Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pumuklee avatar
aknakukac írta:
pumuklee írta:
pff ruhelem a sulit de dolgozni még rosszab lessz ugyhogy kikel élvezni ezt a kis idöt amit iskolának hivnak kipihenyuk magunkat a nagy roham elöt :'(


Ha ojan munkahejet választasz amit szeretsz akkor nem lesz ojan nehéz!Bár attol még hogy élvezed attol még biztos lesznek ojan alkalmak amikor nagon nehéz lesz PL:túlóra...

Hát nemtom lehet én nem tudom jo de jo munkahelyet rohadtul nehéz találni és megtartani
0
0
0
0
aknakukac avatar
pumuklee írta:
pff ruhelem a sulit de dolgozni még rosszab lessz ugyhogy kikel élvezni ezt a kis idöt amit iskolának hivnak kipihenyuk magunkat a nagy roham elöt :'(


Ha ojan munkahejet választasz amit szeretsz akkor nem lesz ojan nehéz!Bár attol még hogy élvezed attol még biztos lesznek ojan alkalmak amikor nagon nehéz lesz PL:túlóra...
0
0
0
0
pumuklee avatar
pff ruhelem a sulit de dolgozni még rosszab lessz ugyhogy kikel élvezni ezt a kis idöt amit iskolának hivnak kipihenyuk magunkat a nagy roham elöt :'(
0
0
0
0
no avatar
én nem örülök a sulinak ojan mint egy óriás húsdaráló
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az kemény nálunk egyik osztálytársam azért kapott 1 est mert véletlen 3 mas helyett 4 est mondott de mondja hogy 4 es majd kb 1-2 másodperc múlva vagyis vagyis hármas de tanár ezért beírt neki egy egyest
0
0
0
0
MaliDual avatar
ma németből 2 db 4 es. haveromnak kettes lett csak megszo**tta a tanárt hogy rosszul számol úgy hogy nézze 1,2,3,4,5,6,7 pont meg 2 az 10.😆 meg 3 az 13. a hülye meg megkapta 3 hármast.
0
0
0
0
pakai93 avatar
hejj ma kaptam egy 4-est visual basic 2008 programozásból 😆 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
hátt bazzz ha meglesz a 8általános úgy be*szok ,hogy világomat nem fogom tudni !!😃😃😜
0
0
0
0
aknakukac avatar
ma kaptam egy 4-est angolbol!!angol powaaa
0
0
0
0
rocka avatar
Kmisi99 írta:
😆 Nekem is nagyon tetszik a középiskola van 2-3 ötösöm de tudom hogy még lesz 2-3 mert volt egy pár doga meg egy csomó 4 esem van nagyon jó iskolába menni

Nem lesz ez mindig igy 😆 Elején nekem is könnyü volt 😆 Én túl leszek érettségin az bisztos h ugy beb*szok h aztse tudom mi merre hány méter 😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
hát suli számomra csak csajok végett jó 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😆 Nekem is nagyon tetszik a középiskola van 2-3 ötösöm de tudom hogy még lesz 2-3 mert volt egy pár doga meg egy csomó 4 esem van nagyon jó iskolába menni
0
0
0
0
ipod avatar
Én meg órán akkorát fingotam hogy tapétát kellet cserélni.
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én egy ötöst angolból.
Tetszik ez a középiskola! 😆
0
0
0
0
s3ctorr avatar
ma kaptam két ötöst közgázból meg egy ötöst németb?l meg egy ötöst matekból ennyi volt a mai napom
0
0
0
0
kisborda avatar
nanarnii írta:
itt egy Orarend a sulikezdeshez en magam keszitetem remelem tecik😆
https://kepfeltoltes.hu/090904/Nike_Wallpaper_by_blacklabelwggood_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sztem tökjó😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
juujj nekem pár napja volt hogy ülök a széken és üra végére éreztem hogy er?sen meghajlott a szék és amíg nem láták visszahajlítottam a lábát majd mentünk más terembe és amikor vissza mentünk valaki kicserélte azt a széket haveroméra és amikor ráült összeszakadt alatta😆😆😆 de nagy volt
0
0
0
0
no avatar
hát nálunk egész órán röhögünk de néha nagyon unalmasok az órákm emelett meg tegnap az eggyik tavalyi osztálytársam aki megbukott mejött hozzánk egy órára de nem is a suliba jár , leult egy padhoz és megvárta a tanárt a tanár bejött és észre sem vette hogy a másik nem is az oszályhoz tartozik megtartottam az órát pedig tavaly megbukott. 😆
emelett meg az eggyik kövér osztálytársam ráult a székre és letörötte alatta 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nálunk olyan fos hogy power ponit közben pl keresésnél lefagy pár gép és néhány nehezen betölt így mikor a fél osztály kész van a feladattal az a fos még akkorra tölt be
0
0
0
0
ipod avatar
Számitéstechnikán olyan ocska gépek vannak pl a ahol én ülök
mindig beragad a space gomb meg néha nem kapcsol be akkor néhányat belerugok és máris elindul meg 15 percenként bezárja az összes ablakot😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jó ez nem is a segítség témában van szóval szerintem elfér
0
0
0
0
dave500 avatar
Ez a téma aztán fontos..
0
0
0
0
cserko avatar
Na, ezért jó az egyetem. Ha nem érsz rá, ha nem tetszik, nem mész be. Bár egyes helyeken amúgy sem kell 😃
Csak nehogy úgy járj, hogy olyat kérdezzenek, ami csak az órán hangzott el... Márpedig számonkérésnél ez rendszeresen el?fordul 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
jó mi azé óra közbe, nem naon hülyéskedünk!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mi nem alszunk a sok röhögést?l meg mindent?l nem lehet😆
0
0
0
0
BiGame avatar
mi elszoktunk aludni néhány órán😆, me a tanár egész órán csak dumál, de nehogy aszhiggyétek, h csak a tanulásról😃!
0
0
0
0
no avatar
nalunk vagy csak 1 hete kezdodot a suli,de nagyon fas*a,azon kivul hogy az orak bas*ot unalmasak azon kivul szunetbe full hulyules😃😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Rohadt jó ez a középiskola könny? a tanulás max 1-2 nehéz tantárgy van ami nehéz de ami a legjobb az hogy aszidtem hogy ilyen rohadt szigorú tanárok lesznek ehelyett olyan rohat rendesek meg viccesek itt is csak 2-3 szigorú tanár van ráadásul ma bevittem egy hangfalat és arról nyomtuk a zenét minden szünetben a tanárok nem szólnak ránk itt minden jó csúcs az élet heti 6 számtek óra van
Ilyen az élet [LINK]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jóféle nekem tetszik
de nekem egy sima lapra van írva 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
az jó😃,
samhill: ezzel arra céloztam h attól h sk-ba élek csak szlovák órán beszélek szlovákul...
0
0
0
0
thug85 avatar
Ferrari írta:
én 1es 2es tanuló vagyok. Ehhez mit szóltok? Informatikából is 1esem volt😜. gondoltátok volna rólam???

Nálunk még informatika óra sem volt. Sem általános suliban, sem középsuliban. Mindent amit tudok magamnak köszönhetem.😆
0
0
0
0
no avatar
Ferrari írta:
úgy, én csak szlovák órán beszélek szlovákul😃😆
mien azon kivul hogy beszeltek magyarul?angolul?😆kinaiul?😆😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
úgy, én csak szlovák órán beszélek szlovákul😃😆
0
0
0
0
no avatar
Egyik haverom kint lakik szlovákiában.Azt mondja nem is beszélnek szintes soha szlovákul nálatok is így van?😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
aha, az olyan mint magyarországon 4es 5ös lennék😃😆, csak meg akartan nézni h mik lesznek a reakciók😃😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jaa az más akkor az jó
0
0
0
0
Ferrari avatar
nálunk fordítva vannak a jegyek😃, nálunk az 1es olyan mint nálatok az 5ös 😃 nálunk az 1estől kezdődik 😃😆
0
0
0
0
BiGame avatar
azt gondoltam, h nem cool suli😃, télleg engem is érdekel!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát nyílván nem a legjobba De nem vették el a géped vagy valami az 1-2 es az elég gáz
0
0
0
0
BiGame avatar
most megnyugodtam, bár én inkább 2-es talán 3-as, és vmi gyengébb suliba jutottál be?
0
0
0
0
Ferrari avatar
én 1es 2es tanuló vagyok. Ehhez mit szóltok? Informatikából is 1esem volt😜. gondoltátok volna rólam???
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja 4,2 körül vagyokDe én mindenhol ilyen rosszakat hallottam a középiskoláról de ez nem rossz meg a tanárok is nagyon jók az informatika tanár pl mondta hogy ha valami baj van ne szóljunk csak álljunk fel és menjünk ki 😆
Csak a gépek elég gagyik példáúl egész nyáron nem voltak bekapcsolva majd amikor mentünk kb 5-6 kapásból nem indult egyikben meg kb 1 perc múlva elfüstölt a táp egy rohadt nagyot pukkant majd füstölt 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
jah, ahhoz jobban kéne tanulnom, te ien 4-5 ös tanuló lehetsz!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát igen te egy cseppet messze laksz pedig ez a környék legjobb gimnáziuma
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hajdúnánási Kőrösi Csoma Sándor gimnázium és.........
Mindenki nagyon rendes a tanárok is minden állat és ez a rohadt orvos 2 napig nem enged menni azt hittem lerugom a székről amikor mondta
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció