Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Master Killer avatar
Superlompos: Ha békésen elmegyek mellettük akkor is beszólnak valamit.... amúgy meg nehogy én féljek már tőlük! 😎
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De ha nem kötekedned veled, akkor minek kell megismerni őket. Ha békésen elmész mellettük, akkor nem lesz belőle baj.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Zergi0: Olyan nincs, hogy rendes cigány...
Tudod melyik a jó cigány a ...... 😆
Majd ha megismered őket.....
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Nálunk az egész suliban ha láttam 10-15 cigányt még annyit se de ők is szépen fel vannak öltözve meg rendesek .
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
akk te nagyon elit suliba járhatsz 😆
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
1-2 cigó akk örüljetek nálunk kb 400 😆 és 20 fős bandákban járkálna polójukra rá van írva hogy gigolo latino 😆 meglátjuk őket haverokkal mindig ezen szórakozunk
0
0
0
0
hassi avatar
Ja nálunk is nekünk kell fizetni a dolgozat-fénymásolást. általában osztálypénzből megy, de van egy tanár aki elkéri
0
0
0
0
niteforce avatar
nálunk meg elvileg ingyenes az oktatás de szinte még a tanárok kávéját is ki kell fizetni....

amúgy nálunk nincsenek cigányok 😃😃
0
0
0
0
Master Killer avatar
Nálunk csak 1 cigány csaj volt tavaly, de megbukott és átment szakmunkásba, hálistennek most fehér az osztály! 😆

Viszont 34-vagyunk mostmár... és ebből csak 7 csaj van, mondjuk 3 b@szható kivitelben! 😜
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Nálunk meg asszem 1-2 cigány van akikkel nincs semmi bajom eddig 😀 .
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Nekem is ma volt az első napon az osztályban vagyunk 33 an és ebből 12 asszem fiú a többi csaj 😃 . Elég unalmas volt ez a nap de hátha holnap jobb lesz 😀.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
jaja de azok meg úgy sem fognak dolgozni
na meg új infó tanárunk lett aki nagyon szigorú már elneveztem szkúternek ha látnátok értenétek miért hozzáteszem nő 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
MC MaRcI: Hát igen, azt már én is észrevettem, hogy manapság sajnos 30 szakmunkásból 25 cigány... és azok is csak azért mentek oda, mert valahova muszáj nekik...a segélyek miatt....
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát figyu én am nem járok rossz suliba csak szakközepesek meg szakmunkások sajnos együtt vannak és kb 600vagyunk a suliba abból kb400 cigány most 9.be (én11. es vok) szakmunkásokhoz szinte csak cigók jöttek ma már láttam egy 20 fős bandát
0
0
0
0
hassi avatar
hassi írta:
Első nap földrajz egyes osztályfőnöki órán!: mert a tanár szerint beszélgettem (pedig nem), mikor egy másik gyerekkel meg kiabálnia is kellett, akkor se fogta be. Annak meg semmi..

Hát ezaz hogy nem is tanított semmit, most a semmiért kaptunk 3an egyest.
Még mondta is, hogy sajnálom hogy titeket vettelek elő, ti voltatok középen. pech.

De ha beszélünk igazgatóval akkor csak még rosszabb lesz..
Szóval marad a puskázás 😃 Egy egyest még nem nehéz javítani
0
0
0
0
Master Killer avatar
Mort2195: Jah-jah, kijönnek az ÁNTSZ-től, és a kezedbe nyomnak egy csekket.... 😆

MC MaRcI: Hát jah nem azokat a rohadékokat kéne támogatni...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 még mindig ott van a WC... természetesen becsöngetés után... bár én nem cigizek... csak velük szoktam menni 😃 ...amúgy nálunk is van portás és nálunk is vagy kilépőt kell kérni vagy szólni kell az osztályfőnöknek 😃 pl.: ma 3 óránk volt... és 10 percet vártunk hogy kimehessünk 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
jaja de ha azt nézitek 50% az kurva sok az már 3-as lenen elvileg meg am kellenek a szakmunkások csak akk lehet nem a cigókat kellene támogatni az államnak ma is jövök hazafel oszt egy ilyen kis 6-7 éves cigó elkezd pofázni az ilyet jól el kellene verni
0
0
0
0
Master Killer avatar
Mort2195: Nálunk is van, de januártól bevezetnek egy olyan törvényt, hogy 18 felett se dohányozhat senki az intézményekben.

MC MaRcI: Az biztos... manapság szakmunkások kellenek, szinte már minden 2. embernek van diplomája... de nem tudnak elhelyezkedni...
ezért emelik fel 50%-ra.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
azt hallottátok hogy az éretségi ponthatárait fel akarják vinni az eddigi 20% helyett 50% tól lenne a 2-es ez nagy szívás lenne
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekünk elkezdte mondani a tanár, hogy a tavalyi vizsgák milyen rosszul sikerültek.. (így modta szó szerint)

25-en vizsgáztak.

Ebből 24 jeles és 1 jó lett. 😆
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
na mi egyből 8órával indítottun tesómék meg 9-el
0
0
0
0
Master Killer avatar
jasko: Ez így igaz, hogy "börtön"! Nálunk már 8 után a kapukat bezárják és ki se lehet menni fél 2-ig, szenvednek a dohányosok! 😆

hassi: Csak a tanulmányi eredményedért kaphatsz osztályzatot, ezért csak figyelmeztetőt kaphatnál tehát f@szfej egy tanárod lehet, ki is b@szhatnák ilyenekért.... csak az a baj, hogyha megkérdezik tőle "nagyobb emberek" akkor azt mondja, hogy feleletre kaptad....viszaél a jogaival a sok köcsög tanár...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
8.-ban voltunk 13-an... most 11.-ben 34-en vagyunk 😃 most 1 bukott és 1 jött helyette... 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mi meg az iskolában vagyunk vagy 3 000-en mert bezártak egy pár iskolát a közelben.De a legjobb benne az, hogy szakközépre jelentkeztem nem írtam felvételit mostmeg gimnázium lett.Egyébként 10.-be járok.
0
0
0
0
hassi avatar
Első nap földrajz egyes osztályfőnöki órán!: mert a tanár szerint beszélgettem (pedig nem), mikor egy másik gyerekkel meg kiabálnia is kellett, akkor se fogta be. Annak meg semmi..
0
0
0
0
jasko avatar
31-en voltunk 8-ba most 19-en vagyunk,ahova én járok, de ez a jó része 😃 1-2 ember ment el 0.-ba vagy szakközépre akit birok 😀 meg egy haverom elment a BP HONVÉD-hez az akadémiára focizni 😀
am én nem sulinak nevezném hanem börtönnek 😃
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Régi sulimba volt hogy mielőtt évközbe odamentem 5 ember volt, velem együtt lettünk 6 an majd később jött még 1 tanuló úgy hogy 5 ikben 7 en voltunk év végén 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nálunk tovább csökkent a létszám! Talán vagynk 10-15-en. A pontos számot nem tudom, mer tmindenki volt jelen az évnyitón. 😆
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Nekem 2 osztály társam nyáron feketére festették hajukat meg tettek piercinget a szájukba és szakinformatika tanárom azt mondta:
Tehát az osztályban van 1 lány és 2 tokio hoteles akik nem döntötték el mik lesznek. 😃
(Nem tokio hotelt hallgatnak hanem metált)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mi 35 en kezdtük 9. be most 11. be 21 en vagyunk és a leg ótvarabb termet kaptuk mert nem is osztályterem hanem valami rohadt bemutató termet alakítottak át. Na meg egy 1x1m es tábla van. De mi nagyon jól elvagyunk a tanárokkal viccelődünk ők is velünk bár ezért néhány szeret köcsögösködni 😆
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Én nem szeretem, tavaly se volt jó, kiabáltak a tanárok rendesen az egész osztályra, most meg 34 ből maradtunk 20 an, megkaptunk egy nagyon kicsi termet a régi nagy helyett :/
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én imádom az iskolát ha a tanár békén hagy nagyon jól elhülyülünk órán
0
0
0
0
Toma97 avatar
K3nzor írta:
Nekem utolsó évem jön.De előre látom, hogy nem fogom ki bírni.Túlságosan is utálom az iskolát 😆Minden nap egy örökkévalóság.Annyi a szerencsém, hogy az iskola mellett lakok így hamar hazaérek.


hát igen ez így van általában
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Az óráim száma: 7-5-6-6-6 10 ikbe mentem 😜
0
0
0
0
Toma97 avatar
mindennap 6 óra 😞 de bicóval kb 2 perc haza
0
0
0
0
no avatar
Na nekem is faxa, minden nap 5 órám lesz... 😎
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ezekkel a fakultációkkal lehet majd rendesen szívni. Egyik oszt társam úgy járt hogy 5 órája van aznap majd a 7. ben lesz egy fakt órája és a 9. órában is lesz neki egy ráadásnak bejárós szóval még buszt is időzítenie kell 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
raj az órarendem főleg a B hét: szerda 3 infó, csütörtök 5 óra pénteken megint 3 infóval zárunk, de nálunk az infó 80%a elmarad 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kb. minden nap 6 órám volt. Kivéve a pénteket. 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem 4 és 5 órám volt átlagban. Ritka volt a 6 7 óra, még 8.osztályba is.
0
0
0
0
FBalint avatar
Most lettem hetedikes, de nincs nap amikor 5 órám lenne! 😂
Be fogok sz**ni ebben az évben.
Főleg az év végi irodalomvizsgán, amikor 35-40 (!) könyvből kell felelni/dogát írni.

A hét (óraszámokat mondok):
6 6 7 7 6
H K Sz CS P

B hét:
6 7 6 7 6
H K Sz Cs P

Nektek hány órátok volt hetedikben???
0
0
0
0
Toma97 avatar
Azaz idegesítő azt mondják hogy szólni kell ha próblémánk van a másikkal ,de úgyse csinálnak semmit úgy hogy ez így hülyeség jobb eldönteni ki a jobb azt kész
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nálunk semmi szívatás nem volt és mos mi se szívatjuk a kicsiket.
Nekem nagyon f@sza csak a csütörtöki és a pénteki órarend van de ez alatt a két nap alatt 7 informatika órám van 😆 ma volt 4
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Első nap letudva a középsuliba😃 Mi vagyunk a gólyák😆 Nem fognak szészívatni minket😆 Áá dehogy😆
0
0
0
0
marci19970425 avatar
1. nap a suliba 😆 nagyon jó volt, egy csomó idegesítő szabályt vezettek be 😕
0
0
0
0
gigazte avatar
Ezt is megértem, elkezdtem az utolsó évem az iskolába. Elég húzós órarendet kaptam😆 Van amikor 18:00kor fogok csak hazaérni😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
kakasu írta:
na végree jó volt suli csak sok kis kemény csávó újak feszitenek az egyik barátnőmre akart rá mozdulni és megvertem az egyiket

meg fiatal osztályfőnököm van: )


Verekedéssel kezdesz? 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
na végree jó volt suli csak sok kis kemény csávó újak feszitenek az egyik barátnőmre akart rá mozdulni és megvertem az egyiket

meg fiatal osztályfőnököm van: )
0
0
0
0
Gerdzso avatar
na megvolt az első nap a 11.-es évemből... hát mit mondjak.... semmi se változott 😆 3 órám volt.... de holnap már 6 lesz... -.-" jövőhéten meg már lesz gyakorlati óránk is, valami főzős-sütős cucc... de hát ez van... kitartást mindenkinek! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció