Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Toma97 avatar
Pálya választás lassan
0
0
0
0
Demoz avatar
Na elkezdődött ez az iskolai év is.😀
Ezt kibírom valahogy, az utána következő szakmais 2 év nagyon jó lesz.😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Köszi! Meglesz a kitartás! 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
sok szerencsét+kitartást mindenkinek 😃😃
0
0
0
0
edom789 avatar
Hát én már végeztem a közép sulival megvan az érettségi és februártól irány anglia! Azok akik most mennek középbe hát előre sajnálom őket!
0
0
0
0
azbizony avatar
kakasu írta:
én már várom nagyon😀

Na legalább valaki 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
én már várom nagyon😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Holnap jó sulikezdést 😃
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
superlompos de hisz nálatok nincs is tanulás!😃
Nálunk sajnos elég keményen kell..
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 na 10 perc és megyek készülni... addig még meghallgatok egy két számot aztán irány az évnyitó 😆
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Most jöttem haza a könyvosztásról annyian voltak és csak egy terembe osztották szóval sokáig ott voltunk hazafele tesóm véletlenül 4 könyvet kicsit megitatott kólával szóval jól kezdődik az év 😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
nekjem egészen pontosan ma kell mennem a koleszba 😊 amuyg 9-edikbe góóóó 😂😂
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Master Killer írta:
Kmisi99 írta:
Ez az év is jól kezdődik. A leges leg szarabb termet kaptuk kb akkora a terem mint a WC-nk és közvetlen a bejártatnál van ráadásul nem is tanterem hanem valami rohadt bemutatótermet alakítottak át😶


Hát ha akkora mint a WC-tek még lehet, hogy otthon is érzed magad! 😆


😆 van benne valami 😃 én még azt se tom hol lesz az osztályunk... pedig azt mondták hogy az osztályban kell majd gyülekezni 😆 hát mondom oké... jó lesz ez a 11.-es év kezdete....
0
0
0
0
Master Killer avatar
Kmisi99 írta:
Ez az év is jól kezdődik. A leges leg szarabb termet kaptuk kb akkora a terem mint a WC-nk és közvetlen a bejártatnál van ráadásul nem is tanterem hanem valami rohadt bemutatótermet alakítottak át😶


Hát ha akkora mint a WC-tek még lehet, hogy otthon is érzed magad! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ez az év is jól kezdődik. A leges leg szarabb termet kaptuk kb akkora a terem mint a WC-nk és közvetlen a bejártatnál van ráadásul nem is tanterem hanem valami rohadt bemutatótermet alakítottak át😶
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 én nem lepődtem meg... tesóm 21 éves és még suliba jár... ő is ilyen OKJ-s valamin van 😃 valami bankos akármi...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
OKJ-s képzésre járok. Ez egy szakmáról ad papírt. Már a 2. évemet taposom ott, ami az utolsó! 😃

Mindenki meglepdőik, hogy 20 évesen suliba járok! 😲
0
0
0
0
Master Killer avatar
Superlompos: 20 évesen, hova jársz?
0
0
0
0
bazsi96 avatar
Holnaptól suli és a jövő héten már angolul fogom tanulni a matekot,közgazdaságot és a földrajzot!-.-😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekünk már megvolt az évnyitó! Meg kell mondjam én nem bánom, hogy elkezdődött. 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
elméletileg most nálunk nem kell a SUIT... elég csak a Black and White combo 😃
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Nekem holnap lesz :/ Egy a jó az egészbe még pedig: SUIT UP!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
még két és fél óra és indulok évnyitóra 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
11. osztályban már nekem se volt természettudományi tantárgy (kémia, biosz, föci, fizika).
0
0
0
0
matyosowski avatar
marci devis ti is nyelvi előkészítősök vagytok ?? 😃 vagy mi mert én is 😀 nekem sem lesz most kémia fizika föci 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pisti0210 írta:
1 hét és vége a kocka napoknak de addig is jó gépezést mindenkinek😆


Helyesebben: Csökkenni fog a gép előtt ülök X órát/nap. 😆
0
0
0
0
Devis avatar
én most mek 12.-be de mivel előkészítős vagyok ezért még csak kisérettségiket kapunk 😀 de egyébként infót és föcit leakarom tenni (érettségi, előrehozott) 😀
0
0
0
0
0423mark avatar
Én most megyek 8. ba (újra :S) különben 10.be mennék csak évesztes vok 1 szer és 1 szer buktam
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én most leszek 11.es és se kémia se fizika se földrajz se biosz nem lesz 😆
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
1 hét és vége a kocka napoknak de addig is jó gépezést mindenkinek😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
MÁrcsak 13 nap 😞😢😶😕
0
0
0
0
no avatar
Én most megyek 10-be és már tavaly is 3 tanárom mondta hogy iratkozzak át másik osztályba azért mert csak az infó meg a töri amit szeretek és úgy ahogy tanulok. Egyébként nálatok is csak olyat tanítanak infóból hogy semmi haszna és még az óvodás is értené. Egyszer volt hogy mindenkinek kelett csinálni kiselőadást arról a témáról ami úgymond elég komoly és nem netről hanem fejből. Mikor a tanár elmondta hogy ki mit csinált akkor meglepődtem. Mindenki csak periféria meg oprendszer én meg physx-ről.

Amúgy meg nem várom mert csak vagánykodó hülye osztálytársaim vannak akik elvileg nagyon királyok bár ha egy szer falhozveri őket az ember akkor már nem keménykednek magukba csak hatossával.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Sok Sikert ricshard004! 😀
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Nekem meg 1 hét múlva pótvizsga 2 tantárgyból...,drukkoljatok,hogy sikerüljön
0
0
0
0
bfrenk avatar
Nem várom, de hamarosan itt van. 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Érdekes! 😆

Nálunk közlekedési órán volt ilyen, hogy puskáztunk. De a tanár orra előtt is lehetett, mert nem érdekelte. 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Pedig sok értelme van. Meg nálunk olyan a tanár hogy megengedi nyugodtan hogy puskázzunk tud olyat adni amit csalva nem tudunk kiszámolni. Bár volt olyan is hogy ugyan ez a tanár azoknak akik beadták a puskát adott egy hármast mert készültek infón.
Ilyen rohadt fura az infó/fizika tanárunk hol köcsög hol ilyen rohadt rendes 😆
Volt olyan is hogy beadtam a dogám mondja ez 4 es mondom jó. Erre ő dehogy jó és vissza adta hogy javítsam ki.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Fizikából mindig puskáztam. Semmi értelme nem volt annak a tantárgynak.

A németet azt szerettem, mondjuk abból voltam egyedül 5-ös! 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem az egyik kedvenc órám az infó gyakorlat mert az infótanárunk kicsit olyan mintha részeg lenne 😆 hülyén beszél csupa vicces dolgot na meg rohadt könnyűk a dolgozatok😆 Még a fizikát is imádom ha a tanárnak nincs kedve szemétkedni. Meg az angolt is szeretem mert az könnyű
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem nincs bajom vele, vagyis az, hogy nem csinálunk semmit se.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Nekem kb semmi. vagyis a lyukas óra a legjobb 😃 az infótanárom az igazgató ezért sok van belőle 😆

am meg rühellem a sulit
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Felesleges téma lenne, mert akkor előbújnának a bokorból a perverzek.

Amúgy mi a kedvenc tantárgyatok? Vagy mi volt? 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
szabolaci10 írta:
Tesla GoD írta:
Nagyon nem lehet hülyeséget tanítani, mivel kábé annyit mondanak el bő lére eresztve, h a fiúknak kukijuk van, a lányoknak meg ***juk, ha nem akarod fertőzni a DNSeddel az emberiséget, akkor húzzá gumit a pélóra.

Ennyi erővel a Kuki-t is * oz hattad volna ! 😆
A mi tanárunk azt mondja a kukira hogy hím vessző 😆
Én nem csillagoztam semmi, az oldal megteszi helyettem, ha szükségesnek érzi. Ma am meg már az a helyzet, h a 12 éves korosztály már van olyan tapasztalt, h egész felvilágosító órákat tartson, míg pl a 16-17 évesek közül sokan még nem próbáltak, kicsit ironikus, nemde?😊
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Viszont nekem is jók az emlékeim, mert minden órán ezt olvastam! 😆
0
0
0
0
FBalint avatar
Nem arról van szó hogy stréber lennék, segítek másoknak is mindig, általában én szoktam kihúzni az osztálytársakat a csávából.

Egyszer megmentettem őket egy angol dogától. 😃
De a legrosszabb, hogy minden év végén 2 tantárgyból vizsgázunk, mindegyikhez van 15-30 tétel
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Superlompos írta:
Az a jó, mert akkor frissek neki az emlékei! 😆

Engem csak ez a téma érdekelt biológiából. a fotoszintézis már kevésbé...


Az biztos h frissek 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az a jó, mert akkor frissek neki az emlékei! 😆

Engem csak ez a téma érdekelt biológiából. a fotoszintézis már kevésbé...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekünk most 10. es biológia órákon volt pár órán át szó az ilyesmi témákról a nemi szervek meg az ilyenek meg volt róla beszélgetés meg lehetett kérdést leírni és válaszolt rá a tanár. De a legjobb az volt hogy a tanár egy max 25-30 éves csinos nő volt 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A biológia amúgy tartalmazz jó anyagokat. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció