COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tesla GoD avatar
akos328 írta:
BF taktika és átgondolás stílus után, nem csonálkozom, az meg egyéni stílus h ki-kit anyáz, gondoloma BF-be is van. A cheateren sem lepődök meg. Amikor volt a BO-nak iylen ingyenes mulitplayere 1 hétig, akkor is mindenki rögötn csítelt, az helyett h örülne h lehet inygen multizni, de nem-.-, sztem ez meg már szánalmas.
Szívesen kipróbálnám én meg a BFeket, de egyszerűen nem indulnak el vmiért, vagy a crack nem jó avyg nem tudom...
BFbe ritkán írogatnak chatbe, a taktikát beépített dolgokkal is egyszerűen lehet közölni, ahhoz meg sok a játékos, hogy komoly problémád legyen valakivel, BF2be pl van h 1 meccsen nem futsz össze 2x ugyan azzal a játékossal. Nekem MW2be kedvencem volt, mikor behívtam a sentry gunom, gyerek ellopta, írta h kösz. Később behívta az emerg. airdropot, azt próbálta épp felszedni spawnjuknál, én arra jártam, ledaráltam(még azt se mondhatná h nem látott, v hátba lőttem, mert visszalőtt), elvettem tőle mind a 3at, erre egyből írogatta h milyen büdös nagy csíter vagyok, mert még a statom is volt olyan 2:1, mondom szánalom.😂
0
0
0
0
akos328 avatar
A Gunner Chopper az meg hááát, azt minek tették be... Sztem azt nem tesztelték vagy nem tudom. ha vkinek összejön a kill, és meghalom h jön, már lépek is a szeróról. nem lehet kilőni, mert mire célbafognád addigra leszed, ráadásul még nagy mapon is sk-zik, Ruston meg elképzelheted, de gondolom tudod.
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Jah, nem kell rájuk odafigyelni... Van egy pár 10 éves 😀
Nekem néha csak az a sok, amikor van 100darab helikopter az égen, meg 20 Herrier 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
BF taktika és átgondolás stílus után, nem csonálkozom, az meg egyéni stílus h ki-kit anyáz, gondoloma BF-be is van. A cheateren sem lepődök meg. Amikor volt a BO-nak iylen ingyenes mulitplayere 1 hétig, akkor is mindenki rögötn csítelt, az helyett h örülne h lehet inygen multizni, de nem-.-, sztem ez meg már szánalmas.
Szívesen kipróbálnám én meg a BFeket, de egyszerűen nem indulnak el vmiért, vagy a crack nem jó avyg nem tudom...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
off: nem a fejlövéssel van baj, hanem azzal hogy meglövöd a kezét és egyböl leszakad

on: leszedtem a COD MW2-t 😃 (MP) hát jobb mint konzolon az biztos 😃 viszont elég sok a cheater... meg mindenki csak anyázza a másikat 😃 meg a kedvencem amikor vmi package-t ledob és akkor elviszik előle és irogatja hogy anyádat viszed el stb 😆 amúgy nem olyan rossz... csak fura hogy állandóan csak futsz 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
OFF: ha nem árulok el nagy titkot, azok nem zombik hanem fertőzőttek, tehát nem feltámadott hulák, hanem fertőzött emberek. Amúgy meg sztem akármennyire nehezen hal, a valóságba vkinek szétdurantjáka fejét, attól rögötn meghal hiszen nincs mi irányítsa az izmokat😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hát igen már eléggé eltértünk a témáról... de most ha teljesen maradunk a BF vs COD témánál akkor meg mindig csak ugyanazt mondogatjuk.... szal... 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Legalább nem egymást marják
0
0
0
0
Master Killer avatar
Egyébként, már egy ember se ír a CoD-ról vagy a BF-ről....eszméletlen mértékű OFF...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem leszakadt de a l4d messze a legjobb ilyen tekintetben. Egy vacak 9mm szétloccsantja az agyat egy sörétes letépi a valóságban /off vége
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hardX: left 4 dead 1-2 nem igazán tetszett :S elég fura volt hogy egy tölténytől már simán leszakadt a feje a zombinak meg stb 😃
0
0
0
0
Master Killer avatar
Most hogy jobban belejöttem a BC2-be, egyre jobban húzok a BF-hez... 😆
Szerintem jobb mint az MW2, igaz eddig nem ezen az állásponton voltam de hát na... 😎
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Gerdzso: Ha zombis kampányt akarsz arra ott a Left 4 dead 1-2 😀
0
0
0
0
akos328 avatar
Egy kicsit eltértünk a szoba témájától😃 nem bírtama veszekedést, de az viszont már túl békés és nem is arról szól...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: hát igen mint minden filmben, játékban.. a fő gonoszoknak már csak ilyen a sorsuk 😆
0
0
0
0
greenmelon avatar
Ja mondjuk a COD-ba jó lenne egy 40-50 órás single kampány. 😆
Nekem a Spec Ops mód nem jött be, ha sztori nélkül lövöldözni akarok vagy épp acsizni akkor arra ott a multi. Bár co-op-ba biztos jó.
Én már csak azért is epekedve várom az új MW-t mert kíváncsi vagyok, hogy a megmaradt főgonosz milyen sorsra jut. 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
nem tudom nekem tetszik a Dead Island 😃 de majd meglássuk 😜

magyarlovag01: háát végülis koppintásnak is nézhetjük... 😃 de nem lenne rossz...
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
A CoD WaW is kapott 😀
De ezt csak a Treyarchnak köszönhettük.
Mondjuk így meg egy kicsit L4D koppintás lenne.
0
0
0
0
akos328 avatar
Az Activision előrukkolhat egy iylen játékkal, de a CoD biztos nem lesz iyln sose. Hogy a BO kapott egy iylen kiegészítőt hát az meg csak egy kis extra volt
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Ez nemrossz ötlet, sztem mindenkinek tetszene 😃
Írj egy mailt a fejlesztőknek 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy a COD-ra visszatérve... amivel még jót alkothatnának az egy zombimódos kampány lenne, lehetőleg minimum 8 órás kampánnyal meg egy jó sztorival... bár a zombik viselkedését átkéne írni de nem hiszem hogy lesz ilyen :'( pedig elég kihalóban vannak a zombis fps-ek... most legutoljára a Shellsock 2-vel játszottam 😃 bár ez nagyon tetszett de elég rövid volt....
0
0
0
0
Gerdzso avatar
na még 2 óra és lent is van 😆
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
hát jah, csak megjegyeztem 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
magyarlovag01: 😃 lényegtelen... ez a háború.... amúgy meg szinte mindenről a vezetők tehettek... bár azért a BOB 10. részében a német tábornok beszéde elgondolkodtató... de hagyjuk is... kicsit eltávolodtunk az eredeti témától 😃
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Gerdzso írta:
magyarlovag01: azért a németek inkább voltak állatok mint az oroszok ...haláltáborok stb.... bár az oroszoktól se volt szép az hogy ha visszavonulsz golyót kapsz 😃

Hát igen sokak ezt mondják, és ezzel is jönnek, hogy haláltáborok...
Pedig a szovjetek sok tábort elfoglaltak, és ugyanúgy működteték, meg a gulágokban sokkal több ember halt meg mellesleg..
Kiscsit utána kel olvasni, nem kell elhinni mindent amit hallasz 😉

Persze a legtöbb katona nemtehet semmíről, hanem az elvakult vezetők...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akos328 írta:
mi-mi😃 arról beszélek h fél méterről belövöm shotival az ellent, és már rohanok is tovább rajta, aztán rég mögötte vagyok amikor beadja a killt, és találatot jelző célkeresztet és h összesik az ember. Nincs lagg 50-60 Ping ez mi???

Vissazolvastam, azt akartam írni h Gerdzsonak nem fog ez tetszeni, amit leírtam az elöbb, de lehet h csak nálam van ez így. Amúgy mind1 vmi besz@rt, tegnap vígan játszom, iwmp4.dat leálltm és ne is indul el, újraraktam akkor sem-.-
Attól h neked nem magas a pinged, akire lőttél, annak még lehet az, meg néha maga a szerver rossz, elő szokott fordulni h utólag sebez, de igazság szerint mind1, ha úgyis meghal.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
magyarlovag01: azért a németek inkább voltak állatok mint az oroszok ...haláltáborok stb.... bár az oroszoktól se volt szép az hogy ha visszavonulsz golyót kapsz 😃
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Jó lehet a Red Orchestra 2, csak nem tetszik, hogy a németeket állatoknak, a kcsög szovjeteket meg ártatlanoknak állítják be...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: nem csak nem értem hogy miért az Oroszok a rosszak? miért nem lehetne Amerika??? és ez nem csak a játékokban van így... -.-"
0
0
0
0
Gerdzso avatar
ja télleg a Rage-t elfelejtettem 😃 az is ütősnek tűnik 😜
0
0
0
0
greenmelon avatar
Én a RAGE-et is esélyesnek látom. 😀
Ha Carmackék ennyi ideig hegesztenek valamit akkor az rossz nem lehet.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
nem mintha a modern korn nem lenne lerágott csont 😃 AMERIKA VS OROSZ... mindig ugyanaz 😀 csak valamikor kicsit változtatnak annyit hogy: AMERIKA VS IRAK stb...

greenmelon: szerintem se :S viszont az év FPS-t könnyedén elviheti... bár még kiváncsi leszek mit tud az új Bioshock...
0
0
0
0
greenmelon avatar
Nekem már herótom van ettől a második WH-s témától. 😃
Ennél lerágottabb csont aligha akad a játékok között.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Kíváncsi leszek, hogy az Év játéka címet is megfogja-e a kapni a BF3, de kötve hiszem. 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar


amúgy nekem ennek az első része volt a személyes kedvencem 😜 most ezt is megveszem aztán meglássuk milyen 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
60.8%-nál tart 😆 belassult :'( most csak átlag 150kb/s...
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Gerdzso: Leszedted a Multit? 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
greenmelon: mint mondtam játszottam vele! de nem a PC-s verzióval -.-" hanem a BOX-ossal... PC-n csak a kampányt játszottam -.-"


"A Battlefield 3 lett a GamesCom legjobb játéka"

"A legjobb játék: Battlefield 3
A legjobb hardver: PlayStation Vita
A legjobb PC-re írt játék: Diablo III
A legjobb konzolra írt játék: FIFA 12
A legjobb kézi konzolra írt játék: Uncharted: Golden Abyss
A legjobb online játék: Star Wars: The Old Republic
A legjobb böngészőre írt játék: The Sims Social
A legjobb családi játék: Sesame Street: Once Upon a Monster"
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
De szépen megfogalmaztad 😃
Amúgy igen, azután ez nagyon pörgős 😀
0
0
0
0
greenmelon avatar
Gerdzso ahhoz képest hogy visszább még azt nyilatkoztad, hogy te játszottál vele és úgy alkotsz véleményt, azt veszem észre, hogy a multit még csak most fogod kipróbálni. Most akkor pontosan mi a helyzet?

Aki egy multiorientált játéknál a néhány órás single kampány alapján alkot degradáló véleményt, az (már bocs) szerintem gyökér.

Egyébként szerintem nem fog tetszeni neked mert a BF-hez képest ez túl akciódús és itt lehet szólózni. 😀
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Hát nekem nincsenek ilyenek 😃
Magyar szerókon kell játszani, 35-40-es pinggel.
Nekem tetszik a fejlődési rendszer, a sok Achievment, megszerezhető fegyverek, a modok stb.
Annyi, hogy ha rögtön cod6 multi után megnyitom a chrome-t, akkor kicsit lassabb.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
háát remélem hogy tetszeni fog! 300kb/s-el egy évig tölti... és addig még netes játékokkal nem is tudok játszani 😃 szal ajánlom neki hogy tetszen! 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
mi-mi😃 arról beszélek h fél méterről belövöm shotival az ellent, és már rohanok is tovább rajta, aztán rég mögötte vagyok amikor beadja a killt, és találatot jelző célkeresztet és h összesik az ember. Nincs lagg 50-60 Ping ez mi???

Vissazolvastam, azt akartam írni h Gerdzsonak nem fog ez tetszeni, amit leírtam az elöbb, de lehet h csak nálam van ez így. Amúgy mind1 vmi besz@rt, tegnap vígan játszom, iwmp4.dat leálltm és ne is indul el, újraraktam akkor sem-.-
0
0
0
0
akos328 avatar
Gerdzso nem azt mondom h az MW2-tőt töltöd? Sztem az nem fog tetszeni, hogy shotgunnal fél méterről leszedem már mögötte vagyok amikor összeseik, és beadja a killt 50-60 Pingnél az amúgy mi???
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
call of duty modern warfare 2
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Az MW2 kb. az egyetlen játék, amit kifejezetten jobb törtön tolni, tényleg sokkal jobb, mint a sima. Resetelheted a profilod, vannak dedikált szerverek, normális admintoolok, lehet kitiltani dolgokat szerverekről, az eredeti Mw2 multiból kihagyott módokat lehet játszani, egy elég effektív anti-cheat rendszer is bekerült nem ré, plusz fejlesztés alatt áll az IW4MP2, amibe lesz alapból in-game konzol, single playeren alapuló új multis pályák, fegyverek. (Az MW2 mappájában meg lehet találni a demóját, 2 még eléggé alfa állapotú pálya, az Oil Rig és a Gulag, valamint 2 eddig multiban nem használható fegyver, a W1200as és az M40A3 is kipróbálható.)
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Azok se rosszak 😀

Kérdésed lenne, nyugodtan írj 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
magyarlovag01: oké köszi! akkor egyszerű kezelni 😃 amúgy ha nem jön össze akkor maradok Brink(tört) multinál... meg Duke Forever mutlijánál(tört) 😃 na meg persze BC2 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció