Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Xsii írta:
Kmisi99 írta:
Xsii írta:
12.-es vagyok, utolsó évem. Informatika szakos vagyok, heti 8 informatikánk van, 4 matek, 3 irodalom, 5 angol,4 töri, 3 tesi. Második félévben a tesi 1-re csökken és 10-re az informatika órák száma.

Ti mit tanultuk informatika szakon? én 11. es infós vagyok és nekem csak programozás gyakorlat és elmélet van


11.-ben elmélet / programozás + gyakorlat volt.
Most 12.-be főleg a programozásra álltunk rá. 5 óra programozás, 2 óra gyakorlat, 1 elmélet. Második félévben meg "lehet" hogy 7 óra lesz programozás.

Nekem holnap ilyen óráim lesznek:
1. Matek
2. Matek
3. Irodalom
4. Töri
5. Informatika (Program.)
6.Informatika (Program.)
7.Informatika (Program.)
8.Informatika (elmélet.)

Nekem csak programozásból áll már az év. Gyakorlaton is és elméleten is csak azt tanuljuk. Na meg vagyok infó fakton de ott ecdl vizsgára készülünk de az meg szart nem ér.
0
0
0
0
Xsii avatar
Kmisi99 írta:
Xsii írta:
12.-es vagyok, utolsó évem. Informatika szakos vagyok, heti 8 informatikánk van, 4 matek, 3 irodalom, 5 angol,4 töri, 3 tesi. Második félévben a tesi 1-re csökken és 10-re az informatika órák száma.

Ti mit tanultuk informatika szakon? én 11. es infós vagyok és nekem csak programozás gyakorlat és elmélet van


11.-ben elmélet / programozás + gyakorlat volt.
Most 12.-be főleg a programozásra álltunk rá. 5 óra programozás, 2 óra gyakorlat, 1 elmélet. Második félévben meg "lehet" hogy 7 óra lesz programozás.

Nekem holnap ilyen óráim lesznek:
1. Matek
2. Matek
3. Irodalom
4. Töri
5. Informatika (Program.)
6.Informatika (Program.)
7.Informatika (Program.)
8.Informatika (elmélet.)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Akkor én mit mondjak az infó órámról.A tanár azt tanította, hogy egy mondat lehet igaz (1) és lehet hamis (0) is.
10.-es vagyok egyébként.Igaz nem infó szakos hanem elektrós vagyok egy gimnáziumba.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
én 11.-es vagyok és holnapi napom: Irodalom - Angol - Matek - Ofő - 3 fakt(Infó-Infó-Infó)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Xsii írta:
12.-es vagyok, utolsó évem. Informatika szakos vagyok, heti 8 informatikánk van, 4 matek, 3 irodalom, 5 angol,4 töri, 3 tesi. Második félévben a tesi 1-re csökken és 10-re az informatika órák száma.

Ti mit tanultuk informatika szakon? én 11. es infós vagyok és nekem csak programozás gyakorlat és elmélet van
0
0
0
0
Xsii avatar
12.-es vagyok, utolsó évem. Informatika szakos vagyok, heti 8 informatikánk van, 4 matek, 3 irodalom, 5 angol,4 töri, 3 tesi. Második félévben a tesi 1-re csökken és 10-re az informatika órák száma.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ferrari írta:
Kmisi99 írta:
Akkor már nincs sok hátra és eljön a legjobb korszak a középiskola.


Tévedsz, legjobb az egyetemi élet 😆

Tényleg?😆 Rohadt sokat kell tanulni nem?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
Akkor már nincs sok hátra és eljön a legjobb korszak a középiskola.


Tévedsz, legjobb az egyetemi élet 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor helyesbítek a legtöbbeknek akik úgyahogy jó középiskolába mennek a legszebb évei a középsuli. Vagyis nem egy romákkal teli szakmunkás hanem egy nagyobb színvonalú iskola. Én imádom a középiskolát és így 11. re csak még könnyebb lett kiesett a sok hülye óra mint pl földrajz kémia biológia ének. Heti 9 infóm van. Gyakorlatilag alig van általános órám mint pl irodalom matek.. És ráadásul tanulni se kell valami veszettül. Múlthéten úgy feleltem 3 mast irodalomból hogy át se néztem😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hajj azok a régi nyelvi előkészítős évek... tavaly voltam 9.-es és vissza sírom azt a heti 15 angolt (egy csütörtöki óránk így nézett ki: ango-angol-info-info-angol-angol 😆 ) most meg hirtelen a nyakunkba szakadtak olyanok mint: kémia, fizika, földrajz, biológia, német...
0
0
0
0
Demoz avatar
Kmisi99 írta:
Akkor már nincs sok hátra és eljön a legjobb korszak a középiskola.

Ha ugyan ilyen osztályközösség lett volna általánosban is, mint most középiskolában, akkor az lett volna a legjobb. A középiskola szerintem szenvedés...legalábbis tanulás szempontjából.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Nálunk no fűtés.....jó lesz...lesz 5 órám hál istennek....hittan-töri-hittan-ének-rajz 😆
0
0
0
0
no avatar
hát hogyne -.-"

szakmunkás! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Akkor már nincs sok hátra és eljön a legjobb korszak a középiskola.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem se a legjobbak irodalom társadalom ismeret infó infó matek fizika angol. Bár ezek közül csak a matekhoz nincs kedvem.
0
0
0
0
no avatar
nekem haláli oráim lesznek -.-"

matek
töri
földrajz
német
technika
etika
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én még a holnapi órarendet se nagyon tudom 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
na holnapi napra sok minden kell... meg kell terveznem a Logónkat... akkor meg kell írnom a Társasági Szerződésünket... és még mellé 2 oldalas fogalmazást kell írnom a Zala Megyei vallásokról.... 😃
0
0
0
0
no avatar
😆 nálunk is fűtenek...😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
a mi sulinkba fűtenek... bár valahol meg se érezni valahol meg meglehet sülni 😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Nincs az messze azért Szadától annyira....
Fűtéssel mi a pálya felétek? 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Bocs-bocs elírtam:/
Csak emlékezetemben ezt maradt meg vhogy😀

Utazás mennyi idő?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szató?

Szada... De ezt már mondtam sokszor...

Ma 1-kor vége van a sulinak.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Lompi te BPre jársz fel suliba?
Azért az nincs közel szadához😕
0
0
0
0
neuroflex avatar
Superlompos írta:
Jöttünk haza a suliból a 244-essel és hátul ült 2 ázsiai lány, persze az egyik leszállt amikor felszálltunk, a másik pedig a következőnél. 😞

hejj lompos te meg vagy halva Ázsia csajokért nagyon😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem megyek a kínai piacra. 😆

Hazafelé beszoktam ugrani az Árkádba, mert ott szoktak lenni. Most, hogy délutáni műszakban vagyok a suliban. 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
lompi:ha sokat akarsz látni akkor 8. kerület csak rád vár 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jöttünk haza a suliból a 244-essel és hátul ült 2 ázsiai lány, persze az egyik leszállt amikor felszálltunk, a másik pedig a következőnél. 😞
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hát a mi iskolánkba párnak olyan nagy a képe hogy annyi esetet tudnék mondani már csak azokból ami idén történt pedig még csak 1hónapja megy az iskola 😕
0
0
0
0
no avatar
hector maio írta:
Na én inkább ide nem is írok a cigányokról mert bann lenne belőle 😆


ez fail
0
0
0
0
Adam996 avatar
Na én inkább ide nem is írok a cigányokról mert bann lenne belőle 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Általánosban emlékszem, volt pár cigány gyerek, de nem az okos fajtából... Azért lehetett velük hülyülni, de így vissza gondolva nem nagyon bírtam őket.
0
0
0
0
gigazte avatar
Hú de nagy dolog! Én ültem már pár roma mellett és az összes jó társaság volt! Eltörött a kezed, vagy valami?😊
0
0
0
0
Toma97 avatar
Basszus mitörtént beültettek egy cigánymellé azt 5 percel utána elis ültettek máshova hála az... 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az szép mennyiség. Én rühellem a dolgozatokat szerencsére nekem alig van "rendes" órám. A heti 9 infó miatt csak pár óra van amire tanulni kell.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
a héten 3 témazárót és 5 kis dolgozatot meg egy fogalmazást(összehasonlító) írtam... jó hét volt 😃 ja és holnap felelek szálloda ismeretből 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én azért mentem infó szakra mert azt hittem inkább ilyen hardveresebb dolgokat tanulunk. Nálunk a nagy szart van ilyen programozás orrba szájba megy😆
0
0
0
0
almos avatar
Valaki olvasta a Bűn és Bűnhődést?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amúgy jó, hogy többet tudsz magadtól. A suliban nem tartanak kis előadásokat vga, meg prci tesztekről. Sőt nagyon nem is mondanak semmit se a hardverről. Csak az offive-t tunkolják a gyerekekbe.
0
0
0
0
foxbet avatar
Én győrbe járok a lukács Sándor mechatronikai és gépészeti iskolába Gépgyártás technologus leszek + éretségi 5 éves képzés és most vok 11.-es. érdekes módon az informatikához jobban konyítok mint a szakmai tárgyakhoz . Na úgy tűnik amit nem tanítanak ott informatikát ahhoz értek de amit igen ahhoz nem 3 vok a szakmai tárgyakból. Érdekes felállás.😂.jó tanítanak infót de nem olyan szinten mint ahogy én tudom.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Aham!
Hát majd meglátjuk😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A jövőre tekintve mondta ezt. Tehát, hogy gyorsan el fog menni 1 hónap.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Te mondtad semmit se tanultok akkor miből vizsgáztok?😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
Mort2195: "és már majdnem 1 hónap el is telt..." 😆
Még most kezdődött 5.-e van....
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez egy komoly suli! 😠

Azt reméli a tanár, hogy az idei vizsgán jobb eredmények fognak születni.

Tavaly 25-en vizsgáztak, abból 24 jeles és 1 jó lett! 😆 Ez így teljesen reális. 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
a tiéd nem nevezném sulinak lompos..😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció