Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Oliver95 avatar
egyszer az eggyik gyerek majdnem nekiment a tanárnak csak lefogták
😂
0
0
0
0
no avatar
Én most megyek 8ba sajnos inkább mennék 9-be.
A könnygázas dolog tényleg durva.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ismeretlen volt a tettes, de elég érdekes dolog volt, mivel diák be sem mehetett a tanáriba.
0
0
0
0
Oliver95 avatar
és kaptál a pénzből😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Azt megnéztem volna😆 Durva lehetett😆😆.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nálunk meg érdekes módon az oszi főnököm pénzét nyúlták le mindig. 😶
NA de ez a könnygáz elég gáz volt! 😃😆
0
0
0
0
Creelien avatar
Kmisi99 írta:
berki_zsolt írta:
Nálunk az volt a legnagyobb buli, amikor valaki könnygázt dobott a tanáriba, és a tanárok alig kaptak levegőt. 😂😂
Mi meg a sírva kacagástól alig kaptunk levegőt! 😆😆

Az zsír lehetett😆 A mi iskolánkban egyszer elvileg az igazgató asztalára szartak😆😆😆


huhúúúú az durva lehetett.

nálunk kilopták a tanáriból az összes töridogát. senki sem jött rá ki tette.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
berki_zsolt írta:
Nálunk az volt a legnagyobb buli, amikor valaki könnygázt dobott a tanáriba, és a tanárok alig kaptak levegőt. 😂😂
Mi meg a sírva kacagástól alig kaptunk levegőt! 😆😆

Az zsír lehetett😆 A mi iskolánkban egyszer elvileg az igazgató asztalára szartak😆😆😆


lol 😆 az kemény lehetett, mi fingópárnát raktunk az ofő párnája alá 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
berki_zsolt írta:
Nálunk az volt a legnagyobb buli, amikor valaki könnygázt dobott a tanáriba, és a tanárok alig kaptak levegőt. 😂😂
Mi meg a sírva kacagástól alig kaptunk levegőt! 😆😆

Az zsír lehetett😆 A mi iskolánkban egyszer elvileg az igazgató asztalára szartak😆😆😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nálunk az volt a legnagyobb buli, amikor valaki könnygázt dobott a tanáriba, és a tanárok alig kaptak levegőt. 😂😂
Mi meg a sírva kacagástól alig kaptunk levegőt! 😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mi meg régen ilyen hülyére száradt kenyérrel háborúztunk!😆😆 Meg 9. év elején szünetben akkora papírcsata volt hú gyerekek vagy 2 füzet elfogyott ott úgy tépték a lapokat😆😆
0
0
0
0
Oliver95 avatar
egyszer töriórán egy pár hülyegyere tampont kezdett dobálni😆😂
0
0
0
0
no avatar
Mustáros-Sajtos Bagett csata matekóráán!!! 😆😆
0
0
0
0
dominici avatar
Én még csak most fogok menni ötödikbe a Balassi Bálint Nyolcévfolyamos gimnáziumba 15 lány és 15 fiu
0
0
0
0
Demoz avatar
Nekem 4 év is elég lenne,de nálunk lesz továbbképzés érettségi után(+2 év). Szóval most 4 évem van,vagy fősulivan 5 vagy 6 vagy nemtudom mennyi...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
Hát én leszarom hogy mivan a nevem előtt😃 Engem az érdekel,hogy minél jobban értsem a szakmámat. De amúgy nemtudom hogy ez hogy működik a vendéglátói főiskolán.


Ahogy érzed! 😎..a munkaadók nem nagyon szokják lesz@rni hogy mivan a neved előtt, s az szerint szokják a zsetont is adagolni! 😉..Nekem is ez a célom 😀..s Én az egész gépészeten belül egy irányba specializálódtam a középsulin is 😎
0
0
0
0
Demoz avatar
Hát én leszarom hogy mivan a nevem előtt😃 Engem az érdekel,hogy minél jobban értsem a szakmámat. De amúgy nemtudom hogy ez hogy működik a vendéglátói főiskolán.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
3+2? 😲
A kockulást arra értettem,hogy egész nap ott vagy😃 Tanulsz ezerrel meg ilyesmi...
Ha 5 év akkor tuti hogy nem megyek,mert akkor én már dolgozni akarok...


Hát 3 év után kapom meg a Bc előtagot
+2 után az Ing.-et (mérnök)
+3 után meg a Doc.-ot (Doctor) 😃..na ez már durva lenne 😃

Mehetsz csak 3ra is, akkor is lessz a neved előtt vmi! 😎

jah s fősulira nem kötelező bejárni, akkor mész be amikor akarsz, persze vizsgákra kötelező! 😎..szal melózni tudsz mellete! 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
3+2? 😲
A kockulást arra értettem,hogy egész nap ott vagy😃 Tanulsz ezerrel meg ilyesmi...
Ha 5 év akkor tuti hogy nem megyek,mert akkor én már dolgozni akarok...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Demoz írta:
Fősulin fogsz kockulni?😃 Az még 4 év. Hát én azon gondolkozok,hogy mennyek-e fősulira,vagy dolgozzak...mondjuk az érettségivel semmire se megyek,szóval...majd meglátom😃


1. nem 4 év hanem 3+2! 😉
2. nem fogok kockulni mivel gépészeti fősulira megyek! 😉
0
0
0
0
Demoz avatar
Figyi 1-2 normális lesz😃 És jó hogy annyi angol van,mert sok helyen hasznát fogod venni😉
0
0
0
0
berci96 avatar
én most megyek középsuliba de csak annyiból várom h megtudjam lesznek e normális oszt társaim😃😆 amugy gimibe mek nulladikra(heti 14 óra angol)szal csak a nyelevel kell mejd foglalkoznom
0
0
0
0
Demoz avatar
Fősulin fogsz kockulni?😃 Az még 4 év. Hát én azon gondolkozok,hogy mennyek-e fősulira,vagy dolgozzak...mondjuk az érettségivel semmire se megyek,szóval...majd meglátom😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Alapsuliban: 27 - 14 lány 13 fiú
Közép: 26 - 16 lány 10 fiú
Fősuli: Majd szeptemberben megtudom 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Blackwell gondolom közgazdaságiba mész akkor 😆
Nálunk fele-fele a lányok-fiúk aránya😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Blackwell írta:
Jaa, én nem várom, megyek 9-dikbe, 30-an leszünk, ebből 24 lány 6 fiú. Elég jó arány.😆😆
Az komoly😆 Nekünk év elején kb 25 fiú 9 lány😆 És most 10. be kb 18 fiú 2-3 lány😆


Most jutott eszembe valami ami elég durva! Na adott év vége matek óra az egyik gyerek 2 es 3 mas közt állt jó javíthatott és kapott asszem egy 4 est akkor a tanár gondolkozott azon hogy tényleg meg engedte hogy javítson a gyerek? Aztán mondta jó megkapod a 3 mast a gyerek nem figyelt és mondja akkor megkapom?😃 És kérdezi biztos meg minden kicsit értetlenkedett erre a tanár jó hát ha így értetlenkedsz akkor minek adjam meg. És így esett meg hogy a gyerek 2 est kapott matekból hármas helyett😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Márvagy fél hónapja😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Core2 írta:
volt fizika, kémia és biosz. A bioszt választottam. Nem a szakmámban fogok dolgozni. Megyek ausztriába egy autó bontóba


Jaa értem! 😀..jó hely az autóbontó! 😀..kár hogy faterék már abbahagyták a vállalkozást, mivel nálunk volt olyan "akció" hogy aki bezúzassa a 10 évnél öregebb autóját az kap 2000EUR bónuszt egy új kocsi vásálása esetén+..s így mindenki fejetlenül vásárolta az új autókat s közben jött a válság, most meg mindenki adja el az új autóját!..ezér aztán igazán megérte! 😶..bakker olyan szép autókat bezúztak, rendesen fájt a szivem értük 😕
0
0
0
0
Core2 avatar
volt fizika, kémia és biosz. A bioszt választottam. Nem a szakmámban fogok dolgozni. Megyek ausztriába egy autó bontóba
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Core2 írta:
autocad, archicad. Ismerős. Köszönöm. Itt később van mint nálatok. 3 már lejárt, még a biológia van hátra pénteken. Holnap pihenhetek.


Gondoltam 😀..nincs mit! 😀..bizony később..építészetin biosz?..érdekes 😀..vagy azt Te vetted fel?..és melózni a szakmádban akarsz majd?
0
0
0
0
FekaRap avatar
Angol,Matek,Nyelvatn,Töri órán zenehallgatás, előfordult témazáróközben is.
0
0
0
0
Core2 avatar
autocad, archicad. Ismerős. Köszönöm. Itt később van mint nálatok. 3 már lejárt, még a biológia van hátra pénteken. Holnap pihenhetek.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Core2 írta:
a 7en érettségiztem/érettségizek. Műszaki rajzoló egy építészeti iskolában.


Ejha!..akkor sok szerencsét!..Én már túl vagyok rajta, Én kb 1 hónapja végeztem! 😀..Én gépész suliba jártam s gépész fősulira is megyek 😀..gondolom ha azt mondom AutoCAD akkor nem mondok ismeretlen dolgot! 😉
0
0
0
0
Core2 avatar
a 7en érettségiztem/érettségizek. Műszaki rajzoló egy építészeti iskolában.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Core2 írta:
meguntam a nincstelenséget. Nekem pénz kell. Megyek dolgozni.


Te is most (nemrég) végeztél?..milyen szakra jártál?
0
0
0
0
Core2 avatar
meguntam a nincstelenséget. Nekem pénz kell. Megyek dolgozni.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Core2 írta:
én többet iskola felé sem nézek.


Miokból?..túl idős vagy hozzá?..vagy annyira utálod? 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
én többet iskola felé sem nézek.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
berki_zsolt írta:
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Feki1991 írta:
Én már 2 sulit kijártam, jöhet a 3ik 😃..szeptembertől 5 év gépészeti fősüli!..3 év bakalár + 2 év mérnöki, azután lehet menni 3 évet s megkapod a doktori címet, ami nem semmi 😃

Aztán meg meghalsz mert mire ezt mind kijárod 70 éves leszel😆


Dehogy 70!..most vagyok 19, 22 = bc, 24 = Ing., s talán 27 = Doc. 😉


ÉS ezt melyik pizsamádban álmodtad? 😆😆


Ez nem álom!..felvételi nélkül felvettek a suliba! 😉..márcsak kikell bírni azt a pár évet! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Feki1991 írta:
Én már 2 sulit kijártam, jöhet a 3ik 😃..szeptembertől 5 év gépészeti fősüli!..3 év bakalár + 2 év mérnöki, azután lehet menni 3 évet s megkapod a doktori címet, ami nem semmi 😃

Aztán meg meghalsz mert mire ezt mind kijárod 70 éves leszel😆


Dehogy 70!..most vagyok 19, 22 = bc, 24 = Ing., s talán 27 = Doc. 😉


ÉS ezt melyik pizsamádban álmodtad? 😆😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
Feki1991 írta:
Én már 2 sulit kijártam, jöhet a 3ik 😃..szeptembertől 5 év gépészeti fősüli!..3 év bakalár + 2 év mérnöki, azután lehet menni 3 évet s megkapod a doktori címet, ami nem semmi 😃

Aztán meg meghalsz mert mire ezt mind kijárod 70 éves leszel😆


Dehogy 70!..most vagyok 19, 22 = bc, 24 = Ing., s talán 27 = Doc. 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Feki1991 írta:
Én már 2 sulit kijártam, jöhet a 3ik 😃..szeptembertől 5 év gépészeti fősüli!..3 év bakalár + 2 év mérnöki, azután lehet menni 3 évet s megkapod a doktori címet, ami nem semmi 😃

Aztán meg meghalsz mert mire ezt mind kijárod 70 éves leszel😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én már 2 sulit kijártam, jöhet a 3ik 😃..szeptembertől 5 év gépészeti fősüli!..3 év bakalár + 2 év mérnöki, azután lehet menni 3 évet s megkapod a doktori címet, ami nem semmi 😃
0
0
0
0
no avatar
Szeptembertől gimi😃😃 már várom, mert 7fiú,24lány 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
hector maio írta:
a mi osztályunk k*rva komoly rugdossuk az ajtót az le esik össze firkálunk mindent multkor még a tanári asztal belsejébe tegeltünk filcel minden szemetet a szekrény tetelyére dobunk egyszer osztálytársam le vette a házirendet és el kezdett futkározni vele még a falat is össze tegejük filcel meg az osztálytársunk torna cipőjét az osztály félévi átlaga 2,87 lett szerencsére az enyém 3,40😃 ja és ugrálunk a tanári asztalon ja tesi orára 22 gyerekből 15 nem öltözik át 5 bese megy tesi órára 😆 ha lyukas oránk van be kopogunk a többi terembe ja és az ablakot ki törtük ja és a wct már teli tegeltük😆

Ismerős egy-két dolog 😂😂😂
0
0
0
0
oroszka avatar
én katolikus gimibe járok de csak 4 pap tanít, qurva jó fejek és ráadásul kockák is 😆
0
0
0
0
ipod avatar
Mi az irásvetitőbe beleraktunk egy ceruzát órán ott füstölgöt aztán begyulllat az egész😆
0
0
0
0
Kempeti avatar
Jódolog, csak sokat kell buszozni.
0
0
0
0
Adam996 avatar
a mi osztályunk k*rva komoly rugdossuk az ajtót az le esik össze firkálunk mindent multkor még a tanári asztal belsejébe tegeltünk filcel minden szemetet a szekrény tetelyére dobunk egyszer osztálytársam le vette a házirendet és el kezdett futkározni vele még a falat is össze tegejük filcel meg az osztálytársunk torna cipőjét az osztály félévi átlaga 2,87 lett szerencsére az enyém 3,40😃 ja és ugrálunk a tanári asztalon ja tesi orára 22 gyerekből 15 nem öltözik át 5 bese megy tesi órára 😆 ha lyukas oránk van be kopogunk a többi terembe ja és az ablakot ki törtük ja és a wct már teli tegeltük😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció