Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Szegény haverod én most voltam orvosnál és az a rohadék nem enged iskolába pedig olyan rohadt jó középiskolába kerültem élmény oda járni 2 olyan nap van hogy az első óra elmarad meg minden heti 5-6 informatika van és minden tanár rendes
0
0
0
0
BiGame avatar
haverom korházba került, de má ki is jött má jól is van😆, de nem kell mennie a héten!
0
0
0
0
no avatar
nekem csak 2 het mulva kezdodik a suli😆😆addig is doglok egesz nap😆😆😃sajnalak beneteket hogy ti mar kell menyetek suliba😃
0
0
0
0
BiGame avatar
hát oan paraszt osztálytársam nekem is van😕!
0
0
0
0
Rapido avatar
Hát most őszintén!Rohadtul elegem van már most az első napon!Ennyi paraszt b**it nem láttam soha...Dögöljön meg az összes!És az egyik rohadék tanár is...😠
0
0
0
0
Demoz avatar
nálunk nagyon komoly csajok vanna😜
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Én várom a sulit a társaság miatt 😀 Igen jó fejek vannak ott ahova én járok .
600lány/300fiu 😜:Ð
0
0
0
0
Demoz avatar
mér ki várja?
haverok miatt se várod?
0
0
0
0
Demoz avatar
CUMMINS írta:
átmentem pótvizsgán😃

jaja grat😃 hányadikba mész most?
0
0
0
0
Joke666 avatar
CUMMINS írta:
átmentem pótvizsgán😃


grat 😃 (Y)
0
0
0
0
CUMMINS avatar
átmentem pótvizsgán😃
0
0
0
0
rocka avatar
Joke666 írta:
Én barcsra járok erdésztire nemtom én elvok ott 😜

Hé barcson nekem vannak ismerőseim 😃 És erdészetin csak má nemtom ki ment oda de Kovács Virginia talán ismerős 😃
0
0
0
0
Joke666 avatar
Én barcsra járok erdésztire nemtom én elvok ott 😜
0
0
0
0
rocka avatar
Fel is gyújtanám csak az kicsit hardcore lenne 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
jah kb ilyesmit akarok énis!😆
0
0
0
0
rocka avatar
Gyülőlöm a sulit eccer ha kijárom oda meek Általános iskolámhoz, meg a Szakközépiskolámhoz meg Egyetememhez(ha meek oda) és mindegyiket lehugyozom és megdobálom szarral 😃 és felirom szarral h "Ezt azért a 18 év tanulásért" 😃
0
0
0
0
CUMMINS avatar
Piliscsabára járok szakközépbe és 10.be megyek (ha holnap sikerül a matek pótvizsga😳
a haverok miatt várom de a tanulás😢
a pótvizsgára gondoljatok rám 08:00-tól:Ð
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Én most megyek középsuliba Informatikára. 😃
Eötvös Lóránt Szakközépbe megyek. 😃
Kíváncsi vagyok az új osztálytársakra, remélem nem lesznek kö..ögök. 😃
Sulit haverok szempontjából várom, a tanulás szempontja meg nem nagyon izgat mert nem nagyon tanulok. 😃 Mikor tudom hogy dolgozat lesz vagy felelés akkor szünetben tanulok és kész. 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
aha,énis,de a csepeli vendéglátóiba😃
amugy felvettek volna gundelba,mert apám isemrőse az egyik igazgató asszem😃
de tisztességesen nem kerültem be,pedig jó tanuló vok,kb 4,5😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az meg mi a tőgy az a gundelos valami mexikói izé?
0
0
0
0
Demoz avatar
oda majdnem felvettek😃
0
0
0
0
Demoz avatar
szerintem nagyon jó volt a 9. osztály,már várom a sulit(nem a tanulás miatt hanem hogy órán mindenféle hülyeségeket csináljunk😜l póker,meg ilyenek😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én rohadt jó közép iskolába megyek olyan jó hogy még a miénktől nagyobb városban lakók is ebbe jönnek
Ja és tiszta buli meg minden eddig mindenkitől csak jót hallottam róla
0
0
0
0
pakai93 avatar
hát én inkább itthon punnyadok minthogy suliba legyek...
0
0
0
0
no avatar
hát én most megyek 8.-ba és én várom a sulit mert unalmas itthon ott nem az azért ott vannak a haverok
0
0
0
0
NoysR avatar
ÉN rohadtúl nem várom a sulit
most megyek 11-be és rohadt unalmas az iskolai tanév...A legjobb az hogy vannak a hétvégék meg a szünetek(téli,nyári..stb.)
0
0
0
0
pakai93 avatar
én most leszek 11.-es... 😆
0
0
0
0
Tofy avatar
Én most mék 7.-be és úgy volt hogy 4.-ben a 3 osztályt összevonták 2-vé és most 7.ből 17-en buknak és most megint szétakarják szedni 3-ra:SJa és az én osztálytársaim is parasztok kivéve 4 embert és én magamat😆
0
0
0
0
no avatar
én 10.-be megyek --> Bessenyei György Gimnázium és Kollégium KISVÁRDA
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
én most meek középsuliba pff 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
az én osztálytársaim nagyon jófejek,pedig középiskola és sokkal könnyebb mint az általános😃😃
0
0
0
0
tooth9 avatar
Kmisi99 írta:
tooth9 írta:
Valaki jár a nyírbátori Báthory István Gimnáziumba? 😃

Én félig nyírbátori vagyok Ha ez segít😆


Igen? 😃 És melyik suliba jársz ?
Mert én abba fogok járni, most leszek 1.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
tooth9 írta:
Valaki jár a nyírbátori Báthory István Gimnáziumba? 😃

Én félig nyírbátori vagyok Ha ez segít😆
0
0
0
0
spree avatar
hát én most voltam 8. és sok helyről hallom ezt vissza tényleg h az általános még egész jó a többihez képest és biztos vissza fogom kívánni azokat az éveket 😃 de remélem ez a hely is jó lesz, ha nem is a tanulás, új hely, új emberek 😃😃 orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola. gimnáziumi osztály..><😃 7nap elsejéig 😞
0
0
0
0
rocka avatar
Sztem addig örülj míg általánosba vagy 😆 én visszasírtam 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
nekem is szar volt 8.-ban,ezért átérzem hogy min mész keresztül 😆😶
0
0
0
0
tooth9 avatar
Valaki jár a nyírbátori Báthory István Gimnáziumba? 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ááá én nem várom a sulitt pff hülyeség 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
inkább ne írj ide😃
de az alaptémáról beszélgessünk😃
nekem az átlagon 4,5 volt,pedig nemtanultam semmit,és kaptam ilyen elismerő oklevelet az igazgatótól😃
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem nem probléma ttőlem annyit nyithatnak amennyit akarnak csak hát mongyuk nem miden témának látom sok értelmét 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
jajj Nedadam nemakarok beleszólni, de neked mér probléma ha nyitnak 1 ilyen témát? sztem értelmes volt megnyitni, ilyenekről is kell beszélni, bár nemtudom h fogom kibírni még ezt az évet mert hamarosan megőrülök h nyaggattnak a tanulással..ha roberto zárja, akkor zárja fölöslegesen nemkell elmondani az embernek!😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
de a dumáldában is ha sokan beszélnek 1 dolgoról akkor ugymond kialakul 1 téma 😀
0
0
0
0
aknakukac avatar
nem várom az egyszer biztos!!!
0
0
0
0
Demoz avatar
roberto888 írta:
Demoz írta:
hát mehetsz ha akarsz,de akkor senki ne csináljon témát mert bezárják😃
inkább írj teis az alaptémához,ha jársz suliba😃


1. Ne kérdőjelezd meg az Admin döntését! Fordulj a főadminhoz(Gépigény)!!!
2. Ilyen dolgokat nyugodtan meg tudtok beszélni a dumaládában is! Nem azért van az a téma hogy porosodjon!!!
3. Ne írj dupla hsz-t!!!

Bocsánat,máskor nem fog előfordulni😀
a dumaládával az a baj hogy mindenféléről beszélünk és ez meg egy külön téma és nem fog elterelődni a beszélgetés😃
0
0
0
0
Szilvexter avatar
figyeljetek már emberek miért lenne ez fölös téma az a jó ha vannak ilyenek, jó ha megtudod beszélni a dolgaidat másokkal, ez egyféle kikapcsolódás(sztem). Ettől lesz jó az oldal. Ha mindig csak gépigyényekről meg gémekről dumálnánk akkor "itt őrülne meg az ember", ugyértem hogy nem lenne ilyen sok látogató, köztük én is, mert nem azt mondom hogy nem jó a gémekről dumcsizni de kell a kikapcs.

további jó témákat és hozászólást
0
0
0
0
zsoltika12 avatar
be ne kezdodne meg soha 😕ugy utalom eskuszom meg 1 ev s veg valahogy ki birom amugy most 13 ba megyek
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció