Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Nekem nagyon laza a suli. Hétfőn be se kell járni. 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
Talmacsi: És még örülsz is neki? 😊 😆
0
0
0
0
DeXHerO avatar
végre meg kaptuk a munka ruhát holnap go melózni 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Master Killer:
Itt fegyverek helyett más "bónuszokat" kap az ember..... pl:. nőket Tongue
vagy húsz év börtönt 😃
0
0
0
0
Master Killer avatar
levente59: Ha 1x-2x átszabod az arcukat, nem fognak "szivatni" ! 😉
Tapasztalatból mondom! 😉
0
0
0
0
levente59 avatar
Én Ózdon a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat József Attila Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégiumba járok(röviden JAG). Már több mint 2 éve oda járok, most megyek a 9.F osztályba. Az osztálytársaim egy része(főleg a fiúk) elég szemetek. Még 7-ben sokat "szivattak" meg "oltogattak", de valahogy a 8. osztályban megjavultak (már amennyire).
Magával a sulival nem lenne gondom, de sok a hülye MO-n.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Az élet egy komoly grafikájú FPS, magas nehézségi szinten. Itt fegyverek helyett más "bónuszokat" kap az ember..... pl:. nőket 😜
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Egész élet akadályokkal teli amit le kell győzni!😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
Gondok mindig vannak...

De ez olyan dolog, hogy az óvodás azt mondja, hogy de jó volt régen otthon lenni, az iskolás azt mondja, hogy de jó volt régen óvodába járni,
ha az ember elkezd dolgozni akkor meg "de jó lenne még suliba járni"...
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Pedig az igazi gondok iskola után jönnek, hidd el.
0
0
0
0
Master Killer avatar
D4V1D: Az szívás! 😆

Én matekból meg nyelvtanból buktam, de átmentem! 😀

matek 2-es
nyelvtan meg 3-mas lett
0
0
0
0
no avatar
pfff rohadt tanár 23 pontot kelett elérni hogy átmenjek a vizsgán nekem volt 21 de az a majom megbuktatott...a másik gyereknek 11 pont de tőle még kérdezett hülyeségeket és átment -.-" na ez.....ám tényleg 5. én sory
0
0
0
0
DeXHerO avatar
nekem jó volt a suli kedden go új házat vakolni meg minden faság mert jövö héten gyakszi lesz végig
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekünk meg lett az órarend nagyon sokat változott tavaly óta 9 informatika meg még pár új hülyeség. Alig van rendes óra mint matek töri stb tavaly meg ezekből volt rohadtsok.
0
0
0
0
FBalint avatar
Ma volt a 2. nap, egyből meg volt tartva az összes óra, a tanítást is elkezdték... Házit is kaptunk dögivel, mellé pedig egy 2 óra alatt kitöltendő matek feladatlapot....

Meg fogok halni!!!!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nem 5-én kezdődi ka suli ?
0
0
0
0
no avatar
faxom én megbuktam 😢 😃 ma lesz a pótvizsgám mert 2 napja elfelejtettem menni 😃 ám itt Szlovákiában csak 7. én kezdődik a suli 😉
0
0
0
0
Core2 avatar
addig jó, amíg iskolába jártok, addig nincsenek gondok.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekünk tavaly annyira lazán vette a matek tanárunk az ilyeneket, hogy én matek doga alatt szemetekből gépet építettem formáltam ilyen reggelis alu csomagolásból a hűtőbordát, ragasztottam, minden 😃😃 Papírból VGA ref hűtő stb. 😃 doga is ragasztós lett 😃😃
le se szarta 😃 dogára alig írtam valamit le sem osztályozta 😃😃
mindig levideóztuk 😃😃
volt hogy fülessel újságot olvastam, ettem ittam, elkényelmesedtem meg minden nem is szólt érte 😃😃 mondjuk az autó bildet ilyen matek könyv mögé raktam meg úgy a könyvvel takartam magam, de azért 😃😃
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Hehe, dolgozat írás közbe meg pláne komoly lenne 😃
De az már más tészta lenne, ha felelnie kell, kimegy az osztály elé, és ott nyomná 😃😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Furmann96 írta:
Nekem az első nap amikor a tanár kiment vmi papírért a gyerek az ELSŐ padba elkezdett PSP-vel játszani 😆


én halottam hogy debrecenbe az egyik suliba pedig tömegesen nyomják(órán persze). Ezt nev.faterom fia mondta 😆
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Nekem az első nap amikor a tanár kiment vmi papírért a gyerek az ELSŐ padba elkezdett PSP-vel játszani 😆
0
0
0
0
hassi avatar
Én Petőfi Gimn. Aszód. 10.C (nem az evangélikus)
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Am ti hova jártok, ha szabad megkérdeznem? 😃 Én a Batthyány Kázmér Gimnázium (Szigetszentmiklós) 9.c osztályába 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Superlompos írta:
kakasu írta:
na végree jó volt suli csak sok kis kemény csávó újak feszitenek az egyik barátnőmre akart rá mozdulni és megvertem az egyiket

meg fiatal osztályfőnököm van: )


Verekedéssel kezdesz? 😆


hát muszály😂
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
az én osztálytársam cigó utáltuk 15-tantárgyból 11-ből bukott
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt én is csak megerősíteni tudom. Mikor még 9-es voltam (már 5 éve volt 😆😉, akkor még csak 1-2 tantárgyból lehetett. 3-nál pedig a tantestület szavazott. De most már korlátlan tantárgyból lehet. 😆
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
nálunk ofi azt mondta tavaly hogy max 3 tantárgyból lehet pótvizsgázni, éééééérdekes módon valahogy többől is pótvizsgáztak osztálytársaim. (pl 2 en 8 tantárgyból pótvizsgáztak, átjutottak 10 ikbe)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ahogy itt olvasom sokaknak elég kemény iskolájuk van szemét tanárokkal nagy szigorúsággal minden. Nálunk tiszta lazaság van és nagyon jó az iskola bár a környék úgymond leg felkapottabb és leg jobb sulija még a 2x akkora Hajdúböszörményből is járnak hozzánk iskolába. És a tanárok többsége úgymond átlagos szóval se jó se rossz. És csak az bukik meg aki meg akar. Mindig mondják hogy megbuktok meg satöbbi év végén meg kb a tanár küzd a gyerekért hogy na próbáld meg 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
Kmisi99: Az komoly! 😆

Kmisi99: Az órai munkába a feladatok megoldása tartozik, ha röhög azért nem adhat 1-est, de ha nem dolgozik órán azért már igen.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hassi írta:
Első nap földrajz egyes osztályfőnöki órán!: mert a tanár szerint beszélgettem (pedig nem), mikor egy másik gyerekkel meg kiabálnia is kellett, akkor se fogta be. Annak meg semmi..

Egyszer infón volt az hogy oszt társam a passziánszt kirakta háttérképnek és kattingatott rá a tanár meglátta beírta neki az egyest hiába magyarázkodott a gyerek

Master Killer
Rosszul tudod órai munkára is adhat egyest a tanár meg még vagy 4 másik dologra mindezt egy órán szóval ha úgy látja nem dolgozik beírhatja. Lehet épp olyan kedvében volt a tanár és megadta neki az egyest annak aki ordibál meg épp leszarta.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem itt az ideje, hogy visszakanyarodjunk a suli témához! 😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
Egyszer ültünk a vonaton azt bezártuk az ajtót mer ott sorakoztak.Mikor le szálltak meg meg könnyebültem
0
0
0
0
ceni98 avatar
egyedül nem nagy a szájuk... többen vannak akk nagy pofájuk van... tapasztalat...
0
0
0
0
Toma97 avatar
De sose mennek 1-edül mer megvrnék ehelyett min 3-man

láttam ház előtt 20an sorakoztak 😶
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem alkalmazkodunk mi senkihez. Egymáshoz kell alkalmazkodnunk. Ha nincs valami egyetértés akkor csak öldöklés menne. Az jó lenne?

Na de elég ebből! 😆

remélem az idei bizonyítvány komolyabb lesz egy fénymásolt cetlinél! 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
FBalint: Lesz itt majd polgárháború.....
0
0
0
0
FBalint avatar
Master Killer írta:
Mort2195: Nem feltétenül vagyok olyan, eddig 3-4 olyan eset volt amikor beszóltak vagy nekem jöttek, de azokat le is rendeztem. 😎
És nem is jöttek utána 500-an rám... mondjuk fenyegetőztek már ilyenekkel de nem lett belőle semmi... szerencsétlen orkok...

Sok hozzászólásotokba azt veszem észre, hogy TI ALKALMAZKODTOK a cigányokhoz, mintha övék lenne az ország..... -.-


Mi mást lehetne csinálni? Úgyse mennek el... Csimpaszkodnak az országhoz mint a piócák. Pedig igazán visszamehetnének Indiába, mert elegem van a "Ne ríjá má'"-ból.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Mort2195: Nem feltétenül vagyok olyan, eddig 3-4 olyan eset volt amikor beszóltak vagy nekem jöttek, de azokat le is rendeztem. 😎
És nem is jöttek utána 500-an rám... mondjuk fenyegetőztek már ilyenekkel de nem lett belőle semmi... szerencsétlen orkok...

Sok hozzászólásotokba azt veszem észre, hogy TI ALKALMAZKODTOK a cigányokhoz, mintha övék lenne az ország..... -.-
0
0
0
0
ceni98 avatar
volt 1 oszt társunk tavaly (6.ba) volot 17 éves és EL VOLT JEGYEZVE!!! néztünk ám😆
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Jah és van egy rohadtul idegesítő dolog amit nagyon utálok hogy nekik mindenben kedveznek pl: muterom volt a könyvekért és egy nem éppen sovány asszonyt hazaküldtek 2 faluval odébb hogy hozzon el egy lapot ami kell de a cigány asszonyoknak azt mondták óóó majd a gyerek behozza(+ a cigány gyereke először jár oda a magyar meg már több éve kapja azt a támogatást mégis kell róla a bizonyíték egyből, a cigány meg ráér hozni) .Meg a suli is több támogatást kap utánuk mikor miénk az ország bazzz .Na jó ennyi elég is volt . (régi sulimról van szó) Jah ha a cigány megbukik leszarják neki otthon, nekem anyu le is verné a fejem 😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Zergi0 írta:
De am nem értem őket az nekik miért jó ha 12 évesen cigiznek meg lopnak meg verekednek aszt 14-15 évesen nem tudnak semmit és buknak megfele . Am ismertem olyan cigányt is aki haver meg minden de azt az egyet láttam egész életembe többet olyat nem .


Már a génükbe van.Ez nekik olyan természetes mint neked a tisztálkodás.(Gondolom én.😆😉
Meg szerintem mimást látnak szüleiktöl is.
Bár nálunk felmarják a segéjt,majd mást se látsz csak ontsák a rakétát (pálinka),gyereke meg télen 20cm hoban mezitlább,még zokni sincs rajta ugy rohangászik.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
szabolaci10 írta:
Na ki lesz az a bátor aki megnyitja ? 😆


Szerintem senki. Úgyis lezárnám! 😆
0
0
0
0
Zergi0 avatar
De am nem értem őket az nekik miért jó ha 12 évesen cigiznek meg lopnak meg verekednek aszt 14-15 évesen nem tudnak semmit és buknak megfele . Am ismertem olyan cigányt is aki haver meg minden de azt az egyet láttam egész életembe többet olyat nem .
0
0
0
0
cseszka avatar
Érdekes dolgok ezek.Kéne nyitni egy forumot h mindent a romákról,vagy dikkekröl.😆
0
0
0
0
hassi avatar
MC MaRcI írta:
1-2 cigó akk örüljetek nálunk kb 400 😆 és 20 fős bandákban járkálna polójukra rá van írva hogy gigolo latino 😆 meglátjuk őket haverokkal mindig ezen szórakozunk

pont ma láttam egy volt osztálytársamat ilyen pólóban. szerencsére a mostani suliban nincsenek.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ki mondta, hogy félni kell tőlük? 😀

Nekem még nem nagyon szóltak be. Ha mondtak is valamit, akkor is csak moslyogtam és ők is ezt tették. 😀
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Egyetértek Master Killerrel.... Nem kell csinálni semmit se hogy hatbaszurjanak 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció