Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Ez az ami nem változik meg sose, nem úgy mint a töri könyv tartalma.
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Suliról összeségében ez a véleményem: Kvaszar 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Nagyon nem lehet hülyeséget tanítani, mivel kábé annyit mondanak el bő lére eresztve, h a fiúknak kukijuk van, a lányoknak meg ***juk, ha nem akarod fertőzni a DNSeddel az emberiséget, akkor húzzá gumit a pélóra.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A felvilágosítással nagy hülyeséget nem mondanak. Az még 9-10 évesen még hasznos is.
0
0
0
0
Toma97 avatar
De valamikor hülyeséget tanítanak
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk harmadik osztályban oké, de nekünk? 😆

Ezzel egy kicsit elkéstek. A tanárok nem akartak foglalkozni velünk, azért volt ez a műsor! 😃
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Nekünk vmi 55-60 éves ribi pofázott h hogy kell védekezni...😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De volt szexuális felvilágosítás is! 😆 Az is kemény volt, hogy a legidősebb tanár magyarázta el nekünk a dolgot! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jah, elég stabil. Az évzáró volt a legjobb! 😆

Volt képük azt mondani, hogy a tanárok kemény munkájával sikerült néhány tanulóból kihozni a maximumot! 😂
0
0
0
0
DeXHerO avatar
nekem már csak 2év és go ki németbe vagy Ausztriába
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Olyan tantárgyak voltak feltüntetve, amikről nem is hallottam. Ráadásul néhányat el se tudtam olvasni, mert kézzel volt írva az egész. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudom! 😃 De a paír meglesz. A bizonyítványunk is csak egy fénymásolt papírból állt, mondvacsinált tantárgyakkal! 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Elvileg rendszergazda meg hálózattelepítő leszek. De ez nem a calóság, ugyanis semmit nem tanultunk az első évben! 😃


az jó, mennyit lehet ezzel keresni?
magyarországon mindenkinek csak papír van 😃 tanult emberek nagyon kevesen vannak 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Elvileg rendszergazda meg hálózattelepítő leszek. De ez nem a calóság, ugyanis semmit nem tanultunk az első évben! 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Superlompos írta:
Én se vagyok egyetemen, csak az hiányozna még. OKJ-s "képzésre" járok.


és az milyen? 😃 milyen képzésre jársz?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én se vagyok egyetemen, csak az hiányozna még. OKJ-s "képzésre" járok.
0
0
0
0
niteforce avatar
én sem akarok egyetemre menni, hanem szakmunkásképzőre szeretnék menni.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
megy a nyavalya egyetemre ,jó nekem a kőműves szakma is 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Meg lehet úszni tanulás nélkül is a bukást, ez nem vitás. csak akkor az egyetem felejtős, mert ott csak a számokat nézik. Bár az egyetem ma már nem olyan nagy szám.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
én nem várom a sulit most lépek 11-be 2 hát gyakorlat mint csak a f@szunkat vakarjuk 2hát elmélet amin meg alszunk és ezért kapunk havi 20ezert . én a 9 .10.et végig vittem úgy hogy nem is tanultam semmit 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az írásbeli a legjobb, mert ott ehetsz is közben! 😃 Miután befejeztem a feladatok mindig csak ettem! 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
A szalagavató az jó lesz, de csak az osztályból lehet párt válaszani, ahol nincs vmi jó választék.
Az angol érettségi 5-ös már meg is van.😃 Az angol tanárunk a tavalyi kisérettésgi után mondta, hogy mindenki azt kapja érettségin, amit idén kisérettségin.😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
a szalagavatótól nem kell félni. Az még jó is volt. Mondjuk az érettségi is egy vicc volt. Attól se kell tartani.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
én most leszek 11.-es
YellowFlash pedig a szalagavató hatalmas buli
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért a ló túloldalára sem kell esni. A stréber életmód se mindig kifizetődő.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Jól tetted... legalább normális életed lesz...
0
0
0
0
FBalint avatar
Én mindig jókisfiú voltam az iskolában. Mindig kitűnő, jó tanuló, semmi bajom nincs a sulival. Lehet hogy hülye vagyok, de én egy négyest nem tűrök meg. :S

Most leszek 7-es, leteszem az angol középfokút, a latin alapfokút, megyek emelt matekra, úgyhogy jó nehéz év lesz.

Napi 7-8 órám lesz pedig csak 7-es leszek! 😃
Na mindegy, én akartam felvételizni 4-ben brutalhard suliba, most vállalom a következményeket.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Én most leszek végzős a gimimben (12.-es). Kevesebb tantárgyam lesz mint 11.-ben, szóval jobban várom mint az előző évet/éveket. 😀 Viszont a szalagavatótól a hideg is kiráz... 😆
Visszaolvasva itt 1-2 kommentet, felháborító miket mertek megcsinálni... 😠 Nagyon nagyra van magával a mai fiatalság nagyrésze, csak nem tudom hogy mire fel...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából nem lenne felesleg a suli, ha tényleg tanítanának, és a hozzáállás is más lenne. Ehhez az kéne, hogy a tanár és a diák együttműködjön.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Ezt fölösleg mer suli sz*r mit kell azon tárgyalni
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem nem jön semmiféle suli, max. a nagybetűs élet ! 😃
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Mindjárt itt a suli!!!

ÁÁÁÁ!!!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Feki1991 írta:
Én most fogok 1.be menni (fősuli) nagyon várom 😃..kíváncsi vagyok nagyon hogy hogy működik az a rendszer hogy nem kell minden nap bejárni meg ilyenek 😃


Én is várom már nagyon, nekem még "prípravny kurzra" is kéne mennem matekból fizikából és elektrotechnikából, amúgy felvételi nélkül felvettek az egyetemre 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Mikor Én voltam 9edikes s ilyet megmert volna valaki csinálni, azt darabokra tépte volna szét a tanár!..látszik hogy változik a világ (fiatalság), csak sajnos nem a megfelelő irányba 😕
0
0
0
0
FekaRap avatar
Nálunk is voltak jó órák...
Kezdjük a Törivel: Pár gyerek töri óra közben elkezdte bontani a falat.
Matek:Spannal Rapet irtunk matekfüzetbe tz. közben
irodalom:TZ közben zenehallgatás.
Angol meglazítottuk a szék lábát és amikor ráült...CSATT!
0
0
0
0
Oliver95 avatar
de adott egy papírt hogy mit tanuljak.(azt se tudom holvan😆😆😉
énis éphogy átmentem Fizikából😆
kaptál valamit a tanárdicséretért?😆😆
0
0
0
0
no avatar
hat szivas😞es nem kell adjal valami vizsgat hogy atmenyel vagy valami?
en csak matekbol buktam meg majdnem es romanbol,de a vegul atmentem😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂amugy egyszer zene oran majdnem megcsaptam a tanart mert ugy felbas*ot hogy.....aztan meg is mondtam a magamet,hogy a ku*va anyad es a😂😂😂😂😂😂nagyon durva volt,mindenki s*arta osze magat a rohogestol😂😂😂😂😂
0
0
0
0
Oliver95 avatar
énis 10-be megyek(remélem) megbuktam Kémiából pedig 2-es volt az átlagom
g_ci tanár😠(még 1 percet sem tanultam😆😉
0
0
0
0
no avatar
ah hogy a rak egye meg az iskolajat ,hogy gyulna fel az oszes😠en most megyek 10.-be es ruhelem a tanaraimat anyit szopatom oket hogy UrIsten,es egyes osztalytarsaimat sem birom azokat is anyit szopatom........rosz rola besz😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
0
0
0
0
dominici avatar
Én egyszer egy farsangi bulin leütöttem 2 gyereket az egész suli elött😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
hát jó neked ember 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én most fogok 1.be menni (fősuli) nagyon várom 😃..kíváncsi vagyok nagyon hogy hogy működik az a rendszer hogy nem kell minden nap bejárni meg ilyenek 😃
0
0
0
0
Szilard96 avatar
én 8.-ba megyek de egyáltalán nem várom... 😞
0
0
0
0
kratka avatar
HÁt én most fogok menni 11.-be. Hát nem nagyon várom 😆
0
0
0
0
Oliver95 avatar
az nemszép dolog😠
de kinem sz_rjale😆
hát tényleg sok szemét tanárvan de a naggya jófej
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát énis ezt csinálnám legszívesebben néha😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció