok-sok évig üzemelni fog 😃
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
kösz a segítséget😀
0
0
0
0
Athesz avatar
Lefényképezed a géped, felrakod egy olyan oldalra,pl:http://kepfeltoltes.hu/ és aztán ami linket kapsz azt beilleszted oda!

Nekem is nagyon tetszik az oldal! Mindennap fent vagyok! 😀
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
hali nekem olyan kérdésem lenne h szeretnék képet felrakni a gépemr?l de nem értem h h gondolja h linket szúrjak be..
vki elmagyarázná?😀

Am vadállatjó oldal itt minden megvan ami szem-szájnak ingere😆
0
0
0
0
CUMMINS avatar
télleg jó oldal amióta regeltem itt vagyok éjjel nappal😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
A Legjobb Oldal amit csak ismerek!! Gratulálok hazzá! télleg nagyon jó lett!
0
0
0
0
dave500 avatar
Télleg beszarás, mennyi újjítás van amióta nem voltam! Erre csak annyit lehet mondani: Tökéletes!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Ezeket ne köszönd gépigény, inkább mi köszönjük, hogy egy ilyen jó oldalt csináltál, és tartasz fent nekünk. 😉 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm Mindenkinek!
0
0
0
0
kutya113 avatar
Tetszik az oldal mert, mások gépébe belekukkantok (persze ha nem hazudnak már találkoztam ilyenel az oldalon) és sok gépigény és témák is találhatok szeretm az oldalt! 😀
0
0
0
0
HartgeH3 avatar
Nagyon komoly az oldal csak gratulálni tudok mindenkinek aki benne van.. 😀
0
0
0
0
nitram02 avatar
Amióta regisztráltam alig tudok lejönni nagyon tetszik ez az oldal.
0
0
0
0
gyula001 avatar
király az oldal elég sok mindent meg lehet tudni innen
0
0
0
0
Ferrari avatar
én is sok időt töltök az oldalon, nagyon jó a társaság is, és mindenbe tudnak segíteni a tagok, és én is segítek mindenbe amibe csak tudok...
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Imádom ezt az oldalt! Én csak véletlen beregisztráltam aztán beszélgettem, és nagyon megtetszett a társaság. 😃
Kisebb baráti köröm is kialakult, amely eléggé gyakran bővül és ez jó! 😃
Alap hogy ez a kezdőlapom, és én a netezésem 99%-át itt töltöm!

Gratulálok gépigény! És köszi a barátokat! 😉
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
a kezdőlapom,természetesen kedvenc,nagyon jó itt beszélgetni...
gratulálok Gépigény....ez...ütős lett...😉
0
0
0
0
no avatar
Nekem 100% Favorit az oldal. ez a kezdőoldalam is (rá kereshettek) minden nap feljövök legalább tudom meik game hogy menne, beszélgethetek a többiekel ők is nagyon rendesek 😃

1000 Gratuláció az oldalhoz nem csoda hogy ennyien regeltek eddig (jelenleg több mint 16 ezer). eddig hibát se talátam max 1-et az pedig ott van a hibánál 😊
0
0
0
0
defdani avatar
már nem tudok lejönni az oldalról annyira jo 😆
0
0
0
0
no avatar
Naná, hogy tetszik, akkor nem lennék mindennap itt! 😆 És egyre jobb lesz! 😉 Grat. Gépigény! 😀
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm mindenkinek!
0
0
0
0
defdani avatar
tuti az oldal!! biztos sokáig elleszek vele!
0
0
0
0
Toto012345 avatar
sziasztok nekem is nagyonbejön az oldal 😃 eleinte még csak 1* 1* jöttem fel h meglessek néhány gépigényt aztán mostmár mindennap fennvagyok többszöris ami nagyon elnyerte a tetszésem az a hangulat télleg barátsáosak az emberek és nem lenézőek egymásal h neki rosszab gépe van mint neki
jah és igen a szintek nagyonbejjönnek😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nagyon jó hogy lett vásárlás topik naghyon jó ötlet volt
0
0
0
0
Ducky avatar
Én is eleinte keveset voltam, de nekem nagyon tetszik a ez a kék design, és tök jó a társaság, meg a legjobb benne az hogy pár perc múlva itt is a válasz!!

Hajrá!!!😃
0
0
0
0
no avatar
nagyon jó az oldal cool
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
nagyon jó oldal, lementettem a kedvencekbe😃
0
0
0
0
no avatar
Gépigény, nagyon kemény beton az a Gépajánló!!! 😃 Nagyon jó! 😃 Napról-napra egyre színesebb és jobb ez az oldal! Jól mér az a számláló? 😲
0
0
0
0
no avatar
Gépigény írta:
Köszi! Örülök hogy tetszik! Azon vagyok hogy még jobb legyen az oldal.


Inkább nekünk kéne megköszönni, h ilyen jó az oldal! 😃 És próbálok példát mutatni! 😉
0
0
0
0
BiGame avatar
sztem így is elég jó, de akko még jobb lesz!
0
0
0
0
no avatar
Igen, látom, tök jó lett, és nagyon jó eddig az egész oldal! 😃 😉 Tök jó, h külföldiek is regisztrálhatnak! 😃 Tört német, és tört angol nyelven mindegyikhez írtam! 😃 😆 Én még csak annyit szeretnék ajánlani, h aki beküld egy gépigényt, de nem jó, vagy hibás, illetve nem megfelelő forrásból származik, az kapjon egy PM-et, h nem pl.: "Sajnáljuk, de a beküldött gépigényed már szerepel/hibás vagy nem megfelelő a forrás/stb.", hogy elkerüljük a félreértést, h nem küldte be, vagy valami és tudjunk róla, illetve javítsuk! 😉
Visszatérve a desing-hoz, az oldal nagyon kemény, jó választás a kék! 😀
Csak így tovább! 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció