Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
áá jövöre nekem lesz központii nem várom .😆
0
0
0
0
no avatar
én a felvételin túl vagyok már 2 éva 😃
0
0
0
0
abaraj avatar
Én közpintim összesen 70 pont 😆D haveromé 20 😆DDDD
2 pontos matek *** nem? 😃😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én egyetlen dolgot nem szeretek a mostani iskolámba azt hogy minden egyes héten írunk matekból dolgozatot
0
0
0
0
no avatar
hát de ha minden jólmegy akkor lefog bukni tőlünkmosTTTT!
😆 Énleszek a legboldogabb ember mer tudod ha én keménykedek vkinek akkor neki belekk pofáznia ÉS ELKEZD ÜTTÖGETNI MEG BASZTATNI!!! 😆
Ma pls. a hülyegyerek kapott egy O fői intőt 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
nálunk is van egy "ki a király gyerek" elkezd keménykedni( velem is)de mindig ő kap😃
0
0
0
0
no avatar
Nálunk kész katazstrófa mindennap!!!
Van egy nagypofáju Buzigyerek aki asziszi ő a király!!!!! 😆
Aki mindenkit szivat!_!!!!! 😆
Elneveztük az eggyik oszttársamat KECSKÉNEK!!!! 😆
AZt szopatja mindeki!
A Másik az KOCA!!!! 😆
De olyat bemostm a nagypofáju gyereknek ma,hogy majdnem összedölt!!!! 😆 😆 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A mi osztályunk az nagyon komoly az iskola úgymond leg rendetlenebb osztálya. Semmi durvát nem csinálunk semmi verekedés meg ilyen esztelen hülyeség csak mondjuk kitörünk 1-2 ajtót (ebből egyet én törtem ki😆😉 kitörjük 10-20 szék lábát (ebből 2 én törtem ki) meg 35 emberből megbukott vagy 15. És mindez egy félév alatt. De rohadt jó osztály minden órán nagy röhögések vannak mindenki egyéniség bolondok háza az egész mindenki normális semmi egresszív köcsög szivatjuk rendesen egymást meg néha a tanárokat😆
0
0
0
0
Akonism avatar
Suli..milyen szó ez.. 2 Cigány megakar verni csak fosnak..😃oszt.társaim fele puhány.. de a másik fele atom kemény és jó haverok, jó őket szivatni😜😜Tesi engemis kiszokott dögleszteni,de az a jó hogy lányokkal vagyunk együtt mindig😃😃és ez megnyugtat😀😃😆
0
0
0
0
MaliDual avatar
nem rosz a gimi. haverjaim fele mind kocka szóval jó😆. azon képesek veszekedni hogy xbox vagy ps3, "szar az xbox ,az anyád a ps3 a jobb"meg ilyenek. a matek tanárunk az egy kö..ög.írtunk matekból 3 hét után kérdeztük hogy kijavította -e aztán fölkapja a fost.Szoktuk mondani hát kiez te?Azt hiszi hogy jó.😆.meg a földrajztanár na az egy büdös pa..szt.az ott szivat mindenkit ahol tud.de azé jó arc.😆. tesitanár meg az idegenlégióban adott kiképzést és visszaminősítették tanárrá😆😆.tesi végére megdöglesz.de azé ő is jó.
0
0
0
0
bendeee avatar
háh demoz én is soroksárra járok iskolába 😃
csak nem a törok florisba ja mellesleg itt is lakom 😃
0
0
0
0
prince avatar
utálom az iskolát😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Akkor 8 osztályosba jársz.😃
0
0
0
0
tomo2 avatar
amúgy általános hetedikes vok, gimnáziumban... 😆 gimi 3. osztály 😆😆
0
0
0
0
tomo2 avatar
én szeretek suliba járni, mert az osztálytársaim fele olyan kocka, mint én, negyede szimplán jófej, a maradék pedig jó csajok... 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát ja 😆 De amúgy sem mennék
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
én könnyen tudok lógni annyi hogy megyek orvoshoz és mondom hogy hánytam meg lázam van meg taknyos vagyok így sima megfázásra gyanakszik és pár nap szabadság csak én nem akarom meg amúgy anyámat nem érdekli

Ja csak most ne menj ilyennel mert aztán azt hiszik, hogy H1N1!
0
0
0
0
Ferrari avatar
haha nekünk jan. 10-eig lesz szünet
0
0
0
0
no avatar
jaja 😃 én örülök hogy szünet lesz
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én könnyen tudok lógni annyi hogy megyek orvoshoz és mondom hogy hánytam meg lázam van meg taknyos vagyok így sima megfázásra gyanakszik és pár nap szabadság csak én nem akarom meg amúgy anyámat nem érdekli
0
0
0
0
rocka avatar
azbizony írta:
Kmisi99 Ezzel a suli témával én is így vok hogy általánosban sosem akartam menni most meg imádok suliba járni😃. Ez a suli ahova én járok ez nem is iskola mert nem tanulunk meg semmi. Bemegyünk a suliba lerakjuk a táskát megyünk hamburgerezni meg csocsózni meg biliárdozni 😃. És ez így megy majdnem minden nap 😆

Akk gondolom nektek olyan is lesz az érettségitek meg a szakmai képzettségetek
0
0
0
0
no avatar
én se tudok szabadulni, de sajnos már nem akarok lógni mert bukásra állok és javítanom kell (Nem szoktam lógni de szeretem a szabadnapot)
0
0
0
0
asznomad avatar
nekem akst vle 1 kisproblémám:már anyit hiányoztam hogy lehet nem engednek év végén a vizsgára 😕
hála a sok gamenek 😞
0
0
0
0
FeRR avatar
Borzalmas lehet nektek, majd meg döglök 1 szabadnapér, de sosem tudok lógni😞
0
0
0
0
azbizony avatar
Kmisi99 Ezzel a suli témával én is így vok hogy általánosban sosem akartam menni most meg imádok suliba járni😃. Ez a suli ahova én járok ez nem is iskola mert nem tanulunk meg semmi. Bemegyünk a suliba lerakjuk a táskát megyünk hamburgerezni meg csocsózni meg biliárdozni 😃. És ez így megy majdnem minden nap 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja régen én is folyton lógtam volna általánosból rohadtul örültem hogyha nem kellet menni most meg veszekedtem az orvossal mert nem akart engedni iskolába és azt mondta míg megy a hasam addig nem mehetek ( mer valami bakteriális izlm volt) és amikor mehettem volna még akkor bőven fostam de azt hazudtam az orvosnál hogy semmi bajom és mentem ennyire jó nálunk a középiskola
0
0
0
0
kisborda avatar
Az általános tényleg szar, de gimi már sokkal jobb, van olyan, hogy könnyebb is (nekem), én általánosba lógtam egy csomót, itt még eszembe se jutott(csak egyszer mert akkor megvoltam fázva és gondoltam nem megyek, de aztán végül mégis mentem)!😃😃😃
0
0
0
0
no avatar
Én utálom az isit. ha tudni akarod miért meg találod a mi a véleményed a mostani életről topicban. 5-6 oldalban van benne
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nálunk olyan az osztály középiskolába hogy 34 en vagyunk ebből 28 bukásra áll 😆 én nem matekból vagyok kettes a többiből 3-4 de még ha tanulnák is akkor jobb lenne 😆 és eddig csak 4 egyesem van azér tudok
0
0
0
0
BiGame avatar
Gabor200 írta:
Én Nyíregyházán a Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskolába járok 😀 Emelt infó óraszámban...
Sajna a Törivel és a Fizikával vannak bajaim 😃

nekem azok egyre jobban mennek😃, frankón, múlt évbe épp, h átmentem most meg 4-eseket meg 5-ösöket szerzek😆, töriből még 1-esem se volt, és eddig 1-kettesem van😆!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
berki_zsolt : Trefortba 😀
0
0
0
0
Gabor200 avatar
Én Nyíregyházán a Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskolába járok 😀 Emelt infó óraszámban...
Sajna a Törivel és a Fizikával vannak bajaim 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
ennyire meglepett, h felvennélek myvip-en?😆
0
0
0
0
BiGame avatar
még általános?😆, bár én is😆, mind1, had vegyelek má fel vip-en!😃!
0
0
0
0
kisborda avatar
De jó neked! Hova jársz?😀
0
0
0
0
BiGame avatar
nah Bocskaiba jár vki?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de jó neked nekem csak vagy 12 napos lesz
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Mi még szombaton megyünk suliba de 30perces órák lesznek a 45 perces órák helyett és 10perces szünetek helyett 5percesek 😃 és a 5.órának 12 : 10kor van vége és igy 10 : 35 kor 😃 végzek pl. a 7.óra is vége lenne 14 : 05kor és így 12 : 45 kb. 😆 és ősszsen 15nap lesz a téli szünet jeee 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
nekünk szombat csak ajándékozás lesz😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekünk szombaton is menni kell igaz rövidített órák lesznek és még nekünk kedd az tanítási nap
0
0
0
0
BiGame avatar
Bocskaiba halásztelken jár vki, vagy fog jövőre?
0
0
0
0
gabi86 avatar
Imádom hogy már nem kell járni!!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem sem megy túl jól nehéz
0
0
0
0
aknakukac avatar
Kmisi99 írta:
nálunk 2 hete pénteken vlt matek tz 2 es lett de javíthatok azt mondta a tanár


hajrá...am én nagyon vesződök mostanában a matekkal.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nálunk 2 hete pénteken vlt matek tz 2 es lett de javíthatok azt mondta a tanár
0
0
0
0
no avatar
chh 😆😃 az durvaa😃 én utálom a matekot:S😃
0
0
0
0
BiGame avatar
nálunk múlthét péntek volt matek tz, szöveges kb az osztály 90%-a nem értette😆!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem meg holnap 2 matek is lesz mert ének helyett az lett berakva
0
0
0
0
no avatar
áááá holnap matek Témazáró:@ 😃
Rem jól sikerül😃😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció