COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
magyarlovag01 avatar
Gerdzso írta:
és ez hogy működik? látok majd szervereket és akkor tudok úgy csatlakozni? mint pl anno a COD4-5 xfire-vel? 😃

Megnyitod AlterIwNet.exet, és először töltöget pár mp-ig, aztân server list, ès refresh. Nem kell updatolni.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
magyarlovag01 írta:
Gerdzso írta:
magyarlovag01: 😜 köszi! 😃 remélem nem kell regelni 😆 na de lényeg hogy elfog tartani egy darabig míg lejön kemény max 600kb/s-es letöltésemnek köszönhetően 😜

na majd ha sikerült megoperálnom a tört cod mw2-t akkor majd elmondom mi a véleményem a PC-s verzióról... mert a boxos nagyon nem gyere be 😃 (ez lehet hogy inkább maga a konzol hibája 😆😉

Én unalmamban eljátszogatok vele 😃
Regelni nemkell, egyszerű de nagyszerű. 😉


nem kell regelni? 😜 király! már kemény 6%-nál tart 😆
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Gerdzso írta:
magyarlovag01: 😜 köszi! 😃 remélem nem kell regelni 😆 na de lényeg hogy elfog tartani egy darabig míg lejön kemény max 600kb/s-es letöltésemnek köszönhetően 😜

na majd ha sikerült megoperálnom a tört cod mw2-t akkor majd elmondom mi a véleményem a PC-s verzióról... mert a boxos nagyon nem gyere be 😃 (ez lehet hogy inkább maga a konzol hibája 😆😉

Én unalmamban eljátszogatok vele 😃
Regelni nemkell, egyszerű de nagyszerű. 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
MW2 alteriwnet vagy mi 😃 pedig 130 seeder és 30 peer van 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hujjuj 😃 kemény 300kb/s-el jön 😆 de már 1.5%-nál tart 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
és ez hogy működik? látok majd szervereket és akkor tudok úgy csatlakozni? mint pl anno a COD4-5 xfire-vel? 😃

PatkosReturn: mindjárt jobb 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
PatkosReturn: na igen de azért megindokolhattad volna 😀

pl.: játékmenet miatt... vagy a kampány miatt vagy tudom én is hogy miért 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar
magyarlovag01: 😜 köszi! 😃 remélem nem kell regelni 😆 na de lényeg hogy elfog tartani egy darabig míg lejön kemény max 600kb/s-es letöltésemnek köszönhetően 😜

na majd ha sikerült megoperálnom a tört cod mw2-t akkor majd elmondom mi a véleményem a PC-s verzióról... mert a boxos nagyon nem gyere be 😃 (ez lehet hogy inkább maga a konzol hibája 😆😉
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Linkelnék, csak telóról nemtudok 😆
piratera beirod h call of duty modern warfare 2 multiplayer, és ott van egy alteres torrent. Seederenként sorold őket, és az elején lesz.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
AlterIwNetes torrent wtf 😃 szal töltsem le az AlterIwNet nevü progit? meg egy COD MW2-t? 😃 vagy van olyan hogy COD MW2 AlterIwnNet? 😆
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Kell egy AlterIwNetes torrent és kész.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: letudnád nekem írni hogy mi kell ahoz hogy törtel tudjak multizni... mivel azért PC-n még is más mint haveroknál boxon 😃 kipróbálom aztán lehet megtetszik... mert boxon nem igazán tudott lenyűgözni 😃 (pm-be ha lehet 😜)

greenmelon: (magyar nem igazán van..)... de ha kell akkor ott a PC G*RU egyes hírei... vagy a G*mestar.... 😀
0
0
0
0
greenmelon avatar
Hallod Gerdzso mostmár tényleg kezd uncsi lenne hogy a codot fikázod folyamatosan. Te BF-fel a párnád alatt alszol? Meg ha ennyire imádod akkor ne ide írogass hanem menjél azzal játszani. Komolyan vicc ez az ovis "csak az a jó amit én szeretek" színvonal.

Ja meg linkelj már egy fórumot ahol az NFS-t a TD-vel hasonlítják... köszi jóéjt.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Kmisi99: nincs semmi baj azzal hogy a COD-ot szereti, de azért ennél többet is mondhatott volna... pl miért meddig hogyan merre? balra vagy jobbra... stb 😃

ja amúgy MW2-nél azt mondtam hogy majd ha 2-3ezer forint lesz majd megveszem 😃 háát ha az ACTI így folytatja akkor még várhatok 4-5 évet 😆
0
0
0
0
Nari77 avatar
Biztos vagyok benne, hogy mindkettő "jó", nem lehet egyikre sem azt mondani, hogy szar lenne. DE amióta van COD és Battlefield, valamiért mindig a BF-eket toltam többet. Nekem az tetszik jobban, rombolható pálya, járművek. Most láttam egy COOP videót BF3ból, ami csak továbberősítette a tudatot bennem, hogy bizony a BF új része több újdonságot fog hozni, mint a MW3. Nem is kérdés melyiket fogom megvenni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja csak azért meg kell említeni hogy egy codmap kb 500x500 méteres míg azért a BC az ilyen 1-5km x 1-5km es
0
0
0
0
Master Killer avatar
Ha már a DLC-ről van szó, én eddig ahány játékot kijátszottam DLC-kel együtt, a kiegészítőkben lévő küldik sokkal jobbak voltak az alap játék küldetéseinél! 😉
Azért a CoD sorozat DLC-i se olyan rosszak sőt! 😎
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gerdzso te aztán nagyon cod ellenes vagy igaz én is de nem mutatom ki ennyire. Nos ő adott egy rövöid tömör választ hogy szerintem melyik a jobb nyilván azért mert az tetszik neki nem feltétlen elvakult codfan akik bf et szarozza csak mert nem ismeri. Amíg nem játszottam a BC2 vel addig én is codra voksoltam volna
0
0
0
0
Gerdzso avatar
PatkosReturn: ezt fontos volt ideírni -.-"

hát igen... nem kötelező megvenni... de anélkül meg alig van tartalom a játékban...
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Ja igen és a cod elite az Activison másik nagy szánalmas lehúzása...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
greenmelon: kipróbálni kifogom... és ha megtetszik akkor talán megveszem... de nem hinném... főleg hogy drága lesz hozzá a rengeteg dlc...

gabesz1024: igen átvette 😜
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Gerdzso:Az activision elkaszálta a True Crime-ot,de elvileg vmelyik csapat átvette.

Amúgy semmi értelme egymáshoz hasonlítani a codokat és a battlefieldeket.Két külön stílus.Amúgy a BF 3 vidiket elnézve a grafikán kívül semmi újítás nincs benne.Esetleg más fegyók,de ugyanúgy lesznek új fegyók mw 3 ban is.A grafika meg nem minden.Black Ops kampánya meg egyenesen nevetséges különben,mész a motorral 2 shotgun a kezedben azt lövöldözöl,a kormányt minek fogni?
0
0
0
0
greenmelon avatar
Húdejó akkor meg se vedd a játékot csak nézegesd a listát, hogy mit újítottak rajta, még anyagilag is jól jársz. 😀

Hát ha valakinek ez jelent örömöt, tegye, áldásom rá, én mindenesetre továbbra is a játékélményt tartom szem előtt.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
ennyieről a PES-t miért hasonlítják a FIFA-hoz.. vagy az NFS-t a TD-hoz... vagy a Virtual Tennis-t a Top Spin-hez... egyik sim másik arcade... de ugyanúgy hasonlítgatják...

és itt most nem is a hasonlítgatás a lényeg hanem az hogy melyik mit tud felmutatni az előző részhez vagy egy még régebbi részhez képest... stb stb
0
0
0
0
no avatar
Az mw1 mw2 nél szerintem az volt a baj, hogy mivel nem volt benne semmi védelem, simán tudtál játszani xfire-en, vagy AlterIW-n. Na most rengetegen játszanak a mai napig "tört" verzióval, a cég rengeteg bevételtől esik el. Viszont a BF-ek-nél tudtommal nem volt lehetőség csak eredetivel multizni. A másik dolog pedig, szerintem az ár ami sok embernek dominál. Pl ha kijön az MW3 kb. 13k míg a BF3 a 10k-t sem éri el. De javítsatok ki ha valamiben tévedek.
0
0
0
0
greenmelon avatar
0423mark írta:
A Bf és a cod 2 külön világ nem lehet hasonlítani őket mi a hasonloság a két játék közt hogy Fps??? Mert az nem sok mindkét játék tényleg jó de amit nekem nem tetszik a cod vs bf ben hogy a codot azért fikázák nagyon sokan mert a régi motoral megy a bf3 am meg ezért istenitik


Hát igen, azon kívül, hogy mindkettő jelenkori FPS, nem sok egyezés van köztük, csak sokan ezt nem fogják fel.
0
0
0
0
0423mark avatar
A Bf és a cod 2 külön világ nem lehet hasonlítani őket mi a hasonloság a két játék közt hogy Fps??? Mert az nem sok mindkét játék tényleg jó de amit nekem nem tetszik a cod vs bf ben hogy a codot azért fikázák nagyon sokan mert a régi motoral megy a bf3 am meg ezért istenitik
0
0
0
0
Gerdzso avatar
akos328: az Activision elött ott volt a lehetőség hogy egy jó játékot adjon ki... de elkaszálta... most persze a True Crime-ra gondolok... ami nagyon jól nézett ki... de inkább a cod-ra összpontosítanak...
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Szerintem cod A mostani battlefield utan lehet mas lesz a velemenyem 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
Meg a FIFA sorozat, Crysis, más nem jut eszembe Gyűrűk Ura részek, azt hiszem és még csomó játék, amiből azért még befolynak a pénzek...
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Azt azért hozzátenném, hogy szerintem pénzügyi okok miatt se fejlesztik nagyon a CoD-ot, nem csak azért, mert az előzőnek annyira jó volt a grafikája.
Míg az EA kapja a pénzt az államtól, mindent megtud fizetni. Így persze könnyű fejleszteni a játékon 😉
0
0
0
0
greenmelon avatar
Nem értem mi köze a WaW-nak az MW2-höz, azt még csak nem is az Infinty Ward készítette.
0
0
0
0
akos328 avatar
Pedgi sztem kezdtünk értelmesen beszékgetni, és nem ócsárolni egymás játékát, mert a topic nem erről szól, hanem az elöbb leírtról. greenmelon igazad van a 4-és a 6 között nagy differencia van, pedig 1 motor, de a 6-és a 8 között viszont nagyon kicsi, de azért apróságok vannak mégha csak színezés is más, de nem csak az.
az EA meg most teljesen újjal állt, elő, most maradandót alkot, amire az IW nem nagyon tud válaszolni, de sztem nem is ez a priorítás, mert akkor újított volna.
én úgy hiszem h a BF több fant akar vonzani, a CoD-nak meg jó aza felhasználói szám ami az előzői részekben volt, így most ugyan azt adja, de azért mégsem.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
greenmelon: amikor a COD2 volt az nagyon jónak számított... (bár multit gyorsan abbahagytam) és miért? volt sok jó ötlet benne... szebb grafika.. jó kampány... újítások a multira nézve stb...

de az MW1 és MW2.... ennyierővel most a Bf2 és a BC2 között mennyi újítás van?

mw1 - waw - mw2 ... és ha úgy nézed mw1 - waw = kis újítás(2. vh-s környezett) mw1 - mw2 átvették a waw újításait és még csináltak párat hozzá....

a gép az más... annak van értéke 😀

na de szerintem én most hagytam abba 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
Gerdzso írta:
greenmelon: 😀 nem zavar hogy nekik az jön be... nekem is tetszett anno(a 4-ig jó volt... meg az 5 az orosz kampány miatt) de mivel nincs motiváció egy újabb COD vételére.. miért? amiben újít a COD azt egy átlagos modder is megcsinálná... és én nem vagyok olyan gazdag hogy a semmiért fizessek több ezer forintot... és akkor a DLC áradatot nem is említettem....

tanácsom a COD -nak: hagyjon ki egy évet és alkosson valami nagyot.. mert ez így nagyon nem okés...

amúgy egy plusz pont a COD-nak megint lesznek dedikált szerverek... bár ez a régi részeket nézve elvárható lett volna amúgy is...


Azért gépre van pénz. 😆
Az MW1 és MW2 között bőven volt annyi újítás, hogy elkérhessék érte az árát, legfőképp multiban rengeteget változtattak, csak a BF fanoknak ebből annyi esett le, hogy "Á ugyanaz az engine mint a 4-nél csak továbbfejlesztve, ebben nincs is semmi újítás."

Furcsa, hogy a COD2-nél senki nem rinyált, hogy rókabőr, pedig az aztán tényleg olyan mint az első rész csak új mapokkal.
0
0
0
0
akos328 avatar
bár ez is hülyeség, h nyílt forráskódal dolgoznak, könnyű feltörni, így sok pénztől esnek, el, de legalább többen fogják szeretni, mert nem feltétlenül kell megvenni.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
greenmelon: 😀 nem zavar hogy nekik az jön be... nekem is tetszett anno(a 4-ig jó volt... meg az 5 az orosz kampány miatt) de mivel nincs motiváció egy újabb COD vételére.. miért? amiben újít a COD azt egy átlagos modder is megcsinálná... és én nem vagyok olyan gazdag hogy a semmiért fizessek több ezer forintot... és akkor a DLC áradatot nem is említettem....

tanácsom a COD -nak: hagyjon ki egy évet és alkosson valami nagyot.. mert ez így nagyon nem okés...

amúgy egy plusz pont a COD-nak megint lesznek dedikált szerverek... bár ez a régi részeket nézve elvárható lett volna amúgy is...
0
0
0
0
greenmelon avatar
hardX írta:
Mit jelent az hogy 24/7? Mert már sok helyen láttam

Napi 24 órában, a hét mind a hét napján. 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
Oké akkor Infinity Ward, de sztem mind1, ha bármelyiket meghallom/látim, CoD jut eszembe, és sztem mindenkinek.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Mit jelent az hogy 24/7? Mert már sok helyen láttam
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az activision-nak sok érdeme nincs, mert nem ők készítik. Tehát ők nem sokat tudnak, max az árát szabják meg. Az Activision csak egy kiadó.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Egyébként Gerdzso, az meg sem fordult a fejedben, hogy a codosok nem azért nem ócsárolják a BF-et, mert az tökéletes lenne, hanem azért, mert szimplán nem lesz*rják? Tudod, nem mindenkit szórakoztat az, hogy 24/7 azt fikázza ami nem tetszik neki. Ha valaki annyira el van szállva egy játéktól, hogy már az is zavarja, hogy nem mindenkinek jön be, akkor annak súlyos gondjai vannak...
0
0
0
0
akos328 avatar
greenmelon írta:
Személy szerint én azért codozok mert a BF-en bealszom, halál unalom az egész játék, semmi adrenalin, semmi akció, meg idegesít a sok vehicle-hero... Engem totál hidegen hagy, hogy mit újítanak éppen az aktuális COD epizódon, mivel még ha ugyanazt kiadják akkor is 2x akció-dúsabb lesz mint az összes BF együttvéve.

Tesla GoD:
Sok CoD fannak nagyon be van szűkülve a látótere, elég kevés játékot próbált ki azon kívül, meg ismerjük azt, mikor annyira kedvelünk valakit/valamit, hogy hajlamosak vagyunk objektív szemmel nézve adott tulajdonságban jobb dolgok elé helyezni, elfogultak vagyunk vele szemben.

Te jó ég, ezt pont a BF-esek írják akiknek nincs jobb dolguk mint a COD-dal kapcsolatos bejegyzéseknél trollkodni, miközben úgyis kipróbálják az aktuális COD-ot mert fúrja az oldalukat a kíváncsiság...
Nem szoktam játék alapján véleményt alkotni az emberekről, de ha már itt tartunk, a codosok legalább annyival értelmesebbek, hogy nem pocskondiáznak minden egyes BF-nél, hogy az hűdemekkora nagy sz*r.

Egyébként míg a COD-ból adnak el többet addig pofa lapos.
Lady Gagát és társait is szarozzák, mégis több lemezt adnak el mint bárki más.

Nem vagyok egy agresszív típus, de ez a vita mostanra úgy elfajult, hogy már nekem is kinyílt a bicska a zsebemben.

Ilyen provokatív (és nem mellesleg szubjektív) kérdéssel szerintem nem kellett volna topicot nyitni mert csak növeli a feszkót, akár zárhatnánk is.


Szerintem meg teljesen igaza van. Nekem is azt modntátok h nem játszoma BF-fel, ami igaz, de az utána következő sor már nem, hogy így ítélkezek, Én egy büdös rossz szót sose, mondtam a BF-re, 1x nem kritizáltam, írásaim 90% arról szól h meggyőzzelek titeket, nem kéne így ocsárólni a Cod-ot.
A másik meg hogy vmit azért tudnak az Activision-os fiúk, ha ennyien szeretik a Cod-ot. Beszűkült látóterüek, de sztem azért mert a CoD teljesen leköti őket, nem kell nekik más játék, mert őket nem a grafika, és az újítások érdeklik hanem egy jó akciódús singleplayer, űtős multi, spec ops mód, és a többi multiplayer mód, amiben találsz mindenfélét, oylannal játszol amivel akarsz. Hát most a grafika nem 2011-es és a fizika sem realisztikus, de úgy látom 50 millió embert ez nem érdekli.

Egyébként míg a COD-ból adnak el többet addig pofa lapos.
Lady Gagát és társait is szarozzák, mégis több lemezt adnak el mint bárki más.
Lady gaga sztem is egy pocsék énekesnő, de amíg többet keres mint egy jó hangú énekes, addig nem fog változtani a stílusán mert az emberek többsége ezt szereti. Remélem értitek a hasonlóságot.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Gerdzso
a COD-osok azért nem szidják a BF-et mert nincs mibe belekötni...
miért?
- olcsóbb
- fejlődik
- jobb
- szebb
- nagyobb
- stb

míg a COD
- drágább
- nem fejlődik
- ugyanolyan mint volt(4 éve)
- rondább
- stb
- sok cheater
- állandó ordibálás a mikrofonba...
- ha nincs mikrofonja akkor írja a hülyeségét...

Uncsi... Szerintem a playerek többségét nem az érdekli, hogy hány érvet lehet felsorolni, hanem hogy milyen maga a játék. Tehát azzal, hogy felsorolsz már nem is tudom hányadjára egy csomó újítást nem fognak se kevesebben COD-ozni se többen BF-ezni.

Protein:
Ó, ha te azt tudnád hogy mennyi hülyeséget sikerült belepréselned ebbe az egy szál kommentbe.
Mondjuk az valóban igaz, hogy csak annyi értelme van a topiknak, hogy mindenki veszekedjen. De ezen a kommenten azért nevettem egy jót

Fejtsd ki kérlek mi volt olyan vicces. 😀
0
0
0
0
susguy avatar
greenmelon írta:
Személy szerint én azért codozok mert a BF-en bealszom, halál unalom az egész játék, semmi adrenalin, semmi akció, meg idegesít a sok vehicle-hero... Engem totál hidegen hagy, hogy mit újítanak éppen az aktuális COD epizódon, mivel még ha ugyanazt kiadják akkor is 2x akció-dúsabb lesz mint az összes BF együttvéve.

Tesla GoD:
Sok CoD fannak nagyon be van szűkülve a látótere, elég kevés játékot próbált ki azon kívül, meg ismerjük azt, mikor annyira kedvelünk valakit/valamit, hogy hajlamosak vagyunk objektív szemmel nézve adott tulajdonságban jobb dolgok elé helyezni, elfogultak vagyunk vele szemben.

Te jó ég, ezt pont a BF-esek írják akiknek nincs jobb dolguk mint a COD-dal kapcsolatos bejegyzéseknél trollkodni, miközben úgyis kipróbálják az aktuális COD-ot mert fúrja az oldalukat a kíváncsiság...
Nem szoktam játék alapján véleményt alkotni az emberekről, de ha már itt tartunk, a codosok legalább annyival értelmesebbek, hogy nem pocskondiáznak minden egyes BF-nél, hogy az hűdemekkora nagy sz*r.

Egyébként míg a COD-ból adnak el többet addig pofa lapos.
Lady Gagát és társait is szarozzák, mégis több lemezt adnak el mint bárki más.

Nem vagyok egy agresszív típus, de ez a vita mostanra úgy elfajult, hogy már nekem is kinyílt a bicska a zsebemben.

Ilyen provokatív (és nem mellesleg szubjektív) kérdéssel szerintem nem kellett volna topicot nyitni mert csak növeli a feszkót, akár zárhatnánk is.


Ó, ha te azt tudnád hogy mennyi hülyeséget sikerült belepréselned ebbe az egy szál kommentbe.
Mondjuk az valóban igaz, hogy csak annyi értelme van a topiknak, hogy mindenki veszekedjen. De ezen a kommenten azért nevettem egy jót 😀

És bocsi srácok, de ezt nem hagyhatom ki; itt a CoD 6 percben:
0
0
0
0
Gerdzso avatar
ja tényleg hogy valami jót is mondjak a COD-ról 😃 a sztori jó! nem egy mozi filmhez illő de egy fps-hez nagyon jól megy! és a single kampány is jó volt igaz hogy az egész egy szkript tenger, de ettől eltekintve nem rossz (bár a BO már tényleg túl szkriptelt volt... meg a motoros rész kész szánalom volt 😆, de a többi kampánya nagyon jó)

mondjuk ha úgy nézzük a BF-nek a BC ig nem volt egyszemélyes kampánya 😃
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Sztem nem multira gondoltak azok, akik a CoDra szavaztak.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
már bocs de a BF-be a mesterlövészeket rémegyszerü kilőni... mivel bekempel a házba... na és? akkor mivan? rárobbantom a házat aztán próbáljon kempelni 😃 a COD-osok azért nem szidják a BF-et mert nincs mibe belekötni...
miért?
- olcsóbb
- fejlődik
- jobb
- szebb
- nagyobb
- stb

míg a COD
- drágább
- nem fejlődik
- ugyanolyan mint volt(4 éve)
- rondább
- stb
- sok cheater
- állandó ordibálás a mikrofonba...
- ha nincs mikrofonja akkor írja a hülyeségét...

és igen kipróbáltam az eddig megjelent összes COD-ot... mivel én legalább nem olyan dologról alkotok véleményt amit nem próbáltam...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
greenmelon írta:
Személy szerint én azért codozok mert a BF-en bealszom, halál unalom az egész játék, semmi adrenalin, semmi akció, meg idegesít a sok vehicle-hero... Engem totál hidegen hagy, hogy mit újítanak éppen az aktuális COD epizódon, mivel még ha ugyanazt kiadják akkor is 2x akció-dúsabb lesz mint az összes BF együttvéve.

Tesla GoD:
Sok CoD fannak nagyon be van szűkülve a látótere, elég kevés játékot próbált ki azon kívül, meg ismerjük azt, mikor annyira kedvelünk valakit/valamit, hogy hajlamosak vagyunk objektív szemmel nézve adott tulajdonságban jobb dolgok elé helyezni, elfogultak vagyunk vele szemben.

Te jó ég, ezt pont a BF-esek írják akiknek nincs jobb dolguk mint a COD-dal kapcsolatos bejegyzéseknél trollkodni, miközben úgyis kipróbálják az aktuális COD-ot mert fúrja az oldalukat a kíváncsiság...
Nem szoktam játék alapján véleményt alkotni az emberekről, de ha már itt tartunk, a codosok legalább annyival értelmesebbek, hogy nem pocskondiáznak minden egyes BF-nél, hogy az hűdemekkora nagy sz*r.

Egyébként míg a COD-ból adnak el többet addig pofa lapos.
Lady Gagát és társait is szarozzák, mégis több lemezt adnak el mint bárki más.

Nem vagyok egy agresszív típus, de ez a vita mostanra úgy elfajult, hogy már nekem is kinyílt a bicska a zsebemben.

Ilyen provokatív (és nem mellesleg szubjektív) kérdéssel szerintem nem kellett volna topicot nyitni mert csak növeli a feszkót, akár zárhatnánk is.
Egy szóval se mondtam hogy a CoD rossz lenne, magam is kedvelem a sorozatot, de már igazi "sorozat" lett belőle, aminek az évenkénti hasonló színvonal a célja, nem az újítás, ami ha a cím gyökereit nézzük, nem nevezhető jó döntésnek, ha az eredeti IW vinné a sorozatot, változtatnának is rajta. Én mostanában azért preferálom jobban a BFet, mert a CoD tele van pattogós hülyegyerekekkel, akiknél ha jobban játszol, egyből össze-vissza picsognak, fröcsög a tejbegríz a szájukból, és ha már rájuk lő az ember, egyből csaló. Ha nagyjából egyenlő szinten vannak a játékosok, akkor viszont tud szórakoztató is lenni.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Személy szerint én azért codozok mert a BF-en bealszom, halál unalom az egész játék, semmi adrenalin, semmi akció, meg idegesít a sok vehicle-hero... Engem totál hidegen hagy, hogy mit újítanak éppen az aktuális COD epizódon, mivel még ha ugyanazt kiadják akkor is 2x akció-dúsabb lesz mint az összes BF együttvéve.

Tesla GoD:
Sok CoD fannak nagyon be van szűkülve a látótere, elég kevés játékot próbált ki azon kívül, meg ismerjük azt, mikor annyira kedvelünk valakit/valamit, hogy hajlamosak vagyunk objektív szemmel nézve adott tulajdonságban jobb dolgok elé helyezni, elfogultak vagyunk vele szemben.

Te jó ég, ezt pont a BF-esek írják akiknek nincs jobb dolguk mint a COD-dal kapcsolatos bejegyzéseknél trollkodni, miközben úgyis kipróbálják az aktuális COD-ot mert fúrja az oldalukat a kíváncsiság...
Nem szoktam játék alapján véleményt alkotni az emberekről, de ha már itt tartunk, a codosok legalább annyival értelmesebbek, hogy nem pocskondiáznak minden egyes BF-nél, hogy az hűdemekkora nagy sz*r.

Egyébként míg a COD-ból adnak el többet addig pofa lapos.
Lady Gagát és társait is szarozzák, mégis több lemezt adnak el mint bárki más.

Nem vagyok egy agresszív típus, de ez a vita mostanra úgy elfajult, hogy már nekem is kinyílt a bicska a zsebemben.

Ilyen provokatív (és nem mellesleg szubjektív) kérdéssel szerintem nem kellett volna topicot nyitni mert csak növeli a feszkót, akár zárhatnánk is.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció