Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MoonW avatar
Elindult az Német nyelvű oldal (még nem 100%-os, mondhatni béta állapotú). Minden gepigeny.hu-ra regisztrált tag oda is bejelentkezhet, nem kell regisztrálnia.

Cím: https://systemanforderungen.com
0
0
0
0
NoysR avatar
Ez az oldal COOL!!!! már ha elindítom a mozzilát, egyből ez az oldal jön be😃😃😃
0
0
0
0
sTo avatar
Jó, jó.. Mély tiszteletem uraim...😉
0
0
0
0
tomtiraz avatar
amikor a munkám engedi (nem kell sokat túlórázni)akkor netezem,a levelek elolvasása után nézek valami letőlthető filmet vagy game-et,aztán itt kötök ki mindig,nem tudom miért de valóban tetszik az oldal.Persze egy idő után azért neki állok lövöldözni valami játékkal,de utána ismét ide jövök majd off!
0
0
0
0
Demoz avatar
legjobb oldal😃 ahogycsak tehetem feljövők,és rengeteg havaromnak ajánltam akik regeltek ide azóta😃
0
0
0
0
melich3 avatar
én tegnap regisztráltam és 1 nap alatt olyanokat tudtam meg a videókértyámról, amiket nem is gondoltam volna. nagyon jó az oldal, mindenki segítőkész, egyszóval tökéletes
😉
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem naon teccik, s ha éppen nincsenek fenn sokáig az adminok, v gépigény nem kell kérdezősködni!
0
0
0
0
no avatar
Sztem nagyon király az oldal!
0
0
0
0
Palsa avatar
A közösség tényleg nagyon segítőkész és nem minden második szavuk a "bmeg", a design-t lehetne frissíteni kicsit túl kíber és egyszerű, de ez mondjuk relatív, lehet csak nekem furcsa.😜
Csak így tovább GÉPIGÉNYB)
0
0
0
0
demi3223 avatar
Hát csak nem mindenki tud sok dologban segíteni
0
0
0
0
Ferrari avatar
hát én sose szoktam azt vissza küldeni h keress rá googlen. Amibe tudok abba segítek.
0
0
0
0
no avatar
Nekem azért tetszik az oldal mert mindenki segtőkész és jó fej , ha kérdezek valamit PÜ-ben nem az a válasz h "keress rá googlen"
0
0
0
0
no avatar
Jó ez az oldal De nagyon nekem is ugy ajánloták és a társaság is minden nagyon jó és csak grat 😉
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Jehh Meg is lehet itt tanulni viselkedni😀
0
0
0
0
Rapido avatar
Nekem nagyon tetszik az oldal!Remekül van megcsinálva,tetszik a design is és itt mindenki jófej és segítőkész!😃
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Hát ja mi lett volna ha nemtaláltunk volna rá erre az oldalra!B)
0
0
0
0
no avatar
Szerintem ez az oldal nagyon jó.😃
0
0
0
0
Bewy avatar
szerintem nagyon jó az oldal mert itt vannak a játékokról gépigények és még van fórum is ahol meg lehet kérdezni hogy érdemes e venni ezt vagy azt meg hasonlók...szóval jó hogy van 1 ilyen oldal is 😀
0
0
0
0
Black_Eagle avatar
nagyon király az oldal, mostanában naponta nézek be,jó a társaság, itt megtalálsz minden infot és új hireket is😀
0
0
0
0
dave500 avatar
Core2 írta:
Ennél jobban el sem találhattad volna...a többi oldal...hát, sztem nincs ilyen közösség sehol

Ja vmi ilyesmi...
0
0
0
0
Core2 avatar
Ennél jobban el sem találhattad volna...a többi oldal...hát, sztem nincs ilyen közösség sehol
0
0
0
0
MoonW avatar
Hát hogy hogy jött az ötlet arra már tökéletesen nem emlékszem.

Először is szerettem / szeretem a videójátékokat. Másodszor: úgy láttam erre az oldalra lenne igény is. Sokadszor: tudom hogy léteznek/-tek felkapottabb és csili-vili játékos oldalak is, de azokon ugyanazt lehet olvasni... hírek, cikkek, stb. Gondoltam egy olyan oldalt csinálok, a játékos témán belül ami sok embert foglalkoztat és más szemszögből közelíti meg a játékokat. A hardware- és játékipar a két legnagyobb mozgató rugója az informatikának, a téma innentől fogva már adott volt: Gépigények...

A többi már történelem...:Ð
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Jó hogy ez lett. gondoljatok bele ha PL: macskákrol szólna az oldal😆 Akkor egyikünk se lenne itt
0
0
0
0
Core2 avatar
Tevagy zoli ? Nem azt mondom h nemjó...csak érdekel...annyi más szemszögből meglehet közeliteni a honlapkészitést, miért számitógépekkel foglalkozó témát választottál? Vagy csak úgy jött...
0
0
0
0
Core2 avatar
Zoli...miért pont gépigényes oldalt csináltál? Annyi más téma van, miért pont gépigények ?
0
0
0
0
homerun avatar
hát erről szól az oldal
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Nagyon frankó oldal,midenre kapsz választ amit megkérdezel és akkor se szemétkedik senki ha kezdő vagy és semmit nem tudsz (ezt nem magamra értem😆😉 én rengeteget tanultam a gépekröl mióta regisztráltam........ Ja és gépigények is vannak😆
0
0
0
0
i_adrian avatar
nekem tetszik mert ha kérdezek valamit amit nem tudok akkor segítenek😀
ha bekapcsolom a netet ez az oldal jön be először😆kezdőlapom😆
tényleg nagyon jó társaság
0
0
0
0
Core2 avatar
én nem is tudom, hogy hogy kerültem ide...de ha mondhatom ezt, akkor elég sok jó emberrel találkoztam itt
0
0
0
0
rocka avatar
Szerintem nagyon klafa az oldal. 😃 Mostanában mindennap felnézek és ahogy thug85 is mondta tényleg jó a társaság 😃 😉
0
0
0
0
szabo176 avatar
Zsir az oldi
Jól megcsináltátok...
Csak kéne a játékok gépigénye alá kép is vagy videó

Pisti
DEBRECEN
0
0
0
0
kisborda avatar
király oldal jó hogy kilett találva
0
0
0
0
thug85 avatar
Én viszonylag sűrűn felnézek! Nagyon jó a társaság!😃
0
0
0
0
homerun avatar
szerintem meg az egész jó lett
0
0
0
0
homerun avatar
azért tetszik, mert lehet gépigényt beküldeni
0
0
0
0
no avatar
Egyetértek sziszfiuval! Nem ismerek még egy olyan oldalt ahol ilyen jó a társaság!!😆
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Jah ha először fel lépek a netre én is ide jövök Jó oldal!
0
0
0
0
no avatar
én is sokat vagyok itt😃 nagyon normális társaság😀
0
0
0
0
no avatar
1 nap legalább 10-szer föllépek!!😆 Szerintem nagyon jó oldal!!
0
0
0
0
zelcsi avatar
potyesz98 írta:
Te ez kérdés? az egész napom itt töltöm
na ez igaz!!!:Ð:Ð:Ð
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
ha belépek a netbe ez az első oldal ahova elsőre belépek és ki se akarok lépni😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Ez az oldal eszméletlen, tudjátok mit, elő kéne léptetni ezt az oldalt,no meg a szerkesztőjét is
0
0
0
0
zelcsi avatar
nagyon jó oldal!ha nem lenne az már nem lennék itt!😆 jó kis csapat kovácsolódott itt össze!így tovább Gépigény!és sok sikert!😉
0
0
0
0
Herman avatar
Most mégjobb az oldal hogy fejlesztettél rajta Gépigény.
0
0
0
0
tacsi03 avatar
h jo e?? a1ik legjobb oldal!!😃 nagy gratula!!!😀
0
0
0
0
Herman avatar
Hát a színek is meg az ablakok felül azok is jók.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció