Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bufy18 avatar
Sztem az oldal király, mindenki segítőkész, bár van egy két face-off emberke de az mindenhol van, legalább van kin nevetni...köszi a sok segítséget!
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Nana, hogy tetszik es csak 1re jobban es jobban ! 😆
0
0
0
0
sisko avatar
Naná hogy igen.Kedvenc fórumom(hogy őszinte legyek,az egyetlen)
0
0
0
0
no avatar
háát nm is tom most tetszik-e végülis csak egésznap itt lógok 😆
szentem ezt lehet annak mondani 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Hát persze, hogy tetszik !!! 😉
10*-ból/11* 😃😃😃😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm mindenkinek! Örülök hogy tetszik!
0
0
0
0
Berki_Gabriella avatar
Nekem nagyon tetszik ez az oldal!!! Nagyon ötletes volt aki kitalálta!!! Gratulálok neki😃
0
0
0
0
no avatar
még jó hogy tetszik 😉😜
0
0
0
0
no avatar
Nagyon jó oldal jó a disegnie sok érdekes dolog megtalálható sok kérdésre válasszt kapsz!😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
nagyon tetszik az oldal de van egy negatívum hogy nem mindig van kiírva hogy hányas shader kell neki de az csak 1 kis probléma
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm, örülök hogy tetszik nektek!

ghost131: ezek a hivatalosan kiadott gépigények, ez nem az oldalon múlik.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
szépen meg lett csinálva 😀 nem hittem volna hogy php fusion
0
0
0
0
ghost131 avatar
Nekem is igen tetszik. Bár van pár gépigény ami nem stimmel. Nekem pl a Clive Barkers Jericho-ra és a Coj2-re is kevésnek írja a procim, mégis lazán mennek...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Nem régen regisztráltam és ,még ismerkedem az oldallal. Eddig nagyon tetszik. Már régebben is be-benéztem, de akkor csak érdeklátogatásokat tettem. Most egy kicsit mélyebben is bele szeretnék merülni az itt folyó dolgokba, majd meglátom mennyire sikerül. Üdv: Sancho
0
0
0
0
Berki_Gabriella avatar
Most regisztráltam de eddig nagyon tetszik! Nagyon de nagyon ügyes és ötletes volt az oldal szerkesztője!
0
0
0
0
no avatar
Gratula nagyon jó😀
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
En regen csak ugy poenbol regiztem itt, mert csak ugy tudtam ellenorizni, h jo-e a konfigom az oldal szerint 1 adott jatekhoz.

Aztan 1re tobbet kezdtem fel ide jarogatni, mert jo cikkek, meg erdekes hirek is talizhatoak itt, + van nehany jo fej "kocka" is itt ! 😉
0
0
0
0
wnorbert85 avatar
Én is minden nap feljövök.
Király oldal, így tovább !!!
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem néha a tanulái időből gépigényzek😃
0
0
0
0
gara66 avatar
sajnos annyira tetszik h a tanulás rovására megy h ennyit vagyok itt az oldalon😆😂
0
0
0
0
Juventino87 avatar
Én úgy 2 hónapja regisztráltam erre az oldalra,és nagyon pozitív véleményem van róla. Az eredeti célom az volt hogy megtudjam nézni hogy a játékok mennének-e a gépemen,gondolom mindenki ezért regisztrált,de emellett rengeteg segítséget kapok a fórumon át.Nagyon sokat fejlődtem a számítástechnika terén köszönhetően az oldalnak.Csak így tovább srácok! Gratula az oldalhoz! 😀
0
0
0
0
no avatar
A legjobb oldal!!!! 😆 Gépigény láw <3!! 😆
0
0
0
0
Lord107 avatar
Nekem tettszik nagyon is az oldal. 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
😲 Ejha, 10 milcsi?!..az igen! 😉
0
0
0
0
Athesz avatar
BiGame írta:
tessék megnézni ez nem gyenge😃![LINK]


Az szép! Nekem is nagyon tetszik az oldal! Csak így tovább!😉
0
0
0
0
BiGame avatar
jah, hát kb én is így fogtam fel a dolgot😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲
Sosem gondoltam volna hogy ilyen értékes ez az oldal. De az mindig tudtam hogy hihetetlenül jó.
0
0
0
0
BiGame avatar
tessék megnézni ez nem gyenge😃![LINK]
0
0
0
0
no avatar
az eggyik kedvenc oldalam!!!! 😆
0
0
0
0
gara66 avatar
legjobb oldal, sokszor segített már az h itt vagyok az oldalon...
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem ez a kedvenc oldalam és mindig is az lesz
0
0
0
0
William Birkin avatar
Sziasztok! Új vagyok még köztetek, és szeretném elmondani, hogy nagyon tetszik az oldal. Egyszerű és nagyszerű, letisztult, szép! A közösség tagjait is szeretném megismerni, amennyire csak lehet, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon sok jófej arc látogatja az oldalt. Remélem sikerül majd minél többet vizslatni a szájtot, minél többet kommentálni, stb...

Üdv!
William
0
0
0
0
azbizony avatar
Nagyon nagyon nagyon jó az oldal!!! 😃
0
0
0
0
Akonism avatar
Nekem tetszik az oldal; tetszik a társaság, tetszenek a színek, tetszenek az AVATAROK!😃 Egyszóval minden tetszik. Gudbáj😀
0
0
0
0
prince avatar
szerintem nagyon jó az oldal mert minden megtalálható rajta😆
0
0
0
0
tomtiraz avatar
Boldog Karácsonyt mindenkinek
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm mindenkinek!
0
0
0
0
norbigomba avatar
Nagyon teccik az oldal! Most jól is jött, hogy megtaláltam mert ki akartam írni MSN-re a gépem, hogy dicsekedjek vele, de nem fér ki. Így hát belinkeltem az oldalt és így meg tudják nézni!😜
0
0
0
0
Atley avatar
jó az oldal nincs vele semmi probléma 😉
0
0
0
0
gabi86 avatar
nekem nagyon bejött az oldal és túl sok változtatás se kéne szerintem😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Konczos írta:
Szerintem nagyon hasznos mert a legtöbb játék fent van és hasznos az értékelés is.

Meg minden!😃😆
0
0
0
0
Konczos avatar
Szerintem nagyon hasznos mert a legtöbb játék fent van és hasznos az értékelés is.
0
0
0
0
azbizony avatar
Én minden nap megnézem, NAGYON jó kis oldal😃
0
0
0
0
gara66 avatar
a héten valameik nap eccerüen nemjött be az oldal, próbálkoztam folyamatosan és mikor bejött, láttam h mások is mondják a nemjött be eddig.csak ennyit akartam😀
0
0
0
0
George91 avatar
Szeintem is nagyon királyak a szintek😆 + még azért tetszik az oldal mert mindenki ....va jó fej és segítőkész!
0
0
0
0
ganjahman avatar
Nekem is nagyon bejon! ha nem tudok valmit itt mindig tud valki segiteni, jo kis tarsasag. Reggeben nem jartam ide de most az utobbi heten nagyon ra vagyok kattanva😆 Forumozni se szeretek de itt azt is szoktam😉 KIRALY!!!
0
0
0
0
susguy avatar
Szerintem marha jól meg van csinálva, grat hozzá 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció