COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TomiMan avatar
Igen azért nincs benne hasalá hogy ne lehessen campelni mint a codban mert sokan csak úgy tudnak ölni h beúlnek egy sarokba meg hoznak egy sátrat és elvannak.

Egy rossz dolgot tudtál felhozni hogy nem lehet oldalazva futni!
Gyúrjál még kicsit!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: leg egyértelműbben:

- Grafika
- Részletesebb rombolhatóság
- Szebb hangok
- Közelharc rendszer
- Tüzelés mód változtatási lehetőség
- Jobb fegyver "összerakási" lehetőség
- Látszik a lábunk 😃
- Új fegyverek
- Új eszköz kezelési rendszer(a kést külön előkell venni.. pont mint a gránátot)
- Jobb animációk(futásnál és mikor gugolásból nekiállsz futni... hasalás stb...)
- Most már nem kell olyan sok az ellenfélbe
- Vannak repülőgépek
- Új játékmód
- Az eseményekre reagáló egységek(szóban mivel multiról beszélünk)


és még sorolhatnám... ezt mind egy 6perces videóban 😀
0
0
0
0
Master Killer avatar
Egyébként meg a BC2 be nem lehet oldalazva futni... ez multiban nagyon idegesítő tud lenni...meg a hasalást is kihagyni na ez a szánalmas ****átok meg...

Na BF 3-ban lehet majd? 😊
Csakhogy az újdonságokról is beszéljünk már egy kicsit...
0
0
0
0
TomiMan avatar
Grafika élethű hangok új rendering normálisabb élethűbb rombolhatóság 32vs32 ember ez a "play your way" (játsz ahogy akarod) meg COD szintű újítás új fegyverek pályák új térkép ezt ajánlom figyelmedbe mert úgy látom erre gerjedsz új HUD új járművek 10x több unlock-olható cucc mint a BC2-ben.... ha még jut eszembe írom de ez már több mint amit te feltudsz hozni attól függetlenúl hogy még nincs alpha-ja a CODnak mert ami ott új az a játékmód BAM

A folyamatos spint azért kell mert a néha több mint 1,5 km hosszú pályát nehéz lenne úgy végig futni mint a codban 7mpként megállni pihenni. Plussz ha azt hozod fel ellenérvnek hogy fél másodperc alatt lehet felszállni a helivel akk te is szánalmas vagy!
0
0
0
0
mxyzptlkmdk avatar
Először is, megígérték, hogy visszatérnek az eredeti címhez. Remek, visszarakták a hasalást és eddig kb. ennyi látszik. A BF régen több volt, mint szimpla cod-os hentelés. Nagyon gyenge a folyamatos sprintelés benne, emellett a BC2-ben remek volt fél másodperc alatt felszállni a helivel (ez persze nem jelenti azt, hogy itt is ez lesz). Legalább a kettő méltó maradt a címhez, CS szintre jut szépen.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Talán annyiba lehet igazatok a hangokkal kapcsolatba, hogy zárt helyeken se (méllyül) változik a fegyverek hangja...de majd pont azt fogom figyelni játék közbe! 😉
Nem "szánalmasan szarok"...
0
0
0
0
TomiMan avatar
Jaj deszeretem amikor a káromkodással próbáljuk a hülyeséget meg a magunk igazát bizonygatni!! Grat IQ Fighter!

És ha mortnak teljes mértékbe igaza van, akk nekem is és vegyétek meg az új színnel kiírt 50-est meg az új fegyvereteket! és mégegszer Grat IQ Fighter!

És nem csak én mondom hogy szarok a hangok a COD-ban hanem sokan mások is csak a te füled már ahhoz van szokva én nem tod h melyik a jobb!😂😂😂

És elmondanám hogy a HDMI-n keresztúl jövő 7.1-es hanggal is próbáltam mint a COD_ot mint a BC2-t és NEM KICSI a külömbség a BC2 javára!
0
0
0
0
Master Killer avatar
Gerdzso: Azért "esett össze" halála előtt mert, be volt rakva a Final Stand kilstreak...

TomiMan: A te füledet meg egy AK47-essel kéne "kimosni"...

Egyébként meg te hallod "szarul" a hangokat szóval inkább ne po*ázz az embernek... 😉

Jah és Mort barátunknak teljes mértékbe igaza van, csak sajnos sok itt az értetlen idióta...
0
0
0
0
TomiMan avatar
NEM innovatív? akk a COD mi? am megint kérdedezem nem látod h mi a külömbség? Nem csak grafika ha tudod h milyen BC2 akk látod h mi a külömbség!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
mxyzptlkmdk: nem a grafika a főbb különbség -.-"
0
0
0
0
mxyzptlkmdk avatar
Azért kérdeztem, mert nem egy innovatív cucc. De ha te grafikáért fizetsz, akkor gg.
0
0
0
0
TomiMan avatar
Azt ne mond hogy nem látszik a különbség a BC2 és a BF3 közt?
0
0
0
0
Gerdzso avatar
mxyzptlkmdk: bocs de többször már nem írom le... lapozz vissza... vagy próbáld ki a BC2-t és utánna nézd meg a BF3-as videót....
0
0
0
0
mxyzptlkmdk avatar
Mert BF3-ban mi az új? A szuper katona feeling?
0
0
0
0
TomiMan avatar
Mort2195:Hát tényleg összeszartam magamat azoknak az újításoknak a láttán!!! Új fegyver aztakurvaélet megyek rögtön előrendelem mert ugye egy új fegyvert nem hagygatok ki!!!! Meg már nem sárgával írja ki h mennyi pontot kapsz hanem szürkével aztarohadt!!! 3d-s térkép! Egy haladó programozo OpenGL-el ha nagyon nem tudja a dolgát egy hét alatt csinál ilyet. Komolyan mondom olyan újítások ezek amik egy több éves híres céghez méltóak😲😲😲😲
Am te komolyan újításnak nevezed azt hogy egy számnak megváltoztatták a kinézetét meg azt hogy más színnel írják ki?! SZÁNALMAS😲


akos328Egyetértek abban hogy nem írhatnak minden évben új motort, ezt SENKI nem várná el tőlük, de az már kicsit pofátlanság hogy 5. éve húzzák le ugyanarról a motorról a bőrt és erre még büszkék is! De legalább 2-3 évente illene ha nem is újat de jelentősen feltúrbózni a régit!

Master Killer: Picit kimosod a füled és máris hallod hogy nem olyan mint amilyennek kéne hogy legyen!😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: őszintén a hardcore-módban is csak fut lő fut lő fut... gránát... hasal fut ugrik lő lő lő... ennyi... tudom mert játszottam (bár csak PC-n haveromnál) és hiába mondjátok hogy HQ-ban van taktika... pedig nincs... max annyi hogy pont ketten értek oda és ennyi... (tapasztalat)... ja meg a kedvencem mikor agyba főbe írják és mondogatják hogy csíííííter! hacker b*****ch!!! f*ck you!!! stb....
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Master Killer: hát pedig a COD-ban a hangok szánalmasan gyengék... egyedül a szinkron hangok nagyon jók... de a fegyverek hangjai rémesek...
0
0
0
0
Master Killer avatar
TomiMan: Szerintem vegyél valami komolyabb hangfalszett-et, mert a CoD-ba a hangokkal nincs smmi gond! 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: nem vagyok grafbuzi... akkor nem játszanám az interstate 76-t és 82-t... se a Hidden and Dangerous 2-t(ami körbe veri a COD-ot és még talán a BF-et is leveri) vagy az Operation Flashpoint GOTY-t se játszanám akkor... de ha a játékban nem újítanak semmit legalább a grafikán újítanának... vagy a DLC-ket pakolnák egybe és úgy adnák ki 2000ft-ért... mivel ez így csak lehúzás... a perkeket és 1-2 fegyót meg a minimális grafikai fejlődést leszámítva nem fejlődött a sorozat semmit! (nézd meg az animációkat... 2-t belelőssz nem hal meg csak összeesik és ezt megismételheted vele többször... aztán ha a földön van akk lössz bele akk meghal...)
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: na igen de mivel a kritikusok szerint nem lesz olyan jó az MW3 (szerintük az !eddig! látottak alapján körberöhögi a bf3) ezért csak egy fanatikus fogja előrendelni... és ezek szerint te is közéjük tartozol 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: 3 tipp az újításaidra: a +50 = 50 pontot kaptál hogy megölted a csávót... a robbanás pedig lehet gránát vagy clay :) és az a mérce jobb alul pedig egy mérő ami vagy azt méri hogy mennyi pont kell a kövi szintig.. vagy hogy mennyi kell a kövi killstreak-ig :)

akos328: nem nem azt fogom nézni... de a kép amit mort kitett a játék eszméletlen rondán néz ki(mint mondtam a videón nem volt ennyire ronda) a gépigényét meg honnét tudjam nem vagyok jövőbe látó... de mivel a BC2 gépigénye is alacsony volt(BO szintjén volt) ezért a BF3 is jól lesz optimalizálva... :)
0
0
0
0
akos328 avatar
Eszméletlenek vagytok nem hiszem el. Ha majd a BF3-mal multizol azt fogod nézni ha ház 2 tégláját összekötötte a pók???

Attól még 2 fél órás dolog új nem???

Amúgy igen én is hallottam h a BF3 gépigénye fake, de elmondanád akkor kb mi lesz a gépigénye h kijön a hivatalos
0
0
0
0
Gerdzso avatar
na megnéztem mennyibe kerül az új COD... 12.500ft a hivatalos oldalon pedig 59.99(euró... a jelet nem akarja kitenni...) és ebben még nincsenek benen a DLC-k (kb lesz úgy 6-7db... szal darabonként 2k.... az annyimint....) amiket ha megveszel még pluszba fizetsz 12.000 Ft-t.... és egyben ez annyi mint 24.500ft! 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: egy új fegyver lemodellezése nem nagy dolog... egy "amatőrnek" fél órába tellett egy fegyver lemodellezése... (fent volt/?van? youtube-on 😀😉 és azért a gépigényes dologba van valami...

Mort2195: a COD ára ha 8,5k... ez hülyeség.... nem tudom te melyik COD-ról beszélsz... de az BO ennyibe kerül... akkor az MW3 fog úgy 10.000+ba kerülni! és az csak az alap játék(tehát alig van benne tartalom) ehez hozzá jönnek a lehúzós DLC-k... azaz a COD ára 20.000magyar forint!!

ez amúgy milyen kép? mert a videón ennyire nem tűnt rondának O.o
0
0
0
0
akos328 avatar
Figyelj neked a fejlesztés csak egy új motor építése???, megnézném évenként írnál-e egy új motort, teljes újramodellezéssel, hangfelvétellel és mindennel, gondolom az EA se ezt csinálja. De az h teljesen másak a fegyverek, a kiegészítők, és szinte minden, igazad van sz@rjunk rá, hát ez teljesen felejtős, csak legyen egy f@sza motorunk és nyáladzunk a király grafikára, mert ezek most új motorral jönnek. Tudod lehet h noob vagyok, de aki a kicsit nem becsüli...
és elmondanád h mert ugyan az az alap miért ugyan az mindegyik?


Ugyan Mort ezek nem számítanak, hát ezeket ki figyeli..., sz@r a grafika az a lényeg, ne foglalkozz mással (bocs h provokatív voltam, de nem bírom amikor így fikázunk vmit, csak nem tudom mi alapon.)
0
0
0
0
TomiMan avatar
Am akos ez a COD-ot veszik meg a legtöbben majd nagyot fog fordulni akk amikor kiadnak az évszámnak(2012-2013vagy mind1) megfelelő motort mert most azért veszik meg ennyien mert ez az egyetlen olyan FPS aminek jóval kisebb a gépigénye az átlagnál magyarán lehet h nem is azért veszik meg ezt mert jó hanem mert 2011-ben adják tehát újnak modható és kicsi a gépigénye a többihez képest, és azt mondja a gyerek hogy "Dejó ezzel el leszek 1-2 évig és még gépet se kell vennem" Nem azt hogy "fú milyen ütős játék!!" Aztán majd ha kijön az új motor akk szaladgálhattok az új gépetek után ha COD56-ozni akartok😂😂
Meg jöttök itt h a BF3nak nagy a gépigénye ÉS TI EZT HONNAN TUDODJÁTOK?! még nincs is hivatalos gépigény! És h ne csak a BF3-at és MW3-at hasonlítsam össze, de írhatnék bármit neked csak az eladások számítanak.. régen is megkövetelte a jó gépet a BF ezért vették a COD-ot, és most idézhetném magam hogy miért!
Igen vannak akik TÉNYLEG azért veszik a COD-ot mert tetszik nekik de én is azért COD4eztem a 2004-es gépemen mert azt vitte, de rohadtúl BF-ezni akartam de tudtam h most úgyse tudnék venni új gépet ezért jó volt a COD! Most megvan az új gépem és most BFezek a COD-ot már nem is használtam vagy 5 hónapja!


Gerdzso nem azt mondom h a BF nek ez a 2 része van, de nem nagyon hallasz róluk, míg azért a CoD mindegyik része megmarad az emberben.
Na erről meg annyit hogy még jó hogy megmarad mert mind1ik ugyanaz! vannak benne új fegyverek perkek! Aztarohadt!!😲😲😲😲 Hónapokat tölthettek el azzal hogy kitaláljanak vmilyen barominagy f@szság perket amitől ha leugrasz a háztetőről 50méter magasból akk nem halsz meg! Jó kis újítás Na meg új fegyverek meg pályák! És ezekért képesek vagytok kiadni 15.000 Forintot?!! Grat nektek is!!!
0
0
0
0
akos328 avatar
Gerdzso nem azt mondom h a BF nek ez a 2 része van, de nem nagyon hallasz róluk, míg azért a CoD mindegyik része megmarad az emberben.

nem értem miért olyan nehéz felfogni h 1 szérián belül mit fejlesszenek. A hangok lehet h nem lettek jobbak, de másabbak😃, a multi tele van új fegyókkal, perkekkel...
meg h casual játék, nem igaz, van olyan mód is, de a taktikus játékoksok is megtalálják a maguk módját, sőt midneki talál vmi jót magának, mert abból is annyi van
0
0
0
0
Gerdzso avatar
BF 1942 2. vh... majd áttértek a BF Vietnam-ra tehát Vietnami környezet.... majd jött Battlefield 2 azaz a modern környezet... majd jött a BF 2142 tehát jövőbeli környezet... majd jött a Battlefield BC1-2 megint modern környezettel(és kisebb 2.vh-s környezettel) majd jött a BC2 Vietnam tehát kaptunk Vietnami környezetet.... BF 3 modern.. és ne felejtsük el hogy jobbnál jobb grafikus motort használnak...

ezzel szemben a COD... COD1-2-3-ban 2. vh-s környezet... COD4 modern... COD5 2.vh... COD MW2 - BO -MW3 modern környezet... és a COD 4 óta ugyanaz a motor... kisebb fejlesztésekkel...
0
0
0
0
akos328 avatar
nem azt mondtam h most újítottak, de a Második világháborúról áttértek a modern harcra. és nem MW3 vs BF3, hanem CoD vs BF, tehát ne csak a mostani újakat hasonlítsátok. CoD2-nél hol volt a BF? CoD4-nél hol volt aBF? BC2-vel, meg most a BF3-mal sikeresek?, a CoD, ezt a sikerét már 7 részen keresztül őrzi, és kisebb gépigénye miatt most is többen megveszik. Minek újítsanak ha így is több lesz az eladás. maximalizálja a bevételt, minimalizálja a kiadást, és azért nem mondhatjátok h sz@r, mert akkor nem vették volna annyian.
most megint mondhatjátok h a sok low nem tud a BF-fel játszani, de erre azt mondja az Activision, h kit érdekel ez a contra érv, amikor a miénk jobban fogy.
0
0
0
0
TomiMan avatar
Akkor ennyi erővel jövőre se csinálnak motort mert minek? 4 éven keresztül nem csináltak akk mar mindegy ha az 5. játék is ugyanazzal a motorral megy. Ha a MW3-ben nem csináltak új motort akk jövőre is fölös mert az újítás néven nem a jelen korban lesz a COD hanem teszem azt a jövőben. Akkor meg azzal jöttök majd hogy "De hát ez már a jövőben játszódik minek újították volna a motort épp elég újítás ez is😲😲"
Am a WWII témáról már 2007-óta túl léptünk ezt ne most 2011-ben hozd fel mint újítást mert szánalmas!😊 És ha annyi újításra nem képesek azon az 5 éves motoron hogy a sokak által kritizált hangokat (legalább a hangot) megcsinálják ... Abban még egyet értek hogy a grafikán nem újítanak mert akk rosszabb gépen is elfut, de olyat hogy a hangot nem csinálják meg normálisra.... hát csak gratulálni tok nekik!
0
0
0
0
akos328 avatar
Figyelj ere azt modnom h lejárt a Második világháborús téma, újítottak. Ez az MW dolog 3 részen keresztül megy már, most egy szériában mit javítsanak ekkorát. Egy utolsó részért nem fognak új motort csinálni. jövőre meg jöna treyach megint, de aztán már biztos vagyok benne h új motor lesz láthatáron.
0
0
0
0
Raziel24 avatar
Ha Cod továbbra is a kávédarálos kukoricapattogtatos fegyver hangzást fogja használni mint eddig már akkor elbukott nálam a bf3-al szemben és akkor még grafikáról nem is beszéltünk (ahol sztem a BF3 porig alázza majd a cod-ot)
Már a Bc2 is verte az mw2-t egyértelműen (ezért biztos kapok egy-két szép kommentet néhány pattanásos tííínéjjdzsertől 😃😉 és míg a bf3 trailerekben oirási fejlődés látható addig az mw3 vidikben szinte semmi előrelépés nem tapasztalható.Szóval így elsőre semmi nem szól az mw3 mellet hacsak az elvakult iskolás rajongótábóra nem 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
a codból a 2 a 4 az 5 és a hat amiket nagyon imádok
bfből a bc2 nkeme már túl cod copynak tűnik... nész lelövöd... nem... nem jön be így...-.-de ha a régiket vesszük azok igaziak voltak.. de ez meg a 3 se lesz 100%ba
0
0
0
0
Meo97 avatar
A Battlefield újabb részei jobbak a Cod-nak a régebbi részei Cod 4-től lefelé.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Én szeretem a BF meg a CoD sorozatot is, de idén nem tudom melyik lesz a jobb! 😀
0
0
0
0
vkristof01 avatar
nemkrisz11 írta:
vkristof01 írta:
Ízlés kérdése, ha ezt grafikára lehet mondani vagy rosszul emlékszem de a BC2 grafikája engem nem nyűgözött le,bár dzsungelt nézve én Crysis-hoz szoktam,ha sivatagról van szó Far Cry 2-höz és ha városról Crysis2-höz,persze most nem ők számítanak.
És igen,játszottam BF2-vel is de csak amíg nem játszottam a CoD6-al,az után kicsit gyengének találtam.
(egyébként mindkettőt szeretem,csak a CoD-ot jobban)
De mire jó ez a téma?Hogy a rajongókat egymásnak ugrasszák,eltérő ízlésük miatt még ha nem is komolyan?Tulajdonképpen csak vitára jó,ezt a cím is tükrözi.😀



Az MW2 2009 végén (november) jelent meg, a BF2 pedig 2005 közepén (június)

Még szép hogy van különbség a két játék között...


Na de nem is ahhoz hasonlítottam.

Superlompos írta:
vkristof01 írta:
Ízlés kérdése, ha ezt grafikára lehet mondani vagy rosszul emlékszem de a BC2 grafikája engem nem nyűgözött le,bár dzsungelt nézve én Crysis-hoz szoktam,ha sivatagról van szó Far Cry 2-höz és ha városról Crysis2-höz,persze most nem ők számítanak.
És igen,játszottam BF2-vel is de csak amíg nem játszottam a CoD6-al,az után kicsit gyengének találtam.
(egyébként mindkettőt szeretem,csak a CoD-ot jobban)
De mire jó ez a téma?Hogy a rajongókat egymásnak ugrasszák,eltérő ízlésük miatt még ha nem is komolyan?Tulajdonképpen csak vitára jó,ezt a cím is tükrözi.😀


Mondjuk ez rajtatok áll. Ha normálisan beszéltek, akkor nem lesz itt gond. Csak toleránsnak kell lenni.


Ez persze igaz és az ilyen esetekben szó sincs "rosszindulatról",vagy hasonlóról,a fentebb említett hozzászólásom sem rosszallás volt csak így látom,de ez nem afféle "anyázós vita"
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
A CoD részeknek jó kis Activisionös ára van, ami annak ellenére, h kevesebb nagy, pénzhúzó címmel tudnak jelentkezni, mint az EA, még mindig pofátlan, főleg h 2 év után se megy majd 8K alá.
0
0
0
0
enkutz avatar
Hátigen az árukon is látszik a különbség. CDGalaxy-ban újdonságok 10% kedvezménnyel Call of Duty: Black Ops 10.990 ft... Battlefield 3 Limited Edition meg 8990 forint...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akos328 írta:
bbhaver írta:
Itt egy vicces kis videó. Elpresador megmutatja hogy mi a probléma. Gyakorlatilag azt mutatja hogy a battlefield alacsonyabb frames/sec-el megy és ezért olyan mintha "víz alatt" mozognál. 😃


[movie=youtube]Mc3eKDZ_6Pw&feature=feedu[/movie]
A CoD alapvetően pörgősebbre van írva, a mozgás gyorsabb, a BF kicsit taktikusabb, így nem is annyira szabad benne a mozgás( ami nem is baj, hülyén nézne ki a játék, ha mindenki cod szerűen rohangászna). Ezt nem az FPS okozza, V-Sync-el lockolva is egyértelműen kivehető a különbség.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Smici12 írta:
Call of Duty a jó ez természetes a Battlefieldeket nem nagyon szeretem csak ritkán támas kedvem játszani vele a baj az hogy nincs Kampány de amúgy mind2 jó játék de inkább COD!😉


Battlefield Bad Company-ban, és Bad Company 2-ben van kampány, és a BF3-ban is lesz.
Bár igaz, a régebbi battlefieldek játékélménye singleplayerben eléggé...kevés
0
0
0
0
Smici12 avatar
Call of Duty a jó ez természetes a Battlefieldeket nem nagyon szeretem csak ritkán támas kedvem játszani vele a baj az hogy nincs Kampány de amúgy mind2 jó játék de inkább COD!😉
0
0
0
0
akos328 avatar
bbhaver írta:
Itt egy vicces kis videó. Elpresador megmutatja hogy mi a probléma. Gyakorlatilag azt mutatja hogy a battlefield alacsonyabb frames/sec-el megy és ezért olyan mintha "víz alatt" mozognál. 😃


[movie=youtube]Mc3eKDZ_6Pw&feature=feedu[/movie]
0
0
0
0
bbhaver avatar
Itt egy vicces kis videó. Elpresador megmutatja hogy mi a probléma. Gyakorlatilag azt mutatja hogy a battlefield alacsonyabb frames/sec-el megy és ezért olyan mintha "víz alatt" mozognál. 😃
0
0
0
0
gabi86 avatar
Nekem mondjuk megvan mind a kettő és egyforma jó szerintem ! Ha csapatmunkát akarok akkor BC2 ha egyedül akarok gyors meccseket akkor COD6 !
De mind a kettőnek megvannak a maga szépségei és hibái is ! Szerintem fölösleges arról vitázni kinek melyik a jobb !
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
vkristof01 írta:
Ízlés kérdése, ha ezt grafikára lehet mondani vagy rosszul emlékszem de a BC2 grafikája engem nem nyűgözött le,bár dzsungelt nézve én Crysis-hoz szoktam,ha sivatagról van szó Far Cry 2-höz és ha városról Crysis2-höz,persze most nem ők számítanak.
És igen,játszottam BF2-vel is de csak amíg nem játszottam a CoD6-al,az után kicsit gyengének találtam.
(egyébként mindkettőt szeretem,csak a CoD-ot jobban)
De mire jó ez a téma?Hogy a rajongókat egymásnak ugrasszák,eltérő ízlésük miatt még ha nem is komolyan?Tulajdonképpen csak vitára jó,ezt a cím is tükrözi.😀


Mondjuk ez rajtatok áll. Ha normálisan beszéltek, akkor nem lesz itt gond. Csak toleránsnak kell lenni.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Jack: Black Ops-ot tudok adni de csak ps3-ra 😃
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok mondani de kiszerettem a BC2-ből. Ugye itt egyedül nem sokat ér az ember és elég fontos, hogy legyen csapatmunka = normálisan csak klánnal játszható. A killek 90%-a noskill. Vagy random gránát, vagy olyan halál ahol nem látod az ellenfeled. Ebben csak az a probléma, hogy lehetsz akármilyen király CS-ben például (amihez szerintem kell skill) itt akkor sem lehet olyan szép tisztán lelőni valakit és nyomorék módon fognak megölni. Annyira casual játék lett, hogy nem igaz. Mostmár egyszerűen nem okoz semmi élvezetet ebben a játékban az sem ha jól ölök.
A BF2 pedig kedvenc volt.
Ennél szívesebben rohangálok bármelyik COD-ban, mert még ott is sokkal jobban kijön ha jól játszik valaki.
BC2+Vietnam eladó nálam, pénzért vagy Black Ops-ért cserébe.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
vkristof01 írta:
Ízlés kérdése, ha ezt grafikára lehet mondani vagy rosszul emlékszem de a BC2 grafikája engem nem nyűgözött le,bár dzsungelt nézve én Crysis-hoz szoktam,ha sivatagról van szó Far Cry 2-höz és ha városról Crysis2-höz,persze most nem ők számítanak.
És igen,játszottam BF2-vel is de csak amíg nem játszottam a CoD6-al,az után kicsit gyengének találtam.
(egyébként mindkettőt szeretem,csak a CoD-ot jobban)
De mire jó ez a téma?Hogy a rajongókat egymásnak ugrasszák,eltérő ízlésük miatt még ha nem is komolyan?Tulajdonképpen csak vitára jó,ezt a cím is tükrözi.😀



Az MW2 2009 végén (november) jelent meg, a BF2 pedig 2005 közepén (június)

Még szép hogy van különbség a két játék között...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció